l‘AntiDiplomatico : Sabotáž v nejmonitorovanějším moři na světě a “proroctví” celoživotní valečné roztleskávačky Nulandové .

Piccole Note                                                  29 září 2022, 18:00

Sabotáž ruských plynovodů pokračuje. Vzhledem k jeho významu to ani jinak být nemůže. To, že se jedná o sabotáž, je nyní prokázáno. Všichni to tvrdí, ačkoli dosud neproběhlo žádné vyšetřování a neexistují žádné důkazy. Úniky zaznamenané na různých místech podmořského potrubí a skutečnost, že se všechna poškození objevila ve stejný den, však neponechávají žádný prostor pro pochybnosti.

Baltik – nejmonitorovanější moře na světě,  časová souslednost výbuchů

Časová souslednost výbuchů navíc vylučuje raketový útok ponorkami nebo jinými podvodními prostředky. Skrýt jednoho před sonarem je už tak obtížný úkol, skrýt více než jednoho je prakticky nemožné.

Jens Berger na dánských internetových stránkách Nachdenkseiten o tom píše: “Baltské moře je nejen jedním z nejmenších vnitrozemských moří, ale také jedním z nejlépe monitorovaných na světě. Již během studené války byla hřištěm námořních sil NATO, Varšavské smlouvy a sousedních neutrálních států, tedy Švédska a Finska.

“Po rozpadu Varšavské smlouvy pokračovali staří nepřátelé ve hře na kočku a myš. Sám jsem v 90. letech sloužil u německého námořnictva a mohl jsem si udělat představu o tom, jaké to bylo. Stručně řečeno: zdá se zcela nemožné, že by uprostřed této hustě monitorované oblasti mohl státní aktér provést rozsáhlou námořní operaci, aniž by ji zaznamenaly nesčetné aktivní i pasivní senzory sousedních států; a už vůbec ne u dánského ostrova Bornholm, kde byly zaznamenány některé z výbuchů.

Nejdůvěryhodnější se tedy jeví hypotéza, že byly použity miny, které kolují všude možně. Časová souslednost výbuchů naznačuje, že na různých místech útoku byla umístěna hodinová zařízení, která byla odpálena v rozmezí několika hodin.

O lodích a cvičeních NATO a US Navy

Ve včerejší zprávě jsme informovali o tom, co časopis Seapower napsal v červnu loňského roku o námořním cvičení NATO Baltops u ostrova Bornholm, jehož součástí bylo i hloubkové odminování, při němž byly použity nové technologie. Není třeba dodávat, že cvičení zahrnující odminování zahrnuje použití min, které jsou cílem cvičení a které musí být následně dopraveny na místo a nastraženy.

Berger v těchto podrobnostech, včetně právě zmíněného protiminového cvičení, uvádí, že se tohoto cvičení, které probíhalo pod velením 6. flotily USA, “zúčastnilo 47 válečných lodí, včetně námořního úkolového uskupení spojeného s vrtulníkovou letadlovou lodí USS Kearsarge”.

“Shodou okolností,” píše Berger, “se minulý týden v oblasti kolem Bornholmu opět pohybovala operační skupina USS Kearsarge. Poslední veřejně dostupný sledovací signál ukazoval jeho polohu minulou středu necelých 10 námořních mil od Bornholmu. Po tomto signálu lodě operační skupiny vypnuly své automatické identifikační systémy AIS”. Berger však dodává, že to nevylučuje, že mohly být odhaleny “námořním dohledem sousedních zemí”.
Jak již Public News Service dříve informoval, podle Flightradar24 nad místem výstavby plynovodu Nord Stream v Baltském moři u ostrova Bornholm tři dny létal vojenský vrtulník Sikorsky MH-60R Seahawk Spojených států.

Po zmínce o tom, že je prakticky nemožné, aby ruská flotila překročila Baltské moře, aniž by si jí někdo všiml, Berger uzavírá své úvahy o naivitě Německa.

Německo je zřejmě příliš naivní. – Berger píše – Když se podíváte na mapu Nord Streamu, uvidíte, že plynovod prochází státy, které se proti němu historicky stavěly. [Začíná na ruském území] Vede z Finska, Švédska a Dánska a prochází pobaltskými republikami do Polska. S výjimkou Ruska a Německa se všechny země sousedící s Baltským mořem veřejně postavily proti těmto plynovodům a dnes pro ně nikdo neuroní ani slzu.

“Proto je nepravděpodobné, že bychom se někdy dočkali konkrétních údajů, z nichž bychom mohli odvodit pachatele [útoků]. To neznamená, že data neexistují. Určitě existují a pravděpodobně jsou k dispozici všem zúčastněným, včetně spolkového kancléřství. Netřeba dodávat, že není zájem je zveřejnit” (vyhlasilo válku Americe?).

Proroctví Nulandové

Na závěr si dovolíme zopakovat proroctví celoživotní valečné roztleskávačky Victorie Nulandové, neoconské duše převratu (či revoluce) na Majdanu, které pronesla koncem ledna 2022:
Pokud Rusko tak či onak napadne Ukrajinu, Nord Stream 2 nebude realizován.

Politici a mainstreamová média samozřejmě více či méně explicitně obviňují Rusko, kterému je divné, že není přičítán i hurikán Ian, který ničí Floridu. A to bez ohledu k urážce inteligence vlastních občanů..

