Šokující odpověď Putina na otázku reportéra BBC – video


Neserte Putina – Lupo Anetta

sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 7. 2019 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Ach:)) to jsi mi s těmi videjky udělal radost. O té písničce jsem vůbec nevěděla. A tu odpověď reportérovi BBC.. to je už hodně dávno, ale opakovat by se ta moudrá a pravdivá slova ruského vůdce měla každý den. Vysvětlil to tomu arogantnímu reportérovi polopatě, i on musel pochopit. Všichni štváči by se měli chytit za nos a šoupat maximálně nohama a ne furt kecat žvásty o ruské propagandě.

Editor
19. 7. 2019 22:44
Odpovědět  josh-xy

Já ráda poslouchám Putina, on opravdu srozumitelně odpovídá. A bez papíru a věčného ehm, ehm, ehm,… a hlavně normálními slovy a ne tou hatlamatlatilkou co mluví politici.
Přílepek dobrej:)) ale to první, tak to nemá chybu.? ani mě nepřekvapuje že to nikdo nezveřejnil. Nedej bože ještě by lidi začali přemýšlet,,, co když je všechno jinak, že?:))

Editor
19. 7. 2019 23:10
Odpovědět  josh-xy

Ty vogo,… hlavně že příspěvek co na to upozornil smazali. Hovada.

Editor
20. 7. 2019 09:55
Odpovědět  josh-xy

To je zase bouře ve sklenici vody, kdyby nebyly v prostěradle s ručníkem kolem palice, tak si toho nikdo nevšimne, jde o odpadní vodu, která teče do řeky, je příjemný si umýt nohy v teplý vodě, když celej den chodíš. Nakonec karlovarská voda je tak akorát k posrání a ne k pití. Nebožka je z Varů, když jsem tam prvně přijel, tak mě nutila se napít z každýho napít a mě to jednak nechutnalo, jednak to bylo teplý a hlavně mi po tom bylo blbě, lemtat furt vodu. Já si jako puberťák umyl nohy ve Fontáně di Trevi i v dalších ikonických římských fontánách a nikomu to nevadilo a nikoho jsem nepohoršil, dělali to kolem všichni.