blog

V neděli ukrajinský parlament oslavil 114. výročí narození Stepana Bandery, který k prosazování politických cílů používal teroristické metody

ze sítí: Radim Fiala

To je síla. V neděli ukrajinský parlament oslavil 114. výročí narození Stepana Bandery, který k prosazování politických cílů používal teroristické metody a spolupracoval s nacisty. Informoval o tom server Echo24. Hlásal nenávist k Rusům, Polákům a Židům. Polská vláda, která jinak Ukrajinu až nekriticky podporuje, glorifikaci Bandery odsoudila. Fialova vláda mlčí!

„Jsme extrémně kritičtí, velmi, velmi negativní vůči jakékoli glorifikaci nebo dokonce připomenutí Bandery,“ zdůraznil v pondělí polský premiér Mateusz Morawiecki, jak uvádí web Wiadomosci. Polský premiér Morawiecki uvedl, že na incident při nejbližším rozhovoru upozorní ukrajinského předsedu vlády Denyse Šmyhala. „Tady nejsou žádné nuance. Pokud se Nejvyšší rada (parlament Ukrajiny) ztotožňuje s touto postavou, nemůžeme být shovívaví k těm, kteří nechtějí přiznat, že tak strašná genocida byla něco nepředstavitelného,“ nechal se slyšet Morawiecki.

Banderovci brutálně vraždili Poláky, Židy, Rusy i volyňské Čechy. Šlo o etnické čistky, povraždili desítky tisíc lidí. Dokonce i nacisté byli jejich brutalitou šokováni. „Hrdinové“ nynější ukrajinské armády párali břicha těhotným ženám a dopouštěli se mnoha dalších zvěrstev. Copak na to asi řeknou fanoušci ukrajinské vlády, Petr Fiala, Miloš Vystrčil, Tomáš Zdechovský, Markéta Pekarová Adamová, Petr Pavel či Danuše Nerudová? To máme podporovat ukrajinský stát hlásící se k takovýmto zvrhlým „tradicím“? Až sem nám dovedli „prozápadní liberální demokraté“… Jen se ptám, kdy tito „liberální demokraté“ navrhnou zákon, že nás v roce 1938 a 1939 vlastně Němci zachránili před bolševismem a ruským imperialismem…

Připomeňme, že šovinističtí banderovci spolupracovali s nacisty a za druhé světové války vraždili volyňské Čechy, Poláky a Židy. Páchali genocidu a zmasakrovali velmi brutálně a sadisticky až sto tisíc nevinných lidí.

Dokonce i nacisté byli jejich brutalitou šokováni. Banderovci párali břicha těhotným ženám, stahovali lidí zaživa z kůže, znásilňovali, kterým pak odřezávali prsa i další části těla, a vraždili muže, přičemž i jim odřezávali pohlavní orgány, uši nebo končetiny. Zabíjeli kojence, ženy i starce.

Volyňskému masakru se věnuje vyhlášený americký historik a spisovatel Timothy Snyder, právě ten v jedné ze svých knih uvádí seznam zvěrstev, která banderovci na svých obětech praktikovali. Zcela běžné podle něj bylo odřezávání končetin, uší, nosu, jazyka či pohlavních orgánů a v případě žen také prsou. Banderovští vrazi se často bavili tím, že do ran následně sypali sůl. Obětem také vypichovali oči nebo je zaživa stahovali z kůže.

Snyder zmiňuje i naprosto zvrácené způsoby vraždění těhotných žen – těm prý banderovci párali břicha, aby následně vyndali plod a místo něj do těla stále ještě živé oběti vkládali různé předměty, například rozbité sklo nebo kameny. Historik popisuje i případ, kdy byl ženě do břicha vložen živý králík a následně jí břicho bylo znovu zašito.

Seznam způsobů, jakým banderovci Poláky vraždili, pokračuje například vkládáním rozžhaveného železa či střepů ženám do pochvy nebo chladnokrevným zabíjením dětí. Ty byly běžně přibíjeny za různé části těla na zeď, kojence prý vrazi často chytili za nohy a vší silou udeřili hlavou o zeď. Jiný zvrácený čin se odehrál v Ternopilu (polsky Tarnopol), kde příslušníci povstalecké armády vyvěsili transparent „Cesta k nezávislé Ukrajině“ a na stromy podél silnice zavěsili k sobě svázaná těla dětí. Obětem vytrhali oči, udeřili do hlavy, spálili ruce, pokusili se odříznout horní a dolní končetiny, bodné rány na těle, atd.

Seznam způsobů vražedného mučení je velmi dlouhý: rozdrcení hlavy upnutím do svěráku a utažením šroubu, odřezání úzkých proužků kůže ze zad či obličeje, rozpárání břicha těhotné ženy bajonetem, rozpárání břicha a vytažení střev dospělým i dětem, vytrhání žil od rozkroku k chodidlům, vložení rozžhaveného železa do pochvy, vražení špičatého kůlu do pochvy a probití až do hrdla, přeříznutí trupu pilou, rozřezání dítěte nožem na malé kousky, přibití malého dítěte bajonetem ke stolu, zavěšení dítěte za mužské přirození ke klice, vhození dítěte do plamenů hořící budovy, zakopání člověka po krk do země a useknutí hlavy kosou, roztržení těla za pomoci koní, upálení člověka politého lihem a dlouhý výčet ještě pokračuje…

To je hnus, k čemu se hlásí pětikoalice a Fialova vláda…

https://echo24.cz/…/zpravy-svet-parlament-oslavil…

Může jít o obrázek 9 lidem , stojícím lidem a text that says 'UKRAJINSKY PARLAMENT OSLAVIL 114. VÝROČI NAROZENÍ TERORISTY STEPANA BANDERY BANDEROVC! POVRAŽDILI DESÍTKY TISÍC POLÁKU, RUSU, ČECHỦ A ŽIDU, ALE FIALOVA VLÁDA K TOMU MLČI! SPD'

116116

42 komentářů

118 sdílení

To se mi líbí

Okomentovat

Sdílet

sdíletj na

52 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
3. 1. 2023 22:22

Už tam jel?

stahování (13).jpg
Jan
4. 1. 2023 10:24
Odpovědět  Pedro

Takhle nepodporuje ani kolonizator svou kolonii. A Fiala to dela, protoze je ukrajinsko-cesky prezident, davajici migrantum stejna prava, ale zadne povinnosti. Ovsem mejte na pameti, ze ne vsichni jsou nackove a pedofilove. Ze to jsou lidi a rodiny v opravdove nouzi, kteri prisli o vsechno. O domov i zemi, ve ktere zili. A ta je promenovana diky zapadu a jeho podpore nacku pomalu v rumiste. Zapadni Ukrajinci nemohou utect do Ruska kvuli frontove linii. Polaci jich tam maji jeste vice jak u nas.

Jaris
5. 1. 2023 00:31
Odpovědět  Jan

Ukrajinci si za ten konflikt mohou sami. Nikde jsem nenasla clanek o tom, ze by Ukrajinci byli verejne proti nasili, zabijeni rusky mluvicich civilistu a bombardovani skol, nemocnic a obydli v Donecku a Lugansku od r. 2014. Maji to, co si zaslouzili. Neumim si predstavit, co by nastalo, kdyby se do konfliktu a genocidy Rusu nezapojila Ruska armada.

Jaris
5. 1. 2023 00:33
Odpovědět  josh-xy

Ukrajinsky fasisticky zmrd, co si rika novinar.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Petr
3. 1. 2023 22:56

Až tu ukrouši budou zvedat ručičku k pozdravu , ten lhář a deftaudant Fiala bude tleskat ručičkama !

katango
4. 1. 2023 10:26
Odpovědět  Petr

Měl by z nějaké výše tleskat nožičkama.