Pokud by Moskva nechtěla dodávat plyn do Evropy, stačilo by jí, kromě technické nemožnosti, prostě zavřít kohoutky, jak to udělala, než riskovat tak složitou operaci proti jednomu ze svých vlastních zařízení, které ji stálo miliardy a roky práce a které by v případě opětovné aktivace mohlo přinést do její pokladny mnoho dalších miliard.

Propaganda, dogmata a připravené scenáře

V době studené války propaganda sice existovala také, ale snažila se nějakým způsobem zachovat si tvář a vyhnout se zesměšnění. Dnešní propaganda staví na polopravdách a zjevných lžích. Nezpochybnitelná dogmata, kterým veřejnost musí věřit a basta!  

Je pak zábavné číst články, kde americký deník New York Times  lidi nabádá,  aby četla média impéria a neztráceli  čas s našimi místními novinami – s titulkem “Sabotované ropovody a záhada: kdo to udělal? (Rusko?)”, který je urážkou inteligence čtenářů. Článek je doprovázený analýzami odborníků a různých expertů, kteří se všemožně snaží podat vysvětlení, jež se vyhýbá jakékoli (?) americké odpovědnosti. Tak to bude a basta!.

Stejně jako v jiných případech, pokud se vyšetřování uskuteční, jak se předpokládá, budou určitě nalezeny důkazy proti Rusku. Scénář byl již připraven.

Kromě toho zbývá ještě vystupňování, kdy tato sabotáž se zdá být pouze špičkou ledovce. Ve stejný den Spojené státy vyzvaly své občany, aby okamžitě opustili Rusko. Nikdy předtím nevydané varování, a proto jisté znepokojení. Připravuje se něco? To se teprve uvidí.

Překlad: JHa

Zdroj:
https://www.lantidiplomatico.it

sdíletj na

3.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
68 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Per
1. 10. 2022 15:04

Tajné služby se činí. Plány v plánech jiných plánů, úskoky v úskocích jiných úskoků.

katango
1. 10. 2022 16:30
Odpovědět  Per

Ano, čtěme Dunu, tam je toho o politice hodně.

Gales
1. 10. 2022 17:07
Odpovědět  Per

Američané potvrdí,že vedle roury plynovodu našli balalajku a prázdnou flašku od vodky Stolichnaja.

Masunta
1. 10. 2022 18:13
Odpovědět  Per

Na Seznamu cz. jsou články o porážce ruského uskupení u Limanu a obklíčení 2,5 až 5 tisíc ruských vojáků.

Mluvčí ruského min. obrany o tom v dnešní informaci píše jen toto:

V súvislosti s vytvorením hrozby obkľúčenia boli spojenecké vojská stiahnuté z mesta Krasnyj Liman na výhodnejšie línie.

Kadyrov navrhuje použít slabší jaderné zbraně.
Nezbývá, než čekat. Těším se, co Rusové vymyslí. Že by použili silnější termobarické zbraně, rušičky a přilétly by z moří Kalibry ? Jen Milánek Chasidy v tom má určitě jasno …

Masunta
1. 10. 2022 19:57
Odpovědět  Masunta

Brčka, plastové příbory, kelímky nebo plastové tyčinky do uší. To vše má v Česku od 1. října utrum.
V sobotu začal platit zákon, který zakazuje výrobu a prodej jednorázových plastových předmětů. Zákaz vychází z Evropské legislativy.
Pokuta za porušení zákona je pět milionů korun.
Změny se původně měly do českého práva dostat už v červenci 2021, ale návrh předložený předchozí vládou Andreje Babiše bývalá Sněmovna nestihla projednat do konce volebního období.
Zákaz postihl hlavně jednorázové plastové výrobky, k nimž kromě příborů patří i nápojová míchátka, kelímky, vatové tyčinky, tyčky pro uchycení balonků či krabičky na jídlo z expandovaného polystyrenu.

Plastové příbory, talíře nebo brčka skončí, PETky budou zálohované jen dobrovolněMinisterstvo životního prostředí už dříve odhadlo, že by nová právní úprava měla ročně snížit spotřebu plastových výrobků zhruba o 1,77 miliardy kusů. K nově zakázaným produktům už existuje řada opakovatelně použitelných alternativ.
Nový zákon obsahuje i nové požadavky na část plastových výrobků.

Delnas
1. 10. 2022 22:10
Odpovědět  Masunta

No snad to nemysli vazne…vzdyt k vuli tomu abychom to vsechno meli jsme pred lety cinkali na namestich CZ klici….a ted toto…..

Masunta
1. 10. 2022 22:59
Odpovědět  Delnas

Teď dostaneme vyšší qvalitu. To je pokrok, vývoj … horší je zdražení benzinu a elektřiny, ne ?

Albi
1. 10. 2022 23:30
Odpovědět  Masunta

Nejhorší je to zrychlování všeobecné debility.

Masunta
2. 10. 2022 00:50
Odpovědět  Albi

Ano, souhlas.

Masunta
2. 10. 2022 13:51
Odpovědět  Masunta

Prijatie nových regiónov do Ruskej federácie je právne potvrdené02.10.2022
Ústavný súd Ruska uznal zmluvy o prijatí nových subjektov do Ruska a potvrdil, že sú v súlade s ústavou krajiny.

Albi
1. 10. 2022 23:28
Odpovědět  Masunta

No co. Pračlověk taky nejedl plastovým příborem, jen vlastníma rukama a kam to dotáhl.
K permanentním válkám a skvělé příležitosti bez velkké námahy sám sebe vyhubit. Když se teď bueme vracet o kus zpět, možná mnozí i přežijí. Jak se říká – všechno zlé je k něčemu dobré.

Pavel
2. 10. 2022 17:39
Odpovědět  Masunta

Řešit plastová brčka a kelímky v době,kdy nám jde o kejhák, válku máme za humny a v čele partu debilů co rozfoukávají ten válečný plamínek dodávkami zbraní a munice jako pátí ve světě co do objemu a první kryplové co poslali dělostřeleckou munici a těžké zbraně na Ukrajinu je mimo mísu. O plastových brčkách a kelímcích si běžte plkat na “hovínka” a ještě k tomu můžete přidat tu story o tom, jak “Čuk a Gek” opět řádili a vyhodili Nord stream do luftu!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
2. 10. 2022 19:15
Odpovědět  Pavel

Děkuji za reakci. Psych psych .. 🙂

pavelpe
2. 10. 2022 03:20
Odpovědět  Masunta

Nevím zda došlo k obklíčení 5000 ruských vojáků – nic takového se neobjevilo ani na ukrajinských stránkách, ale skutečně došlo k obsazení obce Krasnyi Lyman ukrajinskou armádou. Dopoledne ještě běžela reportáž o odraženém útoku, odpoledne kolem 16té hodiny oznámili Rusové stažení.

Frankie
2. 10. 2022 08:46
Odpovědět  Masunta

Tak kde mají Rusové nejmodernější letadla a vrtulníky? A hlavně kolik jich mají? Viděl někdo v této válce tank Armata?

Pavel
2. 10. 2022 17:51
Odpovědět  Frankie

Není nutné vystřílet veškerou munici teď proti “ukrům”, když za humny již čeká NATO,že po porážce “ukrů” se do toho zapojí sami! Třepe se na to, vyprovokovat Rusko aby začalo jako první válku s nimi jako slepice po flusu. Nechte se překvapit. Čína si to též myslela v sedmdesátých letech, že na to má proti Rusům. Zkusili to na Usury a od té doby jsou k Rusům uctiví a raději se kamarádí! Ti “mužici” byli první ve vesmíru, díky nim má svět vesmírnou stanici, první zvládli technologii zpracování titanu,stejně tak technologii jaderných elektráren! Dokázali za 70 roků dohnat technologicky západ,kterému ten vývoj trval dvě století!

Eva
2. 10. 2022 19:38
Odpovědět  Frankie

Mě spíše zajímá, kde Ukrajinci stále berou letadla? Hned v únoru letošního roku jim Rusové letiště rozstříleli i s letadly a vrtulníky.
Takže jedině, že to jsou zbraně dodané Ukrajině od nás a z jiných států NATO a které jsou v “bezpečí” v Rumunsku, v Polsku, v Moldavsku a odtud startují na Ukrajinu.
To je velmi nebezpečná situace.
Jak se budeme bránit až nám to Rusové spočítají?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
2. 10. 2022 20:04
Odpovědět  Eva

Moc verite ruske propagande. Tak samo jak Ukrainci, lzou i Rusove. Vzdyt podle nich mela byt armada ukru v naprostem rozkladu a zatim Rusy vytlacuji. Navic Ruske vedeni se zacina zrat mezi sebou.
https://cz24.news/aktualne-z-ukrajiny-suhrn-najdolezitejsich-udalosti-2-oktobra/

ZMann
3. 10. 2022 19:06
Odpovědět  Frankie

Osobně tobě ho ty demente přivezou ukázat.
Včera vyplula na moře, pravděpodobně do palebného postavení pod arktický led ruská ponorka Belgorod. V NATO okamžitě vypukl poplach, protože Belgorod je první atomová ponorka na světě, která je vybavená podmořskými robotickými jadernými torpédy. Ta mají autonomní dosah 10 000 km. Jsou takřka nezjistitelná, a nezničitelná. A krom konvenční hlavice určené k likvidaci podmořské infrastruktury, nesou hlavně atomové hlavice. Jejich výbuchy mají před pobřežím USA i Evropy vyvolat obrovské tsunami, tvořené radioaktivní vodou, která má zatopit vše do stovek kilometrů od pobřeží. Tato umělou inteligencí řízená torpéda mají mít schopnost po vypuštění operovat samostatně v moři po dobu měsíců, ne-li let. Belgorod je jejich první nosič, a jeho palebná kapacita je dostatečná ke zničení východního pobřeží USA i západní Evropy.

