“Černá válka” v USA: nejhorší teprve přijde

Když sledujeme hořící americká města, není možné zbavit se pocitu, že vidíme mystickou odplatu za americké akce v jiných zemích. Bumerang se vrací.

Smrt podezřelého černocha rukou bílého policisty je samozřejmě tragédií, ale k tomu, aby bylo možné považovat následné ozbrojené nepokoje za přirozenou reakci na konkrétní nespravedlnost, je nutná značná úroveň naivity. 

Všechno je jednodušší:
ve Spojených státech, těsně před prezidentskými volbami a na pozadí akutní hospodářské krize, došlo k fenoménu, který lze analogicky s ukrajinskou „Nebeskou stovkou“ nazvat „nebeským afroameričanem“
– to se stalo spouštěčem masivních a dobře organizovaných nepokojů a násilí za použití zbraní.

Stará formule, která uvádí, že ve Washingtonu nemůže být Majdan, protože ve Washingtonu není americká ambasáda, zjevně už neplatí. V americkém hlavním městě existuje dost organizací, které učily americké ambasády po celém světě, jak vypálit země v nichž „pracovaly“. 

Dříve, jak jsme již mnohokrát psali, bylo použití „technologií barevných revolucí“ pro řešení vnitropolitických konfliktů uvnitř Spojených států naprosto nepřijatelné, protože zástupci všech konkurenčních elitních skupin věděli velmi dobře, že vítěz v „politické občanské válce“ s prvky násilí a odlidštění ideologických odpůrců by nezískal vládu nad supervelmocí a světovým hegemonem.

Nyní neexistují žádná omezení a konflikt mezi Trumpovou administrativou a „hlubokým státem“ již dozrál ke střetu, po kterém bude pouze jedna strana schopna zachovat svobodu a život, což znamená, že na pozadí politických sázek v tomto konfliktu se otázkou dlouhodobé stability země nikdo neobtěžuje zabývat.

The Hill, citující několik novinářů z prezidentského okolí uvádí, že včera dokonce i Bílý dům byl doslova v obležení: protestující začali střety s policejním kordonem kolem rezidence amerického prezidenta a dokonce zbourali improvizovaný plot nainstalovaný poblíž.

Za jiných okolností by k žádnému „obléhání“ nedošlo a spoutaní protestující by dlouhou dobu hovořili s americkými zpravodajskými službami, ale dnešní Washington více než hlavní město Velké říše připomíná ukrajinský Kyjev v roce 2013.

Mezi policií jsou již první oběti. Počet zraněných je obtížné spočítat, ale smrt jednoho zabitého policisty byla potvrzena i CNN – kanálem sympatizujícím s protestujícími.

Hrozba Donalda Trumpa , který napsal „když začnou loupeže, začne střelba,“ se ukázala úplně prázdnou. 

Jak samotná policie, tak i Národní garda, která působí v nejvýbušnějších místech, jako je Minneapolis, jsou jasně omezeny strachem – nikdo nechce odpovídat kariérou, penězi nebo svobodou za násilí proti „demokratickým demonstrantům proti rasové nespravedlnosti“.

Uložení zákazu vycházení v Minneapolis a  Portlandu  pouze ukázalo impotenci místních úřadů – jen málo lidí to dodržuje a nepokoje pokračují. 

Fox News  ukazuje záběry z oblastí nepokojů a tyto oblasti se nyní podobají skutečným bitevním polím: spálené obchody, zničené benzinové stanice a rozbitá auta.

Z nějakého důvodu „protestující proti rasové nespravedlnosti a policejní brutalitě“ nemají žádné zábrany při ničení pracovních míst, podniků a infrastruktury v oblastech pobytu černochů, kteří jsou podle jejich oficiální verze oběťmi rasové nespravedlnosti a svévolnosti úřadů, kvůli jejichž zájmům aktivně bojují.

Američtí novináři pracující uprostřed „protestujících“ zaznamenávají úžasné věci.

Například korespondent The Blaze si všiml, že někdo přinesl velké množství cihel předem na místo, kde náhle začaly další loupeže a střety s policií, pro které mohou být cihly velmi užitečné (vhodné pro házení), stejně jako pro rozbíjení oken a aut.

