Express: Británie může vyhlásit „válku“ Rusku v případě popravy žoldáků v DLR.

Pokud Putinovi šmejdi popraví Brity, bude to bod, odkud není návratu

POKUD se Putinovi šmejdi v Doněcku odváží postavit britské vojáky Aidena Aslina a Shauna Pinnera před popravčí četu, tato válka nabere hluboce nebezpečný směr, ze kterého už možná nebude návratu.

Pokusili se vyděsit Rusko válkou s Británií v případě popravy žoldáků.

Londýn může Rusku „vyhlásit válku“ v případě popravy britských žoldáků Seana Pinnera a Aidena Aslina odsouzených v DLR.  Odpovídající článek se objevil v edici Express, ve kterém vyjádřil svůj názor novinář Paul Baldwin.

Novinář podotknul, že Aslin už volal své matce. Řekl jí, že britské úřady s DLR nevyjednávají, což znamená, že bude nevyhnutelně zastřelen.

Novinář věří, že britský premiér Boris Johnson může v případě popravy Pinnera a Aslin „jít na vabank“. A „válka nabere extrémně nebezpečný směr.“ 

„Pokud se to stane, pak „tato válka nabere extrémně nebezpečný směr, ze kterého už možná nebude návratu, uvádí Gazeta.Ru.

Pokud budou tyto popravy pokračovat, Británie a celý Západ nebudou mít jinou možnost, než zvýšit sázky – více zbraní, více sankcí a možná i útočná letadla, o která požádal prezident Zelenskij.

Britští žoldáci Aiden Aslin a Sean Pinner, kteří se účastnili bojů na straně ozbrojených sil Ukrajiny, stejně jako Sádún Brahim, občan Marockého království, byli v DLR odsouzeni k smrti a mají měsíc na odvolání proti rozsudku. 

Podle tiskového tajemníka prezidenta Ruské federace Dmitrije Peskova bude ve skutečnosti odvolání Londýna proti verdiktu nad žoldáky znamenat uznání Doněcké lidové republiky.

Oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova uvedla, že trest smrti by posloužil jako „dobrý příklad“ pro „vojáky štěstěny“, kteří se postavili na stranu ukrajinských nacionalistů.

Šéf DLR Denis Pušilin dříve informoval, že charta tribunálu nad žoldáky je v konečné fázi.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3Ol0H3S
https://bit.ly/3QLI2Qu

4.8 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
25. 6. 2022 19:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak už aby ten bod nastal. Ti britští šmejdi si říkají opřesdržku už moc dlouho a je potřeba, aby tu lekci dostali. Zabijáci šli na Ukrajinu zabíjet, a neudělali to určitě poprvé, takže si smrt zaslouží, i když lepší by byly doživotní práce někde na Sibiři. Ale největší díl viny nese říše zla, která je tam vyslala, a která může za stav, ve kterém se nyní svět nachází.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
25. 6. 2022 20:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten váš „velikonoční ostrov“ zmizí během deseti minut. Ani nezkoušejte veslovat na Malvíny, padž tam dostanete nakládačku od původního obyvatelstva..
Zbývá vám JEN Gibraltarská skála, kde se můžete zařadit mezi opice, rabující auta turistů. Svůj k svému.
Když budete moc prosit, zůstanou vám akorát pravěké veřejné hajzly Stonehenge a možná Mr. Bean.
Irsko a Skotsko bude KONEČNĚ v klidu.

1920x1921p1583x1583.jpg
milan
25. 6. 2022 21:41
Odpovědět  smrťák

oni su fakt magori syn diskutuje na nejakem angl foru a kdybys vedel jaci to su debili a jejch nazory jsou neskutecne ti maju v mozku z piva kostku jak mu nadavaji a urazi tam uz fakt o mozek prisli

ZMann
26. 6. 2022 00:40
Odpovědět  smrťák

Přesně tak stačí jeden sarmat a tato hadí říše skončí nadobro už aby to bylo.

skylla
25. 6. 2022 20:18
Ohodnotit příspěvek :
     

s britskými šmejdy máme své historické zkušenosti…..

Petr
26. 6. 2022 07:27
Odpovědět  skylla

9 tun zlata za čaj o páté ??????? :)))))))

VAL
25. 6. 2022 20:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To jsem zvědav, zda má zježený klaun Johnson kuráž Caesara a jeho pozdějšího následovníka Cortéze, a skutečně spálí lodě (tedy oni je ve skutečnosti nechali potopit), aby nebylo cesty zpět. Zkrátka jestli bude tak dlouho vyřvávat „na koně!“, až nebude cesty zpět a nic jiného mu nezbude.
Hm… Na trojnásobné vymazání malé Británie z mapy stačí, nemýlím-li se, jeden Sarmat. Pokud má zježený ko-kot k dispozici 70 Sarmatů, aby totéž mohl učinit s Ruskem, tož do toho.

