Krize UKRAJINApolitika

Ukrajina může nasadit stíhačky F-16 k útoku hluboko v Rusku

Ukrajina může nasadit stíhačky F-16 k útoku hluboko v Rusku – NATO
Kyjev bude moci použít stíhačky i mimo své nárokované hranice, uvedl šéf bloku

FOTO: Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg © Omar Havana / Getty Images
Ukrajina bude moci použít stíhací letouny F-16, které obdrží od NATO, proti vojenským cílům “uvnitř Ruska” nebo za hranicemi nárokovanými Kyjevem, uvedl generální tajemník bloku vedeného USA Jens Stoltenberg v rozhovoru pro americká státní média.

Stoltenberg hovořil s RFE/RL v rozhovoru, který má být odvysílán v pátek. Podle předem zveřejněných úryvků šéf NATO tvrdil, že Ukrajina má právo na sebeobranu proti ruské “agresi”, která by zahrnovala “údery na legitimní ruské vojenské cíle mimo Ukrajinu”.

K tomu, kdy by vláda v Kyjevě mohla slíbené stíhačky skutečně obdržet, se Stoltenberg nechtěl vyjádřit. Každý člen NATO, který se zavázal dodat letouny F-16, má jinou politiku a rozhodne se sám, vysvětlil.

Někteří z podporovatelů Ukrajiny sice chtějí, aby byly stíhačky co nejdříve v akci, ale podle Stoltenberga budou mít větší dopad, pokud budou piloti dobře vycvičeni a bude k dispozici dostatek posádek pro údržbu a podporu.

“Takže si myslím, že musíme naslouchat vojenským expertům, kdy přesně budeme připraveni nebo kdy budou spojenci připraveni začít posílat a dodávat letouny F-16,” řekl. “Čím dříve, tím lépe.”


Ukrajina již dlouho požaduje F-16 jako způsob boje proti ruské vzdušné převaze. Dánsko a Nizozemsko přislíbily poskytnout část svých stíhaček, přičemž prezident Vladimir Zelenskij odhaduje celkový počet na 42. První ukrajinští piloti, kteří absolvovali výcvik na Západě, ukončili výuku ve Velké Británii v prosinci.

Způsob, jakým jsou letouny americké výroby konstruovány, znamená, že by mohly mít problémy s provozem z ukrajinských přistávacích drah, což vyvolalo spekulace, že by místo toho mohly létat z Polska, Rumunska nebo pobaltských států.

Rusko opakovaně varovalo, že takové nasazení by znamenalo eskalaci konfliktu a mohlo by vést i k riziku jaderné války, protože F-16 jsou schopny nést gravitační bomby B61.

“Takže pokud by jedno z těchto letadel vzlétlo ze země NATO – co by to bylo? Útok na Rusko. Nebudu popisovat, co by se mohlo stát dál,” řekl Dmitrij Medveděv, bývalý ruský prezident a zástupce šéfa ruské Rady národní bezpečnosti

RT

sdílet na

145 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
23. 2. 2024 23:47
Ohodnotit příspěvek :
     

provokace k vyvolání III.WW neberou konce, a tak se snažíme všichni naplnit jasný cíl eugeniků: všemi prostředky dosáhnout zlaté miliardy všech 6. priorit KOB nasazeno proti civilizaci

  1. manipulace dětí + zničení rodiny
  2. světonázor + úpadek vzdělání
  3. faktografie + překroucení historie

4. ekonomická destrukce +hyperinflace
5. zdravotní ohrožení + vakcinace jedy
6.silové završení destrukce civilizace jadernou válkou

K moci KoZa se dostávají psychopaté a zrůdné nacistické charaktery (pod označením globalčíci) v zkorumpovaných a vydíratelných politických volbách…..!!!

Řešením budou i občanské vzpoury, poteče krev, o hodně více, než na Ukrajině!!!

Albi
24. 2. 2024 00:14
Odpovědět  ijn

A není to zbytečné plýtvání zdrojů i času, kdyř jaderná válka by to vyřešila rychleji, efektivněji a automaticky by z ní obvinili V. V. Putina?

ijn
24. 2. 2024 01:00
Odpovědět  Albi

………….na ironii již není místo, civilizace je před velkou krizí a nemáme příliš času na pochopení konkrétních příčin i nástinu řešení zatím nenásilnou cestou, pokud by byla společnost otevřena informací o podvodu CO2 a Green Dealu,…atd..!!!

24. 2. 2024 04:07
Odpovědět  ijn

A to jako proč?

Standa
24. 2. 2024 08:49

Možná pro lepší pochopení by pro Vás bylo , kdyby bylo napsáno,,pokud by byla společnost otevřena pro ,, informace o podvodu CO2 a Green Dealu,…atd..! což není. Ani pro desítky očividných dalších věcí.Ještě není ochotna vymést ty schody ze zhora! Což je první předpoklad.
Zatím to pras.dent na Hradě se předvádí s ukradinci , jako páv. Zakazuje demonstrace na Hradě aby měl,, klid ne vládnutí”! Zvolili jste si obojetné prase a máte to tady!
,,A , to, jako proč”
S prominutím , blbá otázka” Je přísloví,, Zamette si nejdříve před vlastním prahem”! Není to na Vás , ale na českou společnost manipulovanou , zgašlachtovanou, …konečně,, má se nejlépe za 30 let” slovy Fialového smradu z Parlamentu!

