Krize UKRAJINA

Na Ukrajině už občanská válka probíhá. Krokodýli v Tise

Břehy Tisy jsou již částečně zaminovány. Ukrajina tak používá miny proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu (!)

Neměli bychom vypustit krokodýly do řeky Tisy, protékající podél západní hranice Ukrajiny? Takové a podobné návrhy se v ukrajinské televizi vysílaly se vší seriózností. Krokodýli by měli požírat Ukrajince, prchající ze země. Taková byla představa autorů této myšlenky. Jedinou pochybností bylo, zda by tito nebezpeční, ale teplomilní plazi ve studené řece přežili.

Návrhů bylo více: zaminovat pohraniční řeku Tisu, aby se opět zaručilo zabíjení prchajících ze země.

Byly navrhovány různé pasti, nástrahy – jako na zvířata. