blognezařazené

FOTO „F*ck you Putin!“ Černochová popřála ruskému prezidentovi k jubileu

Ruský prezident Vladimir Putin má dnes kulaté narozeniny. Je mu 70 let. Mimo blahopřání od svých podřízených dostává i pichlavé vzkazy na sociálních sítích. Od běloruského vůdce Alexandra Lukašenka dostal traktor. Podle zpravodajského portálu Meduza si Rusko jako takové připomnělo Putinovo jubileum pouze skromně.

Ze sítí a PL:

„Děkuji přátelům ze sbírky Dárek pro Putina za dárek pro mě. Kdy jindy bych si měla obléknout jejich triko, než právě 7. října a sdělit svůj občanský postoj k jednomu z největších zločinců naší éry. Brzy zvítězíme,“ poznamenala ministryně obrany Jana Černochová (ODS) s připojením symbolů ukrajinských barev. Na triku je nápis „Fuck you Putin“. 

Twitterový účet Dárek pro Putina se ke gratulaci přidal rovněž. „Dnes slaví 70. narozeniny otec všech dezolátů, grázl, válečný zločinec a agent KGB Vladimír Putin. Co byste mu popřáli? 5 nejlajkovanějších komentářů od nás získá jako dárek tričko s motivem Královce. Tohle mu přeje náš grafik,“ píše se na twitterovém účtu, kde je k vidění dort, vybuchující dárek a výzva, aby lidé přispěli na munici pro ukrajinskou armádu.

„Přeji mu, aby ještě dnes šel za ruskou válečnou lodí. Její a jeho vrak vystavíme v Královci,“ napsala pak také na svůj twitterový účet senátorka Miroslava Němcová (ODS). Za svůj příspěvek byla však poměrně výrazně zkritizována.

V Rusku se Putin pompézních oslav nedočkal, uvedl server Meduza. „Po inauguraci ruského kola v Moskvě je jasné, že nyní je lepší nic neslavit, není na to doba. Gubernátoři dokonce uvažují, že omezí výdaje na novoroční oslavy. Peníze na rozhazování teď nikdo nemá,“ řekl portálu nejmenovaný zdroj blízký Kremlu. V době, kdy se v září stahovali ruští vojáci od strategického Izjumu na severovýchodě Ukrajiny, Putin v Moskvě slavnostně uváděl do provozu obří ruské kolo. Na atrakci se ale hned v první den objevily technické závady a kolo muselo být neustále zastavováno, čehož si škodolibě všímala média.

Jiný zdroj Meduzy má ještě další vysvětlení pro umírněnost oslav Putinových narozenin: „Nač připomínat, že náš prezident je už nějakou dobu důchodce?“

Na dnešní den připadá rovněž výročí vraždy ruské novinářky a Putinovy odpůrkyně Anny Politkovské. Smrt Politkovské, která mimo jiné kritizovala ruský postup při válce v Čečensku a která byla zastřelena v Moskvě 7. října 2006, dosud nebyla plně objasněna. Některá ruská média spekulovala o podílu ruských tajných služeb a uvažovala, zda pro spáchání tohoto zločinu byl den Putinových narozenin vybrán náhodně.

sdíletj na

87 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Buchtík
8. 10. 2022 19:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Meduza.io – to je nějaký libodemo pětikolonový plátek? Nebo proč ho Valentovy “Parlamentní” listy s takovou chutí citují? Má Valenta předkožku? Já bych si tipl, že ne. Co vy?

Staník
8. 10. 2022 19:15
Odpovědět  Buchtík

Doufám, že je na sebe ta hloupá kráva náležitě hrdá…

Drak
9. 10. 2022 00:52
Odpovědět  Staník

Neurážej to užitečné zvíře. Tohle je zrůda a ještě k tomu zrůdná.

