nezařazenévěda a technika

Byli američtí kosmonauti skutečně na měsící?

Jak reagovali američtí kosmonauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci?

sdílet na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
31. 1. 2022 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky jeden velký humbuk…. tím spíš, že to nikdo nedokázal zopakovat – ani uskutečnit, protože kolem země je magnetická zóna, která zničí všechno živé….. tedy i kosmonauty…. ani zvířata se neodvážili tamtudy propašovat, natož lidi… A přesto se lže dál a dál… a Rusové je mlčením kryjí, aby na ně měli páky….

Albi
31. 1. 2022 20:15
Odpovědět  zdena

Kolem toho přistání je plno podivností. Nejlepší a logické vysvětlení je tady. Včetnš té ruské úlohy.

http://leva-net.webnode.cz/products/apollo-mytu-zbavene/

Milan
1. 2. 2022 09:48
Odpovědět  zdena

ono je vubec zajimave ze Rusi jim vylovili modul

Milan
1. 2. 2022 11:46
Odpovědět  Milan

Když už používáš mé jméno, buď té lásky a začínej větu velkým písmenem. Milan.

Admine, jak je možné, že v tom máte takový bor-del?
Tvrdíte, že se mám přihlásit, jenže já jsem jako Milan přihlášený už od počátku! Kdybych nebyl, neobjevilo by se okamžitě po nakliknutí na odpověď mé jméno a pod ním můj mail !!! Už jednou jsem vás v tomto oslovil a vaše odpověď byla zcela mimo mísu – opakuji, kdybych nebyl přihlášený, jak by se mohlo po nakliknutí pod rámečkem, ještě než vůbec něco napíšu, objevit mé jméno a mail ?! Nebo je ten váš robot id-iot a cokoli kromě vymazávání vulgarismů je nad prahem jeho rozlišovacích schopností?

Milan
1. 2. 2022 20:04
Odpovědět  Milan

to je aj moje meno tak proc ja sem se prihlasil celym menem ja za to nemuzu na HZ mam prispevky pod celym menem a prijmenim

Anonymní jméno komentáře
2. 2. 2022 12:25
Odpovědět  zdena

Chruščova uplatili aby mlčal. Rusi vedia pravdu.

Editor
2. 2. 2022 17:56

1969 (datum přistání) šéfoval SSSR už dost dlouho Brežněv, Chruščova sesadili 1965.

cnk
31. 1. 2022 20:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Roku 2017 prezident Putin řekl: “My bychom se taky mohli zeptat Američanů, jak to bylo s přistáním Apolla 11 na Měsíci.” Byli tam, ale něco zásadního se tají. Gagarina dostali tam a zpět dolů, a žádná obezlička v tom nebyla.
Moonwalkers – krásný legrační film na tohle téma.

zdena
1. 2. 2022 10:07
Odpovědět  cnk

Gagarin nemusel proletět magnetickým prstencem – ten oblétl zemi, ale neopouštěl jí. Kdežto na měsíc musí opustit kosmonaut zemi a proletět ochrannou “zabijáckou” zónou, díky které je země chráněná před vlivy z vesmíru. A to je ten zásadní rozdíl. Ochranný plášť takové rakety by musel mít tak tlustý olověný obal, že ho žádná raketa neunese.

PENNYS
1. 2. 2022 05:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Já si myslím,že “naši nový BRATJA AMEYKÁNI BLILI” na měsíci!!!když dokázali celou zeměkouli
DO= Bat,,,,proč by ne????

krpo
1. 2. 2022 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět chtějí odvést pozornost od nějaké špinavosti?!

Editor
1. 2. 2022 16:25
Ohodnotit příspěvek :
     

No, ohledně přistání na Měsíci a fabrikaci přenosu ve studiu. V roce 1969 neexistoval digitální záznam, byl pouze analogový s poměrně nekvalitním (na dnešní dobu) záznamem, pokud by byla celá záležitost komedií natočenou dopředu ve studiích, nějak mi s tím nekoresponduje prokazatelná mise jakéhosi předmětu, který se viditelně na oběžné dráze Měsíce rozpojil na dvě části, po určité době se zase spojil a vrátil se na Zemi. Vše v té době pozorovaly observatoře na celém světě navzájem zcela nezávisle, dokonce i v SSSR a i u nás. Sám jsem jako teenager sledoval v televizi vysílání s přímým přenosem, který nebyl zpochybněný ani tehdy převládající oficiální ideologii. Přistání (ať skutečné nebo fiktivní) jsem viděl v Praze, přistání na Zemi potom v Hannoveru. U přenosu z Měsíce si nedovedu představit, jak by se ve studiu podařil trik, že poskok astronauta na Měsíci je zpomalený a přitom pohyb rukou má poměrně standardní rychlost. Taková maličkost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
1. 2. 2022 16:32
Odpovědět  scipio

A dále pak je dost zajímavé, že až do onoho filmu Kozoroh 1 přistání nikdo nikdy nezpochybnil. Jak známo, na takovém podvodu by muselo spolupracovat opravdu veliké množství lidí a průsak by byl velmi pravděpodobný ještě během celého natáčení, ne až po tak dlouhé době. A už vůbec nechápu, že všechna pozorování v SSSR potvrdila jak příjem signálu radiového i existenci televizního vysílání z onoho předmětu, který evidentně v té době letěl k Měsíci, setrval na oběžné dráze Měsíce, z ní se pak navrátil k Zemi a přistál. Proč by tehdejší SSSR nevyužil příležitosti a nevymáchal USA čumák v jejich vlastním blátě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan
1. 2. 2022 20:07
Odpovědět  scipio

pravda a ted vysvetli ze Pjakin rekl ze jim vylovili modul

Editor
2. 2. 2022 10:43
Odpovědět  Milan

zeptej se Pjakina.

Rustam
5. 2. 2022 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Podvod ktery danovym poplatnikum stal 20miliard dolaru.