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 10:14
Odpovědět  Standa

Stando, sakra, útočíš na lidi, kteří volili Okamurovce, případně další malé straničky a hnutí opozice včetně komunistů. Toto co zde probíhá má počátek v 89, nemohli tu společnost přeprogramovat tak rychle, museli na to jít pomalu a nyní se dostali do finále. Vychovali si již svoje nové oddané stoupence. Kur.wa, tak ať národ povstane, vidíš ho někde? Vždyť se podívej na tu trapáckou demonstraci zemědělců. Ano já starý dědek jsem tam nebyl, abych odrazil hned tvůj případný útok, neboť jsem starý s určitými problémy ale mohu ti říci, že kdybych tam byl, tak bych se doteď kopal do prde.le cože jsem za vola. Říkáš, že to není směrováno na nás, tak proč nám to potom říkáš, vždyť tady vždy mluvíš tak jako bychom byli vinni my tady na Pokecu.

24. 2. 2024 13:42
Odpovědět  Standa

Na ironii je čas a místo i když máš smyčku na krku. A toho se také – a jen toho – týkala má poznámka – že na ironii již není čas. Pravda, měl jsem to upřesnit. Na co není čas a místo, a to nikdy, je naopak zoufalé rukamalomení.

Markýza
24. 2. 2024 15:13

Možná právě tehdy nejvíc. Nehledě k tomu – abych citovala klasika – on totiž smích je neskonale dobrý, není však dobrý mít ho za zády.
Představte si, že by Evropa dostala nezastavitelný záchvat smíchu z Hitlera 😎 třeba.

Jarosla
24. 2. 2024 13:45
Odpovědět  Standa

Stando, jenom idiot může uvěřit, že CO2, který je základem pro celou flóru je zlý. Stejně jako cpavek, který je jedním z nejdůležitějších zdrojů dusíku pro rostliny. Kdysi, kdy byli lidi i vlády ještě normální, dostal objevitel syntézy čpavku/amonia Nobelovu cenu. Tento objev umožnil živit miliardy lidí. Dnes kvůli němu vybíjejí dobytek. Závěr, vcelku základní a samozřejmé věci jsou pro někoho objev Ameriky. Je to otázka vzdělání a kritického myšlení.

Francin
26. 2. 2024 13:52
Odpovědět  Jarosla

Dnes se likviduje nejen dobytek, ale i drůbež a to na základě neexistující a zmanipulované pavědy o virech, tzv. virologií. Dosud v historii lidí nebyl nikdy žádný vir ať už se jmenuje jak chce laboratorně izolován a přitom jsou téměř týdně nesmyslně likvidovány desetitisíce zvířátek, jen základě toho ze někde v okolí našly dva uhynulé vrabčáky a zmanipulované testy to označili za virovou nákazu. Stejně tak i C19 nebyl nikdy a nikde laboratorně izolován a přitom na něj existuje mnoho tzv. vakcín. Tak potom je otázkou, co vlastně obsahují.

Francin
26. 2. 2024 13:56
Odpovědět  Francin

Nedávno vyhrála soudní spor společnost Reseteus a soud potvrdil, že se alespoň u nás virus C19 skutečně nikde neizoloval. Podobné soudy jsou v dalších zemích.

Albi
24. 2. 2024 13:45
Odpovědět  ijn

Resp. říkají to, chtějí, abychom tomu věřili, bezmyšlenkovitě a bez otázek spolupracovali.
Ovcím zdar – co ne nepovedlo kapitalismu spolu s Covidem dokončí strach!

Green deal se dá zastavit, pitomost s CO2 lidem vysvětlit – strach se tak snadno vykořenit nedá.
A nepočítejme pořád, že ONI jsou tak blbí, jak bychom rádi.
Blbí a zmanipulovaní jsme MY.
Tím víc nakolik se tomu slovně bráníme!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
24. 2. 2024 04:40
Odpovědět  Albi

…a pravem, protoze konfliktu nezabranil vcas a nechal ho rozhoret.

Tupý hulvát
24. 2. 2024 06:52
Odpovědět  Jaris.

Jak to měl udělat,generále?

Janaz
24. 2. 2024 08:01
Odpovědět  Tupý hulvát

Irónia!

Jaris.
24. 2. 2024 09:17
Odpovědět  Tupý hulvát

Neni to dost jasne? Budu snad cekat az z jedne mistnosti mi chytne cely barak? Nenutte mne se neustale opakovat. Putin prece sam kdysi rekl, ze pokud je bitka neodvratna, musi uderit jako prvni. Zatim Zapad neustale do Ruska kope.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:11
Odpovědět  Jaris.

Bohužel se RF okopávat nechá,.
Ke své škodě ovšem.

Markýza
24. 2. 2024 13:21
Odpovědět  Jaris.

