bloghistorie

Hovory Národního proudu – Petr Bahník – I. část

Co pro český národ představuje Korunovační ostatkový kříž? Odvézt ho právě v současné době mimo území České republiky je velmi nešťastné. Karel IV. ho nechal vytvořit pro světské účely a tedy netýká se to jen věřících, ale celého národa. Odkaz Karla IV. je pro současnou dobu více než aktuální. O historických souvislostech s historikem Petrem Bahníkem hovořil Václav Hrabák Výzvu za navrácení Korunovačního kříže můžete podpořit na https://narodniproud.cz/vyzva
Ještě detailnější historické souvislosti přineseme v následujícím II.https://dfens-cz.com/wp-content/uploads/2024/04/ffuk_vlajky.jpg

Ztráta české státnosti z pohledu symbolů a symbolických událostí

Česká republika se dobrovolně stává servilní kolonií mravně a intelektuálně vyprázdněného Západu. Naše potupná cesta do otroctví je tak zákonitě lemována událostmi, jež se dotýkají státních symbolů. A některé z těchto příběhů by snad konečně mohly trknout i řadu spících občanů.

Symbolická vláda cizáků

Do významných vládních pozic a do parlamentu se dostali lidé, kteří ani neuměli pořádně česky. Ať už na funkci ministra zahraničí nebo dokonce na funkci premiéra. Symbolizuje to snad, že si Češi neumějí vládnout sami?

Krádež prezidentské standarty z Pražského hradu

19. září 2015, ukradli členové „umělecké skupiny“ Ztohoven na Pražském hradě prezidentskou standartu a vyvěsili místo ní velké červené trenýrky. Za svůj čin dostali podmíněné tresty a pokutu přes 60 tisíc korun. „Standartu tehdy částečně rozstříhali na menší kousky a poslali občanům jako symbol, že jsou jim hodnoty vráceny. Jsem velice rád, že vám tady dnes s mojí ženou Evou můžeme říct, že vnímáme pozici prezidenta a jeho manželky jako službu vám všem, ne sobě. A že jsme skutečně připraveni udělat vše pro to, aby ta změna nastala,“ řekl čerstvý (p)rezident Pavel. Hned poté vojáci hradní stráže opravenou (předpokládám, že za náklady Hradu) standartu rozvinuli. Čili jinými slovy, pokud se bojuje za tu naši správnou věc, pak jsou všechny prostředky povoleny, včetně hanobení té nesprávné hlavy státu. Že s tím nesouhlasíte? Pak zřejmě jenom nechápete náš správný výklad pojmu liberální demokracie. Na celé kauze je také zarážející neschopnost státu, zajistit návrat ukradeného státního symbolu, jsou-li pachatelé usvědčeni a dokonce pravomocně odsouzeni.

České korunovační klenoty v Rakousku

Je s podivem, že není široké veřejnosti známo, že originální gotické královské jablko a žezlo Království českého jsou v pokladnici vídeňského Hofburgu. JUDr. Zdeněk Koudelka, ve své knize Korunovační klenoty Království českého v Rakousku, zdůrazňuje vlastnictví klenotů Českou republikou a poukazuje na nechuť orgánů České republiky vlastnictví těchto klenotů prosazovat a alespoň požádat o jejich vydání, které inicioval v roce 2018 moravský senátor Ivo Valenta. Tento tristní stav trvá doposud.

Státní symboly jak s návodem k pračce

„Státní symboly jsou projevem toho, co ústava České republiky ve své předmluvě prezentuje, kdy se odvolává na tradici těchto zemí a co v sobě velký státní znak v sobě spojuje. Obzvláště, když se nám velký státní znak vytratil, jak z jednotné identity státních institucí, kdy státní symboly vytlačila loga. Na úředním papíru ze Senátu ČR nebo nějakého ministerstva vůbec nesetkáte se státním znakem, ale jakýmsi logotypem, který nemá ani státní barvy viz například Ministerstvo vnitra s modrou barvou a písmeny MV. Dalším příkladem jsou národní hokejové dresy, kde se funkcionáři zbavili velkého státního znaku,“ říká v rozhovoru heraldik a vexilolog Zdeněk Kubík, který je odborníkem na státní symboly a protokol.

