blog

Vzestup fašismu v Evropě, válka zahalená propagandou.

Vzestup fašismu v Evropě, válka zahalená propagandou.

    Vstoupili jsme do doby, kdy hrozí zničení veškerého života na Zemi jadernou válkou, kdy  vzestup  fašismu se stává nekontroverzní.  Ukrajina znovuobjevením  kultu Stepana Bandery se  stala  fašistickým  úlem moderní Evropy.  Dnes je Bandera, vášnivý antisemita a masový vrah, velebící Hitlerovu „židovskou politiku“, díky které bylo vyvražděno  cca 1,5 milionu ukrajinských Židů  na západní Ukrajině uctíván jako hrdina.  Na jeho mediální glorifikaci   EU a USA zaplatily desítky jeho soch a jeho soch fašistů, které nahradily sochy ruských kulturních gigantů a dalších, kteří osvobodili Ukrajinu od původních nacistů.

      Za státními rozvraty hledej USA. Podněcování války na Ukrajině proti Rusku ze strany Spojených států a jejich prosazování války s Čínou jsou aktuálními ukázkovými příklady.  Ostatně na tuto skutečnost se nebál poukázat  ve svém projevu při  přebírání Nobelovy ceny již v roce 2005 britský dramatik  Harold Pinter , který mimo jiné uvedl „ Spojené státy po skončení druhé světové války podporovaly a v mnoha případech zplodily každou pravicovou vojenskou diktaturu na světě. Mám na mysli Indonésii, Řecko, Uruguay, Brazílii, Paraguay, Haiti, Turecko, Filipíny, Guatemalu, Salvador a samozřejmě Chile. Hrůzu, kterou Spojené státy způsobily Chile v roce 1973, nelze nikdy očistit a nelze ji nikdy odpustit. . . . Zločiny Spojených států byly systematické, neustálé, kruté, nelítostné, ale jen velmi málo lidí o nich ve skutečnosti mluvilo“.

       O amerických zločinech se v podstatě  nesmí  mluvit dodnes, i když jich od uvedeného projevu v roce 2005 pořádně přibylo.  Dnes  je pro končícího  světového četníka  USA,  nevědící   si desítky leti  rady s  rozvratem  svých  veřejných financí ,  největším nepřítelem Rusko a Čína. Mající své poslušné vazaly v podřízenosti jednotlivých členských států NATO, kde  ČR díky  TOP čtveřici Petr Pavel, Petr Fiala, Jana Černochová a Vít  Rakušan  hrají prim.

   Svět má na vybranou.  Jaderná apokalypsa, nebo konec válečné konfrontace. Na tahu jsou USA. Určitou nadějí v tomto kontextu se jeví kandidatura  Roberta F. Kennedyho, Jr.  na prezidenta USA v této pro lidstvo nejnebezpečnější době.  Prezidentský kandidát od   útlého věku  zjizvený smrtí, z doby když jeho strýc a otec byli zavražděni CIA. 

Na svém webu Kennedy24 říká :Jako prezident Robert F. Kennedy, Jr. zahájí proces uvolnění impéria. Přivedeme vojáky domů. Přestaneme nabírat nesplatitelný dluh, abychom vedli jednu válku za druhou. Armáda se vrátí ke své řádné roli obrany naší země. Ukončíme zástupné války, bombardovací kampaně, tajné operace, převraty, polovojenské jednotky a vše ostatní, co se stalo tak normálním, že většina lidí neví, že se to děje. Ale děje se to, neustálé odčerpávání našich sil. Je čas vrátit se domů a obnovit tuto zemi. . . . Půjdeme příkladem. Když se válečný imperiální národ odzbrojuje z vlastní vůle, vytváří vzor pro mír všude. Ještě není pozdě, abychom se jako silný a zdravý národ dobrovolně vzdali impéria a místo toho sloužili míru.

     Proti těmto silným slovům kandidáta na příštího amerického prezidenta stojí  ale  démonické síly v USA. Komplex  vojenskoprůmyslové kongresové zpravodajské media akademie (MICIMATT).   Nikoho nepřekvapí (známe to i v našich poměrech), že tento  think –tank   již začal s házením lží na Kennedyho a s vyvíjením veškerého  tlaku, aby  ujistili společnost o  nesplnitelnosti jeho slibů. Robert F. Kennedy, Jr zcela jistě není  pacifista.  Je ale důrazně proti nekonečným útokům USA na jiné země, znající   krutou historii CIA. V dnešní době „chciválků“  politický kandidát oddaný usmíření doma i v zahraničí. Kandidát prosazující mír, jako jediné nožné řešení pro další vývoj lidské společnosti.

Miroslav Kavij

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
16. 5. 2023 19:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Měl by to uspíšit. Vyvolat nějakej ipíčment kvůli demenci Bájdna a nastoupit místo něj.

aamater
16. 5. 2023 21:27
Ohodnotit příspěvek :
     

EU je fašistická!!! To sa už teraz vie na 100%!!! EU otvorene totižto podporuje Banderovských fašistov na Ukrajine!!! Toto je holý fakt!!!

stefan
22. 5. 2023 11:12
Odpovědět  aamater

Vie sa to od vstupu Merkel Baby do politiky. NATO tam bola dosadena. Stvorit Srvrtu Risu NackoFasistov. Ulohu splnila odisla. Ma statne obcanstvo aj Izrael a najvysse st. Vyznamenani.
NATO bol r. 1989 na navrat fasizmu pod dohladom zmrdov Sionizmu Izrael,USA,V.B.Vatikan.
Ucel stejny. Dobit Rusko vyhladit Slovanov.

Pavel z Moravy
17. 5. 2023 08:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Tam u nich v USA to nepůjde, ten vojenskoprůmyslový komplex se nevzdá. V tom jsou velké prachy. Tady musí dojít jedině k tomu, že NATO bude pokořeno Ruskem. Ono ve své podstatě amíci mají teď jiné starosti, jak zachránit dolar a jak z transgendera udělat transhumanistu. Už na tom prý pracují.