historiepolitika

Smrt severu

Politické, národní, náboženské, regionální a dokonce globální konflikty blednou na pozadí rostoucí konfrontace mezi bohatým severem a chudým jihem a nad degradací bílé rasy, „zjednodušení“ celého lidstva.
První jiskry této konfrontace byly již v XX. století:
– arabsko-izraelské války, vlny migrace Arabů, Afričanů a asijské populace do prosperující Evropy,
– kolaps Jugoslávie, formování trestní enklávy v Kosovu,
– války v Iráku a Afghánistánu.
A samozřejmě v XXI. století:
– „arabské jaro“, kolaps řady zcela sekulárních arabských států  jako Libye a Sýrie,
– zavedení „černého chalífátu“
– otevření fronty války na Blízkém východě (Irák a Sýrie, střety v Libyi a Jemenu).
– chaos Saúdské Arábie, Kataru, Turecka, Íránu, Ruska.
Plus zájmy EU, NATO, USA a Číny.

Vyostření situace povede nejen k ponoření celé Eurasie do chaosu a zmatku, ale také ke ztrátě globálního Severu a bílé rasy, která je v nebezpečí zániku a úplné asimilaci.
Hlavním problémem války civilizací, která začala, je skutečnost, že obrovské množství obyvatel v Eurasii a v Africe nemá budoucnost.
Neexistuje žádný místní nebo globální rozvojový projektSovětský projekt byl zničen.
Muammar Kaddáfí vytvořil v Libyi jádro afrického projektu založeného na socialismu a islámu. Tento projekt dal naději na lepší život pro stovky milionů lidí (skvělý nápad, svou vlastní měnu, nezávislou na dolaru, obrovské zdroje černého kontinentu, včetně práce a tak dále).
Západ ho však zničil a vrátil svými bombami Libyi mnoho let zpět do minulosti.
V globálním projektu Západu, Afrika, jako většina planety, je jenom zdrojem surovin, energie a obrovského množství “nadbytečných” lidí, kteří musí být zničeni.
Čína se snaží propagovat svůj globální projekt. Ale pracuje hlavně na ekonomické prioritě – nápad, který může inspirovat, pružnost lidí Nebeské říše.
Mnozí věří, že západní ekonomické otroctví bude nahrazeno novým – čínským.

Ukazuje se, že na planetě jsou stovky milionů (miliard) lidí nadbytečných.
Jsou pro někoho k ničemu.
Lidí je stále více a více, zejména v Africe, jižní Asii a Latinské Americe. Zdrojů je méně.
Růst spotřeby v konzumní společnosti  (sebedestrukce – lidé se zabíjejí kvůli nadměrné a nesprávné stravě, tabák, alkohol, drogy, nedostatek tělesné výchovy, znečištění vody, ovzduší, půdy, a tak dále) vedl k celosvětové biosférické krizi.
Řada příznaků naznačuje, že na planetě může nastat globální katastrofa.
Došlo k prudkému nárůstu nepříznivých přírodních jevů = aktivní sopky, zemětřesení, silné požáry po celé planetě, bouřky, sněhové bouře, hurikány, atd. To znamená, že lidé vychovaní v  konzumní společnosti jsou jako virus, který zabíjí planetu.
A Země, jako živý, vysoce organizovaný systém, odpovídá.

Zástupci Západu to také vidí, a tak už více než deset let mluví o “přebytku populace” a potřebě jeho omezení.
Existuje samozřejmě odpovídající politika:
potrat, propaganda antikoncepce, propaganda různých druhů zvrácenosti, propaganda pro vytváření bezdětných “rodin” nebo s jedním dítětem, vytvoření takových sociálně-ekonomických podmínek, že narození dítěte se stává extrémně nevýnosným krokem (výrazně zhoršuje kvalitu života rodičů), „překládání“ lidí do virtuálních, digitálních světů, oddělení od reálného života se zánikem normálních, lidských instinktů a aspirací a  další, jiné genocidy.