Jaroslav
9. 10. 2022 09:26
Odpovědět  Drak

Správně, krávy jsou nejenom užitečné, ale i hezké (voloký, je s hezkýma očima). Ta bába jak je nenávistná, tak se to zlo zrcadlí v obličeji, odpudivý vzhled. Stejně i němcová

zuza
9. 10. 2022 16:23
Odpovědět  Drak

ja mám tiež problém nazvať niektoré osobnosti nášho aj Vášho politického života správne, lebo dobytok, hydina aj osol alebo prasa sú nadmieru užitočné, nezákerné a celkom inteligentné a pekné živočíchy. Onú blondínu nazvali niekde duševným a duchovným kriplom, to jej celkom pristane.

Gales
10. 10. 2022 10:01
Odpovědět  Drak

Já bych ji tituloval lidštěji…. Politická héééérečka.

Markýza
9. 10. 2022 08:44
Odpovědět  Staník

Na rozdíl od madam Černošky kráva hloupá není.

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 14:57
Odpovědět  Staník

Musí to být neuvěřitelně zlý člověk a spousta dalších v té jejich vládní koalici. Přej, bude ti přáno.

jiří
9. 10. 2022 15:24
Odpovědět  Staník

comment image

zuza
9. 10. 2022 16:24
Odpovědět  jiří

veď keď už budete mať ten Královec, tak by sa Vám jedna hodila…..

Masunta
8. 10. 2022 19:16
Odpovědět  Buchtík

Já ještě její nějaké torzo mám. Dostávala zabrat. Mimochodem, jedné třicetileté jsem při obědě vzpomenul přetahování kůžičky. Ona nevěděla, o co kráčí…

Pavel K
8. 10. 2022 19:19
Odpovědět  Masunta

…..to jako na Kapucína?!! 😋😋😲🙏🤦‍♂️

10. 10. 2022 07:28
Odpovědět  Buchtík

Určitě ne, tam už je to mainstream, samej Trol a samá demagogie, už tam ani nechodím,stejně jsem zablokovanej. Senátor Valenta přišel o koule. Má je Rakušan doma na stolečku.

Davor
8. 10. 2022 19:18
Ohodnotit příspěvek :
     

To, že tohle reprezentuje ODS, je jejich obraz IQ. Ale, že tohle reprezentuje Českou republiku je ostudné a tragické.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rapa
8. 10. 2022 20:14
Odpovědět  Davor

Ve vládě máme tu nejhorší lůzu všech dob z celých našich dějin. Tu škaredku co se jmenuje černochová porodil nebo spíš vysral tapír někde v zoo,stačí se na tu hydru podívat a je hned cítit ten smrad a puch,co vydává z tlamy i řiti zároveň,na víc nemá.

9. 10. 2022 08:06
Odpovědět  Rapa

Ten puch tam zůstal po tom nabušeném opičákovy z Ameriky, co nám přijel prodat svoje hrnce.

Jaroslav
9. 10. 2022 09:34
Odpovědět  Rapa

Je to již jak po převratu, z kanálů vylezla všelijaká havěť a škodila tehdy a škodí i dnes. A to jsem si myslel že to více již nejde. Jde ještě po ekonomické devastaci a kolonizaci dovést k totální likvidaci. Evropa do kytek a my s ní. US si myslí, že bude benefitovat jako po předchozích světových válkách, ale za rohem se směje Čína. Rusko dodá energie, Čína technologie a pracovní sílu a my jsme v… Kdysi to byla kombinace Německo-Rusko. Kdysi!

Fanny
10. 10. 2022 17:35
Odpovědět  Rapa

Vysral tapír někde v zoo,no to mě dostalo,měla jsem záchvat smíchu,mám totiž ohromnou představivost 😂

Jan Vok
8. 10. 2022 20:37
Odpovědět  Davor

Že tohle reprezentuje Českou repupuliku je zase náš obraz IQ národa.

Evžen
9. 10. 2022 07:58
Odpovědět  Davor

Takovým lidem to je jedno hlavně že je zato USA pochválí…!

9. 10. 2022 08:12
Odpovědět  Evžen

Ona nemá moc vysoké IQ,asi jako cvičená koza. To dokazuje dlouhodobě. Jak otevře tlamu sypou se perly. Za to má velké EGO ,večer kalhotkama lešťí svoji bouchačku, která jí dodává odvahu čím hlouběji je tím víc odvahy…. a stejně jako u Hitlera nakonec přichází barvité sny …o nosičích jaderných zbraní, kuli kterým přestavíme všechna letiště… o letadlové lodi na orlíku … o atomové ponorce na labi…. Hitler to měl také tak,jako ona…

PapeFG
9. 10. 2022 12:38
Odpovědět  Davor

Tohle si nesmí dovolit žádný ústavní činitel k žádnému jinému státníkovi, ať je to kdokoliv, ať je to v právu nebo ne. To je urážka nejvyšší míry. A dopad na voliče a morální vzor jako prase. Určitě se toho opozice chytne a zas budou hádky v PS. A koalice to bude tiše ignorovat.

Jarda
8. 10. 2022 19:52
Ohodnotit příspěvek :
     

že se nestydí nemorální provokatérka. Ta už prohrála.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
8. 10. 2022 20:01
Odpovědět  Jarda

Jako sebevědomí jim nechybí, to tedy NE!!

Albi
8. 10. 2022 21:48
Odpovědět  Pavel K

To tedy ne.
Ale ono to bude tak, že když nemají na opravdovou lidskou velikost, ve které by vynikli, pěstují aspoň tu sprostotu. A tam tedy opravdu vynikají – každý den, každým slovním i písemným projevem.

9. 10. 2022 08:14
Odpovědět  Albi

Tím větší mají EGO, myslí že když za nima stojí Velký Bratr, že tu budou navždy.

Pavel K
9. 10. 2022 15:14
Odpovědět  Albi

No jasně, ale však povídám, já bych na to neměl, jája🤣 bych se samou hanbou propadl až do západního německa.

Pavel
9. 10. 2022 17:50
Odpovědět  Albi

Tyto ubožáky lze jen ignorovat.Asi to s těmito fůriemi budeme muset udělat jako ve Francii po II.sv. ostříhat do hola a pěkně na veřejně prospěšné práce,zametání chodníků a úklid veřejných toalet! Na nic jiného se tato individua nehodí!

Bety
8. 10. 2022 22:45
Odpovědět  Pavel K

Sebevědomí jim fakt nechybí. Zato s morálkou i se zdravým rozumem jsou na tom víc než bledě.

Pavel z Moravy
8. 10. 2022 19:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Komentář netřeba. Ubohost nelze komentovat. Jen bych se chtěl zeptat, kdo vám tak vypláchnul ty mozky?

Pavel K
8. 10. 2022 20:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tohle nás bude hodně bolet hodně!! Já už nevím co na to říci.

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 16:26
Odpovědět  Pavel K

Jmenovče, asi to cítíme stejně. Nechci být až takový pesimista, ale toto opravdu skončí hodně blbě. Dokonce ani my staří bardi, kteří si dokážeme představit co asi bude s tím nemáme zkušenosti. Tedy s nějakou ohromnou bídou a doprovodnými jevy, protože my jsme také nic takového nezažili. A co teprve ti rozmazlenci, ale bohužel je to na nich. My dokončujeme svoji pouť, můžeme pouze poradit, pokud ale není odezva, nedá se opravdu nic dělat. Opravdu nic. Člověk nechce dožít v bídě a ve srabu, který navíc určití grázlové připravili, ale mně to připadá asi tak, že oni ty mladé generace, které si tak připravili nyní zvedly ze země a jejich vymytým mozečkům do nich zakódovali službu pro globál a mladí jsou již natolik přizpůsobení, že toto, tedy otroctví bez reptání přijmou. Zatímco jsme spali, globál si tyto děti připravil k obrazu svému. Z mého pohledu je vymalováno, ale to je pouze můj názor. Bojovat úměrně svému věku budu dokud neskončím na prkně, na to se moc dobře znám. Já nesnáším, když mne někdo bezdůvodně komanduje a chce mi řídit život. Čím více mi něco nařizují, tím větší odpor to ve mně budí. Na..at tzv. demokraté.