No kope……mám ten dojem, že sice kope, ale už má ukopnutej palec a Rusko se akorát dožralo. A udeřil Putin jako první? Udeřil. Jaris, vás by měli zvolit do čela té zemičky s jedenácti časovými pásmy – vy byste si jistě poradila lépe.

skeptik
24. 2. 2024 16:21
Odpovědět  Jaris.

Putin nechce vyhrát bitku, chce vyhrát válku. To měl podle vás udeřit na USA??

Pavel
24. 2. 2024 21:19
Odpovědět  Jaris.

Ono dost těžko se bojuje podle pravidel s někým,kdo se jimi absolutně neřídí! Na Ukrajině již dávno nebojují jen Ukrajinci a obsluhy západní techniky tanků,Hymarsů, PVO a další nejsou žádní žoldáci, ale profesionální regulérní příslušníci NATO.Je jednoduché bojovat na cizím území s vědomím, že můžu udělat beztrestně jakoukoliv prasárnu. Horší se bojuje na vlastním území a ještě obydleném obyvateli, které chci osvobodit! V r. 2014 nebyla RF připravena na válku s KoZa rukama Ukrajinců ani na sankce. Jednoduše by je západ ekonomicky a finančně udusil.Potřebovali čas, tak jako Stalin když podepsal s Hitlerem pakt Molotov-Ribbentrop.Věděl, že se válce nevyhnou, ale musel se na ni připravit.

Standa
24. 2. 2024 08:56
Odpovědět  Jaris.

Jari,, nechal ho rozhořet”?Brání svou vlast prostředky , který má k dispozici.Ano, nepoužil vše, ale je taktik. Jedná se o celé Rusko atd. RF.Dělá se mi špatně z ČT , kdy říká,, ruští okupanti v Doněcké republice” , dyk je to Rusko podle 5 . článku (OSN)… právo na sebeurčení a přičlenění k RF.Tady někdo brečí nad českým, placeným žoldákem
,který padl na nacistické straně…fuj tajb…

Jaris.
24. 2. 2024 09:24
Odpovědět  Standa

Libila se mi na Putinovi jedna vec. Byla naprosto brilantni. Pripojil Krym k Rusku takovou silenou rychlosti, ze vsem z toho spadla brada az ke kolenum. Zapad s Ukrajinou sice pisteli, ale na nic jineho se nezmohli. Tak nejak podobne jsem si predstavovala SVO.

24. 2. 2024 13:52
Odpovědět  Jaris.

Kdyby SVO zahájil tehdy, riskoval by prohru a rozvrat Ruska. Ale že se vůbec namáhám…

Trojta
24. 2. 2024 14:15

Jaris to, Milane, myslela úplně jinak. Ne, že by SVO začala 2014, ale, podle mě, psala o rychlosti, jakou byl obsazen a získán Krym. Otázka je, zda by to bylo reálné, když měla UA za zády celý KoZa.

Markýza
24. 2. 2024 15:15
Odpovědět  Trojta

A na hranici 300 000 ukrajinských vojáků, pokud se dobře pamatuju. To na Krymu nebylo, tam byla Ukrajina i KoZa zaskočeny. A to se to sviští, je-li protivník zaskočen.

Albi
24. 2. 2024 17:10
Odpovědět  Trojta

Kdyby to bylo reálné – čekal by Gosudar na radu nějaké Jaris, nebo kohokoliv z nás?

Slezte z toho lustru, Jacku, vidím vás“. 🙂

24. 2. 2024 21:22
Odpovědět  Albi

Kdyby jen Jack. Tam se jich houpe… jéje!

24. 2. 2024 20:53
Odpovědět  Trojta

Myslela? Dovoluji si s úspěchem pochybovat.
Krym: 27 000 km2 – o 5 000 km2 víc než Morava
Banderstán: 603 628 km2. – 7,5 krát víc než Bohemie.
Nemluvě už o dalším. A proč taky. Jen toto stačí, řekl bych. Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 2. 2024 17:05
Odpovědět  Jaris.

Ne Jaris.
V jakékoliv kauze Putin se uplatňuje tzv. zvykové právo.
Zvykové právo USA a KoZa! 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
24. 2. 2024 09:54
Odpovědět  Albi

Parchanti chtějí za každou cenu 3.světovou. To již opravdu není sranda. A podívej se na ten národ zblblých a přeprogramovaných ovcí, kterým nic nevysvětlíš, neb to nejde a ty mi včera v příspěvku říkáš, že mám na ně velké nároky. Jaké nároky, nároky na čtyřicátníky, aby pochopili jak s nimi manipulují a jakou budoucnost jim připravují? To je nárok? Když stromek neošetřuješ a nestaráš se o něj, je z něj plaňka. Nestaráš li se o děti a dospívající, co z nich bude? Včera v podobném stylu jako já mluví o naší kolonii a společnosti v jednom svém příspěvku v souvislosti s hrami v Kazani Nikola Bornová a to velmi zajímavě. Je to na https://cz24.news. A pokud zaútočí KOZA parchanti letadly na ruská území, vyvolají 3.světovou a oni to vědí neb to dělají úmyslně. A já se nebudu vůbec divit tomu jestli nás smáznou z povrchu zemského bez ohledu jestli my prostí občané jsme vinni nebo ne. Tady skončí jakékoliv rozlišování mezi bandou škůdců a běžnými občany. To by měli zjišťovat jak? Takže ty přeprogramované ovce co nechtějí myslet budou mít smůlu. Přeji ti pěkný den.

