Krize UKRAJINA

Proč CNN „krmí“ západní publikum rychlým obsazením Chersonu

„Netrpíte nadarmo“

Je nesmírně důležité, aby politici v západních zemích ukázali svým občanům, že útrapy, které snášejí kvůli podpoře Ukrajině, nejsou zbytečné. V rozhovoru pro FAN to uvedl politolog Ivan Arkatov .

Již dříve americké vydání CNN s odvoláním na americké úředníky uvedlo, že Ukrajina se snaží vrátit Cherson do konce roku 2022.

„Myslím, že tyto „úniky“ jsou součástí informační kampaně na podporu režimu Vladimíra Zelenského,“ řekl Arkatov. – Na Západě vidí, že se mu opravdu nedaří, a považují za nutné ho takovým zvláštním způsobem podporovat. Chtějí prezentovat prezidenta Ukrajiny tak, jakoby měl nějaký pokrok, plány a vývoj – zejména na pozadí neúspěšné „protiofenzívy“ Ozbrojených sil Ukrajiny na Cherson. Kromě hraní se slovy nemá Zelenskij nic.”

Politolog také vysvětlil, proč informace o „velkých plánech Kyjeva“ mají primární zdroj od amerických úředníků, nikoli od Ukrajiny.

„Myslím, že je důležité, aby západní kurátoři kyjevského režimu ukázali především svým občanům, že se rozpočtovými penězi, které jsou určené na vojenskou pomoc Ukrajině, neplýtvá,“ poznamenal expert. – No, samozřejmě, to je signál evropským zemím, že prý … netrpí nadarmo, trpí „za spravedlivou věc“.

Rusko pokračuje ve speciální vojenské operaci na Ukrajině. V DLR aktivní boje pokračují v oblastech Seversk, Soledar a Bachmut.  Ruské jednotky postupují v oblasti Majorska severně od Gorlovky a v oblasti mezi Marinkou a Novomichajlovkou.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3KUadKo

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
7. 9. 2022 22:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Velké strategické plány banderovského Kyjeva jsou dát hlídat násilně naverbované
vojáky zabijáky z praporu Azov,aby nepřeběhli k Rusům, s takovou bojovou morálkou,
kterou tihle chudáci mají mohou tak maximálně s Rusy vyměňovat zbraně za chleba
nebo zimní boty a ne se nechat zabíjet pro Zelenského v pochodu na Cherson.

Autor
8. 9. 2022 00:56
Odpovědět  janle57

To je ale paradox. Ti “nejlepší” jsou nuceni jen hlídat ze zadu ostatní, aby bojovali. Tak Ukrajina přišla dobrovolně o nejlepší “bojovníky”: Není to sranda, sice smutná, ale sranda? Proč se pak nikdo nezeptá, proč “Azovci” nebojují přímo s jejich nepřítelem, podle všeho by měli vybojovat všechno zpátky sami a rychle … odpověď je jednoduchá. Jsou to v podstatě jen karatelské trestní oddíly. Jsou schopny trestat neozbrojené, ale sami se nikam nehrnou …

Pavel z Moravy
8. 9. 2022 11:22
Odpovědět  Peter

Tyto trestné oddíly jsou dobře známé již z boje krasnoarmějců s bělogvardějci a to právě tam na Donu. Tito kozáci, bojující v řadách bělogvardějců v trestních oddílech byli velmi krutí lidé. Nechci tím ale říci, že vše bylo jednostranné. Ve válce se totiž vždy projeví vlastnosti jedince. Fidel na to měl jiný recept, absolutně zakázal jakékoliv fyzické nebo duševní ponižování zajatých nepřátel na rozdíl od Batisty, jehož vojáci mučení běžně prováděli. Fidel vždy zajatce nakrmil a ošetřil, protože věděl, že tím si člověka nejlépe získá. Jak tvrdil Fidel, pravý revolucionář svého zajatého protivníka nesmí mučit a ponižovat, protože tím ztrácí důstojnost a ztrácí tím také revoluce a její myšlenky. To jsou skutečné hodnoty revolucionáře – těmi je boj idejí.

