nezařazené

Alexandr Sosnowski: Dystopie 

@doktorsosnowski

… Jednoho rána.

Telegramové kanály, přední světová média, rozhlas, televize jsou náhle plné zpráv, které převracejí svět vzhůru nohama – Rusko vyhrálo válku a obnovilo své hranice podle roku 1991. Vítězství je definitivní, protože neexistuje žádný nepřítel, který by odolal vojenské ofenzivě Moskvy.

Svět prochází naléhavými a významnými změnami. Politická mapa světa se přeskupuje, mocní hráči, kteří byli dříve dominantní, ztrácejí své pozice. Uzavírají se nová spojenectví a dohody, aby bylo možné se přizpůsobit nové realitě.

V Berlíně zavládla panika. Scholz ve svém osobním voze a v doprovodu ochranky se prodírá davy lidí k paláci spolkového prezidenta. Na klíně má kufřík obsahující pouze jeden dokument. Je to rezignační dopis, ve kterém přiznává svou vinu za úplné zničení Německa.

Straničtí šéfové na schodech Bundestagu bojovali mezi sebou o právo vstoupit jako první do budovy parlamentu. Právě tam začalo plénum, ​​kterému předsedá zástupce strany Alternativa pro Německo.

Na programu jsou tři otázky: okamžité spuštění zbývající linky Nord Stream 2, opuštění eura a návrat k německé marce a uspořádání referenda o vystoupení z Evropské unie.

Vedení Strany zelených prchá ze země, aby se vyhnulo lynčování.

Finanční burza ve Frankfurtu je uzavřena na dobu neurčitou kvůli rychlému poklesu ceny akcií německého palivového a energetického bloku.

Podél Berlínské zdi pochodují obyvatelé v úhledných řadách s plakáty s nápisem „Jsme z NDR“.

Macron se v Paříži zavírá ve svém kabinetu a píše naléhavý telegram Rockefellerovi, Rothschildovi, Sorosovi a Michailu Chodorkovskému s žádostí o přidělení 2,5 milionu eur na obranné potřeby zkrachovalé Francie.

Žluté vesty zaplňují ulice všech velkých měst a dálnice jsou zablokované. Čerpací stanice rozdávají 15 litrů benzinu zdarma každému řidiči. Po nábřeží Seiny cválá eskadra kubáňských kozáků, které si místní obyvatelé pletou s husary.

Ve Vídni na balkón svého paláce vychází Karl von Habsburg a ohlašuje obrození Rakousko-Uherské říše. Podle jeho výnosu, který okamžitě distribuují po městě ve formě letáků, do říše okamžitě vchází Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, částečně Polsko a Česká republika a další země střední Evropy.

Londýn ztrácí svůj význam jako hlavní město Velké Británie. Skotsko a Irsko okamžitě deklarují vystoupení z království a požadují, aby Anglie uznala jejich práva. Od 5:00 se v Královském paláci koná neveřejné jednání.

Joe Biden, Victoria Nulandová, Jake Sullivan jsou zatčeni ve Washingtonu. Donald Trump je umístěn do domácího vězení a je mu zakázáno používat internet. Syn finančníka George Sorose se stává úřadujícím prezidentem Spojených států amerických. Slibuje, že zemi vrátí demokratické hodnoty a každému obyvateli poskytne slušný finanční příjem. Kongresmani a senátoři souhlasí.

Kyjev. Samostatný stát Ukrajina neexistuje.

Varšava. Polští nacionalisté oslavují anexi západní Ukrajiny a slibují katolizaci veškerého obyvatelstva.

Vilnius. Litva se uznává jako součást demokratického ruského světa. Michail Chodorkovskij, Leonid Volkov, Maria Pevčich, a zároveň celý liberální opoziční potěr, byli zatčeni na základě obvinění z korupce a nelidského jednání.

Tel Aviv. Izraelský Kneset se na svém plénu rozhodl okamžitě vyhnat ze země přesídlence z Ruska, kteří pro své politické cíle využívají židovský původ.

Barrel si kupuje letenku do Brazílie a Ursula von der Leyenová se rozhodne vrátit ke své hlavní profesi gynekoložky. Obyvatelé Evropy a Asie toto rozhodnutí uvítali s nadšením.

Brusel. Zmrazené prostředky Ruska jsou i s úroky převedeny do hlavních ruských bank. Systém SWIFT okamžitě otevírá své brány v obou směrech.

Akcie Gazpromu rostou závratným tempem. Německý závod Rheinmetall vyhlašuje bankrot, Roman Abramovič jej kupuje téměř za hubičku a bezplatně převádí k použití v nových regionech Ruska.

