nezařazenépolitika

Zakázaná pravda nahlas! Řízená výměna obyvatelstva v Evropě

Ve zkratce…

Právnička z Nizozemí Eva Vlaardingerbroek promluvila letos v dubnu na CPAC v Budapešti, a vyslovila nahlas zakázanou pravdu: “Velká výměna obyvatel již není “konspirační teorií” – ale je to zločin a realita, o kterém vlády vědí. Bílí Evropané jsou nahrazováni ve svých zemích stále zrychlujícím se tempem a bude to znamenat konec naší evropské civilizace tak jak ji známe, pokud věci rychle nezměníme.”

Přepis:

Eva Vlaardingerbroek: Ahoj, Maďarsko, ahoj, Budapešť. Ahoj, milí Evropané a američtí přátelé. Moc vám děkuji, že jste mě pozvali. Dovolte mi, abych na chvíli přeskočila formality a vrhla se rovnou na téma, které není tak veselé, ale je velmi, velmi nutné ho probrat. Dovolte mi, abych vás provedla uplynulými sedmi dny v Evropě.

Tento týden ve Stockholmu byly za bílého dne na ulici pobodány tři starší sedmdesátileté ženy. V Londýně v rozmezí pouhých 42 hodin byli pobodáni čtyři lidé. V Paříži vyšly do ulic stovky afrických migrantů, aby dělaly výtržnosti, a v Bringolo, rovněž ve Francii, byl do základů vypálen další kostel. A to je, dámy a pánové, jen několik incidentů během pouhých pár dní na našem krásném kontinentu. Ale všichni víme, že tyto „incidenty” už nejsou incidenty. Jestli je něco jisté, tak to, že víme a naše vlády také vědí, že existuje souvislost mezi masovou migrací a kriminalitou. V nizozemském městě Dordrecht se stalo něco zajímavého.

Onehdy oznámili, a to je malé město v Nizozemsku, v mé rodné zemi, že v tomto malém městě bude umístěno nové azylové centrum. A co udělalo město? Řekli: Nabídneme občanům, kteří žijí v blízkosti centra, 1000 eur, aby přijali dodatečná bezpečnostní opatření. Naše nová realita v Evropě spočívá v častém znásilňování, bodání nožem, zabíjení, vraždách, střílení, dokonce i v uřezávání hlav. Dovolte mi však, abych vám objasnila jednu věc: dříve se to nedělo. Jedná se o nově importovaný problém.

Samuel P. Huntington to předpověděl už před více než 25 lety, když napsal, cituji:

„V novém světě masové migrace nebudou nejrozšířenější, nejdůležitější a nejnebezpečnější konflikty mezi společenskými třídami. Nebudou mezi bohatými a chudými. Budou mezi národy patřícími k různým kulturním celkům. Kmenové války a etnické konflikty budou probíhat uvnitř civilizací.”

No, panečku, měl pravdu, a nejhorší na tom je, že nám to jako společnosti zřejmě začalo být lhostejné.

Když další bílý chlapec nebo bílá dívka zemře rukou přistěhovalce, možná zavrtíme hlavou, možná si povzdechneme, možná se na minutu nebo dvě i rozzlobíme, a pak si žijeme dál. Na rodinu myslíme a modlíme se za ni, ale nikdy se nic nezmění.

Dámy a pánové, co to o nás vypovídá? To je reakce společnosti, která se již vzdala, společnosti, která se již smířila s porážkou. Ale je to pravda? Vzdali jsme se? Skutečně přijímáme novou realitu, kterou pro nás naši globalističtí vůdci chystají? Jedno vím jistě, a to, že pokud se nic nezmění, pokud nezačneme vážně bojovat za náš kontinent, za naše náboženství, za naše lidi, za naše země, pak se tato doba, v níž žijeme, zapíše do dějin jako doba, kdy se západní národy už nemusely nechat napadat nepřátelskými armádami, aby byly dobyty.

Tato doba se pak zapíše do dějin jako období, v němž byl útočník aktivně pozván zkorumpovanou elitou. A nejenže tato zkorumpovaná elita pozvala nepřítele, ale nechala za to zaplatit i původní obyvatelstvo. Vidí to každý, kdo má oči. Původní bílé, křesťanské evropské obyvatelstvo je nahrazováno stále se zrychlujícím tempem. Dovolte mi, abych vám to doložila několika statistikami z mé rodné země. Vezměme si hlavní město Amsterdam.

Amsterdam v současnosti tvoří 56 % migrantů. Haag 58 % migrantů, Rotterdam téměř 60 % migrantů. A samozřejmě většina těchto migrantů pochází z nekřesťanských, nezápadních, afrických a blízkovýchodních zemí. Závěr: ve většině našich měst už je nizozemská populace přečíslena. Podívejme se směrem do Londýna, 54 % migrantů. Opět, závěr: původní obyvatelstvo je v menšině. Brusel, jsem v šoku, 70 % migrantů. Závěr: rodilé obyvatelstvo je velice přečísleno. A ostatní Evropané budou samozřejmě brzy následovat, pokud se tak již nestalo.

Takže tady udělám zakázaný závěr. Teorie o velké výměně už není teorií. Je to realita. A na výměně je zajímavé to, že establishment její existenci buď popře, nebo když ji připustí, řekne, že je dobře, že původní evropské obyvatelstvo už brzy nebude na vlastním kontinentu většinou. Holandská národní ostuda a přezdívaný „klimatický papež” Frans Timmermans už v roce 2015 prohlásil, že rozmanitost je osudem lidstva a že Evropa bude rozmanitá.

A samozřejmě už asi všichni víme, co se slovy rozmanitost myslí. Znamená to méně bílých lidí, méně vás. Představte si to v nějaké asijské nebo africké zemi. Představte si, jak se jejich představitelé radují z toho, že jejich lidé už brzy nebudou ve své zemi většinou. Naprosto nemyslitelné, nepředstavitelné. Co je tedy proboha s našimi vůdci špatně? Základní myšlenka toho, co říkají, je vždy stejná. Náš establishment tvrdí, že běloši jsou zlí a že naše historie je nějak zásadně odlišná od historie ostatních.

Vědomě či nevědomě nasávají lži a protibělošská dogmata neomarxistické kritické rasové teorie. Proto se totalitáři v Bruselu snaží donutit vás, maďarský lid, suverénní národ, abyste přijali imigranty, přestože obyvatelstvo řeklo ne a vláda také. Ale nenechte se mýlit, většina Nizozemců si to také nepřála. Stejně jako Brusel nutí Maďarsko přijímat masy imigrantů, dělá nyní totéž i v těch nejmenších městech v Nizozemsku.

Žádná část nesmí zůstat nizozemská v tradičním slova smyslu. Žádná část Evropy nesmí zůstat evropská, a není těžké pochopit proč. Pokud na některých místech stará Evropa ještě existuje a lidé budou moci porovnávat novou Evropu se starou, překvapení… budou dávat přednost té staré. Proto eurokraté tolik nenávidí Maďarsko. A jejich poselství je jasné. Náš způsob života, naše křesťanské náboženství, naše národy, to vše musí bez výjimky pryč.

Jejich vize budoucnosti je neoliberální Evropa k nepoznání, kde se každé město stane něčím jako Brusel, ošklivé, špinavé, nebezpečné, s nulovou sociální soudržností, kde se neustále staví budovy a zdá se, že se nikdy nedokončí, a i když se dokončí, konečný výsledek je jaksi ošklivější než to, s čím začali. A co nám zůstane? Trvalý stav izolace, zmatku a dezorientace. Dámy a pánové, vítejte v novém světovém řádu. Jaký je tedy protilék? Silná křesťanská Evropa suverénních národních států. Proto musíme otevřeně odmítnout lež, že nacionalismus způsobuje válku.

Není to nacionalismus nebo národní suverenita, co způsobuje válku. Je to expanzionismus. A kde ho dnes v Evropě najdeme? Na jediném místě, v Bruselu. Není legrační, jak ti samí lidé, kteří podkopávají naši národní suverenitu a rádi to dělají, ti eurokraté, že nám teď tito lidé říkají, že musíme utratit miliardy eur za národní suverenitu Ukrajiny?

Je to vtip, upřímně řečeno, a je to pěkně zvrácený, drahý a nebezpečný vtip. Při nedávném rozhovoru se mě tazatel zeptal: Myslíte si, že někdy zacházíte příliš daleko? Myslíte si, že jste někdy příliš radikální? Chvíli jsem o tom přemýšlela a řekla: Ne. Nemyslím si, že zacházím příliš daleko. Popravdě řečeno, dámy a pánové, myslím, že my v Evropě nezacházíme dost daleko. Myslím, že když se opravdu zamyslíme nad organizovaným strukturálním útokem na naši civilizaci, že neděláme dost.

Děláme dost pro to, abychom zastavili útok na naše rodiny, na náš kontinent, na naše země a naše náboženství? Když slyšíme o další vraždě, o dalším ubodání malého nevinného dítěte, děláme dost? Když víme, že naše národní suverenita byla za necelé století předána Bruselu, děláme dost? Když slyšíme, že křesťanské děti v Německu nyní konvertují k islámu, aby zapadly, děláme dost? Myslím, že ne.

Totalitní institut Evropské unie musí padnout. Řeknu to jasně, nevěřím v reformy. Když jsou základy vaší instituce prohnilé, a to je případ Bruselu, můžete na nich přestavět dům, jak chcete, ale stejně se rozpadne. Takže jedinou odpovědí je, že babylonská věž musí být zničena. Dámy a pánové, jsme dcery a synové největších národů na Zemi. A musíme si položit otázku, co se to s námi stalo? Odkud pocházíme? A co je důležitější, kam směřujeme? Naše elity nám vyhlásily válku a nyní je na čase, abychom si oblékli plnou Boží zbroj, bojovali a zvítězili. Moc vám děkuji.

Překlad: David Formánek

sdílet na

28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 12:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes jsem o tomto psal krátký příspěvek. Je úplně jasné, že zde probíhá řízená výměna populace. Jako první bod vnutili kdysi mladým bělošským dívkám do hlavy tezi, že se mají předně starat o svoji kariéru a že rodit děti není to nejdůležitější. Nu a při známé natalitě muslimských žen, kdy kterákoliv může mít v pohodě i 5 dětí, zatímco bělošky s bídou jedno je jasné, jak tady bude za 5 či 10 let vypadat demografická situace. Zdegenerované evropské elity nás ničí a jak říká ta právnička, běloši jsou opravdu tak slabí, že přestože to vidí, nic proti tomu nedělají. Můžeme si tady vykládat co chceme, ale apatie přivede Evropu tradic k likvidaci. Nevím jak tady budou chtít původní obyvatelé žít. No, ještě že to již neuvidím.

Albi
5. 5. 2024 15:45
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nevím jak tady budou chtít původní obyvatelé žít.”
Chyba! Ať budou chtít nebo ne, žít tu nebudou – nejdřív chvíli živořit, pak zaniknou.

Protože “rozmanitost je osudem lidstva a Evropa bude rozmanitá”.
Nebude. Bude černá a především muslimská. .

