Zápis z jednání se sudeťáky v Mariánských Lázních před 26 měsíci

Bývalý poslanec Bohuslav Chalupa zveřejnil na svém facebookovém profilu 26 měsíců starý zápis z jednání sudetoněmeckého Landsmanschaftu v Mariánských Lázních. Tam se  konal  užší dialog v rámci vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života. Budete se divit, co je tam napsáno.

Ve dnech 28. – 30. dubna 2017 se v Mariánských Lázních sešly špičky sudetoněmeckého Landsmanschaftu a konal se zde tzv. užší dialog v rámci vnitřního školení českých osob veřejného, mediálního a politického života. Školení vedl Steffen Hörtel v němčině.

Mariánské dialogy byly vedeny na téma, které jsme popsali výše a sestávalo se ze tří základních fází:

1. Rozštěpit české vlastenecké frakce tak, aby nebyly ochotné navzájem spolupracovat a neshromažďovaly odpor proti německým zájmům v ČR.
Byli vytipovaní základní politici Václav Klaus st. v ČR a Jarosław Kaczyński v Polsku v rámci definování páteřních ohnisek vlasteneckých sil a prosazování českých i polských národních zájmů. Zároveň byl definovaný Andrej Babiš jako překážka v prosazování německých zájmů v ČR.

2. Postupná relativizace historie tak, aby se stala kompatibilní s německým pohledem a uspořádáním Nové Evropy podle Berlína, kterou definovala už Angela Merkelová. Novodobí historici vykládající pokroucená historická fakta, relativizující řádění německých Nacistů, zveličující údajné vyhnání Němců po 2. světové válce (zakotvené na Jaltě).

3. Přimět českou vládu, aby sama a DOBROVOLNĚ usilovala o zrušení Benešových dekretů. 
Němci sami nesmí vstupovat do těchto procesů, které byly ukotveny na Jaltě vítěznými mocnostmi, protože by postupovali v rozporu s mezinárodním právem. Dosazením proněmeckých politiků v cílových zemích na všech úrovní se ale dospěje k tomu, že rovněž sami čeští politici budou o zrušení Benešových dekretů DOBROVOLNĚ usilovat.

To přece chtějí sami Češi, což už v rozporu s mezinárodním poválečným právem přece nebude.

http://facebookový profil Bohuslava Chalupy
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zapis-z-jednani-se-sudetaky-v-marianskych-laznich-pred-26-mesici/

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře