Byli američtí kosmonauti skutečně na měsící?

Jak reagovali američtí kosmonauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci?

5 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
31. 1. 2022 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky jeden velký humbuk…. tím spíš, že to nikdo nedokázal zopakovat – ani uskutečnit, protože kolem země je magnetická zóna, která zničí všechno živé….. tedy i kosmonauty…. ani zvířata se neodvážili tamtudy propašovat, natož lidi… A přesto se lže dál a dál… a Rusové je mlčením kryjí, aby na ně měli páky….

Albi
31. 1. 2022 20:15
Odpovědět  zdena

Kolem toho přistání je plno podivností. Nejlepší a logické vysvětlení je tady. Včetnš té ruské úlohy.

http://leva-net.webnode.cz/products/apollo-mytu-zbavene/

Milan
1. 2. 2022 09:48
Odpovědět  zdena

ono je vubec zajimave ze Rusi jim vylovili modul

Milan
1. 2. 2022 11:46
Odpovědět  Milan

Když už používáš mé jméno, buď té lásky a začínej větu velkým písmenem. Milan.

Admine, jak je možné, že v tom máte takový bor-del?
Tvrdíte, že se mám přihlásit, jenže já jsem jako Milan přihlášený už od počátku! Kdybych nebyl, neobjevilo by se okamžitě po nakliknutí na odpověď mé jméno a pod ním můj mail !!! Už jednou jsem vás v tomto oslovil a vaše odpověď byla zcela mimo mísu – opakuji, kdybych nebyl přihlášený, jak by se mohlo po nakliknutí pod rámečkem, ještě než vůbec něco napíšu, objevit mé jméno a mail ?! Nebo je ten váš robot id-iot a cokoli kromě vymazávání vulgarismů je nad prahem jeho rozlišovacích schopností?

Milan
1. 2. 2022 20:04
Odpovědět  Milan

to je aj moje meno tak proc ja sem se prihlasil celym menem ja za to nemuzu na HZ mam prispevky pod celym menem a prijmenim

Anonymní jméno komentáře
2. 2. 2022 12:25
Odpovědět  zdena

Chruščova uplatili aby mlčal. Rusi vedia pravdu.

Editor
2. 2. 2022 17:56

1969 (datum přistání) šéfoval SSSR už dost dlouho Brežněv, Chruščova sesadili 1965.

cnk
31. 1. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Roku 2017 prezident Putin řekl: „My bychom se taky mohli zeptat Američanů, jak to bylo s přistáním Apolla 11 na Měsíci.“ Byli tam, ale něco zásadního se tají. Gagarina dostali tam a zpět dolů, a žádná obezlička v tom nebyla.
Moonwalkers – krásný legrační film na tohle téma.

zdena
1. 2. 2022 10:07
Odpovědět  cnk

Gagarin nemusel proletět magnetickým prstencem – ten oblétl zemi, ale neopouštěl jí. Kdežto na měsíc musí opustit kosmonaut zemi a proletět ochrannou „zabijáckou“ zónou, díky které je země chráněná před vlivy z vesmíru. A to je ten zásadní rozdíl. Ochranný plášť takové rakety by musel mít tak tlustý olověný obal, že ho žádná raketa neunese.

PENNYS
1. 2. 2022 05:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Já si myslím,že „naši nový BRATJA AMEYKÁNI BLILI“ na měsíci!!!když dokázali celou zeměkouli
DO= Bat,,,,proč by ne????

krpo
1. 2. 2022 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět chtějí odvést pozornost od nějaké špinavosti?!

Editor
1. 2. 2022 16:25
Ohodnotit příspěvek :
     

No, ohledně přistání na Měsíci a fabrikaci přenosu ve studiu. V roce 1969 neexistoval digitální záznam, byl pouze analogový s poměrně nekvalitním (na dnešní dobu) záznamem, pokud by byla celá záležitost komedií natočenou dopředu ve studiích, nějak mi s tím nekoresponduje prokazatelná mise jakéhosi předmětu, který se viditelně na oběžné dráze Měsíce rozpojil na dvě části, po určité době se zase spojil a vrátil se na Zemi. Vše v té době pozorovaly observatoře na celém světě navzájem zcela nezávisle, dokonce i v SSSR a i u nás. Sám jsem jako teenager sledoval v televizi vysílání s přímým přenosem, který nebyl zpochybněný ani tehdy převládající oficiální ideologii. Přistání (ať skutečné nebo fiktivní) jsem viděl v Praze, přistání na Zemi potom v Hannoveru. U přenosu z Měsíce si nedovedu představit, jak by se ve studiu podařil trik, že poskok astronauta na Měsíci je zpomalený a přitom pohyb rukou má poměrně standardní rychlost. Taková maličkost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
1. 2. 2022 16:32
Odpovědět  scipio

A dále pak je dost zajímavé, že až do onoho filmu Kozoroh 1 přistání nikdo nikdy nezpochybnil. Jak známo, na takovém podvodu by muselo spolupracovat opravdu veliké množství lidí a průsak by byl velmi pravděpodobný ještě během celého natáčení, ne až po tak dlouhé době. A už vůbec nechápu, že všechna pozorování v SSSR potvrdila jak příjem signálu radiového i existenci televizního vysílání z onoho předmětu, který evidentně v té době letěl k Měsíci, setrval na oběžné dráze Měsíce, z ní se pak navrátil k Zemi a přistál. Proč by tehdejší SSSR nevyužil příležitosti a nevymáchal USA čumák v jejich vlastním blátě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan
1. 2. 2022 20:07
Odpovědět  scipio

pravda a ted vysvetli ze Pjakin rekl ze jim vylovili modul

Editor
2. 2. 2022 10:43
Odpovědět  Milan

zeptej se Pjakina.

Rustam
5. 2. 2022 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Podvod ktery danovym poplatnikum stal 20miliard dolaru.