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 16:25
Odpovědět  Albi

Já to nechtěl říci Albi tak natvrdo, tak jsi to řekla za mne. Já nedávno napsal, že ti kteří budou chtít žít ještě normálním a tradičním způsobem života budou asi muset emigrovat. Myslím, ti mladí duševně zralí lidé. Často se na mne snese výtka, že z vlastní země se neutíká. To já vím moc dobře, že by nemělo, ale pár duševně vyzrálých jedinců, kteří nebudou moci přijmout způsob života dané komunity to nedá. A přizpůsobit se, to je konec individuality. Říká se, že jakmile individuální svoboda zapadne do davu, ten ji vcucne a ztrácí se. Jednotlivec již nemá vlastní úsudek, chce to co chtějí ostatní a chová se jako ostatní. Teď je to tady názorně v tomto společenství vidět. Ono je to možná v každém systému a záleží opravdu na jednotlivci jak se k tomu postaví. Dá se odejít do vnitřní emigrace, ale nevím jestli to půjde s těmito liberály, kteří člověka sevřou krunýřem nařízení a příkazů. Mám obavy, že jak tento liberální zdegenerovaný systém, tak případně muslimský se svojí touhou uplatňovat právo šaría lidem žádnou svobodu nedá. Tak co pak zbude lidem než útěk. A teď co mne mrzí nejvíce, že to mnoha lidem nedochází. Ale vyučovat je o tom nebudu. Už jsem příliš starý.

Albi
5. 5. 2024 17:02
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Jednak je tu otázka KAM emigrovat,
za druhé – v takové zemi budeme MY v postavení dnešních “migrantů”, ovšem bez takové podpory a privilegií, kde by nám rozhodně do huby nelétali pečení holubi,
za třetí – neumím to dobře vysvětlit, ale tady máš na takové téma písničku – stačí si poslechnout jen půlku, ke konci se to dost opakuje.

A nebo nemusíš ani poslouchat,
Sjedeš-li kousek níž pod video, můžeš si text jen přečíst. Je v něm všechno, co bych k tomu mohla dodat.
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kocman-petr-pk-band/home-685884

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bety
5. 5. 2024 18:14
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Promiňte Pavle, ale háček je v tom, že utíkat není kam. Myslím,že Rusko už se poučilo, že se od Evropy nic dobrého čekat nedá, tak co zbývá?
A ta západní Evropa není v tom tak nevinně, jak by se zdálo. Je obětí vlastní kolonizační politiky, kdy jen brala a brala a na nic se neohlížela. Jen z poslední doby
takový Kadáffí, který se snažil, aby Libyjcům bylo doma co nejlépe ,nemiloval
náboženské fanatiky a zabraňoval migraci, před kterou ostatně Evropu varoval, jak
dopadl? Všichni ti kolonizátoři se chovali jak prasata a teď jejich národy kvičí, že jim hrozí to samé.
Náboženské konflikty jim vyhovovaly např. k rozbití Jugoslávie, ISIS je také anglosaské dílo. Ona ta špička pyramidy zná jen jedno náboženství a tím je MOC. A ta bílá obyčejná pakáž v Evropě si díky socialistickému hnutí začala o sobě myslet, že jsou také lidé, kteří mají na něco právo. Tak nás hezky namíchají a že se ta bílá i barevná pakáž bude mezi sebou prát je jim u pr.dele, stejně se moc rozmnožila. Ti mocní mezi sebe přijmou pár těch
druhých kteří stůňou o životní styl kdy jejim dovoleno všechno a bude dobře.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 19:05
Odpovědět  Bety