Komunikují s námi vyšší síly skrze symboly?

Ve středu 16.8.2023 se prohnala Prahou silná bouřka. Na Malostranském náměstí blesk udeřil do Božího oka na vrcholu morového sloupu a poničil zejména sochu svatého Václava. Kamenná socha sv. Václava měla uražený kus pláště. Odlomena také byla spodní část žerdě zlaceného Václavova praporce a jeho zlatý meč upadl. Ti, co nevěří na náhody, to mohou vnímat jako naturalistické varování nebo alespoň jako důvod k hlubšímu zamyšlení se nad stavem našeho národa a státu.

Střelba 21.12.2023 na FF UK

Pro vyvěšování státní vlajky v době státního smutku platí, že jsou-li na budově dva držáky, vyvěsí se státní vlajka nalevo při čelním pohledu na budovu a černý prapor napravo. Ну а тепер все буде Україна!

Co se týká samotné tragické střelby, největší záhadou pro mě stále zůstává teatrální vystoupení střelce na ochozu budovy FF UK. David Kozák zde střílelz karabiny ZEV 308 Win AR10vybavenou opěrnou dvojnožkou a puškohledem. Náboje do této zbraně jsou vyššího výkonu a v civilní (lovecké) verzi dokážou na vzdálenost 300 m usmrtit jelena. Přesto, že se Kozákovi během dlouhých minut, které mu policie „darovala“, vyskytlo hodně „tutových“ cílů (včetně policií vyhnaných studentů z budovy), kupodivu nikoho neusmrtil. Ve svémzávěrečném tragickém účinkování údajně celkem zraniljenom 3 lidi, manželský pár ze Spojených arabských emirátů a jednohoNizozemce. Jeví se krajně nepravděpodobné, že by Kozák neuměl s karabinou zacházet. Naopak je docela možné, že to, co nakonec spáchal, bylo i jeho cílem. Tedy skutečně trefovat pouze cizince, pouze je zranit aostatnímisporadickými výstřelyzastrašovat a poutat pozornost na svoji osobu. Od brutálního vraha, který několik minut předtím zabil 13 lidí a dalších 22 jich zranil, bych s takovou výbavou očekával něco mnohem horšího.

Svatokrádežná výstava svatovítského pokladu v Drážďanech

Náš symbolicky nejcennější předmět ze svatovítského pokladu, zlatý korunovační kříž spolu s jinými vzácnými artefakty pokladu, historicky poprvé opustil naši zemi a byl na půl roku odvezen do německého Saska. Zde jeho „pobyt“ zahájil 15.3. 2024, tedy v den výročí německé okupace, (p)rezident Petr Pavel. Na tomto symbolickém aktu předávání moci nad naší zemí se kromě vlastizrádců z Hradu muselo spolupodílet i ministerstvo kultury (tedy vláda) a církev, které poklad oficiálně patří. Celá událost je hezky okomentována ve vysílání Národního proudu.

Věřím i já Bohu, že po přejití vichřic hněvu, na hlavy naše uvedeného hříchy našimi, vláda věcí tvých k tobě se zase navrátí, ó lide český!“ JAN AMOS KOMENSKÝ

sdílet na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuzana
21. 4. 2024 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Q Knows (?): Zprávy ze dne 21.4.2024

https://aktax.cz/q-knows-zpravy-ze-dne-21-4-2024/

ijn
21. 4. 2024 14:03
Odpovědět  zuzana

v ČR začít čistit bažinu prohnilé justice cca 2000-3000 netvorů v talárech ++ 1000 SZ dříve prokurátorů!!! Každá justice musí hlídat a trestat zločince,

v ČR se zločinci se dělí o kořist s justicí při tolerování zločinců různými způsoby, oblíbené odměny soudcům + SZ jsou zlaté cihličky domy byty atd.,…….!!!!!!!!!!!!

