politika

Indický diplomat Deepak Vohra tvrdí, že letadlo Justina Trudeaua, kterým přiletěl na schůzku G20 bylo plné kokainu

Letadlo kanadského premiéra Justina Trudeaua bylo „plné kokainu“, když začátkem tohoto měsíce přistál v Novém Dillí v Indii na G20, tvrdí indický diplomat Deepak Vohra, který indickému zpravodajskému kanálu řekl, že psi našli kokain v Trudeauově letadle.

V pondělí 25. září pronesl bývalý indický velvyslanec v Súdánu Deepak Vohra v indické televizi šokující prohlášení na adresu kanadského premiéra Justina Trudeaua.

„Když Justin Trudeau přiletěl tento měsíc do Indie na setkání G20, jeho letadlo bylo plné kokainu. Dva dny nevyšel ze svého pokoje,“ řekl Vohra při rozhovoru s novinářem Deepakem Chaurasiou v diskusním pořadu Zee News.

Údajně čichací psi, kteří byli z bezpečnostních důvodů vypuštěni do Trudeauova letadla ihned po jeho přistání v Dillí, téměř omdleli, protože doslova celé letadlo bylo plné kokainu.

Dříve tisk psal, že na summitu Trudeau zmeškal slavnostní večeři na počest vůdců hostujících zemí, nevedl bilaterální jednání s Narendrou Modim, vynechal akci, kde oznámili výstavbu koridoru Indie-Blízký východ, stejně jako podpis Deklarace o biopalivech. https://t.me/SolovievLive/211405

Vohra poznamenal, že kanadský premiér Justin Trudeau se chová jako malé dítě a že o mezinárodních vztazích ví velmi málo.

Podle Vohry světoví lídři chápou, že se Trudeau v posledních měsících „zbláznil“ a chová se jako malé dítě s velmi malými znalostmi o mezinárodních vztazích.

“Určitě se zbláznil. Stal se osamělým. Nyní se snaží ukázat, že je Kanaďan Rambo a v jeho přítomnosti se nemůže nic pokazit. Indie udělala správnou věc, když pozastavila vízové ​​služby v Kanadě. Indická vláda ukázala, že nyní jsme ‚Nový Bharat‘ a že se postavíme za zlepšení země,“ dodal.

Nebylo by to poprvé, kdy Trudeau použil diplomatickou imunitu k pašování drog přes hranice. 

Matka Justina Trudeaua Margaret Trudeau, která byla provdána za bývalého kanadského premiéra Pierra Trudeaua, pašovala drogy v premiérových zavazadlech, když cestovala se svým manželem do zahraničí.

Bývalý indický diplomat dodal, že když kanadský premiér přijel do Dillí, jeho žena ho viděla na letišti. 

Zpráva OpIndia :

„Moje žena ho viděla na letišti v Dillí a řekla, že Trudeau vypadal sklesle a vystresovaně. Důvod neznáme. Neznám realitu, ale sociální sítě a některé ‚věrohodné fámy‘ naznačují, že jeho letadlo bylo plné kokainu”.

Zmeškal také prezidentovu večeři, někteří lidé říkají, že nebyl při smyslech kvůli konzumaci drog. Takže když to vidím, nelze nic říct o tom, co se mu odehrává v hlavě,“ řekl Vohra.

Kanada byla kritizována Indií za to, že poskytuje útočiště sikhským separatistům a Khalistánu. 

Na nedávném summitu G20 v Dillí se indický premiér Narendra Modi zeptal kanadského premiéra Justina Trudeaua na „protiindické aktivity“ v Kanadě spojené s extremistickými skupinami.

Trudeauovi liberálové v současné době drží moc s Novou demokratickou stranou (NDP), kterou vede politik indického původu Jagmeet Singh, známý sympatizant Khalistánu. NDP se zavázala podporovat vládu až do příštích všeobecných voleb na podzim 2025.

V neočekávaném prohlášení minulý týden kanadský premiér Justin Trudeau řekl, že zpravodajské agentury jeho země zkoumají „potenciální spojení“ mezi „agenty indické vlády“ a Nijjarovou smrtí. 

Trudeau označil Nijjara za „kanadského občana“.

Nijjar, jeden z nejhledanějších indických teroristů (byla na něj vypsána peněžní odměna 10 milionů rupií) byl zastřelen 18. června dvěma neidentifikovanými střelci před gurudwarou v Surrey. Byl velitelem Khalistan Tiger Force (KTF).

V odvetě za to, že Ottawa kvůli případu odvolala indického úředníka, Nové Dillí jasně odmítlo obvinění jako „absurdní“ a „motivované“ a vyhostilo vysokého kanadského diplomata.

Indie ve svém důrazně formulovaném prohlášení uvedla, že tvrzení Kanady se zdají být „politicky motivovaná“ a vyzvala vládu Trudeaua, aby rázně zakročila proti aktivitám teroristů a protiindických živlů působících v Kanadě. V důsledku diplomatické blokády způsobené Nijjarovou vraždou Indie pozastavila Kanaďanům víza.

V pondělí 25. září, indická vláda také oznámila, že zahájila proces zrušení registrace více než tuctu držitelů karet zahraničních občanů Indie (OCI) za provádění prokhalistánských aktivit a protiindické propagandy.

http://newsstreet.ru/blog/33184.html
www.opindia.com
thepeoplesvoice.tv

sdílet na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
27. 9. 2023 20:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Co dodat, Západ. Stačí film Sound of Freedom jako další ukázka co je Západ.

Autor
27. 9. 2023 21:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Mno, takže zřejmě pravda. ˇAle co se divit. Už dlouho se snaží legalizovat i u nás “lehké” drogy a právě teď probíhá “seance” o tom jak je konopí nebo marjánka,(já to pouštím okamžitě do stoky zapomnění) báječné a zdraví prospěšné. To nepopírám, ale mělo by to být jen na lékařský předpis – ajta krajta – vždyť vlastně hromada lékařů se na tom podílí, takže to by asi dneska moc nepomohlo.
Takže pryč s tím! Bohužel mladí to dnes berou “jen” za životní zkušenost a že přitom jich dost zůstane trvale závislými je jim vlastně fuk.
Hned po listopadu si pamatuji jeden rozhovor v nějakém časopise s nějakým “něcojako” hercem, který se chlubil “velkými” zkušenostmi v této oblasti a že je to normální. Že u nich ročníku to zkoušeli všichni …
Hlavně aby to nebraly naši potomci a nějací idioti v politrice ať si tím klidně ničí zdraví – ostatně všichni co jsou tím známí, tak uskutečňují “jakési čudesné veci” a demonstrují (dere e mi tam slovo – menstruují), že nemají ani už ten mozek … ani ten zelený cvok s hnědými kalhotami.

Frank1
27. 9. 2023 21:30
Odpovědět  Peter 008

Drogy byly vzdy nastrojem ke zniceni lidi a rozvratu statu. Britove v opiove valce zabili 100 milionu Cinanu.
https://rumble.com/v1bzb9z-velk-americk-show.html?fbclid=IwAR3dLLoev8Vap2BZ9uBbQNGuERFCq5sGFqWzQUnajFswRdpqvhX3sjyfZp4

Slovan
28. 9. 2023 09:39
Odpovědět  Frank1

Smutně pravdivé. 😥👎👎

zdendulka
27. 9. 2023 21:37
Odpovědět  Peter 008

Drogy už přestávají “frčet”…. do módy jde zfetování se lékama… asi proto, že se tak špatně shánějí… nevím…

Mike
28. 9. 2023 08:58
Odpovědět  zdendulka

Já taky ne, třeba řidič, co to seno hulí za jízdy je takovej usměvavej, že?

paulusek
28. 9. 2023 05:42
Odpovědět  Peter 008

Zrovna z marihuany bych bubáka nedělal. Je to přírodní bylina.

Jura S
28. 9. 2023 13:35
Odpovědět  paulusek

Dal jsem minus, marjánka není vhodná ani do auta ani práce…

katango
29. 9. 2023 11:17
Odpovědět  paulusek

Mne malý kousek palice požitý ústy večer před spaním přes noc odstranil bolesti kloubů. A to jsem předtím neudělala jediný krok bez bolesti. Když ji nekouříte (tam velmi rychle stoupá hladina v krvi), tak je riziko návyku minimální. A pochopitelně musíte znát míru.

Frank1
27. 9. 2023 21:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Velka americka show stoji za shlednuti. Vite pak, co pripravuji:
https://rumble.com/v1bzb9z-velk-americk-show.html?fbclid=IwAR3dLLoev8Vap2BZ9uBbQNGuERFCq5sGFqWzQUnajFswRdpqvhX3sjyfZp4

janle57
27. 9. 2023 21:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud má Kanada,země,kterou jsem vždy v minulosti obdivoval,za premiera takového
parchanta jako je Trudeau a všem,kteří tam žijí to nevadí,pak Pán Bůh s nimi,dožijí
se s ním opravdu světlých zítřků nejen pro sebe,ale především pro své malé děti.

Frank
28. 9. 2023 00:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkrátka prohnilý západ. V tom měli komunisté zcela jistě pravdu. A nejen v tom. Je ale docela tristní, že tolik pitomců stále věří těm zmetkům, kteří jsou ve vládách.

Francin
28. 9. 2023 08:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Těžko uvěřit, že v takové velké a vyspělé zemi jako je Kanada si dokáží zvolit takovou lidskou nulu, škůdce a kokainového závisláka.

28. 9. 2023 08:57
Odpovědět  Francin

Jo, země je to jistě veliká, ale že by vyspělá? Pochopitelně ji ovládá mamon, stejně tak jako u jejich sousedů. A navíc je musej poslouchat.

Jaké jsou tam poměry pro normální lid? Dost jsme se mohli dozvídat od dr. Miloše Kalába – vědeckého pracovníka, který žije v Ottawě přes 50 let – jeho poznatky uveřejňované v různých českých internetových blocích. A to nevypovídá moc na tu “vyspělost”.

Putinovec
28. 9. 2023 12:13
Odpovědět  Francin

Tak jako v benderstánu , tak i v Kanadě vidíme posluhující loutku . Důležité je , kdo je dosazuje a kdo je ve skutečnosti řídí .

Gales
28. 9. 2023 08:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdrogovaná západní filcka.

Jura S
28. 9. 2023 14:03
Odpovědět  Gales

Stejná odporná fetka jako Zelenina ….

Pavel z Moravy
28. 9. 2023 08:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejen tento kanaďan, ale většina evropských a našich škůdců jsou všechno co propagují. A všichni víme co to je. Ale kdo si je k té moci dosadil, na to se ptejme? Důstojní a zralí lidé to asi být nemohli. Jo, zlatíčka a mazánkové se mstí za výchovu.

ANTIUKRAJINEC
28. 9. 2023 17:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Zmeškal kde co,ale na to,aby ve stoje tleskal ukrajinskýmu esesákovi si čas našel,buzerant

Vladimír
29. 9. 2023 18:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo na tom Západě (Záchodě?) ještě nefetuje? Na druhou stranu, mají proč. Realita nic moc.