Španělsko: Raketový vzestup kriminality migrantů

Šest afrických migrantů hromadně znásilnilo dvanáctiletou dívku v malém městečku nedaleko Madridu. Španělské úřady tajily informace o tomto zločinu před veřejností déle než rok, očividně proto, aby se vyhnuly podněcování protiimigračních nálad.

Tato dvanáctiletá dívka si 15. března 2018 hrála s několika kamarádkami v parku ve městě Azuqueca de Henares. Kolem jedné hodiny odpoledne k dětem přišlo šest migrantů – pět Maročanů a jeden Nigerijec… Odvedli dvě dívky do nedaleké opuštěné budovy, ale jednu z nich nechali jít, když zjistili, že je muslimka. Imigranti ve věku mezi 15 a 20 lety drželi 12letou dívku za ruce a nohy a střídavě ji téměř hodinu znásilňovali, nejprve análně a pak vaginálně.

Veřejnost se o tomto brutálním zločinu dozvěděla až 20. března 2019, když deník El Mundo zveřejnil výsledky vyšetřování. Podle zprávy španělští prokurátoři a soudci tajně rozhodli, že tři nezletilí pachatelé budou tři roky drženi v zařízení pro mladistvé pachatele a poté budou “znovu zařazeni” do španělské společnosti, a nebudou deportováni. Jeden z dospělých je zadržován v preventivní vazbě; ostatní dospělí byli propuštěni.

Toto hromadné znásilnění přitáhlo pozornost k rostoucí kriminalitě migrantů ve Španělsku, kde “progresivní” imigrační politika – podporovaná všemi hlavními politickými stranami a kritizovaná pouze populistickou stranou Vox – podněcuje příliv nelegální migrace z Afriky, Asie a Středního východu. Toto skupinové znásilnění také upozornilo na shovívavost soudů, které běžně propouštějí pachatele z řad migrantů zpět na svobodu.

Spolehlivé statistiky o trestné činnosti migrantů nejsou k dispozici:
údaje sestavené španělským ministerstvem vnitra dle konkrétních kategorií trestných činů (vraždy, znásilnění, loupeže atd.) neuvádějí národnost pachatelů.

Různé databáze ministerstva vnitra navíc uvádějí rozdílné údaje ohledně skutečného počtu spáchaných trestných činů. Podle jedné databáze bylo v roce 2017 ve Španělsku spácháno 332 vražd, zatímco podle druhé jich bylo spácháno 308. Podle jedné databáze v roce 2017 proběhlo 865 znásilnění, podle druhé 1 382 – což je o 60 % více.

Data statistického úřadu – Španělského statistického institutu (Instituto Nacional de Estadística, INE) ukazují, že imigranti tvoří zhruba 10 % obyvatelstva Španělska, ale 32 % vězňů ve španělských věznicích. Španělský statistický institut ve statistikách neuvádí národnost vězňů, ale údaje ministerstva vnitra prozrazují, že většina imigrantů zatčených v roce 2017 pocházela pouze ze dvou zemí: Rumunska (18 032) a Maroka (17 464).

I přes nedostatek oficiálních údajů dokazují zprávy v místních novinách, že kriminalita migrantů – od drobných krádeží přes sexuální útoky až po vraždy – je rostoucím celostátním problémem.

Například v Barceloně sexuálně napadlo ve stanici metra 15 členů severoafrického zločineckého gangu známého jako “Alláhova vlčí smečka” ženu.

Všichni členové tohoto gangu jsou ilegální imigranti a někteří jsou  “nezletilí bez doprovodu”.
Všichni mají dlouhý trestní rejstřík a policii jsou dobře známi.

Napadení se odehrálo na barcelonském předměstí Santa Coloma 11. listopadu 2018, ve stanici metra Can Peixauet. Když muž se ženou vystupovali z vagónu, tak na ně tato banda mladíků z Maroka a Alžírska začala pokřikovat urážky. Dvojici sledovali k výtahu, kde ženu sexuálně napadli a jejího společníka pobodali.

Policie pachatele později našla v nedaleké opuštěné budově, kterou již několik měsíců ilegálně obývali, a ve které byli již dříve zatčeni v souvislosti s řadou krádeží v této čtvrti. Policie také uvedla, že mladíci byli nakaženi svrabem, což si vyžádalo speciální dekontaminaci zasahujících policistů, policejních aut a cel. Osm z 15 členů gangu bylo od té doby již propuštěno z policejní vazby a jsou opět na svobodě.

Migranti se ve Španělsku stále častěji dopouštějí hromadných znásilnění:

 • Alicante, 16. dubna. Tři Alžířané skupinově znásilnili 19letou ženu. Jeden z mužů byl zatčen na letišti v Alicante, když se snažil uprchnout ze země.
 • Tarragona, 28. března. Jedenáct nezletilých migrantů bylo zatčeno za hromadné znásilnění dívky v římském amfiteátru. Z jedenácti pachatelů byl vzat do vazby pouze jeden.
 • Alicante, 26. března. Čtyři nezletilí Maročané skupinově znásilnili nezletilou dívku. Její znásilnění si nafilmovali, a po dívce požadovali 50 eur za to, že video neumístí na internet.

§ Alicante, 22. března. Deset Alžířanů bylo zatčeno za hromadné znásilnění tří dívek ve věku 14 až 17 let. Policie uvedla, že členové gangu se živili vykrádáním domácností a firem a prodejem odcizených věcí na černém trhu.

