politika

.Vladimir Putin: Americký kongres již schválil v rozpočtu peníze na vývoj nových amerických raket středního doletu.

.Vladimir Putin: Americký kongres. Do 6 měsíců bude smlouva vypovězena, poté začne rozmisťování raket v Evropě.

Americká armáda před 3 dny dopravila do Evropy největší zásobu leteckých pum a dělostřelecké munice od roku 1999 a operace v Jugoslávii. Je konec míru v Evropě, čeká nás nové kolo závodů ve zbrojení a z Evropy se stane válčiště.


sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
1. 11. 2018 21:46
Odpovědět  josh-xy

Ahojte kluci:)) jo…. oni zdochnut… skazal. Nikdo by si neměl dělat iluze, že si Putin jenom honí hlasy u Rusů. Ono vůbec, nastal "posun". Nebere si servítky a to je dobře, protože … na hrubý pytel, hrubá záplata. Každá jeho řeč na Valdaji je rok od roku lepší a cílenější. 

Všimla jsem si, že video je z AE, tak jsem si tam ten článek přečtla. Nechodím tam už hezky dlouho, u pana VK také nastal "posun"heart, pan VK…. no, mírně řečeno není můj šálek čaje, je nebezpečný a děsí mě kolik lidí jeho články (některé jsou i dobré a super vyzdrojované, abych mu nekřivdila) bez dalšího "popřemýšlení" nad napsaném, bere jako dogmu. Ale to jsem odbočila

Zarazilo mě tam, že o USA ani ťuk. Z Evropy bojiště a nové kolo zbrojení. Putin vyslal jasné varování, uvidíme kolik evropských kamikadze si nasadí americké rakety – Polsko? Rumunsko? – to už je tam stejně má, Pobaltí?
Také si nemyslím, že nastane nové kolo ve zbrojení, proboha proč by to Rusko dělalo? Už teď je na svém, stačí zdokonalit co má + družice.
Už jednou Putin řekl, že odvetný "udar" by Ameriku neminul.

 

Editor
1. 11. 2018 22:25
Odpovědět  josh-xy

Četla jsem si a občas sem juknu, jestli náááhodou. Teď zrovna na čété mluví Šojdrová o "sirotcích". 

Editor
1. 11. 2018 21:12

Visitor Rating: 5 Stars

Anonymní jméno komentáře
1. 11. 2018 21:16

Visitor Rating: 5 Stars