E. Scheffer, novinářka The Blaze, která se nachází v  Dallasu ,  upozorňuje na některé podrobnosti, které se zdají být známé všem čtenářům, kteří sledovali, co se dělo na Ukrajině, v Gruzii nebo dokonce v Moskvě:

„Dnešní noční nepokoje v Dallasu byly naplánovány předem. Organizátoři naváděli dav kam má jít. Měli palety se stovkami cihel připravených pro vzbouřence. Křičeli do davu:
„Jděte doleva, na rohu je 100 cihel.“ To nebyl náhodný chaos.“

The Hill  hlásí, že hollywoodské hvězdy dávají peníze na podporu protestujících, přičemž platí tisíce dolarů za zadržené demonstranty, aby je propustili, čímž zajišťují stálou přítomnost nejaktivnějších a nejagresivnějších účastníků nepokojů „na frontách“.

Může se zdát, že Donald Trump a jeho okolí jsou odsouzeni k tomu, aby se dostali pod tlak skutečně velkého „amerického Majdanu“, který sice již začal zabíjet policisty a vypalovat celé čtvrtě, ale stále nezformuloval jasné politické požadavky a nepodařilo se mu obsadit „náměstí“ ve Washingtonu. 

Existuje však alternativní scénář: prezident a jeho okolí nyní voličům dopřávají plnou představu o tom, jak vypadá „sociální a rasová spravedlnost“, kterou jejich političtí odpůrci tak aktivně obhajují. 

Pokud to je úmyslný tah, pak je to velmi riskantní, ale potenciálně výherní strategie:
dokonce i voliči, kterým se osobně nelíbí pan Trump, se mohou rozhodnout, že upřednostňují „Ameriku Trumpa“, která sice nebude “znovu skvělá”, ale přinejmenším může zajistit bezpečnost a pořádek. 

Po týdnu nepokojů, loupeží a politického vandalismu bude již formulována veřejná občanská žádost na maximální potlačení protestů, ale to zda americkou veřejnost prezident Trump a jeho tým uspokojí, je otevřenou otázkou.

Nejdůležitějším závěrem, který lze udělat při pozorování hořící Ameriky, je to, že před námi se může odehrávat pouze zkouška toho, co začne po podzimních prezidentských volbách. 

Společnost a elity jsou zjevně rozděleny do dvou přibližně stejných a upřímně se navzájem nenávidících částí a jedna z těchto částí bude očividně velmi nespokojena s výsledky voleb a pokušení „přehrát“ výsledky veleb na ulicích se zbraněmi v ruce může být velmi neodolatelné.

https://bit.ly/2XiaWhp

P.S.
Zlé jazyky tvrdí, že Maria Zacharova s ​​pytlem cookies již přiletěla do Minnesoty! ?

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
1. 6. 2020 17:51

Protesty platí jako obvykle liberál Soros, aby organizoval chaos a destrukci USA, jako např. v roce 2017.

Kongresman Paul Gosar řekl, že za násilím v Charlottesville, Virginia v srpnu 2017 stál Soros. Soros zaplatil neonacistům, aby uspořádali násilnou demonstraci a tím zdiskreditovali republikány společně s prezidentem Trumpem. Organizátor ultrapravicové demonstrace Unite the Right totiž v předešlých volbách volil Obamu a účastnil se protestů Occupy Charlottesville. V Charlottesville v srpnu 2017 byla zabita 32letá aktivistka za lidská práva Heather Heyerová, dalších 19 lidí zraněno. Obavy z nástupu neonacistů pak v kombinaci s kontroverzními výroky prezidenta Trumpa vyděsily celé USA.
http://www.businessinsider.com/paul-gosar-charlottesville-riots-george-soros-conspiracy-2017-10

Danuška
1. 6. 2020 17:54

„George Soros je přesně ten typ člověka, který takovýmhle lidem pomáhá. Kdo to je? Myslím, že je z Maďarska. Myslím, že byl Žid. A myslím, že svůj lid předhodil nacistům,“ dodal republikánský kongresman Paul Gosar.

Editor
1. 6. 2020 18:52
Odpovědět  Danuška

Trošku za vlasy přitažené. Soros fakt v době, kdy Maďarsko ovládl Horthy a s ním maďarští fašisté těžko mohl národ někomu předhodit. Tak nějak to časově neštymuje. Narozen 1930, Horthy jako regent vládl už od roku 1920.