 • Sabadell, 2. února. Osm Maročanů hromadně znásilnilo 18letou dívku v opuštěném skladišti. Dívka ten den oslavovala své narozeniny a ztratila se svým přátelům. Maročanům bylo 21 až 53 let, byli to bezdomovci a v opuštěném skladišti squattovali. Z osmi byli do vazby vzati jen dva.
 • Benidorm, 5. ledna. Čtyři Ekvádorci byli zatčeni za zdrogování a skupinové znásilnění 19leté dívky na Silvestra.

Oběťmi sexuálních trestných činů spáchaných migranty se často stávají malé děti, dospívající dívky a starší ženy:

 • Barcelona, ​​18. května. 36letý drogový dealer z Dominikánské republiky byl zatčen za znásilnění 13leté dívky ve čtvrti El Raval.
 • Valencie, 16. května. Bolivijec byl zatčen za opakované znásilňování své 14leté dcery.
 • Granada, 17. dubna. 45letý Maročan byl zatčen poté, co masturboval před dětmi při procesí během oslav Svatého týdne.
 • Hospitalet de Llobregat, 11. března. 25letý Ind byl zatčen za znásilněnínezletilé dívky, kterou si namluvil a psychologicky zmanipuloval na sociálních sítích.
 • Sagunto (Valencie), 23. února. 24letý Ekvádorec obviněný z opakovaného znásilnění šestnáctileté dívky ospravedlnil svůj zločin tím, že řekl soudci: “Jsem reinkarnace Ježíše Krista a mám na to doklady.”
 • Valencie, 22. února. Hondurasan byl odsouzen ke čtyřem letům vězení za sexuální poměr s 14letou dívkou. Věková hranice pro legální pohlavní styk je ve Španělsku 16 let.
 • Sils (Girona), 20. února. Tři muži, z nichž byl jeden z Venezuely, se pokusili unést dvanáctiletou dívku, když odcházela ze školy.
 • Berga (Barcelona), 18. února. 33letý migrant ze Senegalu byl zatčen za sexuální napadení 72leté ženy.
 • Barcelona, ​​7. února. 40letý imám byl obviněn z toho, že během lekce Koránu análně znásilnil 13letého chlapce.
 • Blanes (Girona), 6. února. 24letý migrant ze Senegalu byl zatčen za sexuální napadení jedenáctileté dívky.
 • Beniel (Murcia), 5. února. 34letý Maročan byl zatčen poté, co na festivalu pod širým nebem osahával prsa dvěma dívkám.
 • Sant Josep (Ibiza), 2. února. 48letý Maročan byl zatčen za sexuální napadení 87leté ženy v jejím domě. Muž se vloupal do jejího domu, a když si ověřil, že je doma sama, tak ji povalil na zem a sexuálně ji zneužil. Žena utrpěla vážné zranění obličeje. Policie uvedla, že tentýž muž sexuálně napadl 19letou ženu v nedalekém Sant Antoni v dubnu 2018.
 • Leganés, 28. ledna. Pákistánec byl zatčen za sexuální napadení dvou dospívajících dívek ve svém domě. Muž dívky nalákal domů na inzeráty nabízející práci s dětmi a úklid domácnosti.
 • Archena (Murcia), 27. ledna. 38letý Guatemalec byl zatčen za sexuální zneužívání své jedenáctileté nevlastní dcery.
 • León, 19. ledna. Migrant ze Senegalu byl zatčen za pobízení 16leté dívky k prostituci. Nabízel jí peníze a ptal se jí, kolik peněz chce zaplatit za jednu noc.
 • Santomera (Murcia), 15. ledna. Alžířan byl zatčen za to, že dělal sexuální návrhy skupině dětí a zval je k sobě domů.
 • Valencie, 12. ledna. Kolumbijec byl zatčen za zdrogování 16leté dívky a za pokus o její znásilnění.

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
20. 6. 2019 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Totálně odporné. Mladík pod hrozbou smrti musel sledovat, jak mu migrant znásilňuje jeho přítelkyni na výletě v Německu
Autor: odjinud | Publikováno: 20.6.2019 | Rubrika: ShortNews
afrocernoch
Uprchlík z Ghany byl zatčen za znásilnění mladé ženy ve stanu, zatímco byla v kempu na dovolené se svým přítelem, píše portál Daily Mail. Mladý pár se vydal na výlet do přírodní rezervace Siegaue, severně od bývalého německého hlavního města Bonn, když byl minulý týden v neděli asi o dvanácté hodině přepadlý člověkem ozbrojeným mačetou. Mladý muž byl nucen sledovat, jak útočník znásilňuje jeho 23letou přítelkyni.

Okolní prostřední, kde došlo k traumatickém zážitku dvou osob.

Přítel ve věku 26, jehož útočník také ohrožoval mačetou, okamžitě poté kontaktoval policii. Zdravotníci vzali oběť znásilnění do nemocnice na vyšetření.

Policejní podoba útočníka vedla k jeho zatčení v sobotu a testování DNA potvrdilo jeho vinu a byl zatčen, tvrdí policie.

Zdroj: dailymail.co.uk

Administrátor
20. 6. 2019 21:48
Odpovědět  Janinna

Co s ním,..Nemluví, nemá identitu, nechápe, je to nikdo…Nikdo tedy, kdo neexistuje, nikomu nebude chybět

Administrátor
20. 6. 2019 22:19
Odpovědět  Janinna

A proč bysme ho měli vykrmovat?

Administrátor
22. 6. 2019 21:15
Ohodnotit příspěvek :
     

až teprve dnes na PL;)