blogvideo

Čau Praho! 🇨🇿

STAN chce za 432 milionů Kč z VEŘEJNÝCH peněz koupit budovu svého vlastního sponzora. Skutečná hodnota nemovitosti je o 116 milionů Kč nižší. Jak tohle chtějí vysvětlit? Dozimetr a mafiánské praktiky zřejmě u Starostů nadále pokračují?

👉 Důvěra v Petra Fialu se opět rekordně propadla. Nyní už jen 17 % Čechů věří a schvaluje politiku premiéra, ukázal průzkum. Na dalších místech “od konce” je Markéta Pekarová Adamová a Marian Jurečka. Nikdo se nemůže divit. Dopad vlády je na občany zcela zdrcující.

👉 Poláci vůbec poprvé v historii vydělávají v průměru více než Češi. Republika se pod pětikoaliční vládou zcela zadrhla. Jsme jediná země v EU, která se ekonomicky nevzpamatovala z pandemie. A to je bohužel jen jeden z mnoha problémů.

👉 Chronicky vulgární starosta Pavel Novotný (ODS), který opakovaně uráží ženy na veřejnosti, zůstává i nadále ve straně občanských demokratů. Tohle je ta jejich “hodnotová politika”.

👉Piráti zahájili v Praze kampaň s heslem “bez korupce pro lidi”. Tomu snad nikdo už nemůže ani věřit? Čtyři roky vlády pirátského primátora Zdeňka Hřiba přinesly kromě zbytečných cyklopruhů a omezování automobilů hlavně aféru Dozimetr – největší korupční skandál v historii hlavního města.

👉 Praha měla minulý rok přebytek 30 miliard Kč. Za tyto peníze by se dalo postavit 30 základních škol, 60 parkovacích domů nebo 10 tisíc bytů. Mohlo by se konečně vyřešit katastrofální parkování nebo řada jiných problémů. Ale ne. Neinvestuje se do ničeho a peníze požírá inflace.

👉 Praha 11 má po půlroce bezvládí a chaosu konečně nového starostu. Je to dobrá zpráva pro občany, jelikož se zastavily veškeré důležité projekty a hrozilo také, že Jižní Město přijde o výrazné dotace od hlavního města. Radost z celé situace ale úplně nemám, protože s HPP11 jsme měli asi z 90 % shodný program. Přesto s námi odmítli konstruktivně jednat.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 88. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

sdílet na

33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
cool
18. 6. 2024 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Chunta 6. demolice 108mičky se 100sedmičkou tu už bourá mýty rozumu, totalitou.
comment image?fl=cro,0,0,1800,1200%7Cres,1280,,1%7Cwebp,75

Pavel z Moravy.
18. 6. 2024 09:59
Odpovědět  cool

Kdyby tady žila pořádná chlapiska, už by to vypadalo jinak. Lodě železné jsou, chlapi dřevění jsou. Vídám je venku často, s tužtičkou a telefónkem v ruce.

Slovan
18. 6. 2024 10:32
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Mušíme padnout držkou do hoowenn a to pořádně, jinak to s těmi zombíky nehne. Vono už se jim smějí i vládní činitelé a furt nic, tvl. to muší být nátura, já to osobně nechápu. Poštěkám si, zanadávám a sseeruu na to, ať to klekne. Teď jsou na řadě jiní, já jsem dostal přes držku v 89 a v devadesátkách. To mě vyškolilo, jak nikoho jiného. Neměl bych problém vzít rozporku a někomu z nich jí natáhnout, aby se mu to kousavý otočilo na druhou stranu. ALE PROČ!! PRO KOHO?!! Pro ty, co se mi po 89 pak smáli jakého ze mě udělali vola?! Pro tyhle vychytralý i když třeba chytřejší než jsem já, pro tyhle vychcance?! Dvakrát do stejné řeky už nepůjdu. Aby mě pak zabásli a tihle mazanci se mě pak zase smáli a poukazovali, heleďte ho vola. Já si už někdy připadám jak to řeporyjský prase, válku na ně, choleru, mor a neštovice. Tvl. zase jsem pozadu, vono to tu už skoro je. No nic, tak já přes den ještě nějaký ten pogrom vymyslím. Jdu radši něco dělat. 😂🙋‍♂️

Autor
18. 6. 2024 11:05
Odpovědět  Slovan

Nemusíte nic vymýšlet. S poklesem vlivu a “síly” Západu, klesá i množství vysávaného z kolonií, a i z toho jsme žili. V diskusi k předešlému článku jsem to napsal. Nebojte se, padneme na držku tak, že se nám o tom ani ještě tak nesnilo!
To teprve těm posměváčkům ztuhne úsměv. A pokud něco, mně se také smáli, ale už kolem listopádu, protože jsem měl zkušenosti z zahraniční “procházky”. Nevěřili ani slovo. Ostatně část už jsem v jednom článku napsal a to byla jen částečka.

