Jak bylo letos a co čekám od příštího roku

Odpověď do ankety serveru První zprávy:

Jaký byl uplynulý rok z Vašeho pohledu? (celospolečensky i osobně).

Osobně to pro měl byl rok velmi úspěšný. Vyšla mi druhá kniha, kterou mi pokřtil Jarek Nohavica a která
se velmi slušně prodává. Moje starší kniha Prolomení hradeb se nadále drží mezi nejprodávanějšími tituly.
Pár dnů před koncem roku jsem podepsal smlouvu s britským nakladatelstvím Arktos, čím jsem se ocitl ve společnosti autorů jako Scruton, Sprengler, Evola, Benoist či Dugin.

A seznámil jsem se také s řadou úžasných lidí – dobrých vlastenců.

Školství i média jsou nadále ovládány radikálními neomarxisty. Přepisují se dějiny a dokonce se vážně hovoří o stavbě pomníku esesákům.

Nedařilo se ale dobře mé zemi. Pokus o milionchvilkový puč se sice nepodařil, ale nadále pokračovalo omezování svobody projevu.

Nadnárodní korporace posilovaly postavení na úkor českých firem. Školství i média jsou nadále ovládány radikálními neomarxisty. Útoky proti všemu českému a národnímu se stupňují. Přepisují se dějiny a dokonce se vážně hovoří o stavbě pomníku esesákům.

Česká republika se připojila k imbecilním programům boje proti počasí, na které ve skutečnosti nemá lidská činnost žádný vliv. Ty programy budou znamenat obrovské zisky pro aktivisty a některé korporace a budou mít děsivě negativní dopady na chudší vrstvy obyvatelstva.

Vedle toho se rozbíhají programy, kdy je dětem zpochybňována jejich pohlavní identita.
Zájemců o změnu pohlaví je už tolik, že kliniky musely vyhlásit stop stav.

A vedle toho v tichosti probíhá výměna obyvatel. Česká republika nekontroluje vlastní hranice, migrantů přibývá, rostou muslimské komunity, radikalizují se, česká justice jim v maximální míře vychází vstříc, přímo v pražské mešitě byla odhalena teroristická buňka, probíhají masivní nákupy nemovitostí arabskými investory…vláda problém ignoruje a opozice dokonce stojí na straně džihádistů.

Je pro mě zklamáním, že se neobjevila žádná vlastenecká politická síla tak významná, aby dokázala rovnocenně zápasit s mainstreamem.

Za velmi pozitivní naopak pokládám, že navzdory tomu všemu a navzdory zastrašování a represím přibývá lidové aktivity. Téměř denně mě někdo kontaktuje s otázkou, co může dělat. Na mnoha místech zahájily činnost vlastenecké skupiny. A znovu se potvrzuje, že skupinou s revolučním potenciálem jsou důchodci.

Na mnoha místech zahájily činnost vlastenecké skupiny. A znovu se potvrzuje, že skupinou s revolučním potenciálem jsou důchodci.

A jeden speciální světlý moment. Městská část Brno – Bystrc dokázala zastavit činnost Lékařů bez hranic a dalších neziskovek na tamní základní škole. Patří za to obrovský dík Hynku Charousovi a jeho skupině Rodiče proti indoktrinaci školáků, které tam působí již několik let. Snad se příští rok přidají i další.

Co byste si přál v roce 2020?

Aby se vlastenecká strana konsolidovala a připravila na velké změny, které nás čekají v dalších letech.
Aby se podařilo zpomalit migraci, blokovat aspoň nějaké multikulturní programy vymývání mozků ve školách
a zpomalit také zavádění dalších prvků islámského práva.

A především, aby krajské volby dopadly tak, že alespoň v jednom kraji bude vytvořena jednoznačně vlastenecká krajská vláda.

https://bit.ly/35bKLK6

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
laylaatwood27
1. 1. 2020 17:34
Odpovědět  Janinna

Rovněž ahojTE všichni.
Byl jsem teď mimo vstupní údaje, tak jsem sem jenom občas načučoval. Dnes TAM byl TRADIČNÍ segedíňák, tak ho TADY udělám do fóroty.
Je to totiž moje doména.(Jako ostatně všechno ostatní 😀 )
Čili všechno dobré a mnoho štěstí pro vás při pokračování svátků. (6-7. 1. 2020)

https://www.youtube.com/watch?v=2bH6mCcaF3U

http://rusko.svetadily.cz/clanky/Vanoce-v-Rusku-se-slavi-dvakrat

Administrátor
1. 1. 2020 21:10
Odpovědět  laylaatwood27

Důležitý je chlape, žes ses přehoup do novýho roku přes ten vlastní podzimní sklad zásob;) škola lepší kowboje. Tedy vítej v novém roce a nabroušenou tužku.

cowboy.jpg