Tak kdybych byl mladý, což nejsem, tak bych alespoň nyní viděl ještě zemi kde je možno žít, asi skromněji ale určitě ano. Je to Kuba. Přečetl jsem hodně materiálu o Kubě, nějaké knihy s Fidelem v originále, takže i když jsem tam nebyl, dovedu si udělat představu o jejich společnosti. A španělsky umím opravdu dobře, takže to by asi byla moje volba, i když v životě není jistého nic. Přijdete někde kde si myslíte, že bude dobře, ono je, ale může se to rychle změnit třeba nějakými cizími vlivy. Ale v mých letech téměř 73 se s tím nemusím zabývat i kdyby to tady dopadlo nejhůře jak může. Nikdy mne nenapadlo, že bych o tom mohl vůbec uvažovat. Já jen říkám těm mladým, že pokud tady vznikne systém, který je zotročí, buď se přizpůsobí a ztratí důstojnost a sami sebe nebo odejdou i když to je proti normálnímu myšlení. Nebo se vzepřou, ale bohužel masa těch tzv. umravněných a přeformátovaných jim normální způsob života nedovolí. Koneckonců takhle nějak končí román 1984, že. Zdá se mi, že také moc velkou víru v lepší zítřky nemáte, ale pokud nás opravdu takto myslících jedinců bude taková hrstka, bude asi vymalováno. Ale možné je třeba vše a třeba ještě ti mladí prozřou. Pokud ne, bohužel.

Pavel z Moravy.
5. 5. 2024 19:15
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A jen tak mimochodem k tomu Rusku. Když tam přijímají i Němce a jiné, tak určitě šikovné Čechy by vzali také. Nedávno jsem četl, že nějaký německý zubař v důchodu tam také odešel, neb prý chce klidně dožít svůj život. Asi člověk musí mít nějaké peníze a také nějaké znalosti, ale myslím si, že by slušný jedinec mohl uspět. A naučit se jazyk, to je jasné. Je ale slovanský, určitě se dá. Tak se mějte fajn a pěkný večer.

5. 5. 2024 23:42
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Kdyby mi bylo do pětačtyřiceti, tak bych počkal až skončí válka a pak bych se i se smrádaty vydal čundrem směr Krym. A tam bychom se nejspíš zasekli. Ale ted, v předkremačním mezičase, je něco takového už mimo realitu.

Pavel z Moravy.
6. 5. 2024 08:08

Já také, však dělat může člověk cokoliv.

Honzas
6. 5. 2024 19:32
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ještě je zde jeden zcela zásadní problém a to ten, že Většina migrantů se stahuje do velkých měst. Ty ovládnout a ovládnou i místní politiku. To jsem viděl už před 30 lety Vídni.

zuzana
5. 5. 2024 12:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Vše, co byste měli vědět o laboratorně pěstovaném mase

https://aktax.cz/vse-co-byste-meli-vedet-o-laboratorne-pestovanem-mase/

PatrickStone
5. 5. 2024 12:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Táto Eva by mala byť holandská premiérka, len ako to dosiahnuť, dá sa ju počúvať, dá sa na ňu aj pozrieť, len škoda, že nepasuje tým, ktorí ovplyvňujú verejnú mienku, ktorí ovplyvňujú výsledky volieb….

Jura S
5. 5. 2024 13:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Hm, no 1000 ojro za “uřezání hlavy” se mi nezdá férová cena…. Ale asi jsou na to nějaké BRUSELSKÉ TABULKY” že… bílá držka má cenu 25 000 Kč… SLIMÁK 20 000 000 Kč (náklady mana celoživotní pobyt)

Pravdomluvny
5. 5. 2024 13:53
Odpovědět  Jura S

Muhamrdy likvidovat jako škodnou, stačí poděkování 🙂

zuzana
5. 5. 2024 14:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Švédsko vylučuje mezinárodní vyšetřování výbuchu Nord Stream

https://aktax.cz/svedsko-vylucuje-mezinarodni-vysetrovani-vybuchu-nord-stream/

Pravdomluvny
5. 5. 2024 14:14
Odpovědět  zuzana

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉

Ladislav 💤
5. 5. 2024 16:17
Odpovědět  zuzana

Takže tam měli i oni, při té prasárně své smradlavé prstíky!
Zažil jsem když jsme v stoupil do Švédska na celnici, horší parchanti jak nacisté!
To samé Lotyši! Hnusáci!

