nezařazené

Čau lidi. Mám pro vás skvělou zprávu. Bude se píchat!!

Z tamtý Belgyje konečně přijely první vakcíne. Napícháme zatim sestryčky, soudružku Bohdalovou a mně. Pak dojde řada na vás. Orientačně v létě plus mínus. Spíš plus.
Možná se ptáte, jak to chcem udělat s tím pícháním, když nemáme vakcíny. To je prosímvás velký nedorozumění. Vakcíny jsou objednané. Psal jsem na podzim esemesku prezidentce Německý unije Merkelový a ta mi potvrdila, že vakcíne bude mít do vánoc z Francije v dostatečném počtu prosimvás. Ty Francouze skutečně potvrdili, že vakcína bude do vánoc, ale neřekli letopočet. Takže je musíme zatím kupovat od firem Fajzr a Biolit.
Tak jsem si nechal šlehnout to od toho Fajzru. Když jsem na ty doktore tam koukal tak jsem si všimnul, že v tý lahvičce je toho nějak víc. Tak jsem přišel na to, že některých lahviček se dá nadělat šest dávek. Ale to ještě není všéchno! Pošlu esemesku technologovi z Kostelce, aby se na to podíval, protože tam dokážou z jednoho prasete nadělat dva kamiony párků. Tím by se ten problém s vakcínama měl vyřešit.
Nenechte se zblbnout tou propagandou, že Izrael za stejnou dobu načkoval 10 % populace a my 0,02 promile. To je všechno kampaň a účelovka. Jen samotná senátorka Hamousová měla jedna a půl promile a takovejch lidí má naše hnutí víc.
Pan Blatný na tom maká a má úplně jasnou promyšlenou stratégyji, která zní takto: Očkovat se bude jehlama. Komunikační strategie je taky jasná. Další detaily sdělíme ve čtvrtek. Další pak v úterý. Další pak v pátek. Páteční informace pokáždé nahrazují čtvrteční informace, pokud jsou v souladu s úterníma, pokud ne, nahrazují úterní informace a platí ty čtvrteční, které doplňují, pokud je nevyvrátí informace pondělní.
Teď se tu rozpoutala taková nehezká diskuse o tom, že ty neočkovaný jako měli menší práva než očkovaný, takže třeba nebudou moct jít do hospody jíst, takže vlastně budou lidi druhý kategorie jako za války židi. K tomu vám musím říct jednu důležitou věc.
Není vůbec pravda, že bysme brali nenačkovanejm práva. To je absolutní nesmysl a šíří to tady popírači kovidu a antirouškaři. Nic takovýho prosímvás zavádět nebudeme. Nenaočkovanejm se žádný práva brát nebudou, protože my už jsme sebrali práva vám všem. To jste asi zjistili a jestli jste to nezjistili, tak nemá cenu vám to připomínat, protože je vám to asi jedno. Každopádně všichni už nemáte některý práva. A budete jich mít míň a míň. To, co jste ještě včera mohli, už dneska nemůžete, a co můžete dneska, to nebudete smět zítra. To je snad jasný a komu se to nelíbi, ať si jde makat na kovidovou jednotku.
A my možná nějaké té skupině, říkejme jim třeba naočkovaný, některý ta práva vrátíme. Ale jen část, prosimvás, žádný rozvolňování tu nechcem, protože rozvolňování stojí životy.
Žádný extra zákony na to potřeba nebudou, budeme to dělat jinak, moderně. Bude se to celý dělat přes excelovský tabulky, vedeme stát jako firmu, sněmovnu na to nepotřebujeme, tam se stejně jen žvaní a nic. Prostě to bude všechno na soukromých subjektech, který buď přijmou odpovědnost za boj s kovidem a pomohou uplatňovat naši stratégii, pak dosáhnou na ty kompenzáce a bonusy, nebo nepřijmou odpovědnost za boj s kovidem a nebudou vládě pomáhat a pak nedostanou nic a ještě je zakleknem přes finanční správu. On si nějakej hospodskej, holič nebo aerolinkář rozmyslí, až dostane třetí likvidační pokutu, jestli bude obsluhovat občany ty neproočkovaný.
Probíral jsem to po esemeskách se soudruhem Rychetským, to je ředitel toho soudu ústavního, a ten říkal že je to v pohodě, protože nikdo nebude diskriminovanej, jen se prostě někomu něco dovolí, a někomu něco dovolit není nic proti ničemu. Taky říkal, že jídlo v hospodě nebo lítat k moři není žádný lidský právo, takže může nějakej antirouškař těžko tvrdit, že by se to týkalo lidských práv. Pan Rychetský je vynikajicí odborník na ústavní právo, protože neustále zvyšuje jeho flexibilitu, takže ho vlády mohou čím dál více ohýbat.
Naopak my chcem ty nenaočkovaný zrovnoprávnit s očkovanejma. Pro ty, co se chtěji naočkovat, se budou dělat ty očkovací centra. Pro ty, co se očkovat nebudou chtít taky budeme budovat centra. Bude se tam dělat hlavně osvěta, takže jsme to první pojmenovali Osvětim. Budou to takové jako tábory, kam odjedou, budou tam bydlet a budou tam absolvovat přednášky o výhodách očkování. Budou tam mít lékaře a kotelnu a budou moct si přečíst Seznam Zprávy. Taky budou pracovat a budou je tam navštěvovat celebrity, třeba pani Bohdalová, aby jim vysvětlily, že si nemůžou brát celou společnost jako rukojmí. Chtěli jsme pro to vymyslet nějaké hezké marketingové heslo, tak jsme udělali tamten hackathon a vyhrála to jedna německá agentura s heslem Impfung macht frei. Musíme to ještě přeložit do češtiny, na to vypíšeme tendr příští týden.
Jo a nenakupujte od nenaočkovaných cukr, kávu a mouku. Může to být nakažené. Kupte si radši dobrou vánočku z Penamu.
Společně to zvládnem a porazíme ten virus. Zdarec kakanec, dostanete píchanec od vlády, za dva tři roky na vás vyjde řada! A hlavně nezapomeňte, očkování osvobozuje!
https://bit.ly/3oUIZHL

sdílet na