politika

Perzekvovaný Hulk Hogan

Hulk Hogan perzekvovaný poté, co jeho exmanželka vyzvala černochy, aby se zcivilizovali.

Profesionální zápasnická legenda Hulk Hogan a jeho bývalá manželka Linda dostali zákaz účastnit se na akcích All-Elite Wrestling (AEW) poté, co Linda na Twitteru, obvinila Afroameričany z rozdmýchávání nepokojů.

Na snímku Hulk Hogan s exmanželkou Lindou

Ve zveřejněném příspěvku Linda vyzvala Afroameričany, aby se chovali civilizovaně, v reakci na sérii protestů a rabování ve velkých amerických městech po zabití George Floyda během policejního zákroku.

“Sleduji ta rabování … Jsou to samí Afroameričani. Nechápu, jak kradení a loupeže
této věci pomohou, ale pokud chtějí být vyslyšení, musí se zcivilizovat”, uvedla.

Tweet byl na internetu kritizován několika osobnostmi. Tony Khan, šéfpromotér wrestlingové organizace All-Elite Wrestling, vydal Hoganové a jejímu bývalému manželovi Hulkovi Hoganovi doživotní zákaz účasti na akcích AEW, jako důsledek jejích komentářů.

“Nyní jste se připojila ke svému manželovi, a bude vám zakázán vstup na všechny akce AEW. Gratuluji,”
napsal Khan, který je také spoluvlastníkem anglického fotbalového mužstva Fulham.

Neobjevilo se žádné další vysvětlení, proč společnost AEW zakázala vstup i Hulkovi, ale zprávy to spojovaly s vyjádřeními wrestlingové legendy z WWE před několika lety, kde se objevily rasové narážky.

Za incident byl v roce 2015 vyloučen z WWE, ale vrátil se v roce 2018 a od té doby byl znovu zařazen do Síně slávy WWE.

Hogan se v titulcích objevil i v dubnu, když tvrdil, že globální pandemie koronaviru je trestem od Boha za společnost uctívající falešné modly.

“Bůh řekl: chceš uctívat sportovce, zavřu stadiony. Chceš uctívat hudebníky, zavřu koncertní sály. Chceš uctívat herce, zavřu divadla. Chceš uctívat peníze, zavřu ekonomiku a zřítím akciový trh. Nechceš jít do kostela a uctít mě, udělám to tam, kde se nedá jít do kostela.”

https://bit.ly/3h1fd0r

sdílet na