politika

Co by dělaly Pirátka Richterová nebo Pekarová, kdyby je Etzler nazval špinavými čubkami?

Bývalí, či současní pracovníci veřejnoprávních médií si mohou dovolit vše a ještě mají zastání u Pirátů a podobných elementů? Tak kde je ta čistota nového myšlení, že padni, komu padni?

Politická divadla, když mají mluvit, mlčí!

Bývalí, či současní pracovníci veřejnoprávních médií si mohou dovolit vše a ještě mají zastání u Pirátů a podobných elementů? Tak kde je ta čistota nového myšlení, že padni, komu padni?

A opět, zatímco rozlícení lidé s ostřejšími výroky na nepořádek a nepracovitost Romů jsou pronásledování komandem z veřejnoprávních médií i na wc, to, co si dovolí probruselští gauneři nemá obdoby.

A rekrutují se ze stejného zdroje: pražské kavárny kolem veřejnoprávních médií.

„Myslím, že jsme v bodu, kdy je třeba sundat rukavičky a nazývat věci tím, čím jsou,“ vyřvává bývalý zpravodaj a držitel EMMY Etzler. A pozor, pracoval pro CNN. Uměl pořádně urážet Rusko a pak Čínu! 

I to je důkaz, co za lidi v CNN pracuje!

I Bradáčová stále vyřvává, že se málo trestá. Že by se mělo trestat víc, ale pravidla odmítá zveřejnit.

Zdánlivě banální věc, která by měla být řešena zcela věcně a v souladu s platnými předpisy, však vyvolala doslova bouři. Tu začal další člen rady Zdeněk Šarapatka, když jako o skandálu informoval o tom, že Lipovská přivedla do České televize policii. To po něm ihned bez ověření začala opakovat některá média. 

A přidal se také ředitel korporátních vztahů, komunikace a obchodu ČT Vít Kolář.

„Radní Lipovská přivedla na zasedání Rady ČT policii. Má to být divadlo?“ napsal na Twitter.

Ještě dříve přitom na téže sociální síti zveřejnil odkaz na přímý audiopřenos z jednání rady, který uvedl slovy „přenos  z roku 1950, ze soudní síně na Pankráci“.

Je správné a profesionální, aby vysoký manažer instituce placené z peněz koncesionářů přirovnával ve veřejné diskusi jednání voleného dohledového orgánu k soudům z 50. let, tedy z doby totality, politických procesů a justičních vražd?

Není to však ale náhodou o tom, že demokracie neexistuje a vrátila se totalita? Kdyby totiž existovala demokracie a paní státní zástupkyně by byla její záštitou, nemohlo by se stát, že nadávka na Roma, který krade a očividně škodí by byla hrozbou, zatímco vážně myšlené podřezání prezidenta a vykrvení včetně neuvěřitelných veřejných urážek Etzlerů, Šarapatků a jim podobných by nezůstaly bez povšimnutí.

Na dotaz, zda svá slova o 50. letech považuje za vhodná, Kolář nereagoval. Stejně tak se on ani Šarapatka neomluvili za lež, že Lipovská přivedla na zasedání rady policisty.

Skutečnost byla totiž přesně opačná – v atmosféře nenávisti, kterou mimochodem Kolář a spol. veřejnými prohlášeními o 50. letech čile přiživují, dostala Lipovská policejní ochranku. Aby byla zajištěna její bezpečnost, musí ji na jednání rady vodit policisté, ne ona je.

„Poskytují krátkodobou ochranu členovi Rady ČT,“ potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček. (Vysvětlení  z Reflexu)

Čekali byste, že v takové chvíli ti, kdo proti ní doposud štvali, vezmou zpátečku, prohlásí, že tak daleko to zajít nemělo a třeba se ještě omluví? Omyl.

Reakce Víta Koláře, jednoho z ředitelů ČT:
„Jestliže je radní Lipovská v ohrožení života, proč se nepřipojí na radu z bezpečí domova jako dnes dalších 6 radních? Proč musí statní hoši plýtvat časem na chodbách ČT?“

Reakce Tomáše Etzlera, novináře, který s ČT často spolupracoval:
„Ani s průkazama přece nemohou bez pověření vlézt, kam se jim zlíbí, zvlášť když si je tam přivede nějaká zmanipulovaná špinavá čubka, co ani není zaměstnankyní ČT.“

Reakce Jana Hřebejka, režiséra, který s ČT často spolupracoval:
„Vy jste vážně idiot, to nelze nazvat jinak. Tam se nastrčenej a patrně nemocnej přiblblík snaží dokurvit poslední svobodné médium a vy tomu poskytujete krytí.“ (Jde o reakci na slova Jana Hamáčka, který potvrdil policejní ochranu Lipovské.)

A to vše proto, že:

když se Hana Lipovská obrátila oficiálně na Bezpečnostní radu státu, na bezpečnostní výbory sněmovny a Senátu, a rovněž na Ministerstvo financí ČR, je to vlastně dle komanda Newsroom 24, ředitele Dvořáka a dalších zločin, za který by se měla Lipovská potrestat, nebo snad úplně zlikvidovat, protože ohrožuje veřejnoprávní Českou televizi! 

Neuvěřitelné! Přitom je to její ZÁKONNÁ POVINNOST!

Mimochodem, proč Piráti a hlavně Richterová nepodává žalobu, aby se zastala jiné ženy, když skutečný odporný zjev Etzer se takto chová?

Vážně si bývalý pracovník veřejnoprávního média může dovolit tak sprosté urážky?

Nenastal čas vyčistit ten Augiášův chlév veřejnoprávní České televize!

P.S. Všimli jste si i urážek na adresu Ruska a hlavně Číny od následovnic Etzera Šámalové?

Umíte si představit, že by tak sprostě urážel Českou republiku a české představitele ruský zpravodaj v přímém vysílání z Prahy do Ruska? Do hodiny by letěl a probruselská média by vřískala jak nožema přibitá na kříž a vypovídala by Rusku válku. A Rusko i Čína ji prostě nechává urážet a mávají nad ní rukou jak nad nepohodlným hmyzem. Jejich vysoká úroveň diplomacie nás zahanbuje. Tak která společnost je vyspělejší?

 P.S.S. Tomuto zvěrstvu říká prezident Zeman novinářské hyeny. Už chápete proč?

Skrytá pravda
https://bit.ly/3mAdUJh

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
10. 4. 2021 00:36

Co by dělaly? Řvaly by jak protržené. Kdyby se k nim přidala ještě Němcová, tak ta by k tomu byla ještě zděšená!

Anonymní jméno komentáře
10. 4. 2021 07:53

Všechny ty negramotné špuntovky jsou na to zvyklé ze squattů.

2000000593887.jpg
Jakub
12. 4. 2021 13:23

Takže Etzler nemá právo na svůj názor? Tak kde je podle vás svoboda projevu? Vy chcete mít právo vyhrožovat a urážet ostatní, ale jakmile se vás někdo dotkne, tak hned kňučíte. Co jste to za slabošské chudinky?