politika

Američtí žoldnéři zatčeni ve Venezuele

1. Operace byla zahájena masivní informační kampaní o „chaosu a nepokojích“ ve Venezuele, která se odehrávala v souvislosti s rostoucí ekonomickou blokádou.

2. Za účelem „vytvoření chaosu“ byla v jedné z věznic zahájena vzpoura, která byla zahájena prostřednictvím zločineckých skupin s vazbami na Kolumbii.

3. Dne 29. dubna žádal šéf potravinářského gigantu POLAR „vojenský zásah, aby zabili Madura“.

4. Dne 30. dubna válečný zločinec a „kurátor venezuelského projektu“ Elliot Abrams uvedl, že „přechod ve Venezuele není nikdy daleko“ a že americká ambasáda se brzy otevře v Caracasu.

5. Den před „hodinou X“ podporovatelé Guaidoa začali psát, že „tato noc přinese mnoho překvapení.“ 
Někteří to psali, i když armádní speciální síly zničily teroristy, kteří přišli z Kolumbie.

6. Operace měla být provedena pod záštitou „protidrogové kampaně“, aby bylo zajištěno krytí pohybu přes území jiných států.

7. Kromě Spojených států a Kolumbie se operace účastnili Holanďané, kteří teroristům poskytli palivo na Arubě. Do jaké míry byli zapojeni, není zatím jasné.

8. Do operace byl rovněž zapojen PMC Silvercorp, jehož vůdce Jordan Goodro se k tomu otevřeně přiznal, zaznamenal vypovídající video.

9. Náklady na projekt převratu činily 212 milionů dolarů. Pokud by byl převrat byl úspěšný, museli by příjemci, kteří se chopili moci ve Venezuele (včetně Guaidoa), náklady zaplatit na úkor Venezuely.

10. Hledání účastníků neúspěšného převratu pokračuje dodnes. Agent DEA byl skutečně chycen živý a vše svědčí o tom, že Venezuela jej pravděpodobně použije, stejně jako fotografie mrtvol zavražděných teroristů.

CIA nedokázala ve Venezuele dosáhnout státního převratu

Během operace venezuelských zvláštních služeb po stopě teroristů připravených Američany, byla ve státě Aragua zadržena další skupina 8 osob, které byly také spojeny s pokusem zorganizovat převrat.

Mezi zatčenými jsou 2 američtí žoldnéři, kteří údajně pracují pro PMC Silvercorp, a syn bývalého ministra obrany Badeula, který byl zatčen Chávezem za korupci, masivní zpronevěru a zneužití moci.
Mezi zatčenými byli také nejméně 2 venezuelští vojáci, kteří uprchli v loňském roce po neúspěšném puči.

Američtí žoldnéři

Syn generála Baduela.

Jeden ze zatčených, účastník neúspěšného pokusu o převrat v loňském roce, který uprchl do Kolumbie.

Mapa invaze

Teroristé připluli po moři, kde již čekala auta a vybavení připravené agenty, které vycvičily zahraniční zpravodajské služby. Poté se skupina spoléhající na místní sítě chystala zabíjet civilní a vojenské vůdce Venezuely, aby připravila cestu k převratu.

Jak lze vidět ze zatčení druhé skupiny v Araguě, existovalo několik takových skupin a nelze spoléhat, že venezuelští vojáci pokryli všechny. Na druhé straně skutečnost, že 2 skupiny již zlikvidovali a čekali na ně, naznačuje, že Venezuelané pravděpodobně mají informátory v Kolumbii nebo se dostali do emigrantských sítí na Floridě, kde získali informace o přípravě státního převratu.

Je třeba si uvědomit, že v loňském roce bylo v armádě poraženo spiknutí podle stejného schématu, když prostřednictvím bývalého ředitele SEBIN CIA prosákla dezinformace o rozsáhlém spiknutí v armádě, aby vyprovokovali rebely, aby se odhalili v předstihu.

Následně byli zatčeni, nebo zlikvidováni, což bylo úspěšně provedeno a hrálo to roli i v tom, jak najednou skončila kariéra Johna Boltona jako poradce pro národní bezpečnost prezidenta Trumpa.

Roberto Colin, který vedl první skupinu. Živý zrádce a mrtvý zrádce.

Jeden z aktivních aktérů převratu. Vedoucí PMC Silvercorp Jordan Goodro.

Venezuelané, samozřejmě, dobře zapracovali, výživná facka do tváře CIA (možná za pomoci zvláštních služeb starších soudruhů), ale samozřejmě je příliš brzy na to, aby povolili. 

Další bitva v tajné válce byla vyhrána, ale válka sama o sobě pokračuje a takové pokusy se budou pravděpodobně opakovat.

https://bit.ly/35y0QM0
https://bit.ly/3b2LSP7

sdílet na