Danuška
1. 6. 2020 19:22
Odpovědět  scipio

Šmarjá!!! Snad každý ví, že George Soros (narozen 19. srpna 1930) roznášel na jaře 1944 v Budapešti povolání do transportu!!! Jeho otec právník pracoval pro centrální budapešťskou Židovskou radu (Judenrat, Zsidó Tanács), kterou zřídilo Gestapo 20. března 1944, dva dny po německé okupaci Maďarska. Oba Sorosové se tak podíleli na deportaci 420,000 maďarských Židů do Osvětimi (od 15. května 1944).

A bylo mu 13-14 let, žádné malé dítě, v SSSR v jeho věku chlapci montovali tanky a v Německu sloužili u Luftschutz.

Americký Úřad pro imigraci a cla (ICE) by měl deportovat George Sorose jako nacistického kolaboranta
2. března 2020
https://www.jewishpress.com/indepth/columns/daniel-greenfield/ice-should-deport-george-soros-as-a-nazi-collaborator/2020/03/02/

Editor
1. 6. 2020 20:06
Odpovědět  Danuška

Tady také rada židovské obce rozesílala obsílky do transportů. 14 letý kluk zaprodal národ… tak jo. Celé to vymyslel a zorganizoval.

Editor
1. 6. 2020 22:23
Odpovědět  Janinna

Soroš je bezpochyby svině, o tom nepochybuju, ale ze 14 kluka udělat toho, kdo nacpal všechny maďarské Židy do transportů je názorná blbost, kterou vymyslí jedině americký debil a kdo to opisuje a pouští dál do světa, nepoužívá mozek. Kritická analýza je to, co zcela absentuje.

Anonymní jméno komentáře
3. 6. 2020 16:32
Odpovědět  scipio

Soros pomahal s transporty a sam to i v rozhovoru priznal. Kriticka analyza my ass

VIDEO
1. 6. 2020 19:30

Michal Šopor:
1. 6. 2020 Vyrabované BEVERLY HILLS – SWAT, slzný plyn a rozbité výlohy nejdražších obchodů
https://www.youtube.com/watch?v=cfsNgbL2YPc
31. 5. 2020 Rabování a nepokoje v druhém největším americkém městě – situace v Los Angeles
https://www.youtube.com/watch?v=nO0UoRZOhFY

Michal Šopor: “Přes noc byl vyhlášen nouzový stav, zákaz vycházení a povolána národní garda. Ale neřekl bych, že by lidi najednou zůstali doma, proto uvidíme co natočím za škody jakmile se podívám do města. Oblast, kde bylo nejvíce rozbitých policejních aut v LA, Fairfax a Melrose byla včera tak horká, že když jsem tama radši včera jen projel… Nikdy bych nevěřil, že v LA uvidím to co jsem viděl včera.”

Administrátor
1. 6. 2020 23:31
Odpovědět  Janinna

Proč tohle nazývají “demonstrant”
comment image
comment image

NEMESIS
1. 6. 2020 20:34

Povstaleckým cieľom musí byť v čo najkratšom čase ovládnuť aspoň jeden sklad jadrových zbraní US army. TOTO SA MUSÍ VYKONAŤ RÝCHLO A ZA KAŽDÚ CENU.
Potom bude možné si diktovať podmienky proti US plutokratom:
– kolektívna poprava Rotschildovcov, Rockeffellerovcov, Kochovcov od nemluvniat až po 99 ročných patriarchov bankových klanov
– najprv celoštátna likvidácia bánk (sú semenišťami pedofílie a satanizmu!) a potom celoplanetárna
– miliardári povinne musia rozdať peniaze chudobe, čiernej i bielej. Ľudí ako Elon Musk a Bill Gates obesiť pre istotu aj s rodinami!
TOTO SA MUSÍ UROBIť, IBA TAK MOŽNO zachrániť ľudstvo.
Povstanie zvíťazí len ak sa splnia DVE podmienky:
– získať jadrové zbrane , tak ako vlády
– fyzická likvidácia majiteľov bánk a všetkých bankových inštitúcií

Editor
1. 6. 2020 21:46
Odpovědět  NEMESIS

rodiče zdrávi? Matka plnoletá? Pokud na obojí můžeš odpovědět ano, patrně jsi magor z hladu. Zrušením bank v dnešní době by vznikl takový chaos, jaký si nedovede normálně myslící člověk představit. Konfiskace enormních majetků je něco jiného, Gatesa bych posledních 25 let osobně často uškrtil, ale čistě z profesních důvodů. Pozabíjet lidi i s rodinami, to smrdí jednak nacismem a středověkou církví katolickou nebo současným islámem.