Pryč z EU

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)

Když jsme do ní v roce 2004 vstupovali, vítali nás do rodiny. Slibovali nám volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu. Říkali, že za pár let bude naše životní úroveň jako na západě. Jenže místo toho přišla Lisabonská smlouva a stále nesmyslnější směrnice, normy, zákazy a nařízení, proti nimž se nemůžeme bránit. Po patnácti letech nadějí a zklamání nás mocní odsoudili do role občanů druhé kategorie. Taková je současná Evropská unie. A právě takovou, pravdivou, bez příkras, růžových brýlí a falešných pozlátek ji ukazuje nový strhující dokument Stanislava Brunclíka. Pohlédněte pravdě do očí.

Autor: Stanislav Brunclík

Účinkují: František Matějka, Otto Černý, Jakub Janda, Vendula Dosedlová, Benjamin Kuras a Martin Simandl

Centrum nezávislosti České republiky nemá za cíl na filmu finančně profitovat. Hlavním cílem je poskytnout široké veřejnosti další z mnoha různých pohledů na Evropskou unii a přispět k zahájení seriózní celospolečenské debaty o smyslu našeho členství v EU.

Film si zde můžete bezplatně prohlédnout nebo stáhnout v nezkrácené a necenzurované podobě. Za jeho sdílení předem děkujeme.

Stáhnout ve Full HD (1 GB) (klikněte pravým tlačítkem a zvolte „Uložit odkaz jako…“)

Stáhnout v HD 720p (450 MB) (klikněte pravým tlačítkem a zvolte „Uložit odkaz jako…“)

Stáhnout Full HD z ulozto.cz (klikněte a otevře se stránka pro stažení) Stáhnout Full HD z Fastshare (klikněte a otevře se stránka pro stažení)

copyright Centrum nezávislosti České republiky, z.s.

https://www.pryczeu-film.cz/

Přihlásit: Login
2000
1 Komentáře vlákna
4 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
2 Autoři komentářů
  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Kupoval jsem si sem tam něco na ebay, sem tam na amazonu. Je dost symptomatické, že i když Amazon má tady logistické centrum, spousta věcí z nabídky se sem buď poslat nedá, nebo za extra peníze podstatně vyšší než do původních zemí EU.