František Laudát varuje Rusko: Teď hazardujete se svojí existencí

19.02.2022 17:53

Podle bývalého poslance ze stáje TOP09 a exzastupitele Prahy Františka Laudáta by se kvůli napětí na Ukrajině mělo mít na pozoru zejména samotné Rusko. Pokud se prý „ruská agrese“ nevyřeší u diplomatických stolů, může nyní Moskva „hazardovat se svojí existencí“.

Podle Laudáta se i přes mírný optimismus v polovině končícího týdne zdá, že „zlá hra botoxového cara Putina s Ukrajinou“ nekončí. „Na linii mezi Ukrajinou a separatistickými územími Donbasu a Luhaňsku se opět střílí. Vše směřuje k provokaci Ruska, aby mělo záminku minimálně tato území obsadit. Moskevský exsoudruh vidí, jak mu s postupujícím časem protéká Ukrajina mezi prsty. Ač se o tom příliš nemluví, s každým dnem, týdnem, měsícem či rokem po Majdanu se vytvářejí stále větší propojení s demokratickým světem,“ míní Laudát.

A to se dle někdejšího poslance tak děje i přesto, že Ukrajina není ekonomicky v úplně nejlepší kondici a zároveň musí na svoji armádu a bezpečnost vynakládat horentní sumy.

Bez podpory Spojených států se dnes už podle Laudáta menší státy neobejdou: „Putinovi údajně vadí síla NATO. Jenže ta narůstá tím, jak další a další země od rozpadu Sovětského svazu hledají zajištění své bezpečnosti u nejmodernější armády světa – USA. Dnes už ani relativně bohaté země si nemohou dovolit špičkové vojenské technologie nakoupit, natož je vyvíjet. Na to mají bohužel už pouze supervelmoci. Asi namítnete, a co Severní Korea? Máte pravdu, ale to se děje za cenu toho, že lidé žijí v bezprecedentním otroctví.“

A co by v nynější situaci měl udělat demokratický svět? „Když už se demokratický svět obává jít Ukrajině přímo na pomoc, měl by dodat 40miliónové zemi takové zbraně, aby se mohla účinně bránit,“ ukázal jasně bývalý šéf poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Rusko totiž prý „nikdy neplnilo svoje sliby a dohody“. „Jeho vládci rozumějí pouze síle,“ tvrdí.

Laudát míní, že „demokratický svět před zhoubou komunismu zachránila jaderná bomba“. Právě podobná hrozba by prý měla pomoci i nyní: „Tato zkušenost ukazuje, že zlo se podaří udržet na uzdě v případě, že ohrožovaný má dostatečnou odstrašující sílu. Je to sice život na sudu prachu, ale pořád lepší, než válka.“

Pozor by si dle něho mělo dát zejména Rusko. „Takže přejme si, aby se ruská agrese řešila u diplomatických stolů. Stejně už se dnes s technickými možnostmi každého jedince prakticky žádná větší země nedá vojensky porazit. Myslím, že Rusko v tuto chvíli hazarduje se svojí existencí. Válka je vždycky nejistý podnik,“ uzavírá František Laudát.
https://bit.ly/3oXgJX2

https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/ys/r/T1oMBrgJQCd.png


Poslanec Laudát zastavil tramvaje. Spletl si silnici s kolejemi

Dopravní expert TOP 09 František Laudát v úterý podvečer uvízl se svým vozem na tramvajových kolejích. O tom, že je odborníkem ve správném odvětví, jistě pochybují i policisté, kteří nevěřícně kroutili hlavou nad výsledkem jeho dechové zkoušky. Byla negativní, poslanec nepil…

František Laudát vjel na tramvajové koleje před 19. hodinou v Zenklově ulici v Praze. Když jeho vůz začal drhnout, zastavil. „Mi vjel člověk do křižovatky, tak jsem koukal, co udělá, protože byl nějakej zmatenej, a zahnul jsem na kolej, no. Myslel jsem, že tady někde vyjedu, ale zadřel jsem se. Ale jako vožralej nejsem,“ obhajoval se poslanec na Tíseň.tv.

Místopředseda poslaneckého klubu TOP 09 o alkoholu, který by byl nejjednodušším vysvětlením jeho nehody, skutečně nelhal. Policisté provedli dechovou zkoušku a byla doopravdy negativní. „Pražští policisté přijali včera po 19. hodině volání od pracovníků dopravního podniku, že v kolejišti u náměstí Na stráži bylo osobní auto v kolejišti. Na místo proto zamířila hlídka z nejbližšího okolí a policisté z pohotovostní motorizované jednotky tak ihned zjišťovali, co se vlastně přihodilo. U řidiče provedli orientační dechovou zkoušku, která byla negativní a zjistili, že k dopravní nehodě opravdu nedošlo,“ řekla Blesk.cz policejní mluvčí Jana Rösslerová.