Pavel
24. 2. 2024 21:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jmenovče souhlas,jak bylo řečeno v Jáchyme hoď ho do stroje:”je to marný, marný, marný!”Ti naši debílkové skutečně věří těm kydům,co jim je servírováno všude v médiích a tou “zk…..nou svoločí”, co si u nás hraje na politiky! Těm dementům fakt nedochází,že vše směřuje k jedinému cíli,jaderné válce v Evropě a bojiště bude především u nás ve střední a východní Evropě!

Evžen
24. 2. 2024 15:37
Odpovědět  Albi

Ani bychom nepotřebovali truhly…!

Markýza
24. 2. 2024 17:01
Odpovědět  Evžen

Svatá pravda. Stejně by neměl kdo pohřbívat….byl by to jeden báječný velkopohřeb žehem. A když vidím, jak se báječně daří přírodě v okolí Černobylské elektrárny…………………

24. 2. 2024 21:25
Odpovědět  Markýza

Vlci (nejen) tam už jsou proti záření odolní.

Markýza
24. 2. 2024 21:37

Nejen vlci. Prý je to tím, že zvířata mají rychlejíš cyklus – a taky možná rychlejší adaptace. Jeden z ruských průvodců jedním takovým dokumentem smutně poznamenal, že pro nás není moc hezká vizitka, že nejlíp se daří přírodě tam, kde jsme sami sebe málem vyzmizíkovali.

M.Š.
24. 2. 2024 21:20
Odpovědět  Albi

Pokud dojde k nukleární válce tak z této války vyjde Rusko podstatně lépe než tzv.západní země v důsledku velikosti území,které má Rusko k dispozici.Možnost přežití mnohých lidských bytostí je větší než na přeplácaném západě.Navíc schopnost Ruských lidí přežít je podstatně vyšší než u zpovykaných lidí na tzv.západě.Asi tak nějak lze pitomost,jako je III.světová,komentovat.Kdo dnes mluví o válce je absolutní blbec a idiot patřící nejen do blázince,ale i za katr v důsledku propagace války a genocidy,na což jsou v každé slušné zemi paragrafy.

Mike
23. 2. 2024 23:51
Ohodnotit příspěvek :
     

“Ukrajina může nasadit stíhačky F-16 k útoku hluboko v Rusku” – ano, a to bude to poslední co udělá…

Ivo
24. 2. 2024 00:25
Odpovědět  Mike

Škoda že skončí svět tak jak jsme ho znali.

PENNYS
24. 2. 2024 07:36
Odpovědět  Ivo

SVĚT JAK JSME HO ZNALI A PROŽILI SKONČÍ,
ANO KVULI ZAPADNÍM AGRESIVNÍM NÁRODUM SE ZEMĚKOULE OD TOHO MARASTU,ŠPÍNY A ZLA,
KTERÉ TYTO ANGLOSASKÉ NÁRODY ZAPLENILI SE MUSÍ
OČISTIT,
ABY MATKA ZEM ,MOHLA OPĚT SVOBODNĚ DÝCHAT A RODIT ČISTÉ SLOVANSKÉ NÁRODY

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 10:20
Odpovědět  PENNYS

Zdá se, že není vyhnutí. Prostě se hnědý mor opět rozlezl. Však Beneš říkal – buďte si jistí, že opět přijdou a myslím, že tím nemyslel pouhé sudeťáky, věřím, že myslel všechny ty, kteří tady již jednou chtěli instalovat ten svět pro tu nejčistší rasu. Nu a je to tady. Dovolili jsme jim dostat se k moci. A co teď?

katango
24. 2. 2024 11:27
Odpovědět  Ivo

Ten už dávno skončil.

Albi
24. 2. 2024 12:24
Odpovědět  Mike

To by mohla, ovšem pokud by je měla. Není vyloučené, že to bude něco jako TANKY 2.0 – přečtěte si (podobnost čistě náhodná?) není těch náhod trochu moc?

Vidíte tank? Nikde nic! Co se stalo s americkými tanky Abrams na Ukrajině?
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/02/vidite-tank-nikde-nic-co-se-stalo-s.html
A hlásí někdo důvěryhodný, že tu stíhačku někde na Ukrajině viděl (a dokonce “v akci”) – vyjma na obrázku?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris.
24. 2. 2024 04:37
Ohodnotit příspěvek :
     