Autor
1. 10. 2022 15:52

Je nyní jasné, že jestli někdy chce být Německo samostatné, pak se musí Rusku podařit neutralizovat Ukrajinu, musí se změnit vlády na Slovensku a u nás a pak může být plynu habaděj. Pokud budou v Německu u moci rozumné síly. Jinou možnost v podstatě teď nemají. Polsko vždycky půjde proti Německu, pokud to zrovna nenapadne Rusko a to stejně jen na tu dobu. Pořád říkám, že Německo musí změnit svou politiku a říci lidem kromě jiného pravdu – že jsou dosud okupovanou zemí a také proč. Pak se podle mne začne trošku měnit i politická scéna v Německu. Nebo myslíte si, že doma v kuchyních si Němci šeptem za puštěné vody a smažení řízků říkají – Američané nás pořád okupují? Já si myslím, že zamlčování bylo výhodné zpočátku i pro Němce i pro USA (a Anglii), ale teď už je delší dobu výhodné jen pro USA. Které mimochodem udržují nahoře i ty,. co vzpomínají s vlahou v očích na Hitlera.
Ukrajinu již všichni odepisují. No a vlády u nás a na Slovensku nemají zrovna pevné pozice, i když se jich budou držet třeba i podvodem! Aby se nikdo pak nedivil, jestli se ty podvody uskuteční ….

Brzy přímo před Vašim zrakem naživo:

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Evžen
2. 10. 2022 03:47
Odpovědět  Peter

Ty rozumné sily musí být v USA,tam je zakopaný pes…!

Pavel
2. 10. 2022 07:58
Odpovědět  Evžen

Zakopaný pes je ve zbytku světa.Tak jako západ se snaží izolovat RF ,pokud by se zbytek světa semkl a izoloval USA, šli by do kopru.Tak jako Řím nebyl schopen uchránit vojensky své imperium i USA se svými základnami nejsou schopny čelit mase 5 miliard.Tuto taktiku používají dnes ukrové a jak je vidět v Limanu- funguje.Pro začátek by stačilo to čemu se ušáci snaží zabránit spojení německé ekonomiky a ruských zdrojů.

Eva
2. 10. 2022 19:52
Odpovědět  Pavel

Ale zbytek světa Rusko neizoloval, pouze USA, EU, Kanada, Nový Zéland, Austrálie, Japonsko a částečně Jižní Korea.

Eva
2. 10. 2022 19:49
Odpovědět  Peter

No, ale bez plynovodů to asi bude značný problém.
Dnes údajně přestal unikat plyn přes Nord Stream 1, těžko ho nějak ucpali, spíše to vypadá, že tam začala vnikat mořská voda a tam kde vnikne, zničí zbytek potrubí.
To “kolo” mořské vody s plynem bylo až kilometr široké, to znamená, že ta výbušnina byla silná a poškodila pořádně to potrubí.
A silně pochybuji, že Rusko spustí Jamal, když Poláci tajně plyn odebírali reverzním způsobem z Německa.

sizok
1. 10. 2022 16:12

Lži, lži a jenom samé lži.
Bidet si z nich už může nechat ušít kabát. Blbec.

Fok
1. 10. 2022 16:24

Byla to pomsta USA za úspěšná referenda a připojení Donbasu k Rusku. Netřeba hledat složitá vysvětlení. V plánu to měli už půl roku, jenom jim teď ruply nervy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
1. 10. 2022 17:08

USA je terorista a vrah. NATO je její filialka. Nikdo jiný to nebyl. Je na čase postavit USA před mezinárodní soudní tribunál. Irák, Afghánistán, Lybie, Sýrie, Ukrajina, nově Nord Stream.

Gales
1. 10. 2022 17:16

Já bejt prozápadním vojákem v Lymanu,tak odsud prchám takovou rychlostí,že bych předběhl i zajíce. Pokud se ti mamlasové,ať už jsou to z jakéhokoliv státu, nevzdají,tak prožívají poslední dny svého života.Po připojení tohoto území k Rusku přijde takovej masakr,že to nemůžou přežít.Rus na svém území nestrpí žádné nepřátelské vojsko.Takže to použije i jako varování všem,kteří by ho chtěli napadnout.

Gene
1. 10. 2022 18:17
Odpovědět  Gales

Jste moc naivni. Do ted Rusko nechava sve vojaky nesmyslne umirat a najednou se stane zazrak? Prozatim Rusove posrali co se dalo.

Buchtík
1. 10. 2022 18:39
Odpovědět  Gene

Mě spíš fascinuje to, že nikdo z těch všemožných analytiků se dosud vůbec nezmínil o faktu, ani nad tím nepozastavil, že Rusko zahájilo SVO 24.2.2022 se 190 tisíci vojáky (z nichž spoustu tvořily už na samém začátku čečenské jednotky (a jednotky dokonce z jiných zemí bývalého SSSR), které nejsou součástí profesionální armády RF), přičemž když si vyhledáte všemožné srovnání nejsilnějších armád světa datované před rokem 2022, tak všechny uvádí, že ruská profesionální armáda má minimálně 750 tisíc, spíše pak přes milion aktivních vojáků (záleží, jaké všechny útvary jsou do toho počtu započítány).

Takže z toho pro mě osobně vyplývá docela jednoduchá otázka. Co dělá zbytek této profesionální armády? Samozřejmě nejde celou armádu nasadit mimo vlastní území (tak jak to tvrdila anglo-saská propaganda po začátku SVO, že to je celá armáda RF, která tam operuje), protože by pak to vlastní území zůstalo nechráněné. Ale proč teda mobilizují záložáky, když mají tak velkou profesionální armádu? Není to kvůli tomu, že se od začátku počítá s operacemi daleko většího rozsahu než je jen Ukrajina?

Markýza
1. 10. 2022 19:26
Odpovědět  Buchtík

Co dělá? Ještě ani nezačali…slyšel jste, ne?

Gene
1. 10. 2022 19:31
Odpovědět  Markýza

Nezacali a pritom obetovali spoustu svych lidi?

