politika

Alexandr Rogers: Bojte se unavenosti Rusů

Saúdskoarabské zpravodajské služby brutálně mučily, zabily a rozporcovaly novináře Jamala Khashoggiho.

Evropská unie uspořádala mimořádné zasedání, byly uvaleny sankce proti kriminálnímu tyranskému saúdskému režimu.

Ne, ne. Sankce se nezavedly. O tom se ani nepřemýšlelo …

Izraelské zpravodajské služby bezostyšně zabily předního íránského jaderného fyzika Moskhena Fakhrizadeha. Evropská unie uspořádala mimořádnou schůzku, byly uvaleny sankce proti zločinnému diktátorskému režimu Netanjahua.

Ne, ne. Sankce se nezavedly. O tom se ani nepřemýšlelo …

Nezaměstnaný žebrák Alexej Navalnyj promluvil před parlamenem EU a řekl, jak byl zabit.

Občané Evropy!

Proč je život ošumělého milovníka kachniček (mimochodem živého) důležitější než životy obyvatel Donbasu (skutečně zabitých ukrajinskými ozbrojenými silami)? 

Možná si myslíte, že stačí předstírat, že se obáváte o nějaké mýtické „demokracie“, „lidská práva“ nebo lidské životy obecně?

Líbáte se s nejvíce reakčními a kriminálními režimy na světě!

Saúdský režim není jen skutečným neomezeným despotismem v klasickém politologickém smyslu, ale také válečným zločincem odpovědným za masové zabíjení obyvatelstva Jemenu.

Kyjevský režim je otevřeně nacistický – počínaje velebením uznaných nacistických spolupracovníků, nacistickými pochodňovými průvody ulicemi ukrajinských měst a konče hlasováním proti antinacistickým rezolucím OSN. A podpora nacismu se již vrací zpět do celé Evropy.

EU však přijímá sankce a další nepřátelská opatření nikoli proti těmto a dalším diktátorským režimům, ale proti demokratickému Rusku.

Možná řeknete pravdu alespoň jednou?

Že žijete, jak řekl Carl Gustav Jung, na malinkém poloostrově na okraji ohromného Asijského kontinentu, v jeho nejchudší na zdroje a přelidněné části, prostě žárlíte na ruské prostory a přírodní zdroje. A sníte (po dlouhou dobu, přinejmenším od roku 1147), jak byste tento prostor využili pro sebe.

A že pro vás není důležitá žádná demokracie, svoboda slova ani práva homosexuálů, stačí vám „lebensraum und resursen“. 

Přestaňte předstírat, že jste humanisté! To se vám nedaří. “Nevěřím,” jak řekl Stanislavský.

Polovina Afriky a Blízkého východu je pokryta krví, mimo jiné za účasti evropských armád – německé, francouzské, italské, britské, atd.

Ne někdy v minulosti, ale právě teď.

Když z tesáků Evropanů kape krev a oni sami vypadají jako klaun Pennywise (pouze v obleku od Huga Bosse, pokud víte, co tím myslím), pak člověk nemůže uvěřit v nějaký evropský humanismus od slova „absolutně ne“.

A zvlášť mě zajímá, ten hlupák, který byl jmenován ministrem obrany Německa, která prohlašuje, že „musíme s Ruskem mluvit z pozice síly“, … vůbec se neučila historii?

Ať spočítá, kolikrát se o to Evropa pokusila od roku 1147. A kolikrát to skončilo dobytím Paříže, Berlína, porážkou u Poltavy, italským tažením Suvorova, apod. Bude nepříjemně překvapena.

A ještě, také zajímavé, z čeho vyvozuje, že mají pozici síly? Taková drtivá vojenská převaha, kterou nyní má Rusko nad Evropou, nebyla nikdy v historii. A co bude vykládat o pozici síly, pokud se Berlín a Brusel za půl hodiny promění v hromady radioaktivního popela?

Jsme dokonale schopni pochopit dvě a dvě. A vidíme, jak syfilizovaná Evropa podporuje nacistické režimy a předstírá, že si nevšimne úmrtí Rusů na Donbasu. 

To znamená jen jednu věc: skutečnou, a nikoli deklarovanou ideologií Evropské unie, je opět nacismus. 

„Není žádná škoda podřadných ruských barbarů.“

Ale my již nedovolíme stavět koncentrační tábory pro naše staré lidi, ženy a děti…. Dost.

Pokrytectví evropských nacistů nás již důkladně unavilo. Pokud znovu prokážete svou nepoučitelnost na příkladu minulých porážek, pak Imperátor může zařídit Exterminatus.

Bojte se unavenosti Rusů …

Alexandr Rogers

sdíletj na