politika

Salviniho dráždivá pravda a lucemburský liberální fašista v akci

V otevřené diskusi o základních principech řešení nekontrolované migrace na konferenci ministrů vnitra EU ve Vídni ukázal kolegům svojí jinou tvář lucemburský ministr zahraničí Jean Asselborn, který reagoval urážkami na italského ministra vnitra Salviniho – uvedl na sociální síti poslanec Národní rady Jaroslav Paška.

Když Jeanovi Asselbornovi na konstatování:
„potřebujeme migranty, protože Europa stárne!“ ……odpověděl Matteo Salvini slušným, trpělivým vysvětlováním, že možná v Lucembursku tato potřeba existuje, ale v Itálii chtějí pomoci mladým lidem vychovávat vlastní děti, aby nebyli odkázáni nahrazovat je novodobými “otroky” z Afriky…… začal ho lucemburský ministr nejdříve podrážděně přerušovat francouzským frfláním:
– “allez, allez, allez” („jdi, jdi, jdi“), pokračoval popichováním o práci Italů v Lucembursku, následně se “blýskl” nadávkou “…Merde alors!..” („…do prdele!..“).

I když takové nedůstojné, až sprosté chování lucemburského ministra Asselborna na oficiálním fóru je samo o sobě  vážným skandálem (možná i zpochybňující způsobilost k výkonu státní funkce), větším skandálem je jeho veřejné “přeřeknutí se”, že oficiální bruselská politika „otevřených hranic migrantům“ není motivovaná humanitárními důvody (jak nám to celé dlouhé roky tvrdí evropští politici i média), ale jen zištnou „potřebou“ zabezpečit si pro některé evropské producenty víc jednoduché a laciné pracovní síly z rozvojového světa.

Salviniho šťavnatá paralela, mezi bývalým svážením otroků z Afriky (kterými plantážníci v USA nahrazovali fyzicky méně odolnou domorodou indiánskou rasu) a současným, masovým svážením migrantů do Europy, všem srozumitelně přiblížila pokrytectví a morální bahno bruselského establishmentu, které nám svoje skutečné důvody neochoty řádně zakročit proti migraci dosud maskoval humanitou.
“I proto tak zlostná a vulgární reakce Junckerovho přítele, Asselborna!”

Video s titulky, reakce Salviniho na lucemburského ministra:

https://www.mojevideo.sk/video/2de51/reakcia_salviniho_na_luxemburskeho_ministra_ohladom_migrantov.html

https://www.hlavnespravy.sk/luxembursky-minister-reagoval-nadavkami-na-salviniho-ktory-tvrdil-ze-chce-pomoct-mladym-ludom-vychovavat-vlastne-deti-aby-neboli-odkazani-nahradzat-ich-novodobymi-otrokmi-z-afriky/1522360

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
17. 9. 2018 20:21
Odpovědět  Janinna

Nakonec jsem ze všeho, zapomněl na tenhle odkaz k těm dětem….Tuhle kačenu, bych vystěhoval pomáhat. To KDU, je neskutečná líheň idiotů https://zpravy.idnes.cz/sojdrova-babis-zeman-sirotek-syrie-imigrace-fzx-/domaci.aspx?c=A180916_204435_domaci_kafi
 

Administrátor
17. 9. 2018 20:34
Odpovědět  Janinna

Francouzské knihy o sexuální výchovy pro děti, ‚propaguje‘ bílé ženy, které mají děti s Araby

By Abdelhamid Kaddour 13.září 2018

Nathan je jedním z mála vydavatelů ve Francii, které těží ze státních zakázek, takže jejich knihy se čtou téměř ve všech francouzských školách.

Nathan nyní zveřejnil vzdělávací příručku s názvem „Jak se dělají děti?“. 32-stránková kniha, která je napsána pro děti od 5 let, určena do  francouzských státních škol.

Kniha odpovídá na otázky jako: „Jaké to je, být zamilovaný?“, „Co to znamená milovat?“. Jako typický příklad  kniha líčí smíšené rasy párů s bílou ženou a mužem s arabským vzhledem, vypracované na základě, které mají pomoci dětem pochopit, „jak se dělá děti“.

Samozřejmě není nic na těchto párech špatně, ale proč je to vždy zaměřeno na migrující muži, kteří mají sex s bílými ženami? Nevidíme ženu s šátkem na hlavě jako nevěsta nebo při sexu s bílým mužem.

Stejná tendence je vidět ve švédské kampani ,

 
 
Administrátor
17. 9. 2018 20:56
Odpovědět  Janinna

angry je to jako když smícháš barvy….z tmavé a bílé už nikdy nebude bílá

 
 
Administrátor
17. 9. 2018 22:13
Odpovědět  Janinna

Tak jsem si to musel přečíst. Ten je opravdu, ale provdu neúprosný. Tak, jak já píši, nekontroluji, pak opravuji. Ten by tu byl na prášky…by měly děti ve škole dlouhodobě bezvládí. Musí to být nekompromisní kantor.

A to AC mi přijde neskutečná patlanina, to je jak, když se tam dokola generují staré příspěvky.

Administrátor
17. 9. 2018 22:47
Odpovědět  Janinna

Takže, už i Jarin šel raději štípat dřevo a elemnt Petko balwan pochopil. Já jsem ani nekoukal jestli tam jsou, či ne, jen předpokládám.

Administrátor
17. 9. 2018 20:11

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
17. 9. 2018 22:57

z netu:mail

Administrátor
18. 9. 2018 09:00
Odpovědět  Janinna

Dědouch
18. 9. 2018 10:00
Odpovědět  Janinna

Ahoj Janino. Jsem mimo svoje doupě, tak tomu internetu moc nedám…

K článku nemám, co už jste nenapsali a první, co mě překvapilo (stejně, jako tebe)byl Salviniho "názor", že čmoudi mají být novodobí otroci. Ten názor jsem "uvozil", protože si myslím, že to jeho skutečný názor není. Že si to nemyslí, ale z nějakého důvodu to říká.

Ano, Jarda občas na AC24 píše. Zase měl odcházecí tendenci, ale rozmluvili mu to…

Taky tam zajdu a občas něco utrousím. Asi z nějaké nostalgie, či čocrying. Vlastně není o co stát a nemění se to.

Scipio, ten mě baví. Můžu ti ho sem nalákat, bo mám jeho emila. Posílal mi nějaké linky na čtení…