Markýza
2. 10. 2022 09:00
Odpovědět  Gene

Spousta je co? S přihlédnutím k tomu, že mluvíme o Rusku.

Eva
2. 10. 2022 19:56
Odpovědět  Gene

5670 mrtvých vojáků, možná je to číslo trochu jiné, ale Ukrajinců je už mrtvých víc než 120000. Trochu jiné číslo, že a velí jim už Poláci a anglicky hovořící lidé, patrně Američané.

Gene
2. 10. 2022 20:12
Odpovědět  Eva

Jak jsem napsal v jinem komentari, moc verite ruske propagande. Tech ruskych ztrat bude mnohem vice. Ukrove uvadeji kolem 50 000, takze kdyz vememe prumer, bude to kolem 20 000 mrtvych.

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 08:23
Odpovědět  Gene

A dvacet tisíc je v případě stodvacetitisícové armády, která bojuje s třičtrtěmilionovou armádou, tedy poměr ztrát 1:10 ve prospěch Ruska, v přečíslení 1:5 v neprospěch Ruska, hodně? Obzvlášť pak, vezmeme-li v úvahu, že ta stopadesátisícová armáda už vyzmízíkovala minimálně tolik nepřátel, kolik sama čítá.
Přijde ti, že tato odpověď, co se týká ukroztrát, má něco společného s ruskou propagandou?
Pak má Putin pod palcem i francouzké a americké weby, ze kterých jsem počet ukrajinských ztrát nejen odvodil, ale ještě je o čtvrtinu “umenšil” – ukrajinské ztráty totiž už před měsícem uváděly kolem dvou set tisíc.
Jakou máš vůbec představu o válce? Že jeden Rus vydá za dvacet banderů a ještě si v boji hraje na balalajku?

Gene
1. 10. 2022 19:28
Odpovědět  Buchtík

Abych rekl pravdu, nevim. Akorat vidim ze ze Rusove prosiraji co se da. Obetovali uz spoustu vojaku a jim naklonenych civilistu. Cele mi to pripada jak umyslna likvidace Slovanu. Jatka ve kterych se vyziva zidovska elita. At je to ta z USA a nebo z Ruska. Mam dojem ze to vse je umele prodluzovano se zamerem cim jak nejvic vystavit Rusko a pak prevrat. Vzdyt se podivejte, kde Rusove vsude byli a kolik toho ztratili. Pritom bylo v jejich silach Ukrainu polozit na lopatky behem par mesicu.

Buchtík
1. 10. 2022 20:28
Odpovědět  Buchtík

To o těch mongoloidech mi píšete proč přesně?
Já s žádnou paní Irenou nekomunikuju.

Buchtík
2. 10. 2022 12:30
Odpovědět  Buchtík

To se dá tady smazat svůj vlastní příspěvek? Tady ta moje odpověď, na kterou nyní reaguji, byla pánu s přezdívkou “smrťák”, který mi tady začal psát o mongoloidech, kteří napadají paní Irenu, na což jsem se ho právě optal, proč mi to píše a on na to odpověděl, že to je mimo pokec, že paní Irena překládá pořady pana Pjakina. Nějak jsem nepochopil, proč to teda vlastně původně psal. Ale jeho příspěvky zmizely a vypadá to, jak kdybych si psal sám se sebou.

Milan ze Zahrady Čech
2. 10. 2022 14:23
Odpovědět  Buchtík

Smrták byl ještě nedávno jedním z adminů pokecu.

Editor
2. 10. 2022 22:16

byl editor, nikoliv admin

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 08:25
Odpovědět  scipio

Jo, nešťasné vyjádření. Chtěl jsem tím říct, že bylo v jeho možnostech nechat své příspěvky vyzmizet.

Masunta
3. 10. 2022 12:26

Hodnotím kladně, že jsi skoro přiznal chybu.

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 12:40
Odpovědět  Masunta

Tvé hodnocení mám v pr-deli.

Gales
2. 10. 2022 18:45
Odpovědět  Buchtík

Měl tu i odkaz na Pjakina a ten zmizel taky.

Administrátor
P.A.Semi
2. 10. 2022 19:49
Odpovědět  Gales

Za poslední týden tu jsou 4 komentáře se slovem Pjakin (teď tedy 5), a v žádném z nich nebyl odkaz…
Slovo “mongol” se vyskytuje jen ve dvou příspěvcích, kdy si na to stěžujete, jinak to tu není a není to ani smazané…

Akorát tedy kdyby to bylo v nějakém příspěvku, na který zatím nikdo neodpověděl, tak to může autor opravit…

Za posledních 500 komentářů (od 2022-09-30 18:52:15) jich v číselné řadě 19 chybí, nevím, jestli zmizely, nebo byly přeskočeny?
Nevím, jestli se vůbec dají smazat i v administraci ? (Co se “smaže” v administraci, tak v té databázi zůstane a je na tom nálepka “trash” nebo “spam”… Co se opraví v administraci, mělo by na tom být vidět “naposled opraveno uživatelem…”)

Kromě toho je tam tedy 57 smazaných (trash,spam) – jednak Trol-1 Přemek tu dobubákoval, pak je tu další trol asi dost opilej (nebo s inteligencí dost málo gramotného cikána? když používá slovo “dežo”), Lev Prch dostal už zase ban (já ho nezablokoval), nějaké plané urážky jsem smazal i Masuntovi…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
3. 10. 2022 08:01
Odpovědět  P.A.Semi

