Prosil Putina! Moderátor Fox News: Prezident Biden zneuctil zemi

Prosil Putina! Biden, který „zneuctil Spojené státy“, byl kritizován v přímém přenosu.

Moderátor Fox News Sean Hannity kritizoval politická rozhodnutí a chování amerického prezidenta Joea Bidena. Konkrétně, jak píše RIA Novosti, novinář obvinil šéfa Bílého domu z nedůsledných kroků ohledně těžby ropy.

„Snížil naše zásoby ropy a plynu a zároveň – již podruhé! – prosí OPEC, Saúdskou Arábii a Blízký východ a Vladimira Putina, aby těžili více ropy,“ řekl Hannity.

Dodal také, že podle senátora Barrassa Spojené státy dostávají „více ropy od Putina než z Aljašky“.

Ve vysílání zazněly i další stížnosti na současnou americkou vládu. Například reportér Fox News nebyl schopen objasnit, proč se USA nepokusily zastavit výstavbu ruského plynovodu „Nord Stream 2″, ale přitom Bílý dům zároveň „zničil vysoce placená pracovní místa pro americké profesionály v energetické oblasti, zejména na potrubí Keystone XL.“

Nejvíce kritizováno bylo chování Bidena na klimatickém summitu v Glasgow. 

Moderátorovi se také nelíbila Bidenova „všeobjímající omluva“ Evropě za „zvěrstva Ameriky“. (Biden se všem omluvil za odstoupení USA od Pařížské klimatické dohody za Trumpa….)

Prezidentovi Spojených států připomněl populární foto, kde prezident bojuje se spánkem, když poslouchal zahajovací projev na summitu.

Diskuse na téma změny klimatu byla nejspíš „velmi zajímavá“:

https://bit.ly/2ZKj65Z

4 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
paw
3. 11. 2021 00:27
Ohodnotit příspěvek :
     

V druzicich NASA litaji hovna bez gravitace , kde chteji..Se oznamuje. Ze by se to odehravalo jen v kosmu se rict neda..
Dogmatismus ,stale stejni autori pisi svoje dogmata ,ale davaji pozor aby se isolovali od ctenaru ,nekomunikovali s nimi ,obhajili sve nazory ,oddelili se tak jako dalsi elita. Moje zkusenosti s inteligenty rikaji,ze nejsou sto neco takoveho pochopit a v „pravou“ chvili tristi narod. Pak se hlavne jim, volby nelibi..Nemuzu za to,kdyz neco z toho nechapou,nekteri..

paw
3. 11. 2021 00:31

Pozn. Smazat vyse uvedene a nezapomenout. Mnoho z tech nespokojenych a jejich iracinalni nenavist, ktera z nich cisi a vybuchuje ,z nich dela kandidaty na udavani.Nebot touzi sve nenavisti ukojit,a je pro ne zde jenom tahle cesta ,mam zkusenosti hodne, z let 50tych..A 70tych.

Pavla
3. 11. 2021 09:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám, že na fotkách není zrovna projev Babiše 🙂

Pavel
3. 11. 2021 11:52
Odpovědět  Pavla

ne ne u babiše čuměli do země protože pochopili že jsou bez putina a číny všichni v …… a můžou si tam mezi sebou všichni vykládat co chtějí ale je jim to platný kulový

Michal
3. 11. 2021 09:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Co k tomu dodat? Věcně zhola nic, ty fotky hovoří samy za sebe, jen bych snad řekl, že ta úvodní fotka se trochu liší. Tam vypadá biden jako když má průjem (velice to spěchá!) a zapomněl, kde je v bílém domě WC?!???

zdena
3. 11. 2021 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden má evidentně ve Státech těžkou pozici…. plánovaná loutka neposlouchá a má navzdory všem fax pas dobrou náladu a vlastní názory, loutka uklidila kamsi i madam Harrisovou 🙂 a vůbec se stal z Bidena enfant terrible 🙂 🙂 🙂 a noční můra vlastních voličů…. to se zase jednou vládnoucí garnitura přepočítala…. začínám mu fandit 🙂 🙂 🙂 Jen nedokážu rozlišit, zda je takový, jaký se jeví, nebo se baví a vyráží zbraně z rukou svým oponentům dobře promyšlenou taktikou…