“Rusko opakovaně varovalo, že takové nasazení by znamenalo eskalaci konfliktu….” Uz zase?!
A po kolikate Rusko, tedy Putin, varoval Zapad za prekracovani cervenych car? Nakonec se vsechna varovani vyparily jak para nad hrncem, zatimco konflikt na Ukrajine pretrvava a zbytecne umiraji stovky vojaku na obou stranach.
Cos e tyce Ruska, budto drzim hubu o tom, jake mam suprdupr zbrane a nebo je pouziju na obranu ruskych civilistu!!! Pokud mam lisku v kurniku, tak se ji budu snazit co nejdrive zakroutit krkem a nebudu cekat, ze se tam objevi dalsi lisky. Ku.wa, ta valka se smesnym nazvem SVO bezi uz deset let a vysledek zadny! Vysledek rovna se n u l a. Jen blb muze verit tomu, ze se ceka, az se vyprazdni zbrojni sklady nepritele a pak bude ruske vitezstvi nase. Smarjaaajozef! Vzdyt zbrojni prumysl je materske mleko ekonomiky. Oni, jak Rusko, tak Zapad s Ukrajinou chteji v poctu let snad trumfnout Tricetiletou valku? Vypada to tak. 🙁

Honza
24. 2. 2024 07:21
Odpovědět  Jaris.

Máš velmi zkreslenou představu o tom, jak se řídí společnost, stát a kdo je kdo v současném civilizačním střetu. Vyčítat dneska Rusku, že s nezatočí s kolektivním západem rychleji, je jako vyčítat Stalinovi, že nezaútočil na kolektivní západ (který byl původcem všech světových válek, nejen těch dvou v 20. století) už v roce 1937 kdy bylo jasné, že bude SSSR napaden. Mimochodem, určitě ses bránil výměně režimu v 1989, že ano? Nebo bylo cinkání klíčema a oslava konce “totality”? Dneska jen vyžíráme důsledky našich předchozích činů. A zaděláváme si na další v budoucnu. Každý jeden z nás.

jmm
24. 2. 2024 07:35
Odpovědět  Honza

“…Dneska jen vyžíráme důsledky našich předchozích činů….”
Vyžírání bylo, ale né u nás-kolonialismus, “jižanské” otrokářství,”modro kabátnický” rasismus, jejich války a jejich “démošky”….

Janaz
24. 2. 2024 08:07
Odpovědět  jmm

Vyžieraním nemyslel len mamon, ale aj to, že od 89. nechávame so sebou zametať.

Janaz
24. 2. 2024 08:04
Odpovědět  Honza

Jaris čučí kdesi na Novom Zélande či v Austrálii a odtiaľ šteká ako ratlík, čo má Rusko robiť.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:13
Odpovědět  Janaz

Ty Vševěde 🤓

katango
24. 2. 2024 11:28
Odpovědět  Pravdomluvny

Vždyť to Jaris sama píše. Jakože kde žije. Taky se prsí dvojím občanstvím s tím, že když má české, má právo nás mistrovat. Nemá.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:31
Odpovědět  katango

Má i české občanství?!
Pak má právo.
O volbách na dálku nemluvím, vlastní názor je relevantní.
Souhlasit nemusíš……

Markýza
24. 2. 2024 13:23
Odpovědět  Pravdomluvny

Nikdo nemá právo nikoho mistrovat. Ani kdyby měl dvěstě občanství.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 14:09
Odpovědět  Markýza

Kdo tady mistruje????
Leda Vy, mistrová.

katango
24. 2. 2024 13:49
Odpovědět  Pravdomluvny

Platí tady daně? Ne. Ovlivňuje nějak její život naše politická reprezentace na všech úrovních? Ne. Proto nemá právo nám do toho žvanit.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 14:11
Odpovědět  katango

Ale ,ale jeví v kleci.
Názor můžu mít kdykoliv,kdekoliv, jakýkoliv a na cokoliv.
I o RF můžu mluvit jako občan ČR jak chci…..i o uSSa a Antice.
Jasný?!!!!

Markýza
24. 2. 2024 15:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Vy demokrate 😀 Jojo, názor se mít může, ale můžete ho mít jen vy a vaši blízcí duchové.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:41
Odpovědět  Markýza

Neeeee,jen Vy a Vaše stádoidní společenství 😎

24. 2. 2024 13:58
Odpovědět  Pravdomluvny

Nemá! Kdo tu trvale nežije, ten to právo nemá!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 14:11

Další kecal.

24. 2. 2024 21:28
Odpovědět  Pravdomluvny

Hahaha! Tak se měj, Žvástomluvný.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 22:28

Ses přejmenoval,Žvástale???
Nakonec z tebe bude””””kdysi tak slavný “””” Indický běžec

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 22:39
Odpovědět  Pravdomluvny

Radši přestan chlastat. Už mluvíš z cesty, Prdomluvný.
Jo, na názor právo má, ale ne na mistrování. Tobě taky nikdo nebere právo na ty prdy co sem pouštíš, tak proč by ne i jiní. Ale mistrování? Tak to prrr.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 23:30

Já nejsem ty,nechlastám.

