Pokud by nebyl ministrem vnitra Hamáček,

.. tak standardní ministr vnitra by měl po německé vládě požadovat vysvětlení.
Vyhoštění afrického migranta by mělo znamenat, že skončí zpátky v Africe. Nikoli to, že skončí v České republice, kde bude pokračovat ve své trestné činnosti a znásilní zde šestnáctiletou dívkou.

Ta je mimochodem stejně stará jako Greta Thunbergová, které naslouchá papež Franta, Evropský parlament i Arnie Schwarzenegger. Budou ti samí naslouchat také té šestnáctileté dívce z Terezína, která se tváří tvář setkala s negativními důsledky liberální přistěhovalecké politiky?

Nebudou. Protože o těchto ošklivých věcech, které nemají s ničím nic společného, se ve “slušné proEUropské” společnosti nemluví. To je podle samozvaných “liberálních” elit povinná daň, se kterou je třeba počítat při budování té jejich vysněné multikulturní společnosti.

Je tak trochu symbolické, že ta dívka pochází z Terezína, tedy z města, kde se za 2. sv. války nacházel koncentrační tábor – jeden ze smutných symbolů holocaustu.

Je třeba neustále opakovat, že ideologie politické korektnosti a multikulturalismu, v jejímž důsledku utrpěla ta šestnáctiletá dívka doživotní trauma, je novodobým holocaustem/genocidou.

A stejně jako tehdy, tak i dnes na tom má svůj zásadní podíl Německo. Jak říkal můj děda před 20 lety,
s Německem budou problémy vždycky. Měl pravdu.

Josef Provazník
https://www.euportal.cz/Articles/21267-pokud-by-nebyl-ministrem-vnitra-hamacek-tak-standardni-ministr-vnitra-by-mel-po-nemecke-vlade-pozadovat-vysvetleni-proc-z-nemecka-vyhosteny-imigrant-znasilnoval-v-cr.aspx

Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant! Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Takhle opravdu NE!
Šestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant propuštěný dnes v 7h ráno z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa ho dnes ráno následně ihned vyhostili na území České republiky. Oběť ohavného trestného činu skončila s poraněním v nemocnici.
Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že podezřelá osoba byla zadržena a v současnosti je v policejní cele.

Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci této nezákonné migrace.
Co na to řeknou ostatní politici a sluníčkářští novináři, kteří neustále podporují nebo bagatelizují migraci a
o SPD lživě prohlašují, že jen migrací strašíme? Podpořte SPD u voleb a zabráníme těmto ohavným kriminálním činům!

Tomio Okamura
https://www.euportal.cz/Articles/21266-sestnactiletou-divku-z-terezina-dnes-kolem-poledne-znasilnil-na-poli-u-lukavce-v-usteckem-kraji-africky-migrant-.aspx

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře