politika

Alexandr Dugin: Demokraté, globalisté a neoconi vedou lidstvo přímo do propasti

Alexandr Dugin

Eskalace války Izraele s Palestinou nepochybně konsoliduje islámský svět. Konzervativci na Západě zase mluví o obraně „židovsko-křesťanské civilizace tváří v tvář muslimům“ – radikální ideologie Hamásu jim k tomu dává vhodný důvod. 

Avšak společnost hlubokého ateismu, materialismu, legalizace všech typů zvráceností, která již dávno opustila teologii a tradiční hodnoty (a orientace), již nelze považovat ani za křesťanskou, ani za židovskou. 

Pokud Západ, jako je tomu nyní, podporuje Izrael, pak ten se něčím závažně provinil. Koneckonců, pokud je civilizace ďábla na tvojí straně, pak jsi udělal něco hodně špatného. 

Neexistuje žádný židovsko-křesťanský svět. To je nesmysl. Ale islámský svět, naopak, existuje a tradice jsou v něm stále silné. Ukazuje se, že to nejsou židokřesťané proti muslimům, ale muslimové proti satanské kultuře, proti Dajjalovi (Dajjal=”podvodník”, v islámské tradici: falešný mesiáš, podobný obrazu jako Antikrist v křesťanství, pozn.red.)

Bidenův nápad spojit téma podpory Ukrajiny s podporou Izraele to jen zdůrazňuje: Západ je vždy na straně těch, kdo se podřizují jeho hegemonii a slouží mu. 

Zde je nutno připomenout, že muslimové nebyli nepřátelé Ukrajiny a spojenci Ruska (s výjimkou eschatologicky probuzeného Íránu a Sýrie), ale nyní budou.

Rusko je pólem multipolárního světa.

Islám je pólem multipolárního světa.

A oba póly vzdorují zoufalým pokusům Západu za každou cenu zachránit unipolaritu a svou globální dominanci, za každou cenu – i za cenu světové války. 

Konflikt Palestinců s Izraelem nebyl přední linií konfliktu civilizací. Teď se stal. Stejně jako napětí mezi Ruskem a Ukrajinou mělo regionální charakter, dokud kyjevské nacisty nezačal podporovat Západ. A tehdy se válka na Ukrajině stala frontou globální konfrontace mezi multipolaritou a unipolaritou.

Rozsah této konfrontace roste. Situace je čím dál tím horší. Již miliardy lidí na planetě jsou přesvědčeny, že kolektivní Západ a jeho spojenci jsou absolutní zlo a civilizace Antikrista.

Snad jen příchod Trumpa nebo začátek plnohodnotné občanské války ve Spojených státech může zachránit svět před Apokalypsou, nebo ji alespoň oddálit. 

Demokraté, globalisté a neoconi vedou lidstvo přímo do propasti. Což je přesně to, co démoni musí dělat.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/sulCf

sdíletj na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
12. 11. 2023 22:09

🙂 A prágl je jejich rokle troglodytů.

ijn
12. 11. 2023 22:21
Odpovědět  sergej

dokonce v pátek a sobotu 11,11,2023 zasedala Trilaterální komise mudrců v práglu a (P)resident PePa alias Pávek byl jejich vítačem, hostinu na Hradě platila PPF, na Žofíně práglovo konšelé!!! ani slovo, co projednávali, média mlčí, kolik běženců musíme přijmout a jak prodávat půdu, nebo to byl už kár za kchárla?

sergej
12. 11. 2023 22:22
Odpovědět  ijn

Zbambuliriát chunty korporátu..
https://rumble.com/v3v86p2-november-12-2023.html

Putinovec
13. 11. 2023 09:09
Odpovědět  ijn

Z toho můžete vidět , jak moc jsou zoufalí .

Pavel z Moravy
13. 11. 2023 10:25
Odpovědět  sergej

Jo, je to světová metropole idiotismu.
.

Jaris
12. 11. 2023 23:41

Hochstapler a vyzily playboy Trump rozhodne svet zachranovat nebude. Jeho stredem zajmu je predevsim patolizalska ochrana teroristickeho Izraele a na druhem miste jeho ‘vzdusne zamky’ ‘make America great again’.

Pavel
12. 11. 2023 23:50
Odpovědět  Jaris

Pitomosti poucnych z ucebnik akademiku v jednom kuse ,prezvejkavaji falesny ,zkriveny skutecny udalosti .Napr. z Husa /akademika ,vopakujicicho Wyclefa/ si udelali nekonecnou zvejkacku.
Vopakujou vopakovany,protoze pouckama ucpavany nejsou schopni a maji zakazany myslet a jen posluhovat za vice odmeny a lepsi pohodlnejsi zotroceni.
Otroctvi je pohodlnost a nesnasi ani zmeny. Stale se opakuje jen zlepsovani , zdokonalovani metod zotroceni . I za cenu milionu obeti.Zafanatizovany silenci a teroristi , jako.
/Marx,Lenin,Trockij. Dnes je vetsina nasleduje ,znamena to pohodli ,hlavne se nemusi myslet /levice,pravice/ sou ucpany a proto nemuze bejt nic jinyho..

sergej
13. 11. 2023 00:47
Odpovědět  Pavel

Ano a posadit si kolbenkáře soustruhátů na 3 000%, druhými ZDROJE JSOU všichni to říkají do vrcholu korporátu 5. demolice chunty 108. čky je trýznivá sebevražda.

Tupý hulvát
13. 11. 2023 07:55
Odpovědět  Pavel

Takoví hlupáci,kteří snahu o spravedlivější svět nazývají terorizmem jsou důvodem těch srxček ,které dnešní tupci volí a potom kvičí,koho volili.

Pavel z Moravy
13. 11. 2023 10:28
Odpovědět  Tupý hulvát

Moje slova.

Bety
13. 11. 2023 10:20
Odpovědět  Pavel

“Pohodlnější zotročení” je vždy pohodlnější jen pro otrokáře. A kdyby se lidé v průběhu věků zotročení nebránili, stále by nám vládli na způsob třeba faraónů. A jeden z účinných způsobů jak si vládu udržet, je naházet co nejvíce špíny na ty, kteří se snažili lidi zorganizovat, aby se vzepřeli. Mezi ně ale ani náhodou nepočítám třeba Trockého – a měli jste si všimnout, že kupodivu ten zavalený splašky a “hromadami mrtvol” není. Naopak Stalin, který se skutečně snažil – a velmi se mu to povedlo – sliby revolucionářů uskutečnit,
je všude prezentován co nejhůře.
Průšvih je, že otrokáři zorganizovaní jsou a to velmi chytře. Teď například jsme všichni otroky bank a jejich půjček na kdeco, bydlením počínaje. Bez toho by prý svět nefungoval .
Velká pravda je, že peníze by měly být sluhy, ne pány. A k účinné obraně proti nim je třeba mít nějaký plán, neboli ideologii.

unor 2022
13. 11. 2023 08:33

O jake krestanske civilizaci se tu hovori?
Staci sledovat co se deje v samotnem srdci krestanstvi, Vatikanu. Cemu vsemu dnes zehna nejvyssi udajny zastupce Boha na Zemi.
Staci degenerace pojmu muz, zena, rodina. A ze je toho vice.
Jaka je ve skutecnosti ona zidovsko krestanska civilizace nam predvadi dnes a denne.
Za uslechtile pojmy se schovavaji nejvetsi darebaci na Zemi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
13. 11. 2023 09:37

Redakcia ak chceme zmeniť svet musíme začať od seba a v duchu tohoto hesla som pripravil plán pre spoluprácu na vedeckom projekte Ing. Blahynku a kolektív https://www.youtube.com/watch?v=56m4SEgRYgU.
Prosím aby ste sa zamysleli nad touto možnosťou. Dúfam že ste prijali tento ich plán, nebude vás to stáť nič. Jediné čo treba sú 3 body pre splnenie úlohy na konci uvedeného videa.

1.Uvediete toto video na 1 deň ako hlavnú titulku. Petr007 /povýšil som ho od jeho posl.článku/ k tomu napíše krátky vlastenecký komentár, aby sa konštr. príspevkami dosiahla diskusia a ziskali dáta a spätná väzba pre vedecký tím vašich výskumnikov. Na konci článku bude oznam, že každý kto sa zúčastní diskusie, automaticky súhlasí s odovzadaním screenshotu diskusie vedcom na email uvedený na konci videa a ten potom odošlete. Nie je na tom nič protizákonné.