Slovan
18. 6. 2024 11:37
Odpovědět  Peter 008

Peter to už jsem tu také už vícekrát psal. Ano říkali nam to dědkové i fotrové. Ano my nevěřili. Víte já jako mladiství západočech jsem dost často asi od r.76 sledoval německou TV, čtyři programy. Jako beagbeťákovi mě šlo hlavně o sledování anglosaských a něneckých rockových kapel, a že jich bylo. Jinak na návštěvě jsem tam nebyl. Ale propaganda reklam a cingrlátek mě pohltila dokonale. A vo tom to je.
V mém případě šlo o vysmívání, když jsem věřil v lepší život, samozřejmě více zboží a ta volnost. Ale hlavně že ti bolševičtí kádři půjdou do anusu. No a bylo to jinak. S nimi vylezli všechni šmejdi, které komunisti drželi pod krkem a právem. To byl konec.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
18. 6. 2024 13:15
Odpovědět  Slovan

Tak když jsi u těch dědků a tatíků, tak ti si třeba ráno dali krajíc chleba, případně trochu namazaný máslem, ale často suchý, hrnek bílé kávy a šli do fachy makat. Ani my jsme ještě nebyli moc rozežraní. Už jsme si samozřejmě za Gustáva žili úplně jinak, ale také průmysl a zemědělství fachčilo. A kolik toho ještě zmizlo. Raději to ani nepřipomínat. Kdyby komunisté dřeli lidi z kůže tak jak to teď dělá toto kapounské panstvo svým poddaným, tak zde byl ráj na zemi. A právě ti co to teď dělají, byli ve většině ti, kteří si v socíku ruce prací nezašpinili. Připravovali si pozičky a posty na pozdější dobu. Ty přiblblé kecy disidentů a jiných, že bojovali proti režimu, ti se pouze připravovali na převzetí moci a rozkrádačku toho co tady lidé vybudovali. A takovou zparchantělou bandu volit? Je zajímavé, že mým kámošům a mně nijak komouši neškodili, nikdo nás do ničeho nenutil. A že jsme remcali, né že ne. Ba naopak, odbory se dokázaly tenkrát za člověka postavit a to i proti samotnému vedení. Vykládat o tom mlaďochům nemíním, jejich mozečky jsou již přeformátované na správné smýšlení, takže jaký by to mělo smysl. Za sebe říkám, díky, že jsem si kus života prožil v klidu.

Slovan
18. 6. 2024 14:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Jak mlaďochům?!! Však zdejší rychlá trojka tě to mlátí o hubu snad dost často né? Mám na mysli tu propagaci socialismu, tak jaký mladíci?

Pavel z Moravy.
18. 6. 2024 15:21
Odpovědět  Slovan

Ale to fakt není propagace socíku, já to tak neberu, jenom říkám, že jsem si slušně žil, dělal a bavil se. Nebyli miliardáři, ale ani nikdo nemusel bydlet pod krabicí. Každý na to nahlíží jinak, ale já to mám takto. Čau.

Pavel z Moravy.
18. 6. 2024 15:24
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nu a tihleti tři, tak jsou jiná sorta. Ti velebí kapík a já jim to neberu. Je to jejich věc.

Slovan
18. 6. 2024 18:30
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ještě že jsi napsal ten dodatek, to byl můj důvod reakce na tvůj příspěvek, takže ještě jednou, ne jen mladí, ale je tu ještě spousta vyšinutých zasdydlích starců oadesátými a 68 rokem, kteří mají mozek pohřebních koní.

Gales
18. 6. 2024 19:26
Odpovědět  Slovan

Zlatí komunisti.

Gales
18. 6. 2024 19:29
Odpovědět  Slovan
Slovan
19. 6. 2024 08:11
Odpovědět  Gales

Musím se na to mrknout, chtěl jsem už včera ale ti důchodci mají málo času a furt někam pospíchají, tak snad dnes. A díky. 👍🙋‍♂️

PřemekJ
18. 6. 2024 12:13
Odpovědět  Peter 008

Pádem na tlamu lze docílit její destrukci. To náš tým nedopustí, chudoba sice cti netratí, ale nesmí trvat dlouho, natož věčně. My, vědomí budeme zachráněni. Život v bezvedomí se příči lidské duši a bez ní neí člověk člověkem.

Standa
18. 6. 2024 16:13
Odpovědět  PřemekJ

?

PřemekJ
18. 6. 2024 12:10
Odpovědět  cool

Satanáš je náš. Tedy jejich.

