Obsazeno! … a tlumočníci visí na letadlech odlétajících z Kábulu a padají volným pádem. Američané střílejí. Šokující video

Spojené státy evakuovaly z Kábulu své hlídací psy, uvádí Daily Mail.

Zatímco tlačenice Afghánců, kteří se chtějí dostat do letadla na letišti v Kábulu, nebere konce, Američané evakuovali své psy na samostatných sedadlech pro cestující s televizí.

To znamená, že Spojené státy určily afghánským spolupachatelům místo v seznamu svých priorit.

Nezachránit psy, nechat je tam napospas osudu by bylo samozřejmě neodpustitelné, avšak způsob přepravy – za všeobecného chaosu, který tam panuje, kdy Afghánci visí na letadlech odlétajících z Kábulu a někteří padají z výšky (šokující video) – je pro americké „spojence“ více než výmluvný.

Obrázky toho, co se děje na letišti v Kábulu, se čím dál tím víc začínají podobat apokalypse. Zběsilé davy, které se řítí na letiště v Kábulu, kde Američané dokonce již střílejí, co dalšího je potřeba dodat k ukončení nejdelší války v historii USA.

Tisíce lidí zaútočily na letiště v Kábulu, Američané střílejí

Několik lidí zemřelo poté, co americká armáda zahájila palbu na Afghánce na letišti v Kábulu.

„Nejméně tři lidé byli v pondělí ráno zabiti střelbou v terminálu pro cestující na mezinárodním letišti v Kábulu,“ uvádí list Wall Street Journal, podle kterého se na letišti shromáždily tisíce Afghánců.

Na druhé straně Agence France-Presse s odvoláním na očité svědky uvádí, že americká armáda zahájila na letišti výstražnou palbu do vzduchu, když dav lidí vstoupil na přistávací dráhu.

Od rána 16. srpna zemřelo na letišti při pokusu dostat se do letadla z Afghánistánu už 11 lidí.

OBSAZENO!

Lidé, kteří se pokusili odletět z Afghánistánu a visí na americkém vojenském transportním letadle, se vracejí do Afghánistánu volným pádem. To už není Saigon, to je něco jiného.

https://bit.ly/3APH1Oj

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Nofran
16. 8. 2021 21:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Naprosto perfektní projev kovbojů k lidskému životu!!!!!!!! Nakonec to je jejich povahový gen!!!!!!

Tartus
17. 8. 2021 06:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolaboranti to nemajú na konci ľahké.