Alternativní weby je prý potřeba cenzurovat, protože jsou zdrojem nenávisti a slouží Rusku!VIDEO: Facebook začal v USA mazat profily konzervativních politiků a aktivistů! Proces se okamžitě okopíroval do České republiky, držitel vyznamenání od CIA Michal Koudelka na semináři varoval před ruskými vlivovými operacemi! Jan Hamáček informoval, že vnitro začne více sledovat alternativní weby! Česká televize si opět šlápla do Aeronetu, Jiří X Doležal potom otevřeně vyzval k zavedení cenzury pod dohledem jazykových odborníků! Proč je německá bajka o termitech tak nebezpečná, že kvůli ní Facebook maže profil muslimského kazatele?

Reportáž německé televize o Andreji Babišovi a dotacích z EU! [CZ Titulky]

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
5. 5. 2019 17:06

Jo to byla ta “trojka” jak jsem se ptala jestli je někdo viděl… Koudelka, Pavel, Jourová. Ten mladý muž na konci videa, tak to fakt nemá chybu… stačí, že…. my víme více méně, že Rusové v tom asi NĚJAKÉ prsty mají. Fakt ti maj dost.
A ty občane VĚŘ… a víra tvá….
Všechno co dopadne jinak než tihle chtějí, tak za to může Rusko. Neskutečné co ta zaostalá benzínka všechno stíhá… vymele mozky Amíkům, Angličanům, a teď voličům EP.
Takže když si to shrneme… když vyhraje ten jejich “Demokratický” blok a další přisluhovači EU, tak bude všechno v pořádku, ale nedejbože aby získal moc hlasů takovej David, nebo Kobza,…. óóó ta sofistikovaná ruská propaganda, která ASI, NĚJAK,… ale určitě je to kvůli ní, může za to Rusko, to je jasný jak facka, protože každý správný Čech následuje odkaz Havla, uznává evropské hodnoty a nemůže se dočkat obohacení, a ten zbytek jsou agenti Putina.
Takže zavřeme hubu alternativě, protože ČR jenom jednu studnici pravdivých informací má…. a tou je ČT.

Editor
5. 5. 2019 19:47
Odpovědět  Janinna

Když jsem se jednou díval na aeronet, popřípadě na jiné alternativní, údajně ruskem placené servery, docela mě překvapila neaktuálnost jejich zpráv, které jednak se objevují se značným zpožděním a k aktualizaci obsahu dochází spíše v řádu dní než hodin, nehledě na to, na jak pomalých připojeních jsou, dospěl jsem k názoru, že pokud by byly provozované jednou nebo druhou ruskou tajnou službou, byť pochopitelně přes prostředníky a krycí identity, opravdu by to nebyla jednak taková ubohost graficky a zejména pak by tam zpravodajství šlo pod tlakem v řádu hodin maximálně. Asi na to jdu moc logicky a opomíjím, jako ostatně celoživotně, ideologickou potřebu zpravodajství a špatně chápu, že prostě to tak musí být jak oni říkají, protože oni to vědí přeci nejlépe.

Editor
5. 5. 2019 20:09
Odpovědět  scipio

No jo, politruci v novém kabátě, co od nich taky čekat.
Aeronet už hrozně dávno nečtu. Dřív tam měla zajímavé články (pro mě) pozorovatelka o vesmíru, hvězdách a tak.
Ten a proruský? při sebemenší příležitosti si tam do Putina kopli i do Okamury. Něčí je, ale proruský určitě ne:))