nezařazené

Pro Joshe a jeho čtyřnohého fešáka:))

Jedním  z nejzáhadnějších tvorů naší planety je kočka. V dávných dobách byla lidmi uctívána, ve středověku
se jí báli, jako stvoření pekla a dnes ji milují. V mnoha domácnostech žijí kočky v blízkosti lidí. A tato roztomilá načechraná stvoření dokáží svým páníčkům ukázat místa, kde se v jejich domě hromadí negativní energie.

Dokonce i ve starověkém Egyptě byla známá magická síla, která je vlastní tomuto zvířeti. Kočky strážily chrámy, chránily je před rabováním a znesvěcením. Kočky mají tendenci chránit nás, lidi, před účinky sil jiných světů. Stačí, abyste sledovali chování chlupatého mazlíčka, abyste pochopili, že může vidět to, co je pro lidské oko nepřístupné.

Jak zjistit, zda kočka ve vašem domě vidí zlé síly nebo obyvatele jiného světa? Terapeuti, kteří se zabývají bioenergií tvrdí, že je snadné to poznat.
Chování kočky je určitým indikátorem přítomnosti negativní energie v domě.
Zvířata, když ji vycítí, dlouho hledí na jedno, určité místo, zatímco vy nevidíte nic podezřelého ani nic, co by mohlo vašeho mazlíčka zaujmout.
Kočka nejenom cítí, ale také vidí energetickou hrozbu. Místům, která jsou akumulací negativní energie ve vašem domě, se kočka bude neustále vyhýbat, nebo naopak bude jim věnovat zvláštní pozornost: bude „syčet“ a ježit srst.

Kočka může snadno identifikovat věci s nízkou energií, které mohou poškodit majitele domu – chová se k nim „nepřátelsky“,  chce je zničit.
Podobně se kočka chová i k lidem, kteří přijdou do vašeho domova se špatnými úmysly.
Pokud je váš mazlíček extrémně nepřátelský vůči hostu, podívejte se na něj lépe! Pravděpodobně vám přeje zlo nebo je nositelem negativní energie.
Zvířata, zejména kočky, se velice dobře vyznají v lidech a jsou schopni rozlišit, kdo je dobrý a kdo je špatný.
V přítomnosti špatných lidí mohou kočky odmítat jíst nebo si hrát.

Někdy kočka opouští dům. Nejčastěji to znamená, že vzala s sebou negativitu, která v něm byla.
Pokud k tomu dojde, vězte, že váš mazlíček si s sebou vzal problémy a nemoci, které vás ohrožovaly, a tak vyčistil váš domov.

Lidé by měli věnovat pozornost chování svých mazlíčků. Může vás to ušetřit  různých problémů.
Například pokud se kočka motá pod nohy, když někam chcete odjet, zvažte tuto cestu – upozorňuje vás
na nepříjemnosti, které vám hrozí.
Špatné znamení je, pokud vaše kočka jde spát na stůl. To předvídá ztrátu někoho blízkého.

Existuje také pověra, že se nesmí nechat kočka spát v posteli páníčka, že si přivodíte nespavost, únavu
a dokonce i duševní poruchy.
Většina majitelů koček s tímto tvrzením však nesouhlasí. Právě naopak – spánek, který mají v přítomnosti vrnících miláčků, je podle jejich názoru zdravější a klidnější.

Bylo vědecky dokázáno, že zvukové vlny vysílané kočkou během spánku působí na lidi relaxačně, uklidňují, přispívají k hlubokému spánku, zlepšují emoční a psychický stav člověka. Tlumené zvuky uklidňují náš mozek. To je vynikající lék na stres a nespavost! Mnoho psychologů radí pacientům, kteří trpí depresí nebo neurózou, aby si pořídili sametového miláčka.