Ladislav 💤
18. 6. 2024 12:25
Odpovědět  cool

Proč je tady to anglické strašidlo?

cool
18. 6. 2024 19:47
Odpovědět  cool
Pijack
18. 6. 2024 09:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Je dobře, že to prase z Řeporyjí nevyhodili z ODS. Je to relevantní logo této strany. Čím déle a čím více budou ODSáci takhle viděni veřejností, tím dřív zmizí z politiky. Nechci vidět po tom, co by to čuně vyhodili ze svých řad, jak jim roste obliba. Jen víc takových prasat. Teď ještě, aby to jejich voličům docvaklo. To bude těžký 🙂

JoFa
18. 6. 2024 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Okrem zmienených problémov, sú tu aj ďalšie a prečítajte si Gargamela o migrantoch: https://www.michalapetr.com , Ukrajinci budú v Česku pidiproblém proti tomu, keď k vám a pravdepodobne aj k nám začnú voziť migrantov Nemci, už to skúšajú na hraniciach s Polskom. Kto ich bude živiť?! Ja som to tu už písal, že budeme otrokmi ak Rusi neobsadia Ukrajinu a Gargamel to naznačuje tiež a možno aj skôr.
Fico sa síce vyjadril, že radšej zaplatí za migranta, než by ho sem ubytoval, ale dokedy? Ak mu zdvihe EÚ poplatky za migranta, tak to ekonomicky neustojí a budeme to platiť my občania -ako vždy!! To je a bude výsledok našich eurohujerov, skaza vlastného štátu .

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
18. 6. 2024 16:03
Odpovědět  JoFa

Ak by ste to chceli zmeniť, tak pripájam Lipavskej analýzu ako návod, treba si uvedomiť, že spojenie pred voľbami je pre výhru vo voĺbách do sněmovny a ostatné posty sa budú deliť až po voľbách podľa pref. hlasov kandidátov, musíte ísť na to takto, inak nič nedosiahnete https://cz24.news/34-ve-snemovne-propadli-vlastenci-kdyby-odhodili-ega-a-spojili-se-mohou-v-nejdulezitejsich-volbach-do-snemovny-rozdrtit-vladni-petikoalici-sokujici-analyza/
Eurohujeri / súčasní a Babiš/ sú jed spoločnosti- nikdy viac !!!, verte že Fico už u nás v ďalších voľbách nebude!! podpílil si konár svojim konaním a neschopnosťou postaviť saÚnii a potrestať covidové zločiny!!
V článku bol spomenutý M. Benda, to bude asi ten hulib..k z KDS a dnes ODS z tohoto videa so Sládkom v Aréne https://cz24.news/nadcasove-projevy-miroslava-sladka-rok-1995-a-2017-politicky-prorok-dokazal-vse-predvidat-a-varoval-videa/
Ak sa dokážete spojiť a zvoliť protiúnijné strany, tak nás preskočíte o jedno celé volebné obdobie a budete európska jednotka-czexit!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
18. 6. 2024 19:25
Odpovědět  JoFa

Slovensko podporilo M. Rutteho ako šéfa g.t.NATO, naša vláda eurohujerov razí svoju neoliberálnu politiku, prezident ho podporil tiež.Voliči uvedomte si, židovská lobby vám každé volby dá na výber zlo a menšie zlo!! Slováci volili to menšie ako vždy a vidíte ako to dopadlo!! Spamätajte sa -odstatvte židov od moci a volte vlastencov proti EÚ-preverených!
Ak ma tu niekto obviní, že som zaujatý, tak urobte vládu bez židovkých prisluhovačov a ak tá nebude fungovať, verejne sa tu židom ospravedlním.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bonobo
18. 6. 2024 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Čau Bureši, totiž Vondro, teda Ondro 😉

PřemekJ
18. 6. 2024 12:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby jen diletanti, ale přímo zločinci. Zavřít, až zčernají. Přátelé, náš tým to zařídí. Již brzy.

Standa
18. 6. 2024 16:12
Odpovědět  PřemekJ

?

Ladislav 💤
18. 6. 2024 12:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Zaznamenali jste někde v naších goebbls médii, že je v Banderonacistánu 188 zrádných ” českých” žoldáků a 66 jich je hore kopytama?
Proč se to tají?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
18. 6. 2024 14:35
Odpovědět  Ladislav 💤

Páč je to furt málo, chce to víc pytlů….nebo ten velkej ropušanův

zuzana
18. 6. 2024 15:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Moskva: Zelenského režim je neschopný vyjednávat

https://aktax.cz/moskva-zelenskeho-rezim-je-neschopny-vyjednavat/

RASputin
18. 6. 2024 20:02
Odpovědět  zuzana

umíš něco jiného než propagovat titulky aktax ?

Gales
18. 6. 2024 16:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Praze vládnou mafiáni a je mi úplně jedno co se tam děje. Blbej volič je zárukou blbé vlády.

cool
18. 6. 2024 16:28
Ohodnotit příspěvek :
     

V kocourkově měli psinu. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=yIdeGusvj2o