„… šlo o pokus o vraždu…“

Po policejním vyšetření / Další dno České televize / Totalitní sešup ODS.

Tři glosy. P. Štěpánek.

Po policejním vyšetření a očekávaném odložení kauzy „pobodaný poslanec TOP 09 Feri“, jež v našich médích suverénně přebila více než 300 mrtvých na Srí Lance, můžeme po objasnění, že dotyčný opilec se rýpl o okenní parapet, učinit tento dílčí závěr:  
Vítězi nevyhlášené ankety o mediálního troubu měsíce se stávají
J. X. Doležal („… šlo o pokus o vraždu…“ – článek 1) a Pavel Novotný („… zjistím identitu těch dvou, tu zveřejním a začnu jim potichu dělat zle, jsem mstivý člověk…“ – článek 2). Reportér Reflexu J. X. Doležal je evidentně ještě větší zhulenec, než za jakého se obvykle vydává, a starosta Řeporyjí za ODS Pavel Novotný ještě větší kretén, než za jakého se v minulosti sám a dobrovolně prohlásil. Gratuluji!  

Další dno České televize  

Českou republiku ve čtvrtek navštívilo několik významných evropských politiků. Kupříkladu předsedkyně francouzského Národního sdružení a finalistka minulé prezidentské volby Marine Le Pen či předseda nizozemské Strany pro Svobodu Geert Wilders. Namísto toho, aby veřejnoprávní ČT, jež má ze zákona povinnost poskytovat vyvážené, objektivní a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů, učinila vše pro to, aby je dostala do svého studia a natočila s nimi rozhovory, pozvala do Událostí, komentářů prý prominentního francouzského filozofa, ve skutečnosti dalšího z umanutých, popletených kavárníků, žijících ve své slonovinové věži, Bernarda-Henriho Lévyho, jenž po celou dobu rozhovoru nedělal nic jiného, než že lil své nemilované krajance, rozuměj významné francouzské a evropské političce, kýble pomyjí na hlavu. Prostě objektivní, vyvážená a všestranná veřejná služba jak vyšitá!   A propos, v České televizi ani nevědí, jak se politická strana Mariny Le Pen jmenuje.
Českou televizi zrušit! I zadarmo by to bylo drahé, natož za povinné výpalné.  

Totalitní sešup ODS   

Totalitní sešup ODS do podoby bolševické, možná přesněji eurobolševické strany pokračuje. Sněmovna na návrh ODS odvolala Zuzanu Majerovou, stále ještě členku ODS, ze všech výborů Poslanecké sněmovny. Mít jiný názor na vyloučení kolegy ze strany a jeho odvolání ze školského výboru totalitní strana prostě nedovoluje. V zahraničním výboru nahradí poslankyni Majerovou, jež několik let žilav Kanadě a plynně hovoří anglicky, nepostradatelný Marek Benda a ve školském výboru někdejší učitelku Majerovou nahradí hrobař pražské ODS Bohuslav Svoboda, profesí gynekolog. Také vás napadá, že ODS tím gynekologem jasně deklaruje, kam její politika míří? Suma sumárum: Kdo nejde s námi, jde proti nám!
Kdypak a kdepak já už jsem to slyšel?  
Autor: Petr Štěpánek, Pardubicko, ČR, 28. 4. 2019 

Zdroj:https://www.reflex.cz/clanek/komentare/94672/neuveritelne-svinstvo-narod-tleska-rasistickemu-utoku-na-poslance-feriho.htmlhttps://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-potresta-pachatele-napadeni-Feriho-Zlobu-namiril-i-do-ODS-578899

sdílet na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
28. 4. 2019 23:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem, a nebo sekerou…. no jo, ale to se netýká tohohle fňukny.

Editor
28. 4. 2019 23:37
Odpovědět  josh-xy

Rybičku:)) pokus o vraždu…. pomoc… ten Doležal s Novotným tak ti mají fakt dost.

Editor
29. 4. 2019 00:17
Odpovědět  Janinna

Ahoj:)) už jsem si myslela, že jste všichni odpadli. A škoda facky, která padne vedle. Ty nejsi v divočině?

Editor
29. 4. 2019 00:54
Odpovědět  Janinna

V Luhačovicích jsem už byla taky, třikrát. Jednou z práce na teambuildingu a dvakrát jsme si tam zajeli s manželem. Je tam hezky, i na špacíry. Takový klídek. Za tři dny už klídku na mě bylo moc, ještěže jsem tam objevila minigolf a bowling. Ten hraju hrozně ráda. Ne že by mi nějak extra šel, pořád ta koulící potvora mi lítá doprava a hups do žlábku. Takže ho hraju blbě, ale o to raději:))
Co je to trojpivka?

Editor
29. 4. 2019 01:11
Odpovědět  Janinna

Jo je to jako kuželky, jenom ta koule je drobátko jiná:))
Aha… 1,5 l. To si měl doma dost dobrou zásobu:))
Už musím jít spát, zítra jdu do práce. Měj se dobře a dobrou noc.

Editor
29. 4. 2019 01:35
Odpovědět  Janinna

mě fakt sere, že každý idiot v novinách automaticky přepisuje všechna jména a slova přes angličtinu, asi protože mají kluci mindrák, že mají malý péro. To se našel blb, který napsal Tsar Puška a vyvrcholením byla Tsar Bomba, protože kretén jeden, přestože podle věku nutně měl ruštinu ve škole, tak dělal, že neumí rusky číst a musí to cedit přes angličtinu. Proto mě sere i tsunami místo cunami.