Pavel
9. 10. 2022 18:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bohužel tady již optimismus není na místě!Tak vykradený a rozdrbaný stát, navíc s většinově zblblou populací navyklou pouze si užívat a brát je jasné, že to nemůže dopadnout dobře! Naši dědové a otcové postavili tuto republiku po válce z ruin a dostali nás mezi nejvyspělejší průmyslové země a tato hovádka to dokázala na 30 roků vše zničit a rozkrást a teď nás ještě táhnou do války za splacení US dluhů a za jejich hegemonii! Svět se v zadel obrátil!!!

Rapa
8. 10. 2022 20:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tenhle záprdek přece žádný mozek nemá.Odkdypak howno má mozek ? Béé ovce si zvolily tahle howna. A co může howno vytvořit ,zase jen howno,překryté papírem eu ,celé hromady howenparazitů,ze západní evropské žumpy. Černochová je jen smradem této žumpy.

Albi
8. 10. 2022 21:53
Odpovědět  Rapa

Nejde ani tak o tohle konkrétní “howno”, jako o to, že je ve vládě. A svět nevidí anonymního občana, ale členy vlády!
My taky nevnímáme “obyčejného” Američana (Angličana, Francouze, Němce), ale jejich vládní představitele a vlivné politiky.
A pak si to odnášejí ti obyč. Všude a vždycky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
9. 10. 2022 08:15
Odpovědět  Albi

Vidle a vykydat ten hnůj, už jsme měli dávno.

Aleš
8. 10. 2022 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak může někdo s tak vážně morálně narušenou osobností dělat ministra navic ještě podporovat terorismus. Zločinec.

Rapa
8. 10. 2022 20:37
Odpovědět  Aleš

Dejme si pemprs Lipavského k téhle hlupačce,už ve výrazu jejich přiblblých ksychtů obou je vidět zdvojená blbost.Učebnicová ukázka ,jak ze dvou idiotů vzniká imbecil a imbecilismus.

Autor
8. 10. 2022 22:33
Odpovědět  Rapa

Co vznikne soužitím Černochové a Lipavského? Tykev na Halloween!

BB Rad
8. 10. 2022 20:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Černá IQ tykve se nemůže dočkat ,aby se to stalo . Jen tak dále a dočká se špína špiň
To má být tzv. Inteligencia* elit ? No tak to mě po – er. Hnus,hnus,hnus

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Karel
8. 10. 2022 20:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacistická bestie. I ty nejhoší německé dozorkyně v hitlerovských koncentrácích vedle ní blednou závistí.

Pavel K
8. 10. 2022 21:02
Odpovědět  Karel

Tej by ta SS uniforma sekla, co?!!

Buchtík
8. 10. 2022 23:00
Odpovědět  Pavel K

A mohla by z fleku do tohohle anglickýho porna.

tem-uniforma.JPG
9. 10. 2022 08:17
Odpovědět  Buchtík

S Floydem :))

Pavel K
9. 10. 2022 15:16
Odpovědět  Buchtík

No!! Ale jestli by se dalo na to koukat, jestli je v tom líná tak to je pak hnus velebnosti.👍👍🙋‍♂️

Autor
8. 10. 2022 22:37
Odpovědět  Karel

To pak ani netušíte, co všechno se tam dělo a co konkrétně tam “slabé pohlaví” dělalo za tvěrstva. Jen co vím by byl skutečný horor a děs. Nepředstavitelný. Ne náhodou je nejhorším nepřítelem ženy – jiná žena.
Ale podstata je stejná. Teda v myšlení a pocitu nadřazenosti. Samozřejmě neoprávněném.

Jarda
9. 10. 2022 03:34
Odpovědět  Karel

Jo, jestli je proti Slovanská, tak proč nežije mezi náckama nebo s černochama?

Vül
8. 10. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

takže je v pořádku být vulgární …. ok then
Fuck you You fucking fuck from fucking hell

skeptik
8. 10. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Ubožačka neosvazačka. Výsledek nekonečného protiruského štvaní a propagandy.

Keller
8. 10. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Napadla mě parafráze na jednu hlášku z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje: “Vám nepomůžu pane Černoch, stále kvoká, stále kvoká.”

Helena
8. 10. 2022 20:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Černochová je hloupá, až to bolí. A taková individua máme na ministerstvech.
Stydím se za ni. Aby ji brzy nepřešel smích.

Jarda
9. 10. 2022 08:33
Odpovědět  Helena

Faktem je, že ODS příliš moudrých žen nemá.

zdena
8. 10. 2022 20:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak může být tahle primitivní nesnášenlivá ženská v pozici ministryně obrany ????

Delnas
8. 10. 2022 21:09
Odpovědět  zdena

To Zdena:
To je spravne polozena otazka

Albi
8. 10. 2022 22:07
Odpovědět  zdena

Proč ne? Plnit příkazy dokáže každý – a když to navíc sype….
Přece si nemyslíte, že něco rozhoduje? To nikdo z vlády, natož ona – proto nezáleží, kdo je na jakém postu.
A že to provokuje nás, občany? Možná i to je plánované, nebo aspoň žádoucí.
Až bude situace opravdu neúnosná, nadiktují nám jiné vládnoucí stvůry, jen s o fous lepším slovníkem, a my budeme – šťastní, že jsme se zbavili této svoloče – zas to poslušné stádo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
9. 10. 2022 15:13
Odpovědět  Albi

Řekla jste to přesně i když vím, že my zde na pokecu na nějaké líbivé tvářičky s lepším slovníkem nenaletíme. Tomu nevěřím, ale těch ostatních bude zase dost.

Velitel
8. 10. 2022 21:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ubohost této nuly překonává vše co tu kdy bylo a to jsem si po vládě dotašního podvodníka myslel, že hlouběji již klesnout nejde a hle jde.

Albi
8. 10. 2022 22:12
Odpovědět  Velitel

Ono se do propasti padá rychleji a snadněji, než vydrápat se nahoru.
Ale dávat to tak najevo a ještě se tím pyšnit, to už opravdu hlava nebere.

Markýza
9. 10. 2022 08:47
Odpovědět  Albi

Žijeme v době, kdy se průseru říká “výzva” tak se nedivte. Padá a říká tomu “adrenalinový sport”

janle57
8. 10. 2022 22:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuhle upocenou nánu by měla ruská tajná služba GRU neprodleně fyzicky
zlikvidovat,vyhověla by tím přání většiny normálních lidí v této zemi,
i kdyby se to nepodařilo,má to tahle politická kreatura v budoucnu již
spočítané.

Autor
8. 10. 2022 22:43
Odpovědět  janle57

A proč? Mnohem “lepší by bylo poučit se u Ukrajinců”. Když přivazovali ty, co se jim nelíbili, nebo si mysleli, že kradou, a stačilo jen “oddůvodněné” podezření, ke sloupům. Ale to bychom spadli na jejich úroveň. Mnohem horší pro takové by byl řádný soud, a pořádný trest.
Třeba při výkonu trestu by mohla konečně dělat něco užitečného a potřebného.

9. 10. 2022 08:20
Odpovědět  Peter

To je celekm adekvátní trest pro ní, přivázat k lampě a 25 rákoskou.

IVAN
9. 10. 2022 05:52
Ohodnotit příspěvek :
     

co chceš po sprosté kurvě

9. 10. 2022 08:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Fuj! A není to kravička, je to jalovička když už, sice už nemaže,ale stále Satanova panna.

Petr
9. 10. 2022 08:23
Ohodnotit příspěvek :
     

A toto nás prezentuje po celém světě. Větší hnus jsem za celých svých 65 let nezažil.

Jarda
9. 10. 2022 08:40
Odpovědět  Petr

Směšnejch postaviček zrovna na tomto ministerstvu byla již celá řada, za bolševika i po r. 1989.

PapeFG
9. 10. 2022 12:34
Odpovědět  Petr

Já si někdy říkám, že není na škodu, že neznám ty postavy z Komunismu. Možná bych si pamatoval, že dnes na tom nejsme o moc líp.

