Ajta krajta, co na to NÚKIB ?

Americký prezident Donald Trump před několika dny uvedl, že se nesnaží uměle blokovat žádnou společnost, včetně čínské Huawei, z amerického 5G trhu. Dodal rovněž, že chce s Čínou férovou soutěž. Zprávu přinesla světová média. Trump se technologickému klání věnoval rovněž na svém Twitteru, který se často stává oficiálním informačním kanálem Bílého domu: „Chci, aby USA zvítězila, ale ne tím, že zablokujeme aktuálně pokročilejší technologie,” napsal. Doplnil také, že americké společnosti buďto zvýší své úsilí, nebo zůstanou “trčet” na místě.Trumpovým slovům předcházela poměrně vstřícná diskuze, kterou vedl se zástupci Číny. Delegaci na nejvyšší úrovni vedl čínský vicepremiér Liu He. Ten se rovněž zúčastnil obchodních rozhovorů ve Washingtonu.Agentury také připomenuly Trumpova slova o tom, že nechce jakkoli blokovat technologie, ale jde mu o “great 5G”.
5G sítě jsou podle současné definice budoucností mobilního datového připojení, často jsou také označovány jako pátá generace bezdrátových systémů, která „posune možnosti na zcela novou úroveň“.Čínská Huawei už na konci loňského roku oznámila, že by se ráda podílela na vybudování 5G sítí na území České republiky.

A zase se vrchnost předposrala, jenom ten “nemožný” prezident, “rusko-čínský agent s teplou vodou” hned věděl, že je to kravina. Jak to ten chlap dělá?

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
3. 3. 2019 21:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdepak asi soudruzi z NÚKIBU udělali chybu? A nejen oni. Kdyby používali vlastní hlavu a ne slepě poslouchali rozkazy Velkého bratra, tak nejsou za hňupy. No jo, co dělat jsme kolonie. Jak to ten důchodce z Vysočiny děla? vím, že je to od tebe řečnická?… asi má informace které my ne. A taky si umí dát dvě a dvě dohromady, není debil, jako většina těch přisluhovačů. Tohle ještě bude mít dozvuk, ostatně i na to prezident upozorňoval.

Editor
3. 3. 2019 22:19
Odpovědět  scipio

To víš, že jo:)) Mám v kuchyni vestavěnou malinkou televizi, na kterou se sice moc nedívám, ale poslouchám, když vařím a tak.
Kobza se mi líbí čím dál víc, asi o něm ještě uslyšíme. Fišer tak ten patří k těm, které taky nedávám. Slizoun na pohled, a víš, vůbec nerozumím tomu jak Tohle může někoho oslovit, vždyť jen co otevře pusu každý i průměrně inteligentní člověk na první pohled musí poznat, že má naučených pár frází a omílá je furt dokola. Prostě nezná a Kobza je úplně jiný level.
Znáš film Podnikavá dívka?…. i když je to komedie, tak tam je to úplně přesně popsáno, jak tato taktika funguje.

Editor
3. 3. 2019 22:50
Odpovědět  Janinna

Koukám, že bez obrázku to vypadá divně. Dám ti tam nějaké logo Huawei od Joshe z knihovny, jo??

Editor
3. 3. 2019 23:07
Odpovědět  scipio

Jejda… soudce Ti… ten by se šiknul:))) fascinují mě jeho brutální metody? teda brutální dnešní optikou, velice účinné.
Zkusím najít, ale neslibuji:))

Editor
3. 3. 2019 23:18
Odpovědět  scipio

máš blbej rozměr…. zkus tenhle, hele jak krásně vyslýchá:))comment image

Tenhle bude asi malej:((

Editor
3. 3. 2019 23:20
Odpovědět  scipio

Nene, proč červ? Ale Hvězdnou bránu jsem taky svého času sledovala.

Editor
3. 3. 2019 23:37
Odpovědět  scipio

teď ti nerozumím

Editor
3. 3. 2019 23:59
Odpovědět  scipio

Jo už si vzpomínám, už je to tak dávno… jak tam seděli pohromadě a vyjednávali…máš pravdu byl tam:)) ten Ti byl taky ale hajzl, žádný goauld se doopravdy nechtěl dohodnout.
Teď jsem si vzpomněla na Lao-Ce, taoismus mě taky zajímá. Něco malinko sem dám?