Autor
5. 5. 2024 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

No dobře, tak to vymění. Ale je to zároveň i konec všeho liberalismu. Jednak Alláh to nemá rád, jednak – a to je ta sranda a zase paradox – oni tak ty “mocné rodiny” přijdou zcela zaručeně o svou moc.
Buď v ekonomickém smyslu, tj. kdo bude obchodovat s těmi, kde se nic pořádného nebude vyrábět.
Nebo čistě politicky, tj. postupně si nová Evropa vymění stejně jako v USA fyzicky tu “elitu”.
Vojensky tzv. muslimský svět, stejně jako v USA multikulti hispánci nebudou mít na zbytek světa. Stále totiž západ odčerpává prostřednictvím neokolonialismu k sobě prostředky, ale to bude klesat a oni se budou snažit udržet kontrolu vojensky. Zbytek světa se bude muset se západem prostě vypořádat tak jako tak, ten mu totiž nedá klid. A už jen ty země,které se snaží obnovit suverenitu dnes stačí na to, aby se rozpoutalo peklo.
A řeči o robotech a umělé inteligenci ve výrobě, k tomu potřebujete mnohem více kvalifikovaných lidí, než si “oni” dokáží představit.

Albi
5. 5. 2024 21:12
Odpovědět  Peter 008

Když se podíváš na globus, uvidíš, jak malinký kousíček světa vlastně ta Evropa zabírá. Nebude až taková škoda ji obětovat Alláhovi, když budou mít možnost pobytu na Olympu ve společnosti lidí jim zhruba rovným.

Tu mohou klidně obětovat, finanční žralici si moci mohou užívat kdekoliv si ji urvou (s nahrabanými penězi a bohatými zlodějskými zkušenostmi to nebude neřešitelný problém), když totálně vykradená Evropa už jim toho nemůže víc nabídnout.

Autor
5. 5. 2024 21:38
Odpovědět  Albi

Já bych raději obětoval Severní Ameriku …

Pravdomluvny
5. 5. 2024 21:52
Odpovědět  Peter 008

Já všechny muhamrdy,do posledního!!!!!
Teď zase vraždil 16 letý ODPAD z palmy v Austrálii 😡

Tom
5. 5. 2024 21:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mladá a tak inteligentní. Tak mladá a tak statečná. Tu odvahu, by jí mohl leckterý chlap závidět.

Aleš
6. 5. 2024 07:55
Ohodnotit příspěvek :
     

EU je kriminální zločinecké monstrum a musí zdechnout.

Slovan
6. 5. 2024 08:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Šikovná a celkem hezká holčina, jen mám obavy že dlouho běhat po světě nebude.
Vzala to na sebe, čehoš se kde kdo bojí hlavně mužská část obyvatel Evrapy. Skládám jí Hold.

Tom
6. 5. 2024 12:31
Odpovědět  Slovan

…jako Johanka z Arku.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 21:42
Odpovědět  Tom

Ta šílená slečna se schizoidními stavy a navíc bigotní katolička, která chtěla vyvraždit všechny husity????

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honzas
6. 5. 2024 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Choďte k volbám a volte jedině Okamuru. To je způsob jak zachovat evropu a Křesťanské hodnoty.

Administrátor
P.A.Semi
7. 5. 2024 13:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se ptá “Co je tedy proboha s našimi vůdci špatně?”

Že to buď rovnou jsou Židé, nebo je Židé ovládají skrz Banky a Média… To je Židovský plán, přivést do Evropy araby a černochy, aby tu Židé nebyli vnímáni jako nejhorší vnitřní nepřítel, aby se hněv lidu obrátil jinam… Proto je vítají, proto je Sorosovy organizace pomáhají dovážet, proto lámají odpor místních obyvatel cenzurou a dezinformacemi a pomluvami médií, a drakonickými tresty za spravedlivou obranu…

A pak také, když nás rozdělí na Etnických liniích, smažou rozdíly politické… Budeme a i přistěhovalci budou volit rasisticky “své” politiky proti těm cizorodým, a už bude jedno, jestli levice nebo pravice… Rozděl a panuj…

πα½