Dávám si záležet na tom, abych nezveřejňoval plané urážky. Jsem velmi krotký, ale psychopati i mou krotkost a humor berou samozřejmě přemrštěně vážně. Jinak už by to ani nebyli psychopati. Už jsem se několikrát setkal s tím, že někdo neví co je urážka, že třeba ani nerozlišuje co je ironie, co humor. Dokonce místo prdel píši pr.el. Když o někom napíšu, že je bez tolerance, dvojího metru, že něco potřebuje jako tři prasata drbání, tak to určitě není urážka. Vymazal jste, když o mě Milánek náš Chasidi píše jako o kačerovi ? Ale vy si můžete myslet třeba o kulatém, že je to čtvereček. Když o někom píšete, že má inteligenci dost málo gramotného cikána (už slovo cikán je postižitelné) – tak je urážka mimo pochybnost. Poznámka: Antropologická skupina se označuje slovem cikáni s malým „c“, cikánský národ slovem Cikáni s velkým „C“. Používáte známý dvojí metr: mohu, ostatní ne. Asi ještě musíte dozrát. Žalm pátý, verš desátý: Jsi na dobré cestě.

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 13:30
Odpovědět  Masunta

Nedělej z druhých bl-bce, dobře víš, proč ti říkám kačere. Ostatně jsem ti to krátce poté, co jsi se zde vyskytl, pro sichr, vzhledem k tvé vesmírné inteligenci, vysvětlil. Za druhé, když tvrdím, že jsi zme-tek, je to konstatování faktu, ne urážka. Možná ti část diskutujících na ty triky naskočila – v mém případě to ale nehrozí. Já se o tobě ne domnívám, ale vím, že jsi troll.
Jo, a dalo ti – resp. jednomu z masuntů – hodně práce, vyhledat si nick, kterým by odpovídal tvému tvému/vašemu trollímu úkolu, v hauštině? Což se ti zdálo, vzhledem k tvé vesmírné inteligenci, brilantní – skrytě práskneš že nejsi sám, tedy rybář, a tvé nafouklé ego si bude medit, jak s tím vych-calo – řeklo pravdu, a zároven ji utajilo. Kdyby sis ho dal/dali v češtině, tedy “rybáři”, mohlo by někomu začít vrtat hlavou, proč zrovna rybáři, a co vlastně lovíte. A hlavně pro koho. Jako Indický běžec na NR jste lovili slimáky. Za to jste měli diskutující? A jako masunta na pokecu (číslo množné, ani tam ani zde, nejsi hackerský solitér, ale jeden ze serešzmetků) lovíte co? Jak říkáte diskutérům ted? A co seznámek, narůstá, narůstá?
A jo, máš recht – ke zmetkům jsem vrcholně netolerantní.

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 13:46

Ale s tou ironií se mi líbíš. Dokonce tomu možná i sám věříš. Když jsem ti ironií omlátil o hlavu anunaky a další fantasmagorie, div tě netrefilo a nerozchodils to dodnes.. A ted tady budeš bryndat něco o psychopatech?
Víš co ty potřebuješ jako svině drbání? Pořádně, ale pořádně, přes hubu. A není to urážka, ale životní zkušenost se šmejdy, kteří ostatní provokují, píší si seznámky, a vyhrožují soudy. Hele, přefouklá, užalovaná nicko, můžeš mi vyčítat cokoli, ale už jsi zažil, abych adminovy vyčítal, že mě maže a tebe ne?
Nebo že bych vůbec na někoho poukazoval že on jó a já ne? Ale každej jsme nějakej, žejo.

Masunta
3. 10. 2022 16:49

Milánku náš trojzávadový, už jsi rozchodil alespoň svůj názor na mé IQ ? Dobře, že tě sejřím, že stříháš slechama, zrychlíš tep a pohyby, píšeš dlouhé příspěvky, sotva zahlédneš můj VIP nick.. 🙂

Administrátor
P.A.Semi
3. 10. 2022 20:28
Odpovědět  Masunta

Už to vaše “psych” proti Milanovi atd je planá urážka, je mi líto, že to nechápete… A zejména, kdybyste v tom měl pravdu !

Viz přiloženou ukázku – namátkou výběr, co jsem myslel “inteligenci dost málo gramotného cikána”, třeba i ať chápete, jaké komentáře je tu třeba čistit, protože chápu, že to leckomu oprávněně vadí (je to víc než týden, co si tu leckdo stěžoval na tyhle výlevy…)

A ovšem – že nám chtějí ukrást jazyk a v rámci newspeak zakázat slova, jako Cikán, nerespektuji… Slovo “Rom” prý v cikánštině znamená “člověk” a je to tedy rasistický anti-bělošský výraz, jako že my snad “člověk” nejsme ? (anebo mě kdysi někdo dezinformoval a “rom” znamená něco jiného??)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
3. 10. 2022 21:01
Odpovědět  P.A.Semi

S tím, že “rom” je od romského slova “člověk”, ve Wiktionary je to dost schované, slovo “romani” v jazyce Romani tam chybí, ale našel jsem to:

https://en.wiktionary.org/wiki/Romani#English
Etymology
From Romani romani, feminine form of romano (“of or pertaining to the Roma”), from rom (“man”).