Auto z kolejí musel vyprostit až přivolaný jeřáb. Na kolik nehoda poslance Laudáta vyjde, zatím není jasné. Levné to ale nebude. Dopravní podnik zřejmě bude požadovat náhradu škody za zpoždění tramvají a asistence speciálního jeřábu také nebude zadarmo.

https://www.facebook.com/frantisek.laudat/posts/946879308678830

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/308621/dopravni-expert-top-09-laudat-do-toho-slapl-a-uvizl-poslanec-na-kolejich.html

4.5 16 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.5 16 hlasy
Ohodnotit příspěvek
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milmas
20. 2. 2022 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

To skutočne vyrástli u vás taký idioti, ako tento Laudát? No, ale nemal by som sa diviť, u nás na Slovensku máme ešte väčších debilov – Čaputovú.

osma
20. 2. 2022 12:04
Odpovědět  Milmas

Můžeme uspořádat československý šampionát debilů! Účast bude masová.

BTX
20. 2. 2022 12:12
Odpovědět  Milmas

Už nějakou dobu uvažuji nad soutěží Kolaborant roku, s podkategoriemi nejblbější kolaborant, nejhorlivější kolaborant a nejzákeřnější kolaborant.
U nás jsou momentálně na špici Langšádlová, Pekarová, Janda. Jak na Slovensku?

Jiří
21. 2. 2022 02:34
Odpovědět  BTX

Tam vede zaměstnankyně Soroše – Čaputka

BB Rad
20. 2. 2022 11:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Další ze zástupů blbů s vypláchnutým mozkem , ale spíše to vypadá na smrtelnou diagnózu- velký mozek *( malý mozek) – malý mozek *( vůbec žádný )
A další ze členů lobujících pro ZAHRANIČNÍ VOJ.PRŮM.KOMPLEX -velmi kvalitně placená pozice – ale kurwa my to budeme PLATIT
Zůstává rozum stát , na jakéto výši jsou naši politici ( spíše pavlačové drbny ) .
Při sledování těch veletočů v ose historie, trapný až ubohý diplomatický dojem na poli mezinárodnî politiky. * Nová kniha ekonomických norem *- Neználkovy příběhy v podání ministrů ( máte výběr -jste bez šance na omyl) se nám objevuje zářná *duhová , otrocká BUDOUCNOST pod vedením zion-orlosupů a diktátorů milující *a ostřížím zrakem sledující EU.
A ještě zpět k laudonovi – měl test psychotropních látek ( česky fet ?) ANI zmínka
Asi to byl *good stuff *

MTK
20. 2. 2022 12:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Laudát, odvoz na psychiatrii hned!

Frank
20. 2. 2022 12:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednotka debility zase perlí. Idiot se zkrátka nezapře.

josef
20. 2. 2022 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tohle jelito vyhrožuje rusku. Mám silné obavy aby míto ruska v budoucnosti při přeleto nad pouští ve střední evropě neříkali „v těchto místech bývala česká republika“ Laudáte !

Michal47
20. 2. 2022 12:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Šmarjájósef tohle je v.. na n-tou. Pro takového kretén-a bez jakéhokoliv mozku už neexistuje na stupnici idiocie žádné označení?! Už ten ksicht napovídá hodně o jeho idiocii! Zřejmě jako mimino padal často mamince ze stolu na hlavičku při přebalování a následky se projevují až dnes!!

Markýza
20. 2. 2022 12:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Panečku, to se to Rusko muselo vyděsit!

ZMann
20. 2. 2022 13:30
Odpovědět  Markýza

Neskutečný co matka příroda mohla zplodit, tento chazarský slouha si myslí že si před ním Rusko sedne na prd..

Albi
20. 2. 2022 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Laudát je poněkud pozadu za skutečností. Už totiž nejde jen o Ukrajinu, ale o celou Evropu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-rusko-planuje-nejvetsi-valku-v-evrope-od-roku-1945-tvrdi-johnson-189307#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=YJYCjYpbd89-202202201156&dop_id=189307&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Informace zpravodajských služeb naznačují, že Rusko má v úmyslu zahájit invazi, která obklíčí ukrajinské hlavní město Kyjev, řekl britský premiér Boris Johnson podle BBC. „Lidé musí pochopit, jakou cenu v podobě lidských životů by to mohlo mít,“ dodal
xxx
Že zrovna Anglosas má starost o lidské životy. Nijak extra jim nezáleží ani na životech vlastních lidí, co potom na nějakých východních podlidech.

Milan
20. 2. 2022 13:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne darmo je uznávanou jednotkou blbosti laudát.