Helena
21. 4. 2024 19:41
Odpovědět  zuzana

To jsou ale kecy!! Co když jde o odvoz největších cenností z válečného území? USA, Anglie dají 60 miliard na zbraně a munici pro ukradinu, Izrael, Taiwan? Aha – a kdo jim za ten toaletní papír, co mu říkají dolar, něco prodá, aby mohli zbraně a munici vyrobit, nebo koupit? A není to jen divadlo pro vovce? A není to takto: my dáme miliardy dolarů/které ovšem nikdo ve skutečnosti neuvidí?/, vy dejte/býv. vých. blok/ maso do zákopů a ty zákopy nasuneme až k železné oponě? Proč asi pyj a spol. byl v CIA? A proč asi Beroun byl odejit z voj. tajných služeb?

Ladislav 💤
21. 4. 2024 11:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak za tuhle neomluvitelnou zradu a prasárnu je třeba popravovat od nejvyššího, zrádné poslance i zrádné sernátory a zrádné Judr!!
Kdo mlčí, SCHVALUJE ZLOČIN!!

Pravdomluvny
21. 4. 2024 11:57
Odpovědět  Ladislav 💤

Takový lidský ODPAD tady nebyl ani za doby Protektorátu Böhmen und Mähren….. předsedou protektorátní vlády byl hrdina, generál Eliáš,.🇨🇿
Teď je předseda Petro Fyjalenko Banderonacistovič a sráč na Hradě českých králů je další Banderonacista Pávek 😡😡😡

Ladislav 💤
21. 4. 2024 13:13
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍👍👍👍👍

Gales
21. 4. 2024 19:02
Odpovědět  Pravdomluvny

Ta FF UK je Ukrajinská? Že tam vlaje ukroušská vlajka místo České.

Pravdomluvny
21. 4. 2024 19:13
Odpovědět  Gales

A Národní muzeum, který Usraninci rozstříleli v roce1968 taky🤮🤮🤮🤮

All
21. 4. 2024 11:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Národní symboly jsou důležité.Jsou součástí našeho národního energoinformačního prostoru,našeho ,,Posvátného Genus Loci”,Duchu místa.I vlajky a kreslené obrazy vyzařují podle svého významu energii z 2 D,ty korunovační 3D a dohromady s lidmi a přírodou prostor 4 a 5 D,vyšší duchovní energii,která nás propojuje dál a výše. ( Nanotechnologie ve vakcínách proti cov19 obsahují nanoroboty,které lidská těla odpojují od našeho Genus Loci,našeho posvátného místa zděděného po předcích.Kradou vakcinovamným lidem energii a mění fyzická těla v ,,CHodící antény” vyzařující cizí,umělé energie,lehce aktivované 5G anténami.A zločinci,kteří toto globalistické svinstvo u nás píchali lidem,si klidně stále chodí po svobodě. A není divu,že se i takto chovají k našim korunovačním klenotům)

All
21. 4. 2024 11:55
Odpovědět  All

Je lehké si všimnout,jak globalistická fašistická agenda stále přitvrzuje po covidu a jedové vakcinaci.Vakcinovaní lidé,neschopní sebevzdělavání jen prokázali neschonost a zaostalost a nízkou duchovní ůroveň.Tohle stádo ovcí,věčných čumilů do mobilů vše jen zhoršilo a zhoršuje.Někteří sice prozřeli,ale většina je stále na nízké ůrovni lehce ovladatelných,co sešli z cesty vývoje.Změní se,až bude pro ně pozdě a smrt jim bude klepat na dveře.

