politika

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci.”

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci.” A bude hůř: Mikročipy pod kůží. Průkaz digitální imunity. Vítejte v novém světě

“Nebude možné, aby se znovu cestovalo po světě jako před vypuknutím virové epidemie. To bude umožněno je těm, kteří budou mít Průkaz digitální imunity, který bude obsahovat informaci, zda byl očkován proti COVID-19,” uvedl spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates, samozvaný vizionář.Slova jednoho nejbohatších lidí světa Gatese je třeba brát vážně. Již minulosti několikrát ukázal, že je “napřed”, když s naprostou přesností předpověděl epidemii koronaviru se všemi průvodními jevy.


Kdo nebude očkován, nebude smět překročit hranice. Jakou formu bude mít Průkaz digitální imunity, o které mluví Gates. Možnosti jsou různé a jedna z nich je digitální čip, implantovaný pod kůži.

Pro ucelený obraz situace je třeba si uvědomit, že počet zemřelých ve srovnání v minulými lety neroste. 
Celá pandemie tak budí dojem monstrózní fikce za účelem vytvoření nového světového řádu.


Čip společně s vakcínou

Na vytvoření digitálního identifikačního systém, který bude přesahovat hranice národních vlád, již pracuje společnost ID2020. Perfektní možností, jak zavést globálně digitální identitu je podle společnosti očkování.

Společnost ID2020 již Průkaz digitální imunity testuje a výsledky představila ho na výročním zasedáním v New Yorku. Testy proběhly v Bangladéši ve spolupráci s Globální aliancí pro očkování (GAVI).

Doporučené místo pro čip podle ID2020

Záměrem je samozřejmě dostat čip pod kůži všem lidem na světě, vhodné by bylo začít již u kojenců, jak prosazuje aliance ID2020.Bez očkování zůstaň doma

“Mnoho zemí bude i v budoucnu v situaci, že nákazu nebude zvládat, takže do těchto zemí budou moci jezdit jen lidé s doložitelnou informací, že byli očkováni proti COVID-19,” říká Gates.

Zaměstnanci ve veřejném sektoru, kteří se po virové krizi vrátí do práce, by měli mít nějaký certifikát nebo průkaz, který prokáže, že byli očkovaní proti COVID-19, anebo že se uzdravili z nemoci a mají tudíž v těle vytvořené protilátky.Začneme ve školách

Tímto průkazem musí podle Billa Gatese měli disponovat všechny osoby, které přichází v zaměstnání do styku s větším množstvím osob a nezáleží na tom, jestli jde o zákazníky, nebo o spolupracovníky.

Jinými slovy: Začneme u učitelek a všech dětí ve školách a ve školkách, dále jsou tu prodavačky, pokladní u kas, dále lékaři, zdravotní sestry, důchodci, zaměstnanci domovů důchodců, policisté, vojáci, hasiči, úředníci…


Soused práská souseda

Bez průkazu digitální imunity nebude možné sehnat práci. Firmy, vyděšené z hrozby karantény, se budou děsit a štítit neočkovaných kolegů. Vznikne celospolečenská hysterie.Vzniká tak situace, kdy nebude třeba nikoho úředně nutit, aby se nechal očkovat, nebo dovolil vpravit čip pod kůži. Společnost se donutí odpůrce sama. Vidíme, jaká hysterie vzniká jen kvůli rouškám, jejichž účinnost je sporná a mnoho zemí (včetně Světové zdravotnické organizace WHO) je nepoporučuje.

Soused udává souseda, že nemá roušku. Lidé na sebe řvou na ulici. Policisté pokutují a zavírají, ke dokonce znám případ, kdy policie postřelila kvůli incidentu s rouškou muže v tramvaji v centru Prahy.

Argumenty a fakta
https://bit.ly/2V5KXaG

sdílet na