Když se vrahům staví pomníky a pomníky hrdinů se hanobí

A historikové mlčí, protože se bojí útočné nenávisti přepisovačů dějin.
Nechtějí být zřejmě terčem hnědokošiláčů, kteří podněcují hrstky zfanatizovaných, sprostě vyřvávajících demonstrantů na náměstích, především Prahy. A možná se také bojí toho, aby nebyli obviněni Hamáčkovým ministerstvem z předsudečné nenávisti.

Ono vůbec zavedením tohoto stupidního, logiky a rozumu prostého pojmu jako biče na nepohodlné názory, navíc bez jakéhokoliv opření se o platnou legislativu, se naše ministerstvo vnitra, potažmo jeho složka, útvar, který nahlas, veřejně analyzuje myšlenkový stav společnosti, stalo něčím, co tady řádilo před třiceti, ale i před osmdesáti lety.

Už chybí jenom zatýkání lidí, kteří byli vyhodnoceni jako ti s tou předsudečnou nenávistí, za ranního kuropění muži v dlouhých kožených kabátech.

Fakta nikoho jakoby nezajímala, památníky hrdinů se hanobí, loupežným vrahům se budují pomníky (https://www.blesk.cz/…/masinove-budou-mit-pamatnik-stavet-s…).

Prahu ovládli neustále v rauši mládežníci, kteří ruku v ruce se některými starosty městských částí za krvelačné strany ODS (její funkcionář veřejně vyhrožoval prezidentovi republiky smrt podřezáním, což Hamáčkovo ministerstvo cudně a potichu přešlo, šetří se to vůbec?) a TO09 (jejich členka, poslankyně veřejně projevila přání házet atomové bomby na Rusko) otevřeně vyvolávají konflikty s cizími státy, velmocemi. Také sundávají pamětní desky, připomínající osvobození Prahy od německých nacistů.

Německých! Tam je asi kámen úrazu a pes zakopaný. Protože připomínat si zvěrstva německých nacistů
se nějak nenosí, není to v kurzu, to se upozaďuje.

Tak, jako se upozaďovalo výročí okupace Československa německými nacisty, aby se mnohonásobně více připomínal 21. srpen 1968, kdy k nám přijela vojska Varšavské smlouvy, které jsme byli součástí, navíc na pozvání tehdejších českých politiků. K tomu ještě za tichého souhlasu USA, NATO a všech západních států.

Tuto nezanedbatelnou část tehdejší historie ale také nikdo nějak nepřipomíná, protože se to také nehodí. Naopak, mnozí politici a do veřejných věcí žvanící různí kulturní machři dřístají nepravdy, že nás tehdy obsadilo Rusko. Byť tenkrát Rusko jako takové neexistovalo, byl jenom Sovětský svaz, mnohonárodní (včetně dnes pilně se fašizující Ukrajiny!). A k tomu tady byli ještě armády dalších států té Varšavské smlouvy.

Dnes se tohle ale skoro nikde neuvádí, rozhodně o tom neinformují ty, kteří tu dobu nezažili, naše veřejnoprávní sdělovací prostředky i mainstreamová média.

Pamětníci ale zatím ještě žijí, i když si hééérečka Holubová přeje, abychom už “vychcípali”.

Aby neměl kdo připomínat nastupujícím generacím všechna ta zvěrstva, co se, žel, v naší krásné zemi děla,
na popravy občanů Československa, které prováděli za okupace Němci, bestie nacistické, na ty vypálené vesnice a Němci postřílené nebo přímo upálené za živa jejich obyvatele.

Ale i na loupežné vraždy odporně krutých Mašínů už v době míru po té strašlivé válce.
Dnes jim chtějí stavět pomník.
A pomník osvoboditele od německých nacistických zrůd se hanobí za tichého (ještě, zatím) souhlasu starosty městské části Prahy 6. Dokonce se zakáže ústy starosty očištění, úklid tohoto svinstva, které bylo provedeno zbaběle v noci. Absurdnější stupiditu snad ani nelze vymyslet.

P.S. Předsudečná nenávist, kterou projevuje značná část novinářů, lépe řečeno presstitutů, ale i hodně “umělců” a politiků vůči našemu, řádně, svobodně a demokraticky zvolenému panu prezidentovi, také Hamáčkovu vnitru evidentně nevadí, protože tak to tady chodí.

Slova nuceně odešlého pana ministra kultury:

” Každý, kdo se jen podíval na pana prezidenta a ten jeho pohled opětoval, každý, kdo s ním souhlasí nebo mu někdy, byť náznakem vyjádřil podporu, je v uměleckých kruzích odepsaný, ostrakizovaný. Takové je dnes nahlížení.”

(https://www.parlamentnilisty.cz/…/-Udesne-Antonin-Stanek-pr…)

Toto mluví za vše.

Růžena Chrastekova
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/kdyz-se-vrahum-stavi-pomniky-pomniky-hrdinu-se-hanobi

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
27. 8. 2019 09:23
Ohodnotit příspěvek :
     

….žel, v naší krásné zemi děla, na popravy občanů Československa, které prováděli za okupace Němci, bestie nacistické, na ty vypálené vesnice a Němci postřílené nebo přímo upálené za živa jejich obyvatele.
Možná je cyklus času podobné prožít, možná. Možná jsme dost dlouho žili v míru a otupěli. Možná jsme se změnili v bezcitné bytosti díky otupělosti z amerických filmům a médií. Jak Jak se dovedem přeměnit v bestie jako v Oděse? Možná nám to ukáže listopad díky jednomu bezvýnamně nastrčenýmu šaškovi a pár pomýlenců.