Pavel K
4. 1. 2023 14:30
Odpovědět  katango

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Administrátor
P.A.Semi
4. 1. 2023 02:07

Banderovci byli za 2. války neskutečně bestiální masoví vrazi, horší než Němci, v podstatě nejhorší zvěrstvo od nájezdu Mongolů (jejichž jsou možná potomky?), možná ještě horší …

Tím, že se k jejich odkazu Ukrajina hlásí, se zároveň hlásí ke Karmě za jejich zločiny

https://www.youtube.com/watch?v=uVVRccerdW0
(svědectví přeživších poláků… polsky s anglickými titulky, té polštině se s pomocí titulků celkem dá rozumět…)

πα½

Jaris
4. 1. 2023 03:48

https://aliancenarodnichsil.org/2022/03/24/kdybych-mel-zapomenout-na-ne-boze-na-nebi-zapomen-na-me/

Slava Ukrajine? Tento zparchantely sadisticky pronarod uz davno nema pravo na preziti natoz na zivot. Ta krutost v nich stale je, jak je videt z dokumentu soucasne Ukrajiny, kdy jim neni zatezko upalovat lidi v Odesse nebo mucit a strilet ruske vojaky, kteri se vzdali.
To, ze zapadni zeme tento ukrajinsky svajneraj podporuji, je radi na stejnou uroven zrudnych sadistickych Ukrajincu. Moc si preji, aby Ukrajina zmizela z mapy sveta, aby se EU brzo rozpadla a misto USA se vytvoril kanal mezi Kanadou a Mexikem a aby se z teroristickeho Izraele vytvorilo druhe Mrtve more.

rusticana
4. 1. 2023 11:12
Odpovědět  Jaris

Zdravím Vás ze severní části zeměkoule. Nějak jste se vytratila z AE. Já také, a s novým nickem. Přeji hdně štěstí.

Jaris
5. 1. 2023 00:43
Odpovědět  rusticana

Diky rusticano.
Skoncila jsem s AE kvuli cenzure. Me prispevky byly jejich arcizmetkem (Akismet) z 99% zadrzovany a objevovaly se, kdyz uz clanek nebyl aktualni.

Pavel z Moravy
5. 1. 2023 10:01
Odpovědět  Jaris

Nu, já když jsem tam psával, tedy pod jinou přezdívkou než zde, jsem měl ty stejné problémy. Většinou mi tam příspěvek vydržel tak 5 minut a potom byl odejit. Na dotazy proč tomu tak je nebylo reagováno, takže asi tak.

Teuton
4. 1. 2023 05:11

Krom toho nevím, proč by měli Ukroušové, kteří do systému nepřispěli ani jednou jedinou korunou, v našich nemocnicích dostávat lepší péči a mít nárok na dražší medikamenty než čeští občané, z nichž jeden každý na zdravotním pojištění za roky a léta do systému naopak přispěl stovkami tisíc korun ? Tohle mi hlava fakt moc nebere. Vlastně vůbec. Toto není normální země, ale bizarní a panoptikální Fialův Absurdistán.

Aleš
4. 1. 2023 08:08

Zločinecké monstrum EU mlčí, SPOLU to kryje, tedy otevrene podporuje fašismus. Policie CR nezahla za spáchání trestného činu podpora fašismu – nesebrala Fialu a Rakušana. Přitom ti dva dokonce vykřikovali prokazatelně banderovský nacistický pozdrav. Ten první na Václavském náměstí ten druhy to šířil internetem. K čemu je Policie ? Jste k smíchu pro zbabelost.

Pavel
4. 1. 2023 08:24
Odpovědět  Aleš

EU nemlčí,ale vybízí “ukrouše” k dalšímu zabíjení Rusko jazyčným Ukrajinců.Tu “bestyji” si stejně jako Hitlera vyšlechtili a krmili ji od rozpadu SSSR.Proč myslíte, že tzv.spojenci nechtěli aby banderovci byli zahrnuti dio Norimberského tribunálu, jak to požadoval Stalin, ale všechny ty jejich hlavouny ukryli v Kanadě! Po otržení všechny ještě žijící přesunuli na Ukrajiny a znovu obnovili kult Bandery!!!Tak jako v Chorvatsku oživili Ustašovce proti Srbům.Houby spojenci,ale lstivé bestyje jen čekali až vymřou pamětníci aby mohli znovu spustit jejich plán “nach osten”