 • Kočičí vrnění dokáže léčit – jak samotnou kočku, tak i ty, kteří ji slyší.
  Studie ukázaly, že zvuky o frekvenci 20-50 Hz podporují růst kostí a hojení zlomenin. Frekvence vrnění mnoha koček je jen 25-50 hertzů.
 • Pokud se kočka na vás dívá a pomalu otevírá a zavírá oči – je to znamení velké lásky.
  Pokud se na ní podíváte stejným způsobem, bude vás považovat za svého nejlepšího přítele.
 • Kočky mohou okamžitě přecházet ze stavu hlubokého spánku do stavu plné pohotovosti.
  Během spánku kočky stále slyší a analyzují zvuky a vůně.
 • Kočičí čumáček je stejně jedinečný jako otisky prstů člověka. Kočka má asi 19 milionů nervových zakončení v nosu, na rozdíl od 5 milionů u člověka. Čumák je možná nejdůležitějším orgánem,
  na kterém závisí přežití zvířete.
 • Kočky stráví téměř 1/3 svého života péčí o sebe a 2/3 spánkem …. proto mají tak málo času milovat své majitele:))

Každý se může rozhodnout, uvidí-li ve svém mazlíčku zvíře s magickými schopnostmi. Nicméně skutečnost, že tato tajemná stvoření  vidí to, co my vidět nemůžeme a mají zvláštní smysl, nejspíš žádný majitel koček popírat nebude.

https://fishki.net/1431507-14-neverojatnyh-sekretov-kotorye-skryvajut-koshki-ot-svoih-hozjaev.html
http://taynikrus.ru/tajny-prirody/kak-koshki-opredelyayut-negativnuyu-energiyu-v-dome/

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
26. 10. 2018 23:01

Kočku jsem měl. Černou se žlutozelenýma očima. Dostal jsem ji 1.9.1969 od stejnoškolačky z devítiletky. První den druháku na gymplu. Šla naší ulicí a držela kotě, tak 10-15 dní s tím, že ji doma s kočkou vyhodili. Moje máma koukala z okna jestli už jdu domů. Viděla kotě a povídala vem ho nahoru, Mě se do toho moc nechtělo, ale vzal jsem kotě nahoru. Máma ho strčila otci za košili, ten vehementně protestoval a bylo hotovo. To, že si kočkou v posteli přivodí člověk nespavost je ryzí a nefalšovaná pravda. Ta mrcha se naučila otvírat si dveře. Ve tři ráno to vzala skokem od dveří rovnou na hlavu. A pak že nespavost nezaviňují. Prdlajz, organizmus se připravil a těsně před třetí jsem byl vzhůru abych se vyhnul útoku černé bestie, miláčka celé rodiny. Normálně nás terorizovala. Když jsem drze spal ve své postali a palec od nohy vadil ve vyhlídnuté pozici a rychle jsem se nestáhl, začala ten palec lovit.  To byla naše milovaná kočička.

Administrátor
27. 10. 2018 00:00
Odpovědět  Janinna
Administrátor
27. 10. 2018 00:16
Odpovědět  Janinna

To, jo, ale jinak je zamračenej, ale to mu dělá obojek. Nějak mi to sem nešlo vložit…mám moc otevřených programů, tak to jde trochu ztuha.

Administrátor
27. 10. 2018 11:38
Odpovědět  Janinna

Ještě dodám, že vznik kočičího vrnění a to jak vzniká i odkud se bere se moc přesně neví. A tak to alespoň lze připodobnit popisu z prastarého sánskrtu, jako tón zvuku ÓM vyladěný na frekvenci 7,83 Hz a známý také jako Schumannova frekvence, která je shodná s přirozeným rytmem planety Země a prvotního vesmírného zvuku vibrujícího v každém atomu. Pomocí zvuku Óm dochází k vyladění lidského mozku na alfa a theta vlny a nejen to, rozechvívá a tím prokrvuje jinak nečinné vnitřní buňky orgánů uvnitř těla. Když přidáme zvuk Húm, které rezonuje v břičních partiích, tak se dopracujeme k zážitku našeho vnitřního bytí. A proto ten kocour vidí tu nečinnost a vždy nahodí ten dobře naladěný a nastavený generátor nejen pro jeho vlastní já;)

Administrátor
27. 10. 2018 00:12
Odpovědět  Janinna
Editor
27. 10. 2018 14:21
Odpovědět  Janinna

Boty jsem nedostal, boty jsem koupil. V roce 1973 za 100,-. Tehdy 25 piv v hospodě (Plzní).