“Bulvární krysy“… novináři zuří

Bulvární a mainstreamoví novináři zuří, spatřili se v novém videoklipu legendární hudební skupiny Elán.

Ikonická slovenská hudební skupina a její hlavní představitel Jožo Ráž se stali terčem zuřivých útoků liberálně-bulvárních kruhů, které se nedokáží vyrovnat s nejnovějším satirickým videoklipem Elánu “Bulvární krysy”.

Na Joža Ráže, ale i další členy hudební skupiny se ze strany liberálních mentorů sesypala sprška invektiv a nechutných konspirací, jejichž prostřednictvím se novináři hlavního proudu pokoušejí najít nějakou souvislost mezi kriticko-satirickou skladbou Elánu a kauzou nebohého novináře Kuciaka.

Neberou při tom v úvahu jednoznačné stanovisko Elánu, který zdůrazňuje, že tvůrci si váží čestných lidí
z mediální sféry, pokud přinášejí relevantní informace s ohledem na celospolečenské zájmy. Svou skladbou chtěli poukázat výlučně na bulvární média, které nemají se seriózní žurnalistikou nic společného.

S postojem Elánu se ztotožnila velká většina Slováků, o čemž svědčí například výsledky ankety deníku “Pravda”, v níž přibližně 73% zúčastněných hlasovalo, že hudební videoklip je v pořádku a nemají s ním žádný problém. Jen něco kolem 27% účastníků ankety zhodnotilo klip jako “nevkusný”.

Gabriel Gacka
https://www.hlavnespravy.sk/bulvarni-mainstreamovi-novinari-zuria-zbadali-sa-v-novom-videoklipe-legendarnej-hudobnej-skupiny-elan/1918500

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
16. 10. 2019 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

,…který zdůrazňuje, že tvůrci si váží čestných lidí
z mediální sféry,
tak to asi mezi nimi, žádní čestní nejsou.
Dobře, že se Jožo vrátil ?, i když asi jen na tento klip, protože sliboval v r 2018, že už končí a že stahuje z veřejnosti.