Pavel K
4. 1. 2023 08:42
Odpovědět  Pavel

Musím souhlasit. 👍

Jan
4. 1. 2023 10:12
Odpovědět  Pavel

Nejenom Banderovce schovali u sebe pred trestem pro budouci strategii. Umoznili nejvetsim nackum a zlocincum v Nemecku, vedeckym tymum emigraci do USA a Argentiny i s pomoci katolickych kostelu, ktere je skryvaly pred spravedlnosti. Jejich potomci pronikli pak do rizeni prumyslovych podniku, bank, do politiky v USA. Vyvolali nacismus, socialismus, nesnasenlivost a neoliberalismus v USA a prenesli je do Evropy. Je to pomsta pohrobku porazenych, renesance nacismu a revansismu. Odstranovani pomniku hrdinu Rude armady, rusofobie, sankce na Rusko, atd. jsou toho dukazem.
Zapad se nikdy nevzdava ve svem usili, vsemi prostredky se zmocnit toho, po cem touzi, co potrebuje. A tim jsou ruske suroviny. Jeho podstatou je koristnictvi nasilim, prazitismus na narodech a statech cela staleti v koloniiich a ted ve slabych statech, ktere si zotrocili, ale rikaji, ze jsou samostatne jako Cesko. Jejich neskutecna nenavist a zloba je namirena proti vsem statum, ktere zapadnim Zidum vzdoruji a nenechaji se ovladnout, nenechaji zapadnim koncernum za babku plundrovat sve suroviny. Vsude, kde US a zapadni koncerny tezily suroviny, zilo obyvatelstvo v bide a nedostatku.

Vaska
4. 1. 2023 13:49
Odpovědět  Pavel

pozor – myslím, že bandera byl v západním německu a tam ho taky odpráskli

Pavel z Moravy
4. 1. 2023 11:26
Odpovědět  Aleš

Většina tohoto národa jsou zbabělci, proto jsme tam kde jsme. Tento lid na víc nemá. Musíme si to již říci na rovinu.

Jaris
5. 1. 2023 01:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, a ja chci stale verit, ze ta opravdova jiskra duse v lidech stale drime a doutna. Dnesni media jsou smrtelna po celem zapadnim svete, ceska nevyjimaje. Vtloukaji do lidi porazenectvi a schwabowskou beznadej. Je treba mezi lidi sirit nadeji, dodavat jim sebevedomi, povzbuzovat ty slabsi, ze neni vse ztraceno. Tehle zvrhly system nemuze jit touto cestou donekonecna. RESET BUDE, ale nikoliv podle Harari – schwabovskych zvrhlych nelidskych planu a predstav.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
5. 1. 2023 09:46
Odpovědět  Jaris

Ale ano, dávám vám za pravdu, ale je to ubíjející, to určitě víte sama. Když jsem slyšel slova Putina, který apeloval na lásku, soucit a pomoc druhým a ty skutečné lidské kvality, hodně mne to potěšilo, protože cítím, že tam se láme chléb a odtud se bude šířit to lepší co je v lidech. Ta nádherná slova, která jsou říkána v ruské verzi filmu Vojna a Mír by měla být známa všem. Slova o tom, jak bychom měli žít a chovat se k sobě navzájem. Je to skutečnost, Jestli se spojí špatní lidé a utvoří sílu, musí se spojit čestní lidé a utvořit také sílu. Přece je to tak prosté. A moje oblíbená douška- Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda. Co se týká Ukrajinců, myslím, že již dávno mohli pochopit, kdo je řídí a co s nimi zamýšlí, víceméně z jakého důvodu je zneužívá. Nemám pocit, že by litovali toho, co jejich spoluobčané provádí. Už dávno mohli s tímto nacistickým systémem skoncovat, postavit se té prasárně, kterou u nich síly západu a jejich pohrobci nacistů rozpoutali, takže já je opravdu nelituji i když vím že ne úplně všichni musí být zlí. Pokud se ale zlu nepostaví, jsou stejní. To se samozřejmě týká i nás. Zlo, zlí a špatní lidé zde budou stále.

Pavel z Moravy
5. 1. 2023 09:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale jak říká Einstein, kdo ponese nakonec větší vinu na tom co se děje, ti špatní lidé, on říká ne, vinu ponesou ti, kteří se tomu zlu nepostavili. Tak stejně vlastně zní i poselství z filmu VOJNA A MÍR. Ale dejme si pozor, momentálně naši pozornost nasměrovali k jejich vyvolanému konfliktu na Ukrajině, aby chystali další činy k našemu zotročení. Tato zdegenerovaná sebranka, hrající si na antická božstva je opravdu nebezpečná, to mějme vždy na paměti. Co nám nyní chybí, to jsou velcí husitští kazatelé své doby. Moudří a bojovní. Jak to říkáte, snad to v lidech dříme, snad. To poznáme velmi brzy.

Pijack
4. 1. 2023 09:14

Týýý jo, tak komplet ukrajinští neonacističtí politici zapalují louče a oslavují vrahy… a ten náš pitomec politolog PF organizuje bankety, setkávání s “význačnými” lidmi, slavnostní koncerty a tiskovky, kde se jen chlubí, čímž dokazuje vlastní nesvéprávnost. Naše daně tečou do rukou nacistických oligarchů. To si opravdu ten pitomec nedokáže sečíst 1+1, že se budou lidi bouřit? Opravdu si myslí, že ho zachrání represe. Včera mi začal seznam.cz blokovat maily. Dám krk, že to dělá na pokyn vlády a ta stejná vláda podporuje viditelnou politiku, která oživuje v Evropě nacizmus. Ale Péťa hlavně plní společenský bonton. Ušlechtile a noblesně se naparuje před zrcadlem a ještě k tomu podporuje na Hrad zmetky oslavující nacizmus na Ukrajině. Tohle by mělo opravdu skončit až do posledního Ukrajince. Koledují si o to… když to chtějí… že.

Pavel z Moravy
4. 1. 2023 11:31
Odpovědět  Pijack

Nemáte na to lid, aby s tím něco provedl. 93 % lidu je už mimo realitu a nehloubavých, abych se vyjádřil slušně.

Markýza
4. 1. 2023 09:16

Tak vláda mlčí. No a co by měla říkat? Je to v zásadě ukrajinská stínová vláda.
Ale možná by stálo za to naservírovat před Strakovku hezký sádrový odlitek pomníčku, který se jmenuje Banderovy věnce………….

Pijack
4. 1. 2023 10:04
Odpovědět  Markýza

Není náhodou podpora nacizmu trestným činem? Navíc na politické scéně. Co na to říká starý aktivista soudruh Šír, nejvyšší státní zástupce? Nebo madam Bradáčová? O to je ta propagace nebezpečnější, když je autor přímo premiérem vlády.
Vítejte v korporátním fašizmu.

Markýza
4. 1. 2023 14:14
Odpovědět  Pijack

Podpora trestného činu – chá! Není vám přeci dvacet, toho už jsme viděli…………mmch, teď jsem četla poslední Vidlákův příspěvek na téma ukrajina a je to síla.

Milan ze Zahrady Čech
4. 1. 2023 21:23
Odpovědět  Markýza

A obsypat to hnojem. Že bychom tak aspoň navázali na starou britskou tradici. Zřejmě už zapomenutou.

Jan
4. 1. 2023 09:40

Je dobre, ze jste napsali co Banderovci s lidmi delali, i kdyz se ta zverstva nedaji cist. Chybi tam pusobeni uprchleho oddilu Banderovcu do Ceskoslovenska a jejich zlociny zde.
Zlikvidovali ze zalohy csl vojenskou jednotku, ktera po nich patrala. Pribijeni lidi na vrata jejich staveni zaziva, jejich muceni a zabijeni. O tom pisi ruzne knizky a zpravy z vysetrovani jejich zlocinu. O tom ti mladi idioti na fotce drzici portret Bandery nemaji ani poneti. Byl to nacismus v jeho nejkrutejsi podobe.
Co si lidi neuvedomuji je zaplaveni Ceska Ukrajinci, ktere umoznuje ceska vlada. Oni si to vlastne uvedomuji, ale nemaji potuchy o skutecnem mnozstvi Ukrosu, ktere denne do Ceska prichazi.
https://aeronet.news/za-jediny-den-prislo-do-cr-vice-jak-7-000-ukrajincu-a-podle-vnitra-jich-je-celkove-v-cesku-uz-bezmala-700-000-pricemz-kazdy-den-jich-v-prumeru-prichazi-2-500-timto-tempem-jich-prijde-kazdy-mesic/

Pijack
4. 1. 2023 09:49
Odpovědět  Jan

Můj otec (budiž mu země lehká) byl krátce po válce nasazen do jednotky na Slovensku, která ty Banderovce honila a chytala. Bylo to prý dost náročný. Banderovci v podstatě praktikovali partizánskou válku a chtěli se prokličkovat na západ. Po nich zůstávala jen spoušť. O tom se dnes už ani nesmí nic říkat.

Jan
4. 1. 2023 09:52

V USA probiha nelitostny boj Republikanu a Demokratu, perou se tam jako kone. Hon na Trumpa a jeho udajna podpora obsazeni Bileho domu demonstranty se da srovnat s honem na Babise pomoci Capaku. Ma ho vyloucit z klani o prezidentsky urad. Vidite, ze sablona utoku na politiky je vsude stejna.
Zatimco se USaci perou, media tam i v EUhnii stale pisi o brzkem vitezstvi Ukrajiny. Taky ucelova propaganda, ktera ma uz sve dusledky.
Dva zapadni experti pisi co se da na Ukrajine cekat. Pritel mraz tam stale nedorazil a v bahne se neda postupovat kupredu. Prectete si zajimave uvahy:
https://www.topcz.net/mercouris-chysta-se-neco-velkeho/

ladik
4. 1. 2023 18:06
Odpovědět  Jan

Rusko bezpochyby tento boj vyhraje. Kolektivní fašistický Západ dojde spravedlivé odměny za všechny zvrhlosti.

Pedro
4. 1. 2023 10:16

Fialo, pro tohle tam posíláte zbraně? Americký tajtrlíku!

06656a46d9531b046766351290e9ed18acc2e412001aeb197bcfa611b2b2cf1f.jpg
Jan
4. 1. 2023 11:00
Odpovědět  Pedro

Pusobiva fotka k 8 letemu ostrelovani Donbasu US a NATO houfnicemi a kanony. 20 000 mrtvych civilistu a deti na Donbasu, niceni jejich pribytku je dodnes na zapade zamlcovane v mediich. Jenom aby Putina mohli oznacovat dal za agresora.
Pohrobek SS oficira Scholtz se vysmal v Kremlu Putinovi, ze to neni genocida!!!! Putin se nezdrzel a odesel pred nim ze salu. Ja bych mu jednu zatal, az by mu hlava uletela!

Gales
4. 1. 2023 10:27

Neúprosnou matematikou snadno vypočteme, že tímto tempem jich každý měsíc do ČR přijde 75 000 a do konce roku 2023 jich přibyde 900 000. Když těch 900 000 připočtete k současným zhruba 700 000 Ukrajincům, kteří již v ČR jsou, vyjde vám, že ke konci tohoto roku jich bude v ČR celkem 1,6 milionu, tedy zhruba 16% populace ČR, čímž se Ukrajinci stanou největší národnostní menšinou v ČR. To není žádná nadsázka, ale holá matematika.

Surovikinova doktrína nahání Ukrajince hlavně do ČR

Konec války na Ukrajině je v nedohlednu a Ukrajinci budou z Ukrajiny utíkat celý rok 2023, a to nejen kvůli válce a bombám, ale kvůli rozvratu ekonomiky a sociální bezpečnosti na Ukrajině. To je důsledek tzv. Surovikinovy doktríny [2], jejímž cílem je způsobit migrační kolaps v EU tím, že Ukrajina se stane po stránce koncepce sociální bezpečnosti neobyvatelnou, ať už kvůli zavřeným podnikům a hlavním zaměstnavatelům, nebo kvůli vypnuté elektřině a plynu, nebo kvůli netekoucí vodě atd.

Fialova vláda opravdu zešílela a rozhodla se, že přijme tolik ukrajinských migrantů, kolik jich přijde, to znamená úplně všechny, a to bez ohledu na ekonomické možnosti České republiky. To už není humanitární pomoc, to je ekonomická sebevražda ČR a demografická profylaxe neúnosné migrace. A najednou to všechno do sebe konceptuálně zapadá jako skládačka. Už je jasné, proč si česká vláda půjčuje u EIB bezmála 5 miliard korun na zdravotní výdaje pro Ukrajince.

sizok
4. 1. 2023 10:38
Odpovědět  Gales

Má to i jiný rozměr. Sociálně-společenský. Až dostanou pobyt, začnou si zakládat strany, spolky atd. Budou v parlamentu. A to je konec Česka jak ho známe my. Totální rozvrat a chaos.
Všichni čteme michalaapetra,víme, co nastane.

Jan
4. 1. 2023 10:54
Odpovědět  Gales

Krajane, zamyslete se!
Tohle je za nenavist, rusofobii a plivani na Rusko v ceskych mediich. Za Vrbetice, za Koneva, za pamatnik nacistum v Reporyjich, za prejmenovani namesti u ruske ambasady, za vyhostovani ruskych diplomatu…. A za lhani a demonizovani Ruska bez konce. Za mlceni ceske verejnosti k hanobeni nasich osvoboditelu od nacismu.
Je to vlastne elegantni pomsta pod zavojem humanismu a pomoci Slovanum, ke ktere jsme prinuceni vladou nasich US vazalu. Priliv potencialnich rozvracecu nasi zeme a poradku, ktere vlada podporuje a chrani.
Sakra to snad vymyslel nejaky sachista!

Pavel z Moravy
4. 1. 2023 11:42
Odpovědět  Jan

Tento lid již nic neudělá. Je zotročen a totálně mimo.

Pavel z Moravy
4. 1. 2023 11:39
Odpovědět  Gales

Galesi, tato země skončila, to víme. Skončila ale také proto, že jak se lidově říká, většina lidu už má vypláchnuté makovice a s tím se již nedá nic dělat. Musí si prožít vše a padnout do úplných sra.ček.

sizok
4. 1. 2023 12:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stále to tvrdím, Pavle.

Gales
4. 1. 2023 16:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

No,je to složité.Myšišvoři na to nemají znalosti,důchodci sílu a ti pracující čas a energii. Ale svrab,bída a hlad je sjednotí.

Pavel z Moravy
4. 1. 2023 11:20

Co by na ty činy Banderovců měli současní škůdci říci, když s nimi souzní. Vždyť to snad národ vidí, kdo je vede? A jestli to nevidí, tak bohužel bude mít to co chce. Kdo chce kam, pomozme mu tam.

Frank
4. 1. 2023 13:03

Ukroši nejsou Slované, ale nacistická svoloč.

Cafik
4. 1. 2023 18:08

Velebit válečného zločince který vraždil i na našem území je propagace fašismu 🤮

David
4. 1. 2023 20:59

A což kdybychom u nás začali slavit Henleina. Narodil se ve Vratislavicích, nejprve bankovní úředník, pak učitel tělocviku. Dosáhl mezinárodní diskuse nad sudetoněmeckou otázkou, přednášel v londýnském královském institutu a chtěl se dokonce stát presidentem ČSR. Byl v podstatě úspěšným politikem a dosáhl takového volebního výsledku, který mu dodnes závidí i komunisté. Založil Freikorps, což je obdoba dnešního pluku Azov a splnil stoletý sen našich německých spoluobčanů, připojil pohraničí k Říši. Slavilo by se v květnu a hned dvakrát 6.5. narozeniny, 10.5. úmrtí. Stačí málo, jen se podívat na dějiny pod jiným úhlem a hned máme ze zločince hrdinu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
5. 1. 2023 08:35
Odpovědět  David

No panečku! Ale v téhle době bych to neriskovala, kdoví, kdo všechno by to vzal vážně. A za chvíli bychom se mohli Německu poníženě omlouvat za atentát na Heydricha.

PENNYS
5. 1. 2023 08:18

” předvídat budoucnost,je How-NO VĚDĚTI MacGregor i Mercouris ”
jsou všeználci jako každý z nás!!!
PROČ BY RUSKO ,ROZKOUSKOVALO UKRAJINU, KDYŽ JI MUŽE CELOU PŘIPOJIT ZPĚT K RUSKÉMU STÁTU????!!!!! A ŽE VYHRAJÍ JSEM SI 100% JIST!

José
6. 1. 2023 09:49

Slyšel jsem kdysi na Vltavě četbu od italského spisovatele, který byl za války lékařem na frontě, jednu dobu působil i na Ukrajině. Popisoval něco podobného, jak židy za živa přibili na stromy u cesty – ohavnost a hnus. Lidská malost spojená s krutostí má na svědomí ty nejohavnější zločiny.