Albi
21. 4. 2024 17:22
Odpovědět  All

Nejen “čummobilů”, bohužel.
Když jsem se v aktuální době “červench trenýrek na Hradě českých králů” v diskuzích vyjadřovala pofdobně, jako auror článku, vesměs jsem se dozvěděla, že je to přece “ohromná sranda” a vůbec panevalo všeobecné veselí, jak to “umělci” tomu “ožralovi” Zemanovi nandali – chacha, chichi!

A takových je – a bude. Nechápou a co hůř – ani se nesnaží.

Pravdomluvny
21. 4. 2024 17:49
Odpovědět  Albi

Divný, že se ty pseudoumělci z 💩 nesnažili ,když byl na Hradě……na záchytné stanicí ( tuším v Německu)prokazatelně ubytovaný a ze zmrzlinových pohárů plněných vodkou (RUSKOU VODKOU)věčně našrot ožralý udavač Havel…..???

Joe Arp
21. 4. 2024 17:58
Odpovědět  Pravdomluvny

Šílíš ožralý bůh? Nemožné! Jinak ožralý byl permanentně už v dobách disidentských z příspěvků západu na svou činnost, jak psal P. Cibulka, který si na papír na letáky musel vydělat. Flaška nedal, měl sammalo!

Pravdomluvny
21. 4. 2024 18:28
Odpovědět  Joe Arp

Máš pravdu,proti ty udavačský a věčně vožralý vlastizradný trosce byli všichni prezidenti před i po něm abstinenti 👍
A vidět toho zmrda na vlastní oči byl fakt nezapomenutelný zážitek…..šel jsem hned po práci na pivo,abych tu pachuť spláchnul 🍺

Albi
21. 4. 2024 22:20
Odpovědět  Pravdomluvny

No jo – co jsem mohla tak čekat.
Pořád nechápete, že ať na Hradě sídlí kdokolkiv a volby byly zfalšované kýmkoliv a jakkoliv, Hrad nikdy nebude patřit jeho přechodným obyvatelům.
Je to naše historie a s tou “kšeftovat” není přípustné.

Navíc ti “umělci” neurazili Zemana a neurazili by ani Havla – předvedli se pouze jako nevzdělaná sebranka a ti, kteří to považovali za ohromnou legraci stejně tak. Bez ohledu na papírově dosažené vzdělání a titul.

Pravdomluvny
22. 4. 2024 06:15
Odpovědět  Albi

Já to chápu!
Jen ukazuju na to,jak NEfunguje pseudodemosracie v ČR 🤮

Boomer
22. 4. 2024 07:59
Odpovědět  Pravdomluvny

..a jak by bohajeho mohla fungovat, když u její kolébky stály sudičky jako Komárek, Dienstbier nebo Pithart ?!!!! A zezadu jim přicmrndával vrchní obraťkabát Čalfa…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
21. 4. 2024 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Všeci tuná kradnů.Jenom obyčejnej člověk nevěřícně zírá a jeho nezkorumpovaná mysl odmítá uvěřit že páni nejednají v jeho zájmu i když jsou jím placeni.

Drak
21. 4. 2024 13:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Velezrádci, usazení ve vládě ČR a církvi, ponížili tímto aktem celý český národ a vystavili vácné poklady náležející národu velkému nebezpečí. Viz.:19. 4. 2022

V listopadu roku 2019 se v klenotnici drážďanského Rezidenčního zámku odehrála nejúspěšnější krádež uměleckých předmětů v dějinách Evropy (nepočítáme-li loupeže za válek). Desítky historických šperků posetých diamanty a dalšími drahokamy mají sice pojišťovací hodnotu „jen“ 113,8 milionu eur (asi tři miliardy korun), ale jejich skutečná cena – včetně historického významu – se podle německých expertů pohybuje okolo tří miliard eur. Zloději byli dopadeni, ale šperky zmizely beze stopy. Text přinesl časopis Květy.
Doufám pevně, že tyhle zrůdy budou potrestány nadzákonně.