Markýza
24. 2. 2024 15:18

Pravdomluvka možná taky bydlí někde v Kanadě 😀

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:41
Odpovědět  Markýza

A i kdyby,do toho je Vám milostivá 💩😎

Markýza
24. 2. 2024 15:51
Odpovědět  Pravdomluvny

Alealeale! Trefička? Škoda, že neumím trsajícího smajla klávesama. Já si říkala, že se tak derete za tu zahraniční volbu…..jo, to se vám zahraničářům líbí, co? Nasrat do hnízda, ale následky ať si nesou pěkně domorodci, my se jim budem smát za javorem/eukalyptem.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 16:45
Odpovědět  Markýza

Zahraniční se volby v ČR Netýkají ovšem názory mít můžou!
Vsjo sevodňa jasno?!!!
P.S.
Jsem z Teplic,to není ani v Kanadě ani na Bahamách.Ale fakt, že na Cínovci je fajný koupaní 🤓

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
24. 2. 2024 17:04
Odpovědět  Pravdomluvny

Zahraničí se volby v ČR netýkají….jo aha. Nekecejte, že jste z Teplic, v Teplicích určitě mají ČT.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 17:33
Odpovědět  Markýza

Vy budete skutečně z Beřkovic, přímo z jednoho z pavilonů…..

Markýza
24. 2. 2024 17:54
Odpovědět  Pravdomluvny

Něco vám prozradím – ale nelekněte se: to, že někomu nerozumíte vůbec nemusí znamenat, že je ten někdo obyvatel blázince. Musí být velká spousta myšlenkových pochodů, které nejste s to pobrat.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 18:39
Odpovědět  Markýza

Podle sebe soudím tebe…..inu, není Vám dáno, dámo😎

katango
24. 2. 2024 18:26
Odpovědět  Pravdomluvny

S tím vaším šarmem a inteligencí německého ovčáka po transplantaci hlavy byste měl něco udělat, vy plesnivý chomáčku rektálních chloupků!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 18:41
Odpovědět  katango

Potrat kamene s cihlou chce poučovat?!
Už od dob středověku každý ví, že incest v rodině je zhouba…..jen vám to zatajili 🥳

katango
26. 2. 2024 12:35
Odpovědět  Pravdomluvny

Možná byste se měl naučit urážet trochu vybranějším jazykem.

Markýza
24. 2. 2024 18:56
Odpovědět  katango

Mohla bych připodotknout? Čivavy, prosím. Obávám se, že německý ovčák by vedl o celou délku i s tou uťatou hlavou.

katango
26. 2. 2024 12:33
Odpovědět  Markýza

Citovala jsem britský sitcom Červený trpaslík. Vřele doporučuji, a ne pouze kvůli nadávkám a urážkám, kterých je tam plno. Je velmi vtipný a k tomu nikoli blbý.

Já si uvědomuji, že vaše milovaná vlková je německý ovčák a tudíž se vás to dotklo.

Markýza
26. 2. 2024 13:22
Odpovědět  katango

Ale nedotklo 😀 netýkavá fakt nejsem. Trpaslíka jsem kdysi taky nadšeně sledovala, ale useknutýho vlčáka si nepamatuju. Takže jsem čistě porovnávala inteligenci useknutýho versus Tepličáka.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:13
Odpovědět  Honza

Po roce 1945 to udělat mohl.
Alespoň z části určitě.

Lékořice
24. 2. 2024 07:49
Odpovědět  Jaris.

Tak prostoduché to asi nebude. Politika je náročná šachová partie. Někdy je potřeba jednat radikálně, jindy ne, aby se nenadělaly ještě větší škody. Ráznost a rozvaha,by měly jít vždy ruku v ruce, aby se zabránilo tomu nejhoršímu.

zdendulka
24. 2. 2024 08:03
Odpovědět  Jaris.

… a Ty máš jakou generálskou hodnost ?

Jaris.
24. 2. 2024 09:31
Odpovědět  zdendulka

No tak Rusko ma fesnych generalu v uniformach na rozdavani. Smutne je, ze uspesni velitele, kteri ty generaly strci do kapsy jsou v base a nebo na pravde bozi ci nezvestni.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:14
Odpovědět  Jaris.

Viz Šojgu, že 👎

katango
24. 2. 2024 11:29
Odpovědět  Pravdomluvny

Nebo Surovikin.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:32
Odpovědět  katango

Surovikin je eso, Šojgu je jen stafáž!

Markýza
24. 2. 2024 13:24
Odpovědět  Jaris.

Povídejte, pište linky.

Janaz
24. 2. 2024 08:06
Odpovědět  Jaris.

Ešte že Rusko vedie Putin a spol. a nie ty, to by už bola Zem na sračku.

Jaris.
24. 2. 2024 09:34
Odpovědět  Janaz

A co vas vede k tomu, ze k te vasi ‘sracce’ lidstvo milovymi kroky nekraci. To je jednou nohou v hrobe a druhou na bananove slupce.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:15
Odpovědět  Janaz

Bože,ty jsi NEmyslitel.
Každý má svůj názor,tak to pochop, máš -li čím?????

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
24. 2. 2024 13:25
Odpovědět  Pravdomluvny

Ano. I Jana, že? Nebo ta ne?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 14:12
Odpovědět  Markýza

I Helena, že?

Markýza
24. 2. 2024 15:18
Odpovědět  Pravdomluvny

I. A také Milena a Zdoběna – ba dokonce i vy! Sláva nazdár!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:42
Odpovědět  Markýza

A markýza de zabůra.😎

Markýza
24. 2. 2024 15:52
Odpovědět  Pravdomluvny

Ó, jak pojetické……………

Pravdomluvny
24. 2. 2024 16:43
Odpovědět  Markýza

Jsem citlivá duše…..

