nezařazenépolitika

Já s tím problém nemám….Drahuš vs. Salvini

Videa uvnitř,…

Druš vs. Savini

https://www.facebook.com/hricalubos1/videos/1117415355088771/

Matteo Salvini: Som hrdý na môj nový dekrét o bezpečnosti a emigrácii, ktorý dnes prešiel senátom a som hrdý na to, že v porovnaní s predchádzajúcim rokom som dokázal znížiť príliv afrických migrantov do Európy o 90%

– Pár bodov z dekrétu:
– Zvýšenie príslušníkov mestskej polície
– Vyhostenie azylantov, ktorý porušili zákon
– Transparentnosť aktivít a neziskových organizácií, ktoré sa priamo týkajú migrantov
– Vybudovanie nových väzníc
– Talianske občianstvo len keď ovládaš taliančinu
– Električka pištoľ aj pre mestskú políciu
– Fondy a pomoc obetiam vydierania a úžeri
– Urýchlenie súdnych procesov a urýchlenie znárodnenie majetkov mafie a zločineckých organizácií atď….

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
11. 11. 2018 20:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Bože ten obrázek….aaaaauuu:(( Já s tím tedy problém mám. Bože to je dement, zaplaťpánbůh, že tohle nesedí na hradě. Ajjaj……. nevezmeš jména Božího nadarmo…. tak dneska už jsem přečerpala na měsíc dopředu:)

Možná jsi už viděl, to video jak italské děti milují Salviniho:))
Matteo Salvini si svým přístupem k otázce migrantů, který je nesmlouvavý, nekompromisní a nikomu se neomlouvá, získal srdce většiny Italů.
Při setkání s 1200 studenty římských škol zažil doslova přivítání, jako nějaká rocková hvězda. Děti se mu snaží podat ruce a nemohou uvěřit, že ho na vlastní oči vidí. Jeho popularita je skutečně fenomenální.
Jak Salvini napsal na svém Twitteru, udělá vše, aby pro tyto děti zajistil bezpečnější, spravedlivější a svobodnější Itálii.
Videjko je v tom článku:

https://stredoevropan.cz/2018/11/10/video-rimsti-studenti-miluji-salviniho

Editor
11. 11. 2018 21:11
Odpovědět  Janinna

nahlédni do mailu.

Editor
11. 11. 2018 21:41
Odpovědět  scipio

:)) díky, už jsem si to uložila, naznala jsem. Je to krátký, přelítnu to možná ještě dneska:))

Ten Salvini se mi fakt líbí, když se chce tak všechno jde, co? jenom musí být u vesla ti co chtějí a ne si jenom honit triko a ohánět se výmysly proč něco nejde.

Editor
11. 11. 2018 22:29
Odpovědět  josh-xy

každý, kdo si nakradl je volí. Každý, kdo šidí na daních je volí. Hodně vymetenců je volí, protože je podporují fakulty humanitních a jiných zcela zbytečných studií a zrůdy z ÚSTR(k)u

Editor
11. 11. 2018 22:59
Odpovědět  josh-xy

Ne skoro Joshi, totálně spálená zem. Nic nám už nepatří, poslední zbytky zlata Tošovský prošustroval, všichni jenom odklánějí, peníze se vyvádějí z republiky ven. Uplná zrůdnost je osvobozovat zahr. firmy od daní.
Průmyslová země, bejvávalo. V celém východním bloku bylo vlastně zavedeno novodobé otrokářství… zabalené do pozlátka. Pořád do nás hustí, že takhle dobře jsme se nikdy neměli…. za jakou cenu? copak to lidi nevidí, že skoro každý dneska musí makat od nevidím do nevidím… a přitom zadlužený až do smrti. Kde je čas na rodinu? na koníčky? na sebe?
Učební obory zlikvidovali, každý s zedník – s prominutím, nechci se navážet do žádného řemesla – dneska chce mít maturitu.
Co budeme dělat až za socíku vyučení machři vymřou? Montovna a služby, služby a montovna…. ?

A jiný způsob voleb jestli přijde, tak elektronický, na který tlačí piráti. A to teprve bude něco.

Editor
11. 11. 2018 22:06
Odpovědět  josh-xy

Ty vogo, … se nadřel…. chudák…. NE, to určitě nebyl inženýr, to byl minimálně atomový fyzik:)) Tak si mě navnadil a taky jsem si nalila skleničku. A víš, že v mém okolí také všichni volili Okamuru? Bůh ví (už zas) jak hlasy sčítají, nevěřím jim ani nos mezi očima.
Kdybych si ale měla nalévat, při každé zmínce o těch pacholcích, tak ze mě bude norek natotata:))

Editor
11. 11. 2018 22:18
Odpovědět  Janinna

Mě u zvOkamůry a u jeho lidí hodně chybí jednak znalosti a hlavně pohotovost v mnohých diskusích s jinými politiky. Třeba v debatě o tom, jestli člověk věřící ve škodlivost mikrovlnek může nebo nemůže být v bezpečnostním výboru a poměrně vzdělaný Koten nedovede Bartoškovi řící, že pak tam nemůže být ani člověk, věřící na mluvící hořící keř na poušti. A takových případů je hodně, hoši jsou velmi nepohotoví a opravdu hodně z klasického vzdělání neznají. Nebo když srovnávají Krym s Mnichovem, tak nedovede Vendule Moravcové Pospíšilové říci, že je to stejné, obojí rozhodl za lidi politik a vůbec se jich na nic nikdo neptal.

Editor
11. 11. 2018 22:41
Odpovědět  scipio

Kádři chybějí, to máš pravdu. Víš, ale u Okamury v poslední době pozoruji, že reaguje podstatně líp než před takovým rokem. Možná to bylo tím, jak dostával málo prostoru v TV, tak chrlil při každé příležitosti jenom svůj program a působil dost zmateně. Lepší se, roste nám chlapec, roste.
Je fakt, že jim chybí pohotovost, někdy nevěřím když sleduji ty debaty, jak se nechají vyloženě zatlačit do kouta. Přitom u některých otázek by si je měli jedním souvětím namazat na chleba. A někdy by možná stačila i holověta:))
Ale mně se to před TV hodnotí lehce, když proti mně nesedí moderátor s nápovědou v uchu.