Krize UKRAJINA

Pušilin vyzval osvobodit všechna ruská města na Ukrajině

Výsledkem speciální vojenské operace na Ukrajině by mělo být osvobození „všech ruských měst“, včetně Oděsy, řekl v rozhovoru pro RIA Novosti šéf DLR Denis Pušilin.

„Musíme osvobodit všechna ruská města,“ odpověděl na otázku o osudu Oděsy.

Když mluvil o budoucnosti ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, Pušilin poznamenal, že by podle jeho názoru měl čelit mezinárodnímu tribunálu kvůli válečným zločinům na Donbasu.

Pušilin také podpořil prohlášení poslance Státní dumy Adama Delimchanova, který se speciální operace zúčastnil a vyjádřil naději, že jejích cílů bude dosaženo do konce letošního roku.

“Opravdu doufám,” řekl šéf DPR.

https://bit.ly/3QtS8Fi

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
17. 6. 2022 00:09
Ohodnotit příspěvek :
     

No, nevim… nevim… Pokud vycházím z cílů, které vyhlásil Putin, a které mají širší záběr, než jen osvobození ruských měst, moc tomu nevěřím. Jen osvobození ruských měst by v dlouhodobějším výhledu nic neřešilo – pár let a je tu stejný problém. A další zbytečně mrtví lidé… Raději pomalu a z gruntu, než hrc prc a nevykořenění problému. Vlastně je to obdoba pletí na zahrádce. Odfláknete to, bodláky nevydloubnete a kořeny nespálíte, ale jen to tak potřískáte motykou a můžete blbnout furt dokola. Nejenom jeden rok, ale všechny další roky. Dokud se nenas-erete, nevyrobíte si pořádný nástroj (nevím, zda se něco takového prodává; já jsem si ho vyrobil u kámoše kováře) a pracně, metr po metru, každý jednotlivý bodlák a bodláček nevydloubnete komplet v celé délce kořenu a nenecháte v zemi ani ten nejmenší kousilínek, máte co dělat do konce života. Jsem se nějak rozkecal. Však jsem se s bodláky také něco namordoval. Tedy jen první rok – pak už to byla balada. Stačilo po dešti omrknout co se ujalo z toho, co vítr přifouknul od líného souseda, zlikvidovat to, a byl klid. Tohle mi přijde nemlich stejné. Asiže to má obecnou platnost, ať už se jedná o jakýkoli plevel, včetně lidského.

Ladislav
17. 6. 2022 06:18

Souhlas, ale Rus není hloupej a ví to moc dobře. Ve druhé světové udělali chybu, měli ty fašisty vybít do posledního! Tady se to na UA už nestane!

Gales
17. 6. 2022 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Lepší by bylo kdyby se ukrajina stala svazovým státem ruska.