Lev Prchala
8. 9. 2022 08:37
Odpovědět  janle57

U Banderonacistů je bojová morálka stejně vysoká,jako u běžných vojáků Wehrmachtu na počátku roku 1943 v kotli u Stalingradu!

7. 9. 2022 23:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč asi. Protože kdo jede na tygru, nemůže slézt.

konzerva
8. 9. 2022 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Pořád ta stanice se bude jmenovat Clinton Network News a nepomůže ji ani výměna ředitele a většiny zaměstnanců pro pedofilní sklony.
Chris Licht, nový šéf nejslavnějšího amerického (ne-li světového) televizního kanálu CNN – chrliče pravdy demokratů, přišel do Kongresu s uslzenou žádostí tamním republikánům: pojďte mluvit do našeho vysílání. 
Co je to za zázrak? Ale skutečný zázrak je jinde. Ukazuje se, že dotyčný se tímto způsobem snaží zachránit CNN. Na začátku roku se ukázalo, že kanál přišel o 90 procent diváků. Ano, to ani není zázrak, ale nejjistější znamení konce světa. Nebo alespoň konec demokracie – ve Spojených státech a mezi jejich spojenci.
Asi před 40+ lety byla CNN nedosažitelným modelem televizní žurnalistiky. Myšlenka kontinuálního vysílání zpráv v reálném čase a po celém světě se zdála geniální. Představitelé států dostávali informace nejprve od CNN, poté z oficiálních zpráv.

Jaroslav
8. 9. 2022 09:53
Odpovědět  konzerva

Podívejte se na “naši” CNN Prime News. To je také CNN. Líbila se mi, že jednu dobu přinášela celkem balancované názory na Covid (dokonce i ty “špatné, outstreamové, anti…”). Dnes jedou tu stejnou linku, a jestli vyslechnete v ČR jakoukoli TV stanici, je to jakoby jste slyšeli/viděli všechny. Kupředu levá! Slyšel jsem, že CNN Prima News (čti Hnus) vyhodila redaktora/redaktorku proto, že po návratu z UKr informovala balancovaně, a “nemyslela politicky, politicky!). Věřte, nevěřte, pořád jim značná část lidí věří, čím mladší, tím větší procento. Inu těch 33 leto po převratu nebyly utraceny zdarma (pro naše návštěvníky z Východu rusky je to зря,m есполе́зно, напра́сно, да́ром).

jiří
8. 9. 2022 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

My, západní Slované, patříme na Východ, patříme k rodině velkých a slavných Slovanů a nikdo na tom nikdy nic nezmění!
https://kresadlo.com/vyroky-politiku/

Pavel z Moravy
8. 9. 2022 11:23
Odpovědět  jiří

Kdo nechce, nikdy se nepoddá.

Nemrak Zamrákyj
8. 9. 2022 12:59
Odpovědět  jiří

..troll

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
8. 9. 2022 19:52
Odpovědět  jiří

Jsem stejného názoru 10000000000000000000000%

jiří
8. 9. 2022 12:24
Nemrak Zamrákyj
8. 9. 2022 12:57
Odpovědět  jiří

..troll

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
8. 9. 2022 13:05
Odpovědět  jiří

Afroameričanová nááááástup,bude se nakupovat!.-)

Masunta
8. 9. 2022 14:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Masaker v Charkovskej oblasti: Ukrajinské ozbrojené sily utrpeli obrovské straty, v nemocniciach dochádzala krv.
Dobrovoľníci masívne vyzývajú obyvateľstvo, aby darovali krv pre ukrajinských militantov postupujúcich pri Balakleji. V nemocniciach je totálny nedostatok krvi na transfúziu. Počet zranených je obrovský. Krvné zásoby vyschli v prvých dňoch protiofenzívy.
Velenie Ozbrojených síl Ukrajiny sa jednoznačne rozhodlo zopakovať „úspechy“ Chersonského smeru.

PENNYS
8. 9. 2022 20:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže ve zkratce jako vždy “Jsem velice přející člověk” slyšel jsem že zapádní monarchie pomalu ,ale jistě vymírá.Co k tomu dodat ? Doživají se 100 i více let,ale s jistotou vím ,že VYCHCÍPAJÍ VŠICHNI”