Vladimir Zelenskij. O něm nejsou žádné informace. Washington svou účast na likvidaci bývalého ukrajinského prezidenta kategoricky popírá.

Vítězství Ruska ve válce povede k velkým změnám po celém světě. Poražené země mohou začít usilovat o sblížení s vítězem ve snaze zlepšit svou situaci.

Okamžitě zahájí diplomatická jednání a požádají o mírová jednání s vítězem, vyjádří svou připravenost spolupracovat a ukončit nepřátelství.

A pouze v uzavřených místnostech, chráněných před kybernetickými útoky, odposlechy a špionáží, mlčky sedí Borrell, von der Leyenová, Scholz, Macron.

Dívají se na sebe vlhkýma očima a tiše se ptají: “Kdy?”

A někde za oknem Michail Šufutinskij zpívá remake s názvem „Otočím kalendář… 😁

První verzi dystopie napsal autor zejména pro RT.

https://teletype.in/@doktorsosnowski/7b7qqqfIr0M

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdendulka
9. 7. 2024 21:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Pěkný 🙂

9. 7. 2024 23:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Doslova utopie 😀 Škoda že to se nestane…
Spíš to bude tak…
Volby USA vyhrává Donald Trump…ihned posílá US army na Ukrajinu s požadavkem na Rusko ukončit utočné operace…
Putin na to nepřistoupil…
Prvních 10 000 Amerických vojáků se vrací v pytlích…
Donald Trump souhlasí s použitím taktické nukleární hlavice v Doněcké oblasti na zastrašení Ruska…
Konec Civilizace.

10. 7. 2024 01:00
Odpovědět  Veny232

Donald Trump souhlasí s použitím taktické nukleární hlavice v Doněcké oblasti na zastrašení Ruska… … a dvě hodiny poté mizí východní pobřeží USA a částečně Kanady pod sto metrů vysokou vlnou tsunami. Zároven obdrží Donald Trump varování z Moskvy, že v případě použití další nukleární hlavice, budou příští dvě vlny vysoké dvěstě metrů a zasáhnou obě pobřeží – východní i západní, přičemž při každém dalším použití nukleární hlavice budou následovat další vlny tsunami, pokaždé navýšené o sto metrů. Donald Trump s výkřikem: “America first!” umírá zasažen náhlou mozkou příhodou a v USA propuká občanská válka všech proti všem…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Stan
10. 7. 2024 01:10

Popsal si to tak,jak to vidím i já

10. 7. 2024 04:12
Odpovědět  Stan

Tak trochu si dělám srandičky, ale za nimi je, že to přibližně tak – s nějakými nuancemi, rozumí se, protože velká neznámá lidskej faktor – skutečně vidím. Většina lidí si myslí, že kdo nejvíc štěká a cení zuby a pouští hrůzu a ježí srst aby vypadal větší, je ten nejsilnější (říkám jim plechové huby). Avšak je to bluf – skutečný rváč nemá tyhle kejkle zapotřebí, protože si věří. No a ve střetu plechové huby s rváčem se právě plechové huby nejrychleji sesypou, protože žádná vnitřní síla, ale jen póza. Přesně jak to zpívá Kryl – zaujímáme postoje, místo abychom stáli. Nebo tak nějak.

stan
10. 7. 2024 07:24

já ti rozumín, osobně je pro mě Trump možná větší zlo než senila Biden, protože Trump je typickej američan-nabubřelej, chvástavej, drzej. A fakt věřím, že je schopen na Ukrajinu vojáky poslat, takže to co si popsal pro mě není utopie.Ono je vlastně i štěstí, že Putin je hodně opatrnej a do přímého střetu nechce.Kdyby tam byl místo něj třeba Medvedev, tak možná dneska už prdíme do kytek….asi tak to vidím.

Pavel z Moravy.
10. 7. 2024 08:32

Nu, mně se moc líbí Rangers a ti také zpívají v písničce Pojď dál, pojď dál když budeš mít čas, protože my všichni tím, že jsme spolu spolupracovali a vždy si pomáhali jsme se polidštili. A toto potřebujeme jako sůl. Bez toho bude náš život prázdný a k hov.nu. Pustit si CD To nejlepší z Rangers je pro mne se ženou stále ten nejlepší zážitek. Jsou to prostě úžasné písničky a ty mi vždy pomohou dostat se z nějaké debky. Měli jsme kdysi úžasnou muziku, vydávali perfektní knížky a děti si mohli číst skvělé knížky pro děti. Také jsme na mezinárodních veletrzích získávali spoustu cen. Prostě naše kultura měla šmrnc. To vše je odkaz, který nám parchanti nemohou vzít. Jelikož mám nesmírně rád knihy a muziku a to vše jsme měli skvělé, proto jsme také byli v čele velikánů a mnoho národů nám závidělo. Akorát nám to nemohli říci. Vnutili nám pakulturu a proto to s tímto národem jde takto z kopce. Teď by měli nejlepší z tohoto národa povstat a říci dost. Myslím, že ještě tady nějací takoví lidé jsou, kterým je lhostejné zlaté tele, ale vidí ty hodnoty života ve spolupráci všech se všemi. Vždyť si přece lidé odjakživa pomáhali, proč jsme to vše nechali padnout? Polidštit se, to je cíl.

