Vladimir Karasev: vláda Velké Británie je obviněná ze zabíjení důchodců

Lidová unie Velké Británie (The People’s Union of Britain — PUB) se chystá vznést obvinění proti vlastní vládě za masakr důchodců.

Obvinění bude vzneseno zejména proti bývalému ministrovi zdravotnictví Mattovi Hancockovi, že od dubna 2020 jsou v nemocnicích předávkováni lidé, kteří jsou starší a zranitelní, morfinem a midazolamem.

Data naznačují, že Hancock spolu s řadou vládních úředníků a vedoucích Národní zdravotní služby (NHS) prováděli rozsáhlý program, jehož oběťmi byli důchodci, kteří údajně zemřeli na Covid-19.

Ve skutečnosti jim byl v pečovatelských domech podáván midazolam hydrochlorid, který byl smrtelný, se stejnými příznaky jako u těch infikovaných Covid-19.

graf1

V grafu vidíte, jak pokaždé, když došlo k nárůstu receptů na midazolam, došlo k nárůstu úmrtí Covid-19. Pokaždé, když recepty na midazolam klesly, klesla i úmrtnost.

Za obviněním proti vládě Spojeného království stojí známá a respektovaná právnička Claire Wills Harrisonová, která od poloviny roku 2020 shromažďuje důkazy o nadužívání midazolamu v domovech pro seniory.

Vyjádření právničky:

„Výše uvedený graf byl sestaven na základě údajů z průzkumu u pacientů, kterým předepisovali midazolam mimo nemocnici, od ledna 2020 do března 2021. Tento graf zobrazuje úmrtnost ve věku nad 65 let rozdělenou podle věkových skupin. Vláda musí odpovědět na závažné otázky týkající se používání midazolamu za posledních 15 měsíců. Spolu s PUB se jejich zeptáme u soudu. Máme dost drtivých důkazů na to, abychom vznesli obvinění z masového vraždění těch lidí, kteří měli být zdravotní politikou vlády Spojeného království chráněni. Nyní jsme vytvořili komplexní základnu důkazů, která odhaluje činy všech zúčastněných v dodavatelském řetězci midazolamu a morfinu.“

V průběhu následujících dvou týdnů plánuje „Lidová unie Velké Británie“ podat na magistrátní soud obvinění z hromadného vraždění a z pandemických podvodů.

PUB je také v procesu vznášení obvinění proti vyšším britským policejním úředníkům. Unie požaduje, aby policie vyšetřila přesvědčivé důkazy o genocidě spáchané vládou Spojeného království v domovech důchodců od března 2020.

the daily expose

Novináři Daily Expose se dozvěděli, co přesně bude u soudu proti vládě podáno:

  • Midazolam je droga, která se v USA používala při popravách smrtící injekcí.
  • Podle právních předpisů Spojeného království mohou lidé dostat midazolam pouze v nemocnici a v ordinaci lékaře, která má vybavení potřebné ke sledování srdce a plic a poskytnutí rychlé lékařské péče v případě nežádoucí reakce.
  • Midazolam může způsobit vážné problémy s dýcháním, jako je povrchní, zpomalené nebo dočasně zastavené dýchání, které má za následek smrt.
  • Na začátku údajné pandemie Covid-19 si ministr Matt Hancock objednal dvouletou dodávku midazolamu z Francie a pak objednal další dávku.
  • Na uzavřeném zasedání parlamentního výboru, kterého se zúčastnili ministr Hancock, profesor Wang Tam a nejmenovaný konzervativní poslanec, Dr. Luke Evans uvedl, že „snadné smrti“ lze dosáhnout pomocí tří složek, včetně midazolamu.
  • Hancock a vláda změnili zákon o certifikaci úmrtí pod záminkou zákona o koronaviru.
  • Zákon o kremaci byl pozměněn, aby se odstranila potřeba podpůrného lékařského osvědčení.
  • Byl pozměněn zákon o proplácení léčebných výloh.
  • Byl novelizován zákon o návštěvách rodiny a přátel v domovech s pečovatelskou službou.
  • Na konci roku 2020 Komise pro kvalitu péče zjistila, že 34% pracovníků ve zdravotnictví a sociální péče uvedlo, že byl na ně vyvíjen nátlak, aby neresuscitovali staré lidi z domovů důchodců, a aby tuto skutečnost neoznamovali jejich příbuzným.

Co na to říci …

Jste zvířata, páni z mlhavého Albionu.

Jste kanibalové.

Chtěl bych vyjádřit naději, že odvážné dívce-právničce se společně s Lidovou unií Velké Británie podaří dosáhnout spravedlnosti u soudu.

Vladimir Karasev
https://bit.ly/3wHfAUA

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
18. 7. 2021 12:52

Držím té statečné ženě palce, ale zároveň je zcela opodstatněné se obávat, že tito hnusně odporní anglosasští vrazi a kanibalové se budou ze všech sil snažit tuto odvážnou ženu a její kolegy a kolegyně násilně umlčet?! Mladá a jistě i zdravá žena bude mít najednou „náhlou“ zástavu srdce, nebo „zabrzdí“ svoje auto o strom?!? To je přesně ten jejich styl!!!!