politika

Co nevíte o Novakovi Djokovićovi a Australian Open?

Mainstream se pustil do Novaka Djokoviće pro porušení imigračních pravidel a v konečném důsledku se vše točí kolem toho, že není očkován. To, že na Australian Open hraje poměrně mnoho neočkovaných, jaksi média neprezentují.

Čím Novak za poslední dobu pohněval australskou vládu těsně před Australian Open? 

Jistě všeličím. Ale určitě i tímto:

V Srbsku se konaly masové protesty proti zahájení těžby na jednom z největších ložisek lithia v Evropě. Jedná se o investici za cca 2,4 mld. Kč. Investorem je gigant RIO TINTO (podnik má jedno ze sídel v  Melbourne, Austrálie). Vypadá to tak, že tlak veřejnosti směřuje jednoznačně ke zmaření této investice. Zdroj  ZDE.

Lithium mimochodem za poslední dobu vzrostlo na trzích o více než 450 procent. Je to komodita blízké budoucnosti. Green deal se bez lithia a baterií jednoduše aktuálně uskutečnit nedá.

Možná by se to nějak i vyřešilo, pokud by se do situace nebyl vložil veřejně sám Djoković (zdroj  ZDE). 

Postavil se ZA spravedlnost a pravdu. PROTI finančním zájmům australsko-anglického gigantu.  

A možná i proto dostal jednu otcovskou. A že kmotr u tasmánských ďáblů má ruku dlouhou, mu obratem dala pocítit i Francie, která už avizovala, že neočkovaný si nezahraje ani v Paříži (zřejmě už tuší, že tam také nevyplní správný formulář…). 

A tímto to nekončí, hrozí zákaz kam jinam než do SŠA (USA pozn.red.) a i sponzor Lacoste možná zatáhne ruční brzdu (zdroj  ZDE). Mistr nemistr. 

Nejde o sport, jde o politiku, ehm, vakcínu. Nuže vakcína je svoboda i ve světě. Na Slovensku byli hotoví vizionáři, když to heslo vymysleli (tedy okopírovali ze zahraniční příručky). Jen zapomněli říci, že nedat si vakcínu, je diskriminace. Taková echt, jako z učebnice. 

Čím ohrožuje neočkovaný Novak očkované, kteří jsou přece tak efektivně chráněni před všemi Novaky (samozřejmě kromě toho, že bez myokarditidy by je možná uhnal i v o třídu lepším výkonu)?

Závěr si udělejte sami. 

Není třeba vidět všechno černobíle. Média hlavního proudu prezentují, co prezentovat chtějí, případně musí.  Konfrontujte zdroje, začněte myslet nezávisle. Tento svět se prudce mění. Dává lidem jedinečnou příležitost buď aktivně procitnout do pravdy, nebo shnít v nekonečné pasivní hlouposti.

JUDr. Peter Weis
https://bit.ly/3fDUznL

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kral
18. 1. 2022 20:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Článek je plně uvěřitelný… Západní svět jenom mele něco o svobodě a demokracii a přitom se pomocí toho snaží zakrýt svoji šikanu a vydírání občanů… Slovo demokracie se velni zneužívá a málokdo ví co vlastně znamená. Spíš by měla vládnost slušnost. Demokracie není zárukou nějakého dobra, jak je prezentováno…

Pavel
19. 1. 2022 10:10
Odpovědět  Kral

Tady nikde není demokracie, zde se pouze předvádí divadelní hra zvaná demokracie. Sakra, pochopte již že spřízněné rody globalistické plutokracie mají vše pod kontrolou, oni vytvářejí zákony a oni si dosazují ve hře zvaná fraška, čímž jsou volby svoje loutkovodiče a loutky, které zasednou aby plnili jejich úkoly. Pro své zhypnotizované obecenstvo použijí v každé větě kouzelné slůvko demokracie a většina běžné populace je z toho naměko a vyhlíží k těmto lidem jako k bohům, kterým by měly být posmrtně vztyčeny pomníky v senátech a sněmovnách. Panečku, to je tragikomedie, která zde probíhá. Sakra lidé, probuďte se již a začněte používat svoje mozkovny. Do školy, alespoň u nás chodili všichni.

BB Rad
19. 1. 2022 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Chudák Novak se dostal mezi dva kameny politiku obchodu a sport . Aussies nemohli polknout neúspěch Rio Tinta v Srbsku, no a Novak to odnesl. Zapšklí a pomstychtiví jak USzupáci. Stále stejný mustr od počátku 50tých let – stejný hnus