Olga Sommerová je z Čechů znechucena

Olga Sommerová je z Čechů znechucena a většina společnosti prý nemá zdravý rozum.
Většina Čechů je nevzdělaná. Doufá, že sprostý Zeman je nemocný a zdraví jeho mandát možná letos ukončí. Babiš je zločinec, krysař, ale peníze jí nesmrděly. Volby jsou prý zmanipulované, nesvobodné a sní prý o návratu demokracie?  

Ač jsou někteří lidé slavní, respektovaní,oceňovaní a ve svém oboru úspěšní, tak jim přesto někdy nerozumím. Nerozumím tomu, proč paní režisérka mluví způsobem, jakým mluví o prý většině svých spoluobčanů.
Přijde mi to smutné.

Přijde mi to nepěkné až ostudné a malé, označovat voliče toho, či toho za nevzdělance, který nečte, protože paní Sommerovou a Top 09 nevolil. Demokracie je prý v tomhle tak trochu problém, že čím více lidí přijde volit, tím je to prý horší, protože většinou jsme prý nevzdělaní a nedomýšlíme své činy, myslí si paní Sommerová.

“Bohužel s tím nic dělat nejde!” Nikoliv bohužel paní režisérko, ale díky Bohu, že mají lidé volební právo,
ač nejsme každý dotovaným umělcem jako vy.

A když už paní umělkyně sponzora svých dokumentů, pana Babiše nepotřebuje, tak ho nazve zločincem, krysařem a bolševikem a je prý velmi nemravné, že ho lidé volí. Já pana Babiše nevolím, ale nemravné to není. Já tomu říkám demokracie a svobodné volby, a když paní režisérka není schopna výsledky svobodných voleb respektovat, tak ta nastupující totalita by mohla být reálná, ale právě kvůli lidem, jako je paní režisérka a celá ta liberální a údajně demokratická parta.

Jako dobrého politika doporučuje lidu pana Kalouska, protože je prý dobrý člověk.
Paní Sommerová, všechna vaše slova mi přijdou jako nemravnost a urážka většiny mých spoluobčanů.

Takže volby prý byly zmanipulované a čím prý více lidí přijde k volbám, tím je to horší.
Gratuluji paní dokumentaristko, protože vaše slavná kolegyně režisérka Hollandová by pro změnu zakázala volit všem mužům. Feministky musí být asi opravdové demokratky.
Ale, když paní Sommerová tolik straší znaky totality v současné společnosti, a že v Česku prý začal útlak,
tak pro mě jsou tyto výroky totalitou skutečnou a jakožto ten většinový volič nevzdělanec cítím útlak já od lidí jako je paní Sommerová a není jich málo.

To je jedno bohužel ode mě paní režisérko.

  • Nevolíš mě, tak nechoď volit!
  • Volíš někoho jiného, tak jsi nevzělanec a také nechoď volit!
  • Jsi starý, tak nechoď volit!
  • A když půjdeš a budeš svobodně volit koho uznáš za vhodného, tak jsou volby zmanipulované
    a nesvobodné.

Tak to je ta liberální svoboda.

Takto dnes totiž mluví ti, kteří o sobě tvrdí, že jsou demokraté a v případě paní Sommerové dokonce sní o návratu demokracie! Jestli myslí paní Sommerová tu demokracii, když pracovala v 80. letech v Československé televizi (79-80), to nevím, protože vlastně vůbec nechápu, o čem to mluví. Paní Sommerová v roce 2014 kandidovala z té lidské a hodné Liberálně ekologické strany pana Bursíka neúspěšně do Evropského parlamentu a protože to byl neúspěch, tak to o tři roky později zkusila v dresu Top 09 alespoň do té poslanecké Sněmovny, ale neuspěla opět.

Tvrdí o sobě, že je vědma. Nemyslím si to, ale určitě řekla, že v naší politice muži nepustí ženy k lizu.
Tak už alespoň konečně chápu, o co paní umělkyni šlo.
A že by to byl v Evropském parlamentu velký liz paní režisérko.