JoFa
13. 11. 2023 09:40
Odpovědět  JoFa

2.Pošli ďalej/tento film určite poznáte/, prepošlete článok aj s videom ostatným alternatívnym webom, ktoré majú diskusiu k článku, aby spravili podobne ako vy a odoslali diskusie- nazvyme to napr. Iniciatíva vytvor si svoj štát. Dôležité je aby ľudia v diskusii uviedli nielen názor a riešenie, ale aj príp.kontakt organizácie, ktorú vedia ďalej osloviť pre šírenie prednášky. Zapojiť sa môže každý aj organizácie /odbory občianske združenia, jehovisti, katolíci, kališníci…/, tie sú veľmi žiadané aj pre ďalšiu spoluprácu s vedcami- hlavne uvedené kontakty v komentároch.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
13. 11. 2023 09:50
Odpovědět  JoFa

3.ide o vedeckú prácu a “Na každom názore záleží !”, ak chceme-te niečo dosiahnuť aj toto je cesta, vedci získajú nielen dáta, ale aj odpoveď národa pre ktorý to robia a táto spätná väzba je veľmi dôležitá pre ich povzbudenie v ďalšej práci. Táto aktivita môže slúžiť pre vytvorenie novej politickej strany, ktorá bude komunikovať so skupinou vedeckou a tvoriť podľa navrhnutého programu. Môžu sa neskôr zorganizovať nové protesty za predčasné volby, kde sa vyzbierajú podpisy/ Praha,Brno,Č.Budejovice, Plzeň všade sa premietne táto prednáška ako plán a začne sa tvoriť pol. strana.

JoFa
13. 11. 2023 09:55
Odpovědět  JoFa

Video treba presunúť aj na odysee alebo rumble, aby to nemohli stiahnuť z you tube.

Boomer
14. 11. 2023 08:35
Odpovědět  JoFa

Paretovo pravidlo 80/20 lze aplikovat do mnoha oborů lidské činnosti. Při snahách o změny ve společnosti se však musíte vyrovnat se skutečností, že bude akcelerováno v opačném gardu, kdy 80% neproduktivních jedinců bude házet vidle do snah zbývajících 20% aktivních. A budou tak činit bez jakékoli snahy o racionální obhájení své činnosti, jedinou motivací jim bude jen jejich vlastní nechápavost.
Moje osobní zkušenosti z devadesátých let i ze současnosti. Což ovšem neznamená, že to nezkusím znovu..

Pavel z Moravy
13. 11. 2023 10:23

Většina světa se od těchto zdegenerovaných západních grázlů odtrhne. To je jasný důsledek vývoje rozpadu morálky v těchto částech světa. Jiné východisko pro zbytek planety ani neexistuje. Nikdo vás zápaďáci nebude mít na planetě rád. Ale tupé a přeformátované mozky liberálů to nebudou schopné pochopit, nu a nás naši zaprodanci přímo vtáhli do této ekipy idiotů.

Spam Janka
13. 11. 2023 12:55

osobne si to nemyslim….ano, vo vedeni Zapadu je kopa blbcov a senilov, pravdepodobne aj satanistov. Ale hodnoty su vo vedomi a casto si ich clovek ani neuvedomuje, az kym nehrozi, ze ich bude musiet popriet. Naozaj by Vam nevadilo, keby prisli muslimovia a zacali presadzovat svoju sariu?? Naozaj by Vam nevadila krvna pomsta?? V com su lepsi muslimovia ako zidia, v tom, ze na nich teraz zidia utocia a ze su obetami??O com je u nich sloboda?Nie, naozaj nechcem zit vo svete, kde tito presadia svoj rebricek hodnot. A to, ze niekto na Zapade si mysli, ze materializmus je jedina vec, uvedomte si, ze u islamskeho statu to je len preto ine, ze ten materializmus tam nemaju v hnotnej podobe. Chodte do Dubaja, co to je, ak nie materializmus non plus ultra?? Myslite si, ze keby mali v arabskych krajinach moznost zit tak ako u nas a ze keby dusevne neboli na urovni nasho stredoveku (realne maju podla ich kalendara rok 1445 a to je obdobie nieco zhruba po kriziackych vypravach), tak by boli “lepsi” ako zapadniari?? Vidite ake su ich spolocnosti duchovne lepsie, vyspelejsie?? Su ich bohati sejkovia lepsi vladcovia ako nasi alebo len nemozu vojensky expandovat a este im tak nesibe

primak
13. 11. 2023 16:12

Dost překvapivá ta poznámka od Dugina, opravdu to řek? “Snad jen příchod Trumpa…”
Anebo je to naschvál “polibek smrti”, přece si Američani nenechaj radit od Dugina.

Boomer
14. 11. 2023 08:41
Odpovědět  primak

.. Trump je především byznysmen, a jako takový snad chápe, že je lépe pustit část trhu dobrovolně, výměnou za jisté, leč omezené ztráty, než riskovat tvrdý konkurenční boj o zachování celého původního obchodního prostoru, ovšem s nejistým výsledkem a velmi reálným rizikem totální prohry a krachu.
Zaručená jistota malého míru(bipolární dělení světa) nebo možnost velké prohry či výhry při bitvě o dosavadní unipolaritu… a včil co si vyberete?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$