blog

Hynek Blaško: Pohár přetekl…

Dnes začalo to, co jsme nikdo nechtěl. Prezident Putin se rozhodl silou vymoci splnění “Minských dohod”, píše Hynek Blaško na facebooku. Hynek Blaško, europoslanec24. února 2022 – 13:04
Protože jsem v různých komentářích napadán za svoje postoje, dokonce jsem byl Polčákem nazván Putinovým agentem, a protože nikdo z mých kritiků vůbec neví o čem ty “Minské dohody” jsou tak je zde uvedu píše Hynek Blaško: cit.: čl. 4 Zvláštní režim v Donbasu –Počínaje prvním dnem po stažení (za linie stanovené v čl.2) zahájit dialog o způsobech provedení místních voleb v souladu s ukrajinskými zákony a zákonem Ukrajiny “o dočasném uspořádání místní samosprávy v jednotlivých regionech Doněcké a Luhanské oblasti” a rovněž o budoucím režimu těchto regionů na základě uvedeného zákona.

Neprodleně, nejpozději do 30 dnů od podpisu tohoto dokumentu, přijmout usnesení Nejvyšší rady Ukrajiny s uvedením území, kterého se týká zvláštní režim v souladu s ukrajinským zákonem “o dočasném uspořádání místní samosprávy v jednotlivých regionech Doněcké a Luhanské oblasti” na základě linie stanovené minským memorandem z 19. září 2014. Konec cit.
Tyto Minské dohody byly vyjednány nejvyššími představiteli Ukrajiny, Ruska, Německa, a Francie.

Co se stalo poté? NIC, všichni jsme jen přihlíželi fašizaci Ukrajiny (jiný termín nemám, protože uctívání Bandery, přehlížení nošení nacistických symbolů,  veřejné hajlování to vše termín naplňuje), nenašel se nikdo z evropských politiků, kdo by vynucoval naplnění těchto dohod.

Dneska všichni lkáme nad agresorem Putinem, ale co jsme dělali celých těch dlouhých 8 let, aby k dnešní situaci nedošlo. Mysleli jsme si, že můžeme do nekonečna zkoušet trpělivost Ruska, že ho budeme neustále sankcionovat a ono bude ustupovat. Pohár přetekl a medvěd ukázal své drápy a zuby. My slouhové “západní kultury” Ukrajině posíláme munici a finanční dary, místo toho, abychom se snažili požár hasit. My slouhové!!!(

fb,

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
24. 2. 2022 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Chunta co vladne na UK je podobná chuntě která ovládá česko. Jak někde povídal Rychetský , právě ten co bez ohledu na ústavu této chuntě otevřel dveře ! Zrovna tak mohl odsoudit fačizaci UK včetně pohůnků Bandery a vrahu co upalují lidi v domech. Neslyšel jsem od něj nějaké pohoršení nad nasilném převzetí moci UK fašisty ! Jak může takový člověk dělat předsedu ustavního soudu ?

BB Rad
24. 2. 2022 16:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden z mála těch, které je možno ještě poslouchat/ číst. Chabá útěcha pro národ ČR — A EXISTUJE VŮBEC JEŠTĚ ???

Anonymní jméno komentáře
24. 2. 2022 16:57
Odpovědět  BB Rad

národ existuje aj český aj slovenský ale porobený západom a ovládaný USA

BB Rad
24. 2. 2022 18:40

Chalane , len dúfam že ÁNO??

Pavel
24. 2. 2022 19:26
Odpovědět  BB Rad

Na to již nebude muset dlouho čekat, teď to teprve bude mít spád.

Františe
24. 2. 2022 16:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak se dalo čekat, spustila se se vlna nářků, vyhlašování směšných odvet, naši prý zavřou konzuláty v Rusku (no a co? Rusku to vadit nebude) opět se vyhlašují srááášně důležité sankce, náš očkováním přeprogramovaný Zeman navrhuje velmi přitvrdit, dědeček za oceánem oněměl. Chrabří USA poradci a specialisté utekli jako první (jako krysy z podpalubí) Cizí žoldáci byli obklíčeni a budou postaveni před soud. Pak se Rusko stáhne, nechá jen hlídky na Doněcku a nechají odzbrojenou Ukrajinu svému osudu. A tím to skončí.

Pavel
24. 2. 2022 19:23
Odpovědět  Františe

Tak to vnímám i já. A co se týče Zemana, ten ztratil kontakt s realitou a už dávno si myslím, že tím pofiderním sajrajtem byl přeformátován. Je teď na něho žalostný pohled. Tchajwanec a jiní, kteří ho chtěli zbavit úřadu a vyjadřovali se o něm tím nejhnusnějším způsobem si mohou nyní mnout ruce. On se teď s nimi ještě schází, podepisuje totalitní zákony apod. Nevím, co k tomu dodat, asi pouze to, že ho lituji. Chci zůstat lidský.

PENNYS
25. 2. 2022 07:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Velice si vážím pana Hynek Blaško:a máte pravdu jako český zparchantělí národ se necháme z balamutit při volbách stačí se podívat na tu Fijalovou fetáckou rusofobní bandu! neni čemu se divit ,že lide prestávají chodit k volbám ! I já jsem naposledy volil, Babiše a pana prezidenta Zemana jak se mi zdá tak asi na něho museli ZMRDI vvytáhnout něco kompromutujícího ,protože nechce se mi věřit ,že by otočil o 360stupnu! Nebo je to opravdu v českých povaháh??