A k tomu tedy, že slovo Cikán je z řečtiny:
https://en.wiktionary.org/wiki/τσιγγάνος
a je nějak odvozené od “nedotknutelný” (untouchable), i když mně připadá, že to je spíš “dotýkající se”?, protože “nedotknutelný” je αθίγγανος athigannos ? (Nevím, řecké gramatice rozumím jen velmi okrajově…)

πα½

Milan ze Zahrady Čech
4. 10. 2022 11:16
Odpovědět  P.A.Semi

Znamená to nedotknutelný. V Indii totiž patřili Cikáni k nejnižší kastě, takzvaně nedotknutelných; proto nedotknutelní.
Pak je nějaký maharádža pro jejich zlodějny a různá kurewstva někdy před cca. 1 000 lety vyhnal. Doporučuji romské pohádky. Tam je zase z ráje vyhnal pánbů, že nějaká cikánka utřela pokaděnému cikáněti zadek do bílého obláčku, co tam zrovna plul kolem, a to se pánbů nakrknul. Tuším, že je dokonce hned jako první. Ale jistě to nevím, ono už je to přes půl století, co jsem je četl. A víte co? Ty pohádky jsou jak půvabné, tak i mnohé o cikánském naturelu osvětlí. A ještě něco. Není pouze jejich chybou, že jsou jací jsou. Obzvláště pak jací jsou v poslední době u nás. Podmínky k tomu jim položila naše společnost, naše politika. Ještě před čtyřmi dekádami se živili prací – nyní je většinově živí stát. Podotýkám že toto není z mé hlavy. Je to názor Cikána Milana Šerkéziho z Brna, číslo legitimace OF 03 – 01 měl Šabata, 02 Cibulka – nebo naopak.

Masunta
1. 10. 2022 21:19
Odpovědět  Buchtík

Dobré. Díky.

Delnas
1. 10. 2022 22:22
Odpovědět  Buchtík

Presne tak Buchtiku, spravna uvaha…

Milan ze Zahrady Čech
3. 10. 2022 07:58
Odpovědět  Gene

Někteří generálové Ruska není Rusko! Budou padat hlavy – dvě už ostatně padly.

https://rusvesna-su.translate.goog/news/1664773395?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

A jak to bude dál? Těžko říct, ale skoro to vypadá, že nakonec se bude muset Putin na přání lidu, v podstatě proti své vůli, stát diktátorem a lá Stalin, protože jinak se zřejmě s ruskou pátou kolonou nevypořádá.

https://rusvesna-su.translate.goog/news/1664771031?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

A když tam budeš, klikni si na článek (odkaz dát nemůžu, byl by to třetí a muselo by se schvalovat): “Krásný Liman: kdo je vinen a co dělat?”
Osvětlí ti to PROČ. A možná pak pochopíš, že kydat špínu bez informací je v rámci trollingu žádané, avšak v rámci diskuze… odpověz si sám.

Delnas
1. 10. 2022 22:16
Odpovědět  Gales

spis bych to tipnul, ze je odvezou na Sibir, kde chybi pracovni sily….

Pavel z Moravy
1. 10. 2022 18:16

Je to opravdu urážka inteligence rozumných, ale jak by to mohlo takovým šílencům a arogantím a sebestředným lidem vadit, že, když vidí to stádo nemyslících ovcí.

Jiří
1. 10. 2022 22:45

Z výbuchů a ničení potrubí u Dánska se také dá odvodit v jaké tragické situaci je Česká republika. Kleště svírající naši politiku je katastrofická a ta síla je samozřejmě made in USA. Vše co se děje v ČR např.Koněv,Vrbětice atd. mají společného jmenovatele. Ta šíře dirigování od USA je pro nás zničující.

Pavel
3. 10. 2022 08:20
Odpovědět  Jiří

Jo Jirko,když “čučkařům” velí “Čoudelka”, armádě” fúrie” Černochová,zamini “Jasánek” a vše to zastřešuje “přetvrdílo” Péťa jak to může vypadat. Jen by mne zajímalo jak mohl někdo získat titul a funkci rektora a tvrdit, že si někdo, kdo investuje hafo práce a miliardy dolarů do postavení plynovodů tento pak sám odpálí! No ta bene, když to byla mrkev pro Němce a Evropu! V zimě by jim zobali z ruky, aby ten plyn pustili. Teď nám i ty dva svetry na radu “pekarky” budou platné jak mrtvému zimník!Ale máme změnu a “pijáty” ve vládě!!!

jiří
1. 10. 2022 23:16

comment image

pavelpe
2. 10. 2022 03:14

Samozřejmě to muselo udělat Rusko. Co jiného by se také v mainstreamových mediích mohlo objevit. Zajímavé je v tomto kontextu toto:

  • Americký stát Oklahoma zaznamenal v krátké době 300 milionů dolarů přímých investic od více než 60 německých společností. Patří mezi ně Lufthansa, Aldi, Fresenius a Siemens.
  • V březnu zahájila společnost Mercedes-Benz výrobu ve svém závodě na výrobu baterií v Alabamě.
  • V červnu zřídil automobilový gigant Volkswagen v Tennessee laboratoř na výrobu baterií. V příštích pěti letech hodlá „lidový vůz“ investovat do svých výrobních závodů v USA více než 7 miliard dolarů.
  • Farmaceutické impérium Bayer investovalo 100 milionů dolarů do nového biotechnologického centra v Massachusetts.
  • Společnost BASF odhalila své plány investovat v USA v příštích čtyřech letech 25 miliard dolarů.