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 15:32
Odpovědět  PapeFG

Víte, tenkrát bychom toto neprobírali. Já jako dělník jsem se po osmi hodinách práce, někdy s přesčasem věnoval svým koníčkům, blbnul se synem, chodil a blbnul s kámoši, chodil na pivko, se ženou do kina a na houby apod. To, že bych se staral kdo vede jaký resort, ani náhodou. To raději s kámoši do Ostravy na fotbal a s rodinou na výlet. Nikdo mně nevnucoval co jíst, co pít, co číst na co se koukat, jaké pohlaví by bylo dobré si vybrat a hlavně tuto degeneraci nevnucoval do hlavy mého syna. Doktor nás ošetřil kdy bylo potřeba, škola, školka a jesle pro děcka bez problému, dovolená z ROH mi stačila, jídlo bylo naše české a kvalitní, průmysl nám asi fungoval, když jsme toho tolik stavěli po světě a tak koho by zajímali nějací ministři. Ředitel jednoho nejmenovaného dost velkého národního podniku v osmdesátkách když jsem tam pracoval jak jsem slyšel tak i kupuji pobíral kolem 10 000 Kč za měsíc. Já měl tu svoji trojku. Takže když to srovnáme s dnešní buržoazní šlechtou, je srovnání možné? Všechno je ale pouze můj názor.

Petr
9. 10. 2022 08:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco tak pitomého na ministerstvu obrany ještě nebylo , spoďáry se do té tlusté řiti zařízly dokonale ! No a štangle schnilého salámu a nakradené rohlíky ze senatu !!!!

Evžen
9. 10. 2022 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak člověk jejího IQ může zastávat funkci která dělá ostudu všem slušným lidem…!

PapeFG
9. 10. 2022 12:33
Odpovědět  Evžen

Může, protože těch slušných a inteligentních ubývá a musí žít v ústraní.

Jaroslav
9. 10. 2022 09:21
Ohodnotit příspěvek :
     

V ruské literatuře se tito lidé (lidé, černochová a němcová?) nazývají zbytečnými lidmi. Bohužel tato dvě individua nejsou jenom zbytečná, ale mají výraznou negativní hodnotu. Byly vybrány za schopnost škodit a sloužit cizím zájmům za jidášský groš a to také ve skutečnosti dělají

Gales
9. 10. 2022 10:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Maškara.Héééérečka zhééééérečkovaná.

PapeFG
9. 10. 2022 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

A toto je vládní činitel a ministr obrany ČR, ano? Nádherná prezentace na soc. sítích. A ideální morální vzor pro voliče. Já si tu jadernou válku přeju. Protože společnost se fakt nachází v morálním dnu. Lituji, že mi je tak málo a musím v tomhle žít. Hnus.

Lubek
9. 10. 2022 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Hmmm. Čo vlastne môže táto žena vedieť o pánovi Putinovi? Relevantné, overené, pravdivé? Odkiaľ? Ako sa to mohla dozvedieť? Odkiaľ to vedia všetci protiputinovsky nastavení, namanipulovaní politici? Keď som si pozrel tú “vojačku” a jej tričko v kontexte jej politickej funkcie, začal som premýšľať, či to, čo nás v škole, na náboženstve a v pionierskych krúžkoch učili, či je to skutočne hodnota človeka, hodnota života, zásada spolužitia, prežitia, existencie. Čo je to vlastne česť, zodpovednosť, slušnosť, pravdovravnosť, objektivita, relevancia, spolužitie, tolerantnosť a pod.? Ako sa ľudstvo historicky chová? Rimania v anglicku či proti Germánom asi tiež nechválili a nevyzdvihovali súperov a ich vodcov. Križiaci v “Svätej zemi” zrejme tiež neprejavovali úctu veliteľom neveriacich. Nie je napokon prirodzene “ľudské”, ak niekoho chcem, či potrebujem porobiť, okradnúť, zničiť, orabovať, namotivovať “svojich” s FuckYou nepriateľ? A čo také FairPlay? Aj to mi prichodí z histórie tak, že nepriateľ voči angličanom má hrať FairPlay, no angličania voči nepriateľovi… ako sa len dá, hlavne aby dosiahli to čo chcú. Skutočný život je zjavne o inom, než je nadhľad, česť, poctivosť, objektivita, zopovednosť…Učí vôbec teraz niekto deti čo to je? Myslím, že nie. A demokracia? Neverím, že Česi sú väčšinovo takí “vojaci” ako táto ženská. Ale tá vojačka je vo funkcii. Demokratickými cestami hovorí a koná…. z koho?

