Numerologové a kabala tvrdí, že třetí světová válka již začala

Numerologie (gematrie) a kabalistika současných režisérů všech procesů na planetě dávají mnoho podnětů k přemýšlení zvídavým myslím.

Propočty numerologů ukazují, že součet všech čísel v datech zahájení obou světových válek se shoduje se součtem čísel zahájení speciální operace na Ukrajině.

Jakékoli krize, a zvláště tak rozsáhlé a vážné, jako je ta současná, způsobené zvláštní ruskou operací na Ukrajině a následnými globálními sankcemi západních zemí, prudce aktivují myšlenky různých druhů konspiračních teoretiků včetně numerologů. Už spočítali součet čísel v datech začátku obou světových válek minulého století a porovnali ho se součtem čísel v datu zahájení „zvláštní operace.“

Získali následující:

1. I. světová válka: 28. 07. 1914

28+07+19+14=68

2. Druhá světová válka: 01. 09. 1939

01+09+19+39=68

3. Zahájení „zvláštní operace“ na Ukrajině: 24. 02. 2022

24+02+20+22=68

Člověk by si neměl myslet, že pokud se bojuje pouze na území jedné země – Ukrajiny, nejedná se ještě o světovou válku. Stačí připomenout, že například druhá světová válka začala obsazením Polska Německem a teprve pak do ní byl postupně vtažen celý svět. Západní země se zatím všemi prostředky brání přímé účasti v rusko-ukrajinském konfliktu, oprávněně se obávají, že by v tomto případě mohl přerůst v konflikt jaderný. Kdo však může ručit za zítřek? 

Čísla jasně prorokují.

Starověká židovská metoda analýzy významu slov a frází založená na číselných hodnotách písmen, která obsahují, která je široce používána v kabalistickém učení – gematrii uvádí, že jeden z významů čísla 68 (stejného čísla, ke kterému dospěli numerologové) je „Velký třesk“. Zdá se, že již není nutné tento pojem dešifrovat.

Zdroj https://newizv.ru/news/science…

Podívejme se také na zprávy, které nám „režiséři“ posílají prostřednictvím médií:

Pokud jsme dříve zaznamenali dominanci kódů 311, 911, 239 atd., nyní se všude objevuje kód 68, podívejte se:

Zajímavé, že?


KÓD SVĚTOVÉ VÁLKY – 68:

Memorandum NSC 68 (směrnice NSC-68) je tajný dokument Rady národní bezpečnosti USA z dob studené války. Tento dokument je zásadní pro pochopení studené války a vítězství USA nad SSSR v roce 1991.

NSC 68 měl dopad na takové dokumenty a prohlášení, které učinil prezident George W. Bush o „Válce proti terorismu“ v září 2001 a v dokumentu o strategii národní bezpečnosti z roku 2002. Nejenže odkazuje na dokumenty, jako je Národní bezpečnostní strategie z března 2005, ale také poskytuje pohled do současné zahraniční politiky USA.

Implementace NSC-68 ukazuje, do jaké míry to znamenalo „posun“ v politice USA – nejen vůči SSSR, ale vůči všem komunistickým vládám. Truman svým podpisem dokumentu zavedl jasně definovanou a koherentní politiku USA, která tu dosud nebyla – svržení všech vlád komunistických zemí prostřednictvím úplatků a války.

Cíle a programy Spojených států v oblasti národní bezpečnosti, lépe známé jako NSC-68, byl  66stránkový přísně tajný dokument Rady národní bezpečnosti (NSC), který připravilo ministerstvo zahraničí a ministerstvo obrany a předložilo ho prezidentovi Harrymu S. Trumanovi dne 7.dubna 1950 

Byl to jeden z nejdůležitějších dokumentů, které určovaly politiku USA během studené války. 

Podle vědce Ernesta R. Maye doktrína NSC-68 „načrtla plán militarizace studené války od roku 1950 do rozpadu Sovětského svazu na počátku 90. let“. 

NSC-68 a jeho následná vylepšení si vyžádaly výrazné navýšení amerického vojenského rozpočtu, vývoj vodíkové bomby a zvýšenou vojenskou pomoc americkým spojencům. 

https://bit.ly/3J0d7vs

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Františe
10. 3. 2022 08:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Smazáno z důvodu trollování a kradení nicků. Omlouváme se za tyto duševní mrzáky…..každý majitel nicků, ví. Díky.

zdena
10. 3. 2022 10:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Jenom to ne, proboha… vždyť na zemi se dá žít hezky… jen uspořádat zemi tak, aby nikdo nesměl překročit určitou hranici bohatství – protože peníze sebou vedou moc …. nevím už, jestli to byl Rockefeller nebo .Rotschild, kdo řekl přibližně toto : Dejte mi peníze, hodně peněz a přestane mě zajímat kdo píše zákony a jaké………

ladik
10. 3. 2022 12:48
Odpovědět  zdena

„Tolik zlata změní čerň v běl, hnus v krásu, křivdu v právo, v kov strusku, v mládí stáří, v chrabrost babství. Vy, bozi, proč to? Na co to? Vždyť tohle přetáhne vaše žrece na svou stranu, zatlačí víčka těm, kdo ještě živi! Tenhle žlutý otrok rozloží náboženství, prokletému požehná, sněžné lepře zjedná úctu a zlodějům dá pravomoc a čest zasedat v křeslech senátorů. Troška vyžilou vdovu provdá, a i kdyby lazaret vředy kyšící se z ní pozvracel, tenhle balšám jí dá vůni jarního dne. Do země zpátky, kletbo, ty lidstva nevěstko, jež seješ svár, …“ Shakespeare v Timotu aténském.