Vaska
25. 6. 2022 21:02
Odpovědět  VAL

jeden vládce albionu (rychard II ?) taky vyřvával – království za koně – ale obávám se že borisek by se na tu kobilu nevyšplhal – to taková královna toho britského chalifátu už jízdu na koni pilně trénuje – ještě jim nedošlo že není kam utéct

milan
25. 6. 2022 21:33
Odpovědět  Vaska

byl to Richard 3

milan
25. 6. 2022 21:36
Odpovědět  VAL

bude rvat na kone ale co kdyz mu vojak rekne sefe ja mam vlka jak to bude strateg resit uz vim rekne vsichni na kone a ty na vlka

me2d44
26. 6. 2022 09:51
Odpovědět  VAL

No, Ukrainci jsou spíš v situaci, jako Pacho – Hybský zbojník: „Na koně!“ – „Žiadne nemáme“ – „No tak utekajme….“

janle57
25. 6. 2022 21:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak nevím,co si o tomhle britském výkřiku mám ještě myslet,patrně to,že si Boris
Johnson,jejich hlavní figurka,společně se svými 6 dětmi a 4 manželkami,zarezervoval
u Rusů nenávratnou cestu do meziplanetárního prostoru na výzkumné misi jejich
rakety Sarmat,místo u okénka tam jistě ještě drží pro madam Černochovou,Langšádlovou,
Pekarovou a ostatní členy současného SČSP.

václav
25. 6. 2022 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Mě by se líbil jeden Posejdonek, oni neví kde číhá a ty sračky by se hned spláchly do čista.

Frank
25. 6. 2022 22:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Britové jsou nafoukaní kreténi a myslí si, že jsou nadlidé. Také oni potřebují dostat přes držky a dlouho si o to koledují. Ale i bez války to tam muslimové brzy narovnají.

ZMann
26. 6. 2022 00:42
Odpovědět  Frank

Přesně tak toto hnízdo chazarské mafie potřebuje vymazat z povrchu zemského.

pavelpe
25. 6. 2022 22:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Já bych byl rád, aby si každý uvědomil jednu zásadní věc – stejně jako v této zemi, tak i v Británii je řada lidí normálních a rozhodně by jste s nimi neměli problém. To platí o celém západním světu. Bohužel to, že masmédia vlastní oligarchové znamená, že lidé jsou brutálně obelháváni a pokud si vezmete v potaz devastaci školství, pak dnešní generace mají jeden velký handicap – neumějí kriticky myslet. Proto je 80% populace ovládané 10% oligarchů a jejich onucí v podobě politiků a podplacených aktivistů. Tyto onuce jsou vysoce organizované a oponenti jsou velice roztříštěny, neschopny se aktivizovat a spojit na základě nesmyslných půtek a obětování vlastního ega ve prospěch celku. Pak to samozřejmě dopadne tak, že pětidemolice je zvolena čtvrtinou hlasů, zároveň ale 1 000 050 hlasů roztříštěné oponentní scény propadne. Takže si dovolím poznamenat, že dnes opozice téměř neexistuje. Babiš pro mne není opozice a dost dobře jsem nikdy nepochopil, že důchodci a levicoví voliči mohou volit miliardáře. Mraky lidí nenávidí EU a chtěli by z ní vystoupit, přesto volí Babiše, který je v bruselských zadcích zalezlý stejně jako Filkovyc.

pavelpe
25. 6. 2022 22:57
Odpovědět  pavelpe

Takto je to bohužel v celé EU – 80% lidí jsou normální a chtějí jen v klidu žít, ale absence kritického myšlení z nich dělá snadno manipulativní loutky pokaždé obelhané „svobodnými médii a svobodnými volbami“ Obojí je iluze, ale neradno o tom vyjádřit pochyby. A tak nám zase zbývá disent a nadšenci provozující názorově svobodné weby jako je tento.

black
26. 6. 2022 09:35
Odpovědět  pavelpe

naprostý souhlas👍

zuza
26. 6. 2022 10:10
Odpovědět  pavelpe

presne ako hovoríš, opozícia nie je schopná obetovať vlastné ego a spojiť sa a tak je to v celej Európe. A ešte keď sa k tomu pridá korešpodenčné hlasovanie vo voľbách, sčítavanie hlasov cez rôzne cinknuté elektronické systémy, volebné právo pre hnedo- a černo- novoeurópanov, hlúpnutie más vďaka min 25 ročnému vymývanie mozgov masmédiami, prirodzená generačná výmena, tak sme tam, kde sme. Zaujímalo by ma, ako sa sčítavali hlasy v maďarských voľbách, či tradičným spôsobom alebo elektronicky, či sú Maďari o toľko rozumnejší ako Slováci či Češi.

Františe
25. 6. 2022 23:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Žoldáky popraví a angláni budou jen čumět. Nanic jiného nemají

Ladislav
26. 6. 2022 06:21
Odpovědět  Františe

Přesně tak to dopadne!