PapeFG
9. 10. 2022 12:06
Odpovědět  Lubek

Příští rok mi bude 30. Prošel jsem si podnikáním i běžnými zaměstnáními. V soukromé malé firmě i ve velkých korporacích. Pracoval jsem v mladém kolektivu brigádníků a studentů. Teď pracuji v kolektivu s vysokým věkovým průměrem ve službách. Vše, co vidím, se rozhodně nedotýká cti, poctivosti, morálky, zodpovědnosti a objektivity. Lidi kolem dokážou druhé okrádat, pomlouvat, shazovat je na soc. sítích, ale v práci se jim usmívat do očí a hrát si na kamarády. Pokud poruší předpisy nebo něco a jsou potrestáni, je chyba všude jinde jen ne na nich samotných. A běda, jak nekopeš s touto křičící skupinou. Tak jsi proti a vulgarismy jen lítají. Ten, kdo si tyto hodnoty opravdu drží, tak musí mlčet a nesmí nic říkat nahlas. Takže je spíš v tichém ústraní. A to už nemluvím o tom, že s hodnotami se ve spoustě zaměstnáních nedá nic dokázat, protože systém jde proti. Demokracie je akorát u nás korupce.

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 15:49
Odpovědět  PapeFG

Mile jste mne překvapil, protože mladých lidí, kteří rozumí tomu co se dnes děje a hlavně proč a pro koho se to děje je velmi málo. Na váš věk to máte dobře duševně srovnané v hlavě. Ono být alespoň trochu duševně vyzrálý ve 30 letech je důvod k radosti, protože jak je vidno, mnoho lidí toho nedosáhne ani na smrtelné posteli. My sedmdesátníci váš život již moc neovlivníme, můžeme poradit čemu se vyhnout a co udělat lépe, protože to všechno máme z prožitých životů a proto mne fakt potěší když se najde nějaký mladý člověk, který naslouchá. Svoji budoucnost si ale budete muset vybojovat vy sami, my bychom mohli pouze poradit.

Lubek
9. 10. 2022 15:50
Odpovědět  PapeFG

Žiaľ, ale musím súhlasiť. Začínal som kariéru ako učeň t.z.v. 5RSŠ. Päť ročné súvislé štúdium s maturitou USO. (Bože, drísty o duálnom vzdelávaní sú už roky iba drístami) Tretí ročník som už chodil týždeň do školy, týždeň do fabriky. Pridelili ma k sústružníkovi, jednému zo špecialistov, ktorý vedel aj komunikovať. Nič mi neodpustili, tvrdo som musel makať, lebo : ” NAŠA fabrika, MY sa za takúto robotu hanbíme, musíš takto! Čo by o NÁS povedali…” Potom VŠ, celý život IT, až ma vyhodili, lebo som veril tomu, čo máme skutočne urobiť. Koniec kariéry zasa medzi robotníkmi v sklade. 3,5 roka. Veľký rozdiel. Veľký. ” JA to je…m, JA to mám v pi…, JA to robiť nebudem. Čo si ko…t? Vyser sa na to!” a podobne. Iba kto čo urval, koľko má áut, aký je ON dôležitý, kde bol ON na dovolenke. Preto ma napadla otázka, čo je to teraz vlastne etika, aké máme teraz zásady spolužitia, pravidlá života v spoločnosti? Kto tie pravidlá a zásady učí deti a kto ich vysvetľuje a kontroluje? Alebo to už neuznávame? Netreba? Tak čím sa teda teraz riadime? Komerčnými TV a web portálmi? Heslami na bilboardoch? Čím sa riadi taká “vojačka” s jej FuckYou?