10. 7. 2024 14:32
Odpovědět  Pavel z Moravy.

🙂

Tupý hulvát
10. 7. 2024 07:46

Myslím,že byste neměl věřit těm nesmyslům o nějakých vlnách po celém pobřeží a stovkách metrů vody.O takových energiích, které by to dokázaly se nám ani nesní.

10. 7. 2024 14:54
Odpovědět  Tupý hulvát

Dvousettunový Sarmat, schopný zlikvidovat území o velikosti Francie, Kynžál, schopný zlikvidovat železobetonové bunkry 120 m pod zemí… taky Putinovi nevěřili, a řehnili se, když je představil, že? No, už věří…

https://armadnizpravodaj.cz/namorni-technika/rusko-jaderna-torpeda-poseidon-tsunami/

https://www.google.com/search?q=torpedo+poseidon&oq=torpedo+poseidon&aqs=chrome.

Čemu věřím, či naopak nevěřím, ponech laskavě na mém uvážení, ano?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
10. 7. 2024 17:52

Já jsem také přesvědčen, že by je to smetlo. Hitlerovi také moc nechybělo a smetl nás, koneckonců tajemství atomky si Němci nevzali do hrobu, ale převezli do států. A kdo tomu chtěl věřit co mají.

10. 7. 2024 20:55
Odpovědět  Pavel z Moravy.

JO

Frank1 -
10. 7. 2024 11:46

Trumpovo sidlo na Floride je splachnuto tsunami. Trump v tu chvili byl na zachode a i s misou zmizel buhvi kam.
HnUSAci se poprve dozvedeli, ze Rusko neni zaostaly stat, ktery se hrouti.

Administrátor
P.A.Semi
12. 7. 2024 22:17

Ohledně tsunami – východní pobřeží USA má u sebe rozsáhlou mělčinu a případná tsunami tam významně oslabí… To není jako v Japonsku nebo na západním pobřeží USA…

πα½

ModrýKlokan
10. 7. 2024 01:15
Ohodnotit příspěvek :
     

S Habsburkama a jakoukoliv jinou šlechtickou středověkou sebrankou jděte do perdele.

Jaris
10. 7. 2024 07:38
Odpovědět  ModrýKlokan

Tak nejak.

stan
10. 7. 2024 11:30
Odpovědět  ModrýKlokan

Naprostý souhlas, tenhle žalář národů by mohl chtít zpátky jen pomatenej monarchista,ono stačí těch 300 let pod nadvládou Habsburků.Habsburkové neměli čechy rádi a madarů se báli.Přitom veškerý průmysl byl v Čechách. a to nemluvím o šlechtě z ciziny, která dostala za hubičku uvolněná panství české šlechty, která prchla do ciziny

Pavel z Moravy.
10. 7. 2024 17:47
Odpovědět  stan

Přesně tak, jděte s Rakousko- Uherskou monarchií do zádele.

Frank
10. 7. 2024 02:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsou tam nepřesnosti. Např. že von Lejno se vrátí ke svému povolání. Kdepak, bude odsouzena a bude dřepět v base a také tam nějak chybí likvidace Izraele. Ale jinak dobré.

Gales
10. 7. 2024 10:14
Odpovědět  Frank

A nehodní Češi budou naházení do Vltavy kde budou plavat krokodýli.

Mee Twoo
10. 7. 2024 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

heleďte .. ne. fakt už do žádnýho rakouska-uherska nechci. nic, v čem bysme museli poslouchat -němce -poláky -jakoukoli část kozy

Frank1 -
10. 7. 2024 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Biden si spletl svou kancelar s WC. Trump v Mar al Lago rika jak to vsem osladi, kdyz nebudou pouzivat natistene $. A ze pry s tim spasi Emeriku. Najednou tam zjistuji, ze nemaji benzin pro sve bouraky.
V. Putin nedavno prodlouzil o dalsiho pul roku zakaz exportu benzinu do zemi G7 a do EU. To nejsou zbozna prani ani dystopie. Az na Bidena je to realita.