Chápe to vnuk generála SS, kancléř Olaf Scholz, jeho spolustraníci a fundamentalističtí ekologové ze spřátelené Strany zelených?
Jen v prvním pololetí podle německého spolkového úřadu vyhlásilo bankrot více jak 720 firem, zhruba o 250 více než v době nejhorších covidových opatření. Už dnes se v německých ekonomických kruzích spustila panika, HDP by mohl propadnout o 5-11% podle schopnosti dostat do Německa alespoň nějaký plyn, byť za cenu násobně převyšující ruské dodávky. Jamal je mrtvý, NS1 je mrtvý – Německo nemá možnost jakkoliv získat ruský plyn. Situaci nebude schopno zachránit ani prodloužení dvou jaderných a třech uhelných elektráren.

pavelpe
2. 10. 2022 03:17
Odpovědět  pavelpe

Ještě pro info, dnes Rusko přerušilo dodávky plynu do Itálie – pravděpodobně v důsledku prohlášení Meloniové na adresu Putina a Ruska. Zároveň došlo ke snížení dodávek plynu do Moldavska o 30%. Mám neblahé tušení, že Putin se opravdu nasral.

Autor
2. 10. 2022 11:19
Odpovědět  pavelpe

Tak to si teda vybraly. Z krachující Evropy do problémy zmítané Ameriky … a to se to ještě v Americe pořádně nerozjelo. Myslím, že pokud při volbách budou zase podvody, už to Amerika neudýchá. A kam pak němečtí “giganti” půjdou? Na Kanáry. Problémy v Americe jsou takové, že se musí nějak vyřešit, jinak hrozí tak či onak kolaps všeho.
Už jsem to někde psal, Němeko může získat ruské zdroje jen jednou cestou – porážka Ukrajiny, změny režimů v Čechách a na Slovensku. Přes Polsko by neměly šanci, ti budou jednak z principu proti Němcům (jde o území) a budou dělat všechno pro USA do posledního Poláka. Ještě by bylo možná cesta přes Maďarsko a Rakousko.
Jsem zvědav, jak dlouho vydrží přenosová síť a elektrárny v USA, to stávající je poměrně zastaralé. Nové postavit nějaký čas trvá.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
2. 10. 2022 08:33

Nemusíme propadat skepsi a panice. Stačí si uvědomit, kdo jsme, odkud jsme přišli a kam směřujeme. Musíme si “vzpomenout”, že jsme nesmrtelné duše, inkarnované v této falešné “skutečnosti” jako “avataři” do hmotných těl, které nám slouží jako dopravní prostředek a hmotná schránka naší světelné duše a nástroj pro získávání zkušeností. Naše intenzivní ponoření do nejhlubšího nitra nás přivede k důležitému vnitřnímu poznání a k propojení s naší skutečnou podstatou – se svým Duchem a Světlem poznání. To nás zcela osvobodí od strachu a hrůz této pseudoreality. Pak už jako vnější pozorovatelé v zóně vnitřního klidu, v bezpečí svého mystického středu a v “oku” materialistického uragánu, který roztáčí, žene a neustále devastuje kolem nás veškerou hmotu, můžeme pozitivně ovlivňovat a probouzet všechny zmatené a začarované a pomáhat postupně všem lidem zbavit se archontského klamu, lži a otroctví.
https://celostnivzdelavani.cz/cilem-temnych-protilidskych-manipulatoru-je-abyste-uverili-nekteremu-zjejich-archontskych-programu

jiří
2. 10. 2022 09:11
Odpovědět  jiří

Po celém světě jsou rozšířeny elitní královské, pokrevní linie, které si nárokují “božské právo vládnout”. Ve skutečnosti tím hovoří o svém genetickém spojení s “bohy”, ale vlastně se hlásí k propojení s nelidským archontským virem. Mají za úkol jim v této realitě sloužit jako jejich prostředníci a pátá kolona. Elitní hybridní pokrevní naprogramované linie byly nainstalovány po celém světě, aby vládly lidstvu.
https://celostnivzdelavani.cz/pokrevni-hybridni-linie-archontu-anunnaku-reptilianu

Administrátor
P.A.Semi
2. 10. 2022 20:04

Tam bude asi chyba překladu?
To cvičení NATO Baltops u ostrova Bornholm, o kterém psal časopis Seapower, bylo letos v červnu, nebylo “v červnu loňského roku”…

Na Židovský Nový Rok 2022-09-26 (Shmitah) to načasovali evidentně schválně, a to cvičení tam vedl Židovský vedoucí “Lt. Joshua Lynn, U.S. 6th Fleet experimental lead for BALTOPS”…

Hurikán IAN se z tropické bouře vylíhnul jako hurikán jen pár hodin (necelé 2) po výbuchu toho prvního plynovodu, tedy ještě před výbuchem toho druhého… A zamířil si to odtamtud rovnou na sever přes Kubu na Floridu… Ten byl buďto trest Boží, nebo od Američanů na odvrácení pozornosti, nebo možné pomsta Rusů (to spíš ne) ?

πα½