Markýza
24. 2. 2024 17:04
Odpovědět  Pravdomluvny

Takurčitě……..zvláště trudnomyslný bližní vás jistě rozpláče.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 17:31
Odpovědět  Markýza

Samozřejmě.
Zvlášť,pokud je mi ten člověk lhostejný….🤓

katango
24. 2. 2024 18:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Když je vám Markýza lhostejná, proč tady do ní s vytrvalostí hodnou lepší věci tak šijete?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 18:38
Odpovědět  katango

Aby lépe 🍓🙋

Markýza
24. 2. 2024 18:57
Odpovědět  katango

On mě beznadějně miluje, ale nemůže si to připustit, protože by mu upad pindik 😎

Pravdomluvny
24. 2. 2024 19:19
Odpovědět  Markýza

Pokud jde jen o to…….,jdu si ho dobrovolně nechat upadnout 🥳

Markýza
24. 2. 2024 19:35
Odpovědět  Pravdomluvny

Zbytečně, hošku. Já mám podstatně, ale podstatně jiné nároky na mužské 🙂

Pravdomluvny
24. 2. 2024 19:58
Odpovědět  Markýza

To je dobře.Ze mě byste ve Vašem případě udělala NEmůže 😎

Markýza
24. 2. 2024 21:23
Odpovědět  Pravdomluvny

Myslím, že se netřeba namáhat s dílem, které je vpodstatě hotovo.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 22:26
Odpovědět  Markýza

Už první slovo Vámi napsané je ve Vašem podání zhola nemožné…..

Markýza
24. 2. 2024 13:25
Odpovědět  Janaz

Taky si myslím. Jestli je něco děsivého, je to Rusko v chaosu.

Ladislav 💤
24. 2. 2024 05:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Štolverku fašisto, doufám že se do tvojeho ksichtu někdo brzo trefí!
Šakala na tebe!

Monty
24. 2. 2024 06:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Moc se Rusům nedaří ,neumí si chránit svoje ,to může mít velký dopad .
Kyjev: Tvrdí, že sestřelil druhý ruský radar A-50URusko: “Sestřelen vlastní palbou “23.02.2024 | 20:26

zdendulka
24. 2. 2024 08:05
Odpovědět  Monty

…. jeden stratég vedle druhýho…..

Monty
24. 2. 2024 09:18
Odpovědět  zdendulka

Realita ..není strategie ..tak se vzpamatuj ..

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:16
Odpovědět  Monty

Realita je horší

24. 2. 2024 14:03
Odpovědět  Monty

Realita made in ukrajina? Hahaha!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:16
Odpovědět  zdendulka

A ty jsi vrchní stratég

Janaz
24. 2. 2024 08:08
Odpovědět  Monty

Realita hovorí niečo iné. Apropo, niekto niekedy zvíťazil bez straty čohokoľvek? Nože nás pouč.

Monty
24. 2. 2024 09:22
Odpovědět  Janaz

Najdi si někde ,co umí A 50U..a co dokážeš bez ní ..Když nevíš ,mlč .

Velitel
24. 2. 2024 08:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Dovoluji si upozornit, že Dánsko a Holandsko “darují”ukravině šrot, který byl v daných zemích vyřazen z provozu pro překročení max počtu nalétaných hodin a armáda je již hodnotila jako životu nebezpečné.Například zkušení dánští piloti v řadě případů při cvičných letech v mírových podmínkách přistávali v režimu nouzového přistání protože se ty věci za letu porouchali a proto je Dánsko postupně vyřazovalo.
Ted na to na poli u kravína nasednou ukrajinští hrdinové, a vyrazí v prostředí přesyceném PVO bombardovat do hloubi Ruska, to jako fakt?
V neposlední řadě, Rusko za poslední dva roky zničilo u kravína více než 430 letadel. Adolf také na konci doufal v Wunderwaffe, ale to šlo o skutečné technologické novinky, ne 30 let starý vyřazený šrot.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 2. 2024 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruso mělo dávno srovnat Banderonacistán minimálně stejně,jako Řím srovnal Kartágo 👎💀😡🤮
Pokud to neudělal,tak až uSSa a záchodní cloaca Maxima sežene další munici a zbraně bude lidem u banderohranic i v týlu hodně zle.

Markýza
24. 2. 2024 13:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Jojo. A když už – tak už, i všechno pěkně kolem, co bychom byli nějaký přizdisráči, žejo?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 14:14
Odpovědět  Markýza

Chce to změnu vzduchu a medikamentů

Markýza
24. 2. 2024 15:20
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak šupšup, mazejte na Bahamy, nebo tam někam. Medikamenty si domluvte se svým lekařem.

24. 2. 2024 14:09
Odpovědět  Pravdomluvny

Jo. Aj nás by měl pro sichr srovnat se zemí, jako ne přátelskou zem vůči Rusku, hned na druhém místě za USA, žejo ajnštajne.