Albi
20. 2. 2022 13:18
Ohodnotit příspěvek :
     

A pozor – o zatím neexistující válce se dopodrobna vč,
. přesných dat můuví/píše denně, ale o nehoráznné špinavosti EU nás média (natož vládní politici) neráčili informovat.
http://www.infokuryr.cz/n/2022/02/19/eu-jasa-fiala-a-heger-to-bruselu-konecne-podepsali-pakt-velke-ctyrky-schvalen/

16.2.22 ráno oznámil Brusel, že bylo dosaženo shody všech zemí EU a novém způsobu přerozdělování imigrantů a uprchlíků pomocí mechanismu tzv. „povinné solidarity“
Principy povinné solidarity prosazené Německem, Francií, Španělskem a Itálií, znamenají povinnost převzít virtuální uprchlíky. Ti budou po tři roky žít na území státu, který je Česku a nebo Slovensku tzv. nadělí, a Česko a Slovensko budou mít dvě povinnosti – platit náklady na živobytí a zaopatření uprchlíka, a zajistit deportaci uprchlíka do země původu. Jakmile se deportace nezdaří, bude uprchlík natrvalo nadělen Česku a Nebo Slovensku!

Albi
20. 2. 2022 13:19
Odpovědět  Albi

Podrobnější vysvětlení tady – i se žádostí o šíření té informace.
https://www.youtube.com/watch?v=2pbiGvNjv20

Franta
20. 2. 2022 15:05
Odpovědět  Albi

Tak to je mazec! To jsou hajzlov*é.

Pavel
20. 2. 2022 15:23
Odpovědět  Albi

Jak jsem četl, tak 4.3 to mají min. zahraničí v Bruselu podepsat. Takže nás definitivně prodali. Není na tom ale nic divného, globální plutokracie si svoje kádry připravovala desítky let a teď je má téměř ve všech zemích u moci. A u nás jsou to aspeňáci, kteří teď uvedli zemi do toho nejvyššího marasmu. O Laudátovi tak jako o mnoha dalších je zbytečné hovořit. Stačí se na ně podívat a musíte zvracet. Na http://www.conematevedet.cz. Globální řízení – realita nebo výmysl? Velice výživné čtení. Zrádci a kolaboranti národních zájmů vítězí a podívejte se, co dělá lid. Dává si další tečky, aby mohl na dovču, sedí v hospodě nebo doma na prdeli a lidé dělají, že se jich to netýká, alespoň většina.

Pavel
20. 2. 2022 15:45
Odpovědět  Pavel

Jsem již starý dědek a něco pamatuji, ale takovou porobu a neschopnost lidu se tomu postavit, to je nad moje chápání. 300 roků jsme žili v porobě rakousko- uherského císařského rodu a nyní jsme přesně tam kde jsme byli. Není na tom ale nic divného, když Fiala již dávno koketoval s Habsburkem. Jediní Maďaři v bývalém Rakousku- Uhersku měli odvahu se vzpírat Vídni, nás nebrali vídeňáci vůbec v potaz. Poutavá kniha Následník trůnu od Ludwiga Windera přesně popisuje jak o naší zemi Vídeň smýšlela. Pro Vídeň jsme byli bohužel absolutní nicky. A dnešní zaprodanci jedou stejnou politiku a národ mlčí. Je to opravdu otřesná skutečnost kam náš národ opět dokráčel.

novota78
20. 2. 2022 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Debílek co byl kdysi členem ODS a pomocí Paroubka držel koalici na Praze 5, aby zde mohl řádit korupčník z ODS starosta Jančík, který přejel autem policajtovi nohu. Pak utekl k Topolánkovým odpadlíkům zvaných trvalí opilci 09 pod vedením soudruha Kalouska bývalého předsedy BSP, SČSP, pionýra a svazáka v pražské Mitasce.

PENNYS
20. 2. 2022 13:46
Ohodnotit příspěvek :
     

laudát?? kdo to je to malé NICKO?? buznajeden!! OSOBNĚ ZAPLATÍM CELÉ NOVÉ PROBUSELSKÉ VLÁDĚ 14.DENNÍ ZÁJEZD DO JEJICH VYSNĚNÉ ZEMĚ USA!!§
JEN S JEDNOU PODMÍNKOU- PĚŠKY A PŘES SIBIŘ!

Petr
20. 2. 2022 15:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Debilní nebezpečné hovado !

Pavel
20. 2. 2022 15:55
Ohodnotit příspěvek :
     

ano toto je člověk po němž je pojmenována jednotka idiocie – 1 laudat

Františe
20. 2. 2022 20:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavé. Čím větší blbec, tím hnusnější ksicht. To aby se na první pohled poznalo, že je to vůl.

Jiří
21. 2. 2022 02:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Laudát – posranec za TROP 09 – co více dodat? Mozkový invalida a tomu dali ŘP? To byly zkoušky asi jako na právnické fakultě v Plzni.