Jarda
9. 10. 2022 13:49
Odpovědět  Lubek

No jo, tak protiputinovských je asi 85% Čechů, takže Černochová jde jen s většinou, nic divného.

me2d44
9. 10. 2022 16:32
Odpovědět  Jarda

Nehodnotil bych to tak vysoko: soused byl Rus, odstěhoval se, nastěhoval se jiný Rus (s tím prvním jsme si nesedli, ten nový je jiná sorta, tak jsme se domluvili). V SSSR jsem byl před “plyšákem” na cvičeních 4x – na útvarech byli Rusi spolu s Ukrajinci – žádná nevraživost (asi to byli ti Ukrajinci, kteří po majdanu přešli do Ruské armády). A z Čechů? No když bude někdo pátrat, tak u těch protiruských je máslo na hlavě. Někomu rodičům sebrali fabriku, někomu rodiče rozkrádali společný majetek. Když na to půjde do detailů, tak se dostaneme i k vekslákům, komediantům (neříkám hercům a zpěvákům ti svoji práci odvedli) a jiným “lehkoživkům” – ti nám dneska vládnou!

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 16:06
Odpovědět  Lubek

Ta nenávistná většina a mezi nimi spousta mladých možná ani nikdy neviděla ruského občana. Tato zlá žena a jí podobné panu Putinovi by s jeho dovolením mohly zavázat leda tak polobotku a byla by to pro ně ta největší čest, jaké by se jim v jejich přízemním životě dostalo. Duševní úroveň těchto lidí se nedá komentovat, podíváte se na ně a cítíte se neuvěřitelně trapně. Jejich sebestřednost jim ale vůbec nedovoluje, aby si to uvědomily, teď myslím tyto ženy. Nevím co by takovým lidem člověk mohl poradit. Asi aby se stáhly do ústraní a pletly ty tolik potřebné svetry, těm tato jejich sprostota vadit nebude a mohou si tam pro sebe vyšít co jejich srdíčko žádá.

Lubek
9. 10. 2022 16:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Pri debate ma napadlo. Povedala niekde táto “vojačka”, ale samozrejme aj náš (ne)vojak a im podobní, ucelene, jasne a zrozumiteľne, čo to vlastne proti pánovi Putinovi majú? Dokážu títo ľudia sformulovať, povedať, že “Putin mi vadí, preto lebo….” Dokážu v súvislostiach aspoň desaťročí vysvetliť, že to “sa” stalo a nevadí mi to preto, lebo. Tamto “sa” stalo a stotožňujem sa s riešením, lebo. Putin robí…. čo tej vojačke urobil? Čo konkrétne urobil Českému národu a nám, že FuckYou?

me2d44
9. 10. 2022 16:59
Odpovědět  Lubek

Z ministrů obrany (nebo obrny?) naposledy zkusil střelbu Ministr Baudyš – expert na sestřelení vlastních letadel zevnitř (jinak také “modrá knížka”). U těch následujících se nedá předpokládat ani střelba z násadky verzatilky (používala se rýže, zrní, zloduši používali žvýkačku – dobře slepila vlasy). Dokud silové resorty povedou civilisti, bude to průšvih za průšvihem (myslím, že naše současná ministryně si plete tank se šicím strojem, nebo vysavačem – a o jaderných zbraních se “jen domnívá” – ostatně na nás je Rusi nepotřebují – stačí pár konvenčních hlavic na Orlík a vypláchnout Prahu – hrad je na kopci, ten to nepoškodí, ale zátopové oblasti jsou k politování). Mimochodem – pro Ukrajinu: nad Kievem je Kievský rezervoár, “malá přehradička” asi jako půl naší republiky – spád do Kieva – a voda teče i do bunkrů. A škody se dají odstranit, až voda odteče (jako po povodních na Pankráci).

Sims.
9. 10. 2022 19:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá na vlastni sestru Satana, odporný je na ní pohled.

PENNYS
9. 10. 2022 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

JEDNA VĚTŠÍ” ÍÍÍČA “NEŽ DRUHÁ!!!

Jarda
9. 10. 2022 21:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Pěkný tričko. Docela jí to sluší.

Jarda
10. 10. 2022 14:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Bez komentáře.