nezařazené

Video z útoku nožem v Mannheimu

Mainnheimu došlo k útoku nožem na kritika islámu a ten byl zaznamenán v přímém přenosu na videu. Můžete se podívat na chování policie a to je katastrofální!

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
1. 6. 2024 17:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky se toho můžeme dočkat.
Útočník možná dostane podmínku a na čas fešácký útulek v psychiatrické léčebně.

Pijack
1. 6. 2024 18:22
Odpovědět  Albi

Už dnes Němečtí liberálové říkají, že se útočník bránil policejnímu násilí 🙂 🙂 🙂

Standa
1. 6. 2024 17:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím , že budou utíkat, jak frantík Napoleon.Utekl prakticky bez kalhot a byl to jeho konec. Právě tak to bude konec NATO a EU!

Albi
1. 6. 2024 20:50
Odpovědět  Standa

NATO a EU možná ano, ale tohle byli muslimové. A napadli “vlastního”. Alespoň se tak domnívám, kdyby to byl Němec, asi by použili jinou formulaci: “Server listu Bild napsal, že terčem útoku se stal i kritik islámu Michael Stürzenberger“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-brutalni-utok-nozem-v-centru-nemeckeho-mannheimu-nekolik-zranenych-252967#

Pijack
1. 6. 2024 18:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Již brzo i u nás. Návštěvníci Novinky.cz úžasem spustí bradu… už dnes nesmí na diskuzi svého oblíbeného dezinformačního webu diskutovat. Pomalu pomaličku nás na to připravují. Už zavedli cenzuru i proti svému protiruskému osazenstvu. Dokud se jim hodí do propagandy… ale o vraždících islamistech se už vyjadřovat nesmí.

Boomer
1. 6. 2024 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

.. a zase špatně, lidi jsou dnes změkčilí a vůbec netuší, proti čemu stojí. Na takto brutálně vedený útok je nutno reagovat nekompromisně, doslova likvidačně. Chlapík v maskáčové bundě s kapucí mohl útočníka zneškodnit jediným kopem do krku, nebo z rozběhu skokem nohama sounož na jeho záda, místo toho se snažil útočníka jen zachytit a odtáhnout od jednoho z pobodaných. Špatně, špatně, špatně… na tohle dojedou!!!

ModrýKlokan
4. 6. 2024 09:40
Odpovědět  Boomer

Přesně…

Pravdomluvny
2. 6. 2024 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyprázdnit zásobník do toho muhamrdánskýho ODPADU …..!!!!!

Honzas
2. 6. 2024 19:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Chvíli jsem sledoval to video a došlo mi že nejméně dva lidé co dělají chtěli specifikovat udělali zásadní chybu. Když byl na zemi měli její kopnout do hlavy, jednou nebo dvakrát. To nějaké přibližování se tělo na tělo a pokusy tak to zpacifikovat když Má kudličku v ruce je holý nesmysl. Prostě jednu dvě pecky mezi oči a je konec.

Róbert
3. 6. 2024 08:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Ked som bol mladsi tak som sa cudoval tomu ze ako mohli v stredoveku chodit ludia pozerat na verejne popravy. Dnes to uz chapem.