Ajta krajta, co na to NÚKIB ?

Americký prezident Donald Trump před několika dny uvedl, že se nesnaží uměle blokovat žádnou společnost, včetně čínské Huawei, z amerického 5G trhu. Dodal rovněž, že chce s Čínou férovou soutěž. Zprávu přinesla světová média. Trump se technologickému klání věnoval rovněž na svém Twitteru, který se často stává oficiálním informačním kanálem Bílého domu: „Chci, aby USA zvítězila, ale ne tím, že zablokujeme aktuálně pokročilejší technologie,“ napsal. Doplnil také, že americké společnosti buďto zvýší své úsilí, nebo zůstanou „trčet“ na místě.Trumpovým slovům předcházela poměrně vstřícná diskuze, kterou vedl se zástupci Číny. Delegaci na nejvyšší úrovni vedl čínský vicepremiér Liu He. Ten se rovněž zúčastnil obchodních rozhovorů ve Washingtonu.Agentury také připomenuly Trumpova slova o tom, že nechce jakkoli blokovat technologie, ale jde mu o „great 5G“.
5G sítě jsou podle současné definice budoucností mobilního datového připojení, často jsou také označovány jako pátá generace bezdrátových systémů, která „posune možnosti na zcela novou úroveň“.Čínská Huawei už na konci loňského roku oznámila, že by se ráda podílela na vybudování 5G sítí na území České republiky.

A zase se vrchnost předposrala, jenom ten „nemožný“ prezident, „rusko-čínský agent s teplou vodou“ hned věděl, že je to kravina. Jak to ten chlap dělá?

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdepak asi soudruzi z NÚKIBU udělali chybu? A nejen oni. Kdyby používali vlastní hlavu a ne slepě poslouchali rozkazy Velkého bratra, tak nejsou za hňupy. No jo, co dělat jsme kolonie. Jak to ten důchodce z Vysočiny děla? vím, že je to od tebe řečnická😉… asi má informace které my ne. A taky si umí dát dvě a dvě dohromady, není debil, jako většina těch přisluhovačů. Tohle ještě bude mít dozvuk, ostatně i na to prezident upozorňoval.