Markýza
24. 2. 2024 15:25

Taky vás tak fascinuje, co lidí by se nadšeně hrnulo do jaderné války? Někdo by ji začínal z té strany, jiný z opačné – ale co se takových blbů vyrojilo! No, pravda je, že lepší magor nasvícenej, než magor schovanej ve stínu.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:44
Odpovědět  Markýza

Račte psát z Bohnic nebo z Beřkovic?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 21:46
Odpovědět  Pravdomluvny

Pááááni! Ty seš vtipnéééj…
A dokonce opakovaně!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 2. 2024 22:24

Vtipe,vylez…..

24. 2. 2024 21:45
Odpovědět  Markýza

Jojo. Průvan mezi ušima je pěkný swinstvo.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:44

Bejval jsi hlava…..dneska jen náčelník Vygum.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 21:42
Odpovědět  Pravdomluvny

Hahaha!

Vláďa
24. 2. 2024 10:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik let se cvičí zkušený pilot? To je Ukrajinci budou moci nasadit až tak za 3 roky! A odkud budou startovat? Oni už se dočista zbláznili. Rusko si je bude hlídat stejně jako tanky a pokud někde jen vykoukne křídlo tak to místo zasypou. Kolik nezničitelných zbraní již bylo na Ukrajinu dodáno? A kde jsou??

Pravdomluvny
24. 2. 2024 10:18
Odpovědět  Vláďa

Na pravdě Boží stejně,jako statisíce Banderonacistů…..len ten milión eště chýbá dodat z ČR.

Jan
24. 2. 2024 10:27
Ohodnotit příspěvek :
     

NATO opet provokuje a koleduje si o atomovy uder. Preventivni, aby ti sracove procitli!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 11:22
Odpovědět  Jan

Preventivně….. když už je pět minut po dvanácté??? 👽

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
24. 2. 2024 15:26
Odpovědět  Jan

Preventivní jaderný úder………….týýývole. A pak co? Až padne ten preventivní?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 15:45
Odpovědět  Markýza

Nic,co by!???

Markýza
24. 2. 2024 15:54
Odpovědět  Pravdomluvny

Právě. NIC. Táákhle veliké. Já nevím vy lidi, když se vám na světě tak znelíbilo, skočte pod vlak nebo do Niagáry, ale netahejte do toho laskavě ostatní.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 16:40
Odpovědět  Markýza

Někdo Vás tahá s sebou????
Leda ten Váš 😎

Markýza
24. 2. 2024 16:43
Odpovědět  Pravdomluvny

To vy jste tady zastánce jaderných úderů, ne já. Takže taháte vy, ne já. Nebo vy si snad skutečně myslíte, že by nějaký ten jaderňoučký úderek vyanuloval jen ty, co se vám nelíbí?

Boomer
24. 2. 2024 16:56
Odpovědět  Markýza

.. Bože/přírodo, dej mi dostatek síly, abych dokázal změnit co změnit lze, dej mi dostatek trpělivosti, abych dokázal snášet co změnit nedokážu, a dej mi dostatek moudrosti, abych dokázal rozlišit jedno od druhého…

Šmytec!

Markýza
24. 2. 2024 17:07
Odpovědět  Boomer

Klídek Boomere 😀 taky si občas potřebuju zaštěkat! Moje baňka mě nas.rala, další dva ouřady taky a vlkový nadávat nemůžu, chůďátku.

Boomer
24. 2. 2024 17:25
Odpovědět  Markýza

.. ale vy máte bejt hodnej policajt, jináč to nemá ten dopad!

Markýza
24. 2. 2024 17:33
Odpovědět  Boomer

To nejde vydržet trvale, neblbněte 😀 😀

Pravdomluvny
24. 2. 2024 17:30
Odpovědět  Markýza

Stačí polechtat Yellowstone…..

Markýza
24. 2. 2024 17:35
Odpovědět  Pravdomluvny

Takurčitěěě……vy jste mi teda hlava, pane vachmajstr. Jeloustonskej vulkán se bude řídit polechtáním nějakýho tepličáka 😀 Takovej vulkán si dělá co chce a kdy chce, víte?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 18:37
Odpovědět  Markýza

Pro Vás nebude nikdy ráno moudřejší večera……🙄

Spam vlasta
24. 2. 2024 14:56
Ohodnotit příspěvek :
     

To je dobré. Naopak pročby Rusko při pronáslodování Holandských či Dánských stihaček nemohlo létat až za své hranice , to mě hlava nebere co všechno chorý mozek nevymyslí !

Pavel
24. 2. 2024 17:52
Ohodnotit příspěvek :
     

pár letounů s nevycvičenými piloty neudělá nic ano budou mít pár úspěchů a co nesundá rus o to se postará pozemní servis a provoz materiál paliva na ukrajinských letištích viz západní bojová pozemní technika – hlavní problém je ten že mohou nést atom to je průšvih

M.Š.
24. 2. 2024 21:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mám takový pocit,že papaláši tzv.západu si lžou do kapsy a přeceňují své možnosti.Ero f16 není žádný zázrak a zdá se že bude další zklamání z nadnesených očekávání…..kdo chce kam,pomožme mu tam.