“Jsem vědma.” “Mám takovou schopnost, že dokážu předvídat.” “Už čtyři měsíce tvrdím a dokonce sázím, že Miloš Zeman prezidentem nebude.” “Já budu volit Jiřího Drahoše.” A Babiš prý získá dvacet procent, tvrdila před posledními volbami prezidenta a do Sněmovny. Neboli paní Sommerová skutečně vědmou není.
Babiš je prý krysař a zloděj, ale nechat si sponzorovat své dokumenty statisícovými částkami ji nevadilo a pan Babiš již byl dávno v politice, ač ona tvrdí, že tehdy ještě nebyl v konfliktu zájmů.

Příště se paní vědmo chyťte s panem Horáčkem za ruku a jděte si vsadit spolu.
“Nekoupil si mě ani pan Babiš a necítím se mu být zavázána.” To z vašich slov skutečně vyplývá paní režisérko, stejně jako u mnoha jiných umělců, kteří dnes po něm plivou a pořádají ty chvilky demokracie.
Paní Sommerová má dnes z pana Babiše husí kůži, ale když se s ním na premiéře svého filmu Magický hlas Rebelky o paní Kubišové vysmátá fotila, tak ji evidentně neměla. Myslím, že paní režisérka má spíše kůži hroší.

Protože se paní Sommerová nazývá hrdou feministkou a zastánkyní humanismu, tak jsou pro ni ženy tou vyzrálejší a kvalitnější polovinou lidstva a po všech těch letech se cítí býti rozumná.

Lidé jsou na sebe prý zlí a způsobil to prý sprostý Zeman. Jestli je něco sprosté a ubohé, tak je to přát prezidentovi nemoc, či smrt a doufat, že to bude do konce roku. Odporné. To je ten váš humanismus? Fuj.

“Měla jsem o Češích lepší mínění.” “Češi jsou zahledění tady do toho malého kotlíku, jako by to byl pupek světa.” Tak se na nás paní, která o sobě tvrdíte, že jste vlastenkyně už nezlobte, že prostě máme rádi svoji
zemi i své spoluobčany. Paní Sommerová se ale na nás zlobí.

“Vzdělaná vrstva, která se zabývá politikou, čte a přemýšlí, je vždycky v menšině.” “A když většina nemá alespoň zdravý selský rozum a netouží po svobodě a pravdě, nechá se zmanipulovat takovým krysařem, jako je Andrej Babiš.” Z toho mi vyplývá, že protože jsem volil Zemana, tak jsem asi negramotný blbec, který slovo politika v životě neslyšel. Vždy budu raději tedy tento negramotný blbec, než bych, kdy volil lidi, jako je paní Sommerová.

Na závěr bych Vám chtěl paní Olgo Sommerová upřímně popřát vše nejlepší k vašemu životnímu jubileu
a hodně zdraví, protože všichni lidé nejsou zlí, i když vás nevolí.

Jenom prosím tolik neopovrhujte obyčejnými lidmi a nepřejte našemu panu prezidentovi Zemanovi nemoc do konce tohoto roku.

….. Víte, on je to můj prezident.

Patrik Juda
http://www.rukojmi.cz/clanky/8593-olga-sommerova-je-z-cechu-znechucena-a-vetsina-spolecnosti-pry-nema-zdravy-rozum

Zdroje: Reflex: Babiš je zločinec a půjde před soud. Většina lidí je nevzdělaná, čím víc jich jde volit, tím je to horší….režisérka Sommerová: Volit Babiše je nemravnost. Je to zlo, které ohrožuje naši svobodu…. PL: Nadává na Babiše, ale jeho peníze jí nesmrdí. Šokující zjištění o Kalouskově umělkyni.

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
5. 8. 2019 21:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jsem znechucený z paní Sommerové. A vůbec se nedivím panu prof.Sommerovi, že se s tou krávou rozvedl.

Administrátor
5. 8. 2019 21:36
Odpovědět  Janinna

Tu nemá cenu komentovat,..Navíc je to o ní dlouho známo,.https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nadava-na-Andreje-Babise-ale-jeho-penize-ji-nesmrdi-Sokujici-zjisteni-o-Kalouskove-umelkyni-497509
A je fakt, že každý, každý normální člově z ní musí být znechucen.