politika

Štěpánek: Ten člověk je buď regulérní blázen nebo obyčejný gauner

Lidovecký poslanec Jan Bartošek v úterý večer ve Sněmovně zabránil tomu, aby poslanci zvolili nové čtyři členy Rady České televize, píše na facebooku Petr Štěpánek.

Podle něj musí nejprve volební výbor Sněmovny prověřit, zda radní Hana Lipovská neporušuje zákon tím, že spolu s Janou Bobošíkovou vystupuje za Institut svobody a demokracie. Podle něj členové Rady nesmějí vyvíjet žádnou činnost na podporu politické strany či hnutí.

Ten člověk je buď regulérní blázen, nebo obyčejný gauner. Případně obojí.

Dávat do souvislosti volbu nových členů s údajným střetem zájmů radní Lipovské je první dokonalá pitomost. To jsou dvě věci, které spolu prostě vůbec nesouvisí. A tvrzení, že klasický think tank, jakým Institut svobody a demokracie samozřejmě je, vyvíjí činnost ve prospěch nějaké konkrétní politické strany či hnutí, je další naprostý nesmysl.

Je to fakt neuvěřitelné, jaký neobolševický materiál sedí ve sněmovně a rozhoduje o našich osudech.

Zadarmo by takoví hlupáci byli drazí. A propos, Jana Bartoška voliči nepochybně opět najdou na kandidátce krajně středové koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09).

Petr Štěpánek: S tím barákem na Kavčích Horách se musí něco udělat

A komentáře svědčící o “popularitě” pana poslance

  • Těžko se hledají slušná slova a těžko si člověk zachovává chladnou hlavu. Největší problém kokotizmu ovšem, bohužel, není v kokotovi samotném, ale v tom, že kolem něj jsou ještě větší kokoti, kteří mu tleskají a volí si ho do svého čela.

  • Jan Bartošek je člověk bez vlastního názoru

  • Obojí!

  • Zločinec!

  • kdyby zločinec, hňup je to!

  • Prolhané lidovec

  • Lipovská holt začala šťourat do penězovodu mezi kasičkou ČT a kapsami liberálních pijavic. Tudíž je potřeba ji liberálně zlikvidovat.
    A Bartošek? To je regulérní nenávistná svině a lidská špína, což potvrzuje už léta každým svým výstupem. Až tahle ta Říši oddaná verbež vyhraje volby, začnou čistky jako v padesátých letech.

  • Ten jeho zlý a arogantní pohled vyjadřuje přesně vše co jste napsal..

První zprávy
https://bit.ly/3gjtTdD

sdíletj na