Ale zatím tato politika bezdětnosti zvítězila hlavně na rozvinutém severu. Na jihu také klesala porodnost, ale ne tak moc.
Ukazuje se, že za armádou džihádu (“černý chalifát”) je miliarda armády lidí, kteří nemají budoucnost v Africe, Latinské Americe a Asii.
Mimochodem to bylo po celá staletí a lidé se s tím tam vyrovnali.
Dříve na této planetě dominovala otrocká civilizace (západ si podmanil téměř celou planetu) a rozdělil lidi na pány a otroky.
Ale ve století XX. století se všechno změnilo.
Za prvé –  s pomocí televize a pak internetu lidé z chudého Jihu viděli jiný, další svět. Bohatý, dobře krmený, hezký, kde dokonce krmí žebráky a kde mu dají postel. Svět, kde chudí mohou žít z výhod a dokonce dostávají sociální bydlení. A pomocí “černé” nebo “šedé” ekonomiky můžete žít dobře, dokonce zbohatnout a tresty (represe) jsou nevýznamné.
Za druhé – lidé dostali příležitost dostat se do jiného světa, do metropole, do jádra kapitalismu, do zemí Západu. Letadla, lodě, vlaky, vozidla.
A Afričané, Asiaté a Latinští Američané se snaží dostat na sever legálně nebo podvodem = Trump vědomě věnuje tolik pozornosti zdi na hranicích s Mexikem. On a lidé za ním tomu rozumějí.
Podobné “zdivo” se snaží budovat v Evropě individuální majetní, vytvářet své “zelené zóny”, uzavřené bariéry, obrovské ploty a bezpečnostní čtvrti.

Ale obecně, pokud se zásadně něco nezmění, Sever se utopí ve vlnách nové velké migrace.
Stovky milionů lidí na Jihu sní o životě bohatého Severu = zbavit se nedostatku vody, potravin, o přístupu k zdánlivé neomezené konzumaci a žít tento navenek krásný život, pop kultury, kde zůstanou jejich kmenové, etnické, náboženské, kulturní rámce, bez omezení a zákazů.
Desítky milionů vynakládá obrovské úsilí dostat se na Sever. Pro miliony je to možné.
Kromě toho, desítky tisíc mladých lidí vstupují do armády džihádu, absorbují nenávist ke  světu „zlatého telete“, který sám o sobě zahnívá a otravuje  svojí infekcí zbytek světa.
A v podmínkách války se situace zhoršuje.
Například dříve, byl Kaddáfí a Libye byla prosperujícím státem, dala mnohým Arabům a Afričanům bydlení, budoucnost.
Byla však Západem zničena a Libye již není bariérou chaosu, naopak je z ní další zóna inferna.
Podobná situace byla plánována v Sýrii.
Co kdyby došlo k možnému kolapsu Íránu, Turecka, Saúdské Arábie, Egypta a dalších zemí?, způsobilo by to další obrovskou vlnu migrace na sever.

Rusko je také ohroženo, a to novou válkou na Kavkaze a zhroucením post-sovětských republik střední Asie, které vyvolá vlnu uprchlíků „v hodnotě několika milionů dolarů“.
Kavkaz a Střední Asie po zhroucení SSSR se také utápí v archaismu a nemají budoucnost bez společného projektu rozvoje s Ruskem.
Všechny ostatní scénáře jsou spíše ponuré:
inferno zóna jako Afghánistán, kde hlavní produkcí v zemi – je výroba drog, konstantní masakr na etnické, náboženské půdě, s bojem o ubývající zdroje, půdy a vody,…. Čínská kolonizace…. plné poddání se Západu s jeho půjčkami – příležitost kdykoli se zhroutit do pekla…. sjednocený islámský projekt dnes není.

Je třeba připomenout, že dříve, před zhroucením sovětské civilizace, měl Jih naději a společný projekt společného rozvoje. Celý východní blok pracoval na rozvoji Jihu.
Po zničení SSSR Západ zničil globální rovnováhu, projekt socialistického rozvoje na Jihu.
To znamená, že se zvýšil trend velké migrace na sever. Na jihu neexistuje žádná naděje, žádná budoucnost a lidé se pokoušejí dostat na sever, kde je přinejmenším voda a jídlo, střecha nad hlavami a oblečení a zábava velkých měst….. nadcházejícího digitálního světa.

Situace se zhoršuje kvůli degradaci, rozkladu západu a celého severu, včetně Ruska.
V současné době na Západě převažuje městský způsob života, tradiční velká rodina je věcí minulosti.
Dříve, navzdory vysoké úmrtnosti způsobené nedostatečně vyvinutou medicínou a nízkou úrovní hygieny, rodiče vychovali tři nebo více dětí.
Na Jihu kde způsob života s velkými rodinami přežil, růst populace pokračoval v rostoucím měřítku a rychlosti.
Například v roce 1939 bylo obyvatelstvo Egypta 16,5 milionu lidí, v roce 2000 – 66 milionů lidí, v roce 2010 – více než 80 milionů lidí. V roce 2017 se počet obyvatel Egypta zvýšil na 94,8 milionu lidí.
Předpověď na rok 2050 je více než 150 milionů lidí.

Populace planety rychle roste, ale hlavně kvůli Jihu. Severní vymírá.
To se týká bílé rasy – a nejen Západu, vymíráme my, Rusko, Polsko, Ukrajina, Německo, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko a další země vymírají.
I Japonsko rychle stárne a umírá (může být také zahrnuto do globálního severu), kde zvítězil životní styl města a digitální, virtuální svět prosperity

Přechod od venkovského k městskému způsobu života, krize morálních hodnot, duchovní degradace lidí
s důrazem na hédonismus, materialismus, sexuální revoluce,…..to vedlo k tomu, že lidé ztratili potřebu rodiny, dětí. Globální sebevražda bílé rasy.
Vesnice vymírá, stejně jako malá městečka. Velká města rostou, ale na úkor degradace a zániku okolního prostoru. Ve městě děti nejsou potřeba, protože zhoršují blahobyt rodičů, jsou překážkou při získávání různých potěšení.
Děti se staly zátěží a faktorem chudoby.
Výsledkem je, že mladí lidé nejsou ve spěchu, aby měli děti. Rodina je čím dál tím víc o jednom dítěti nebo bezdětná……….A to vše na pozadí rostoucího migračního tlaku globálního jihu a kvalitativní degradace lidstva.

https://topwar.ru/146474-gibel-severa-o-vymiranii-beloj-rasy

 

sdílet na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
10. 9. 2018 21:38

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
10. 9. 2018 21:41

Ahojky Janinno,….tedy, to je na 10*. Fakticky, až mrazí z každého slovaz obsahu, který velice pravdivý a vše se asi bohuže v budoucnosti naplní.

Administrátor
10. 9. 2018 22:16
Odpovědět  Janinna

Máš pravdu, zrovna dnes jsem měl stejnou vidinu, jak to všechno, jde do …nikam. Bohužel těm, kterým by to mělo oči otevřít, neotevře, neotevře. Je to smutné no.

Tak alespoň jeden dobrý odkaz- Ivan Vyskočil.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nevychovana-nana-krici-ve-tride-na-prezidenta-Baba-rve-na-Babise-S-takovou-demokracii-bezte-do-p-dele-Herec-Ivan-Vyskocil-vypenil-550757

A konečně, už si nás bude google všímat ! ! !

 

Via Vít Blaha: Hádanka pro české journalisty Assad ví, že vyhrál. Ví, že když použije chemické zbraně, USA ho budou bombardovat… Al-Kajda ví, že prohrála. Ví také, že když se použijí chemické zbraně, USA budou bombardovat Assada Někdo použije chemické zbraně Otázka: Kdo to byl?

Administrátor
10. 9. 2018 22:34
Odpovědět  Janinna
Dědouch
11. 9. 2018 22:48
Odpovědět  josh-xy

Ahoj joši.

je mi divný, že vždycky čekám na schválení, ale netuším proč. Normálně jsem se regnul, přihlásil a zůstávám přihlášený trvale…

Administrátor
10. 9. 2018 22:37
Odpovědět  Janinna

asi by měl napsat, jak to dělá…To jsem i  zkusil zrušit schvalování. Asi nastal chybka, když se logoval a já stejně jak u Smrťáka nastavil diakritiku (ť),..tak nevím.

Administrátor
10. 9. 2018 22:51
Odpovědět  Janinna

Hele, mi tu psát do jednoho okna, tak tu máme normálka chat.

Administrátor
10. 9. 2018 22:40
Odpovědět  Janinna

On mě nějak baví, jak by si o to říkal;) drsňák,…také možná proto, že je veselá kopa, že to bere.

Ale, že mu to sekne;) a budí respekt!

Administrátor
10. 9. 2018 22:49
Odpovědět  Janinna

nebo pálenka,…Hele mi to psát do jednoho okna, tak tu máme chat;)

Administrátor
10. 9. 2018 23:16

Vítej doma, Smrťáku,…pěkný, pěkný,…to normálně vidímangry

Administrátor
10. 9. 2018 23:24
Odpovědět  Janinna

Tak jsem do blogu, taky jednu písnul….