Černý Ježíš

Ano je to tak. Aktivista Black Lives Matter se zabývá rasismem Ježíše.

Americký aktivista Sean King vyzval ke zničení soch, nástěnných maleb a vitráží, na kterých je Ježíš Kristus zobrazen jako bílý muž, protože podle jeho názoru jsou tyto ukázky umění příkladem „nechutné formy vyjádření nadřazenosti bílé rasy“, uvádí Daily Wire. 

Vše naznačuje tomu, že tito radikálové, kteří vyjadřují takové myšlenky vůbec nevtipkují.

Američané prožívají skutečnou tragédii – Sean King vyzývá své příznivce, aby zničili kostely.

  • To znamená, že už nemluvíme o demolici památek Konfederace – říkají, že zradili Ameriku. 
  • To znamená, že už nejde o ničení památek Zakladatelů – protože jsou rasisté, špatní lidé a Amerika je hrozná země. 

V tomto případě mluvíme o veřejném, vládním majetku. 

Nyní mluvíme o nájezdu do kostelů, aby rozbili okna a zničili sochy.

Sean King píše následující:
„Ano, věřím, že je třeba zbourat také sochy bílého Evropana, které podle nich zobrazují Ježíše. Všechny tyto sochy jsou formou vyjádření nadřazenosti bílé rasy a vždy tomu tak bylo. Když se v Bibli chtěla Ježíšova rodina schovat a smísit s davem, kam si myslíte, že šla? DO EGYPTA! Ne do Dánska. Sundejte ty sochy.“

To znamená, že „nenaléhají na církev, aby je odstranila“ – pak by řekli, že by je měly církve odstranit – ale říkají, aby vy osobně jste šli a je zničili. 

„Ano, všechny fresky a vitráže s bílým Ježíšem a jeho evropskou matkou, stejně jako s jejich bílými přáteli, je třeba odstranit.To je nechutná forma vyjádření nadřazenosti bílé rasy. To jsou nástroje útlaku. Rasistická propaganda. Všichni se jich musíme zbavit.“

Sean King, to všechno chce spálit. Chce zničit sochy a rozbít okna. Protože pravděpodobně nemá rád bílé lidi. Volá, aby se zbořilo vše, co je bílé – i když mluvíme o Božím Synu a jeho matce, Bohorodičce.

A postupem času se budou chovat stále radikálněji. Na co čekají konzervativci? Zdá se, že jsou přesvědčeni, že jde o vtip. Že žertují. Ale není tomu tak. Říkají nám, co chtějí dělat, a pak to udělají. 

Říkají nám, že chtějí zničit památky Roberta Lee? Demolují památky Roberta Lee. 

Říkají nám, že chtějí strhnout památníky George Washingtona? A památky George Washingtona jsou zbořeny.

Teď se zaměřili na kostely.

Zkráceno
https: //russian.rt.com/inotv/2 …  

Vážně, můžeme snadno předpokládat, že ve specifikovaném historickém období, ke kterému patří Ježíšův život, bylo na tomto území možné najít černochy, i kdyby ve formě otroků, Núbie (En-Nuba) nebyla tak daleko.
Ale stěží kolem tématu barvy pleti v 1. století našeho letopočtu si můžete vybudovat alespoň nějakou důslednou náboženskou stavbu, pokud ovšem není úkolem rozvinout a prohloubit nějaký kult Tumba-Jumba.

A ano, tento „aktivista“ o geografii moc neví – toto území není evropské, ale asiatské, což znamená, že Ježíš by byl asiat, pokud se na problém díváme z hlediska geografie. Takže tady máme urážku Asiatů podle barvy kůže.
Nebo jde o urážku Židů? Není to černý antisemitismus? Nebo na ně se může také útočit, protože nejsou černí? … Ano, bude to epická bitva (možná v rapovém formátu).

Nelze opomenout, že éra rozpadu světového řádu vždy poskytla úrodnou půdu pro různé idioty, náboženské inkvizitory a neoceněné hrdiny, kteří zpravidla nejsou schopni něco vybudovat, ale mohou pouze ničit okolní svět, protože nejsou aktéry transformace reality, která posouvá historii, jako francouzští revolucionáři nebo bolševici, ale jsou prvky rozkladu a ničení. V tomto případě mohou být někdy zastoupeny prvky řízené demolice.

Je zřejmé, že američtí protestující nemají gramotnou avantgardu a organizaci (dobře, s výjimkou loutkařů z Demokratické strany), která by mohla masám předložit kompetentní ekonomické a politické požadavky a získat skutečné ústupky z rukou těch co jsou u moci. 

Z tohoto důvodu přichází do popředí prázdný akcionismus, pogromová aktivita, rabování, rozptylování na nevýznamných tématech, což zcela vyhovuje zákazníkům procesu.

Na jedné straně, za použití mas, jedna část vládnoucí americké elity útočí na druhou část establishmentu
(i když s velmi vážnými důsledky pro USA z dlouhodobého hlediska).

Na druhé straně jsou tito demonstranti ideální pro diskreditaci levicových nebo komunistických myšlenek na pozadí impotence amerických komunistických stran, které prokazují úplnou neschopnost osedlat protestní vlnu. To vše co se děje je rána nejen pro americkou pravici, ale také pro americkou levici. 

Ale pak, pokud se najednou, čistě náhodou, v USA objeví například komunita, která se bude snažit převzít skutečnou moc ve svém městě a začne klást socialistické nebo komunistické požadavky (například znárodnění velkých státních korporací a Federální rezervní systém, stejně jako stažení amerických vojsk z okupovaných zemí), velmi rychle uvidíme, jak se takové vystoupení rychle zadupe do asfaltu, a policie, z které někteří litují nedorozumění, se nebude stydět a nebude váhat.

Pro anarchistické nebo rasistické imitátory mají cestu.
V objetí s černým Ježíšem s tváří nevinného zločince George Floyda.

Aktivisté si však musí pospíšit – otázka Floydovy kanonizace a rasového vzhledu Ježíše musí být vyřešena do listopadu, protože pak bude tato avantýra ukončena pravděpodobně bez ohledu na výsledky voleb.

https://bit.ly/3i1fsJh

sdíletj na