Pryč z EU

Když jsme do ní v roce 2004 vstupovali, vítali nás do rodiny. Slibovali nám volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu. Říkali, že za pár let bude naše životní úroveň jako na západě. Jenže místo toho přišla Lisabonská smlouva a stále nesmyslnější směrnice, normy, zákazy a nařízení, proti nimž se nemůžeme bránit. Po patnácti letech nadějí a zklamání nás mocní odsoudili do role občanů druhé kategorie. Taková je současná Evropská unie. A právě takovou, pravdivou, bez příkras, růžových brýlí a falešných pozlátek ji ukazuje nový strhující dokument Stanislava Brunclíka. Pohlédněte pravdě do očí.

Autor: Stanislav Brunclík

Účinkují: František Matějka, Otto Černý, Jakub Janda, Vendula Dosedlová, Benjamin Kuras a Martin Simandl

Centrum nezávislosti České republiky nemá za cíl na filmu finančně profitovat. Hlavním cílem je poskytnout široké veřejnosti další z mnoha různých pohledů na Evropskou unii a přispět k zahájení seriózní celospolečenské debaty o smyslu našeho členství v EU.

Film si zde můžete bezplatně prohlédnout nebo stáhnout v nezkrácené a necenzurované podobě. Za jeho sdílení předem děkujeme.

Stáhnout ve Full HD (1 GB) (klikněte pravým tlačítkem a zvolte „Uložit odkaz jako…“)

Stáhnout v HD 720p (450 MB) (klikněte pravým tlačítkem a zvolte „Uložit odkaz jako…“)

Stáhnout Full HD z ulozto.cz (klikněte a otevře se stránka pro stažení) Stáhnout Full HD z Fastshare (klikněte a otevře se stránka pro stažení)

copyright Centrum nezávislosti České republiky, z.s.

https://www.pryczeu-film.cz/

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
4. 4. 2019 19:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Kupoval jsem si sem tam něco na ebay, sem tam na amazonu. Je dost symptomatické, že i když Amazon má tady logistické centrum, spousta věcí z nabídky se sem buď poslat nedá, nebo za extra peníze podstatně vyšší než do původních zemí EU.

Editor
4. 4. 2019 20:26
Odpovědět  josh-xy

Jsme tam chtěli koupit se sousedem dohromady malej dieselagregát, ale pak jsem si koupil malej benzíňák, on se zatím na to vykašlal. U nás malýho diesela neseženeš. Teď jsem tam koupil lacinej lowend notebook novej bez systému za polovinu co tady.

Editor
4. 4. 2019 21:21
Odpovědět  josh-xy

přeprodávání je základ kšeftu, to dělá každý. Vrátit se k přímému prodeji výrobcem nebo jeho obchody jako to měl třeba Baťa dneska fakt nejde. A jestli to koupím na Amazonu nebo u jinýho, kdo stejně platí daně někde v nějaký daňový prdeli je vlastně úplně jedno. Tady stejně nedaní nikdo, protože EU!