Pravdomluvny
21. 4. 2024 13:57
Odpovědět  Drak

Každý z těch vlastizrádců by měl dostat 2024 ran pořádaným bejkovcem……..to by myslím stačilo nadosmrti 🤓

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
21. 4. 2024 15:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Převážné většině čechů je nějaký národ a nějaký křížek,o kterém jsem donedávna nic neslyšel,NAPROSTO ŠUMAFUK.
A toho motorkáře, který podle projevu nemůže mít žádných nadprůměrných stosedm,by volili znovu.

Tarantina biela
21. 4. 2024 19:20
Odpovědět  Tupý hulvát

Co pro český národ představuje Korunovační ostatkový kříž .? Asi nic, viz otazka ! Nevi o nem NIC….Bohuzel.

Tupý hulvát
21. 4. 2024 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimo téma,omluva.
Účet, jak jsme již řekli , zahrnuje 60,84 miliardy dolarů, z nichž většinu utratí sami Američané.

  • Více než třetina z této částky, 23,2 miliardy dolarů, půjde na doplnění arzenálů americké armády, které byly zredukovány po vojenských dodávkách do Kyjeva.
  • Na nákup nových zbraní pro Ukrajinu půjde 13,8 miliardy dolarů. Bavíme se jak o rychlých dodávkách, tak o objednávkách zbraní, které je potřeba ještě vyrobit.
  • Dalších 11,3 miliardy bude vynaloženo na současné aktivity americké armády v regionu – například na výcvik ozbrojených sil Ukrajiny a vojenskou přítomnost v zemích východního křídla NATO.
  • Více než 7,8 miliardy je přislíbeno na podporu ukrajinské ekonomiky (tyto peníze půjdou do ukrajinského rozpočtu na pokrytí deficitu) – ovšem ve formě půjčky, což byla podmínka republikánů.
  • Zbývající alokace jdou na menší potřeby – například na kontrolu obchodu s drogami, jadernou bezpečnost nebo posílení donucovacích orgánů.

Zajímavé.

Jaris
22. 4. 2024 06:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Specialitou Cechu, Moravanu a Slezanu je, ze kazdemu okupantovi, ktery kdy Ceskoslovensko okupoval, lezli v predklonu do zadnice. At uz jde o Rakousko-Uhersko, Nemecku(nekolikrat) nebo SSSR a v dnesni dobe Bruselu a USA, je to stale stejne ritolezectvi. Sebereflexe, vlastenectvi ci hrdost toho naroda zmizely v nedohlednu. Navrat k temto trem vecem je dulezite pro preziti CR a zacina to vychovou doma i ve skole. Za Karla IV. bylo Ceske kralovstvi centrem vzdelane Evropy. Co z nej zbylo dnes se da nazvat nesvepravnym drobkem Evropy. Ani nechci vedet, kolik vzacnych veci a artifaktu bylo CR ukradeno. Umelecka dila jsou nahrazovana odpornymi paskvily zidaka cerneho. V soucasnosti chce ten debil povesit stihacku s motylimi kridly na budovu Maje na Narodni tride, popripade pry na misto, kde stavala socha Koneva. A obyvatele CR zase nic.
Ani to kladivo nevezmou do ruky, aby ty cerneho sracky rozmlatili nacimprcampr.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gabriela
22. 4. 2024 12:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Nojo.. originály korunovačních klenotů jsou opravdu v Hofburgu!! na naší wiki se nedočtete.
https://www.cestujlevne.com/pruvodce/rakousko/viden/cisarska-klenotnice
Neuvěřitelné. Díky za informaci.

Pavla
22. 4. 2024 21:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Hana Sar Blochová: AKTUÁLNĚ Korunovační kříž vyvezen ze země | Klenoty života
https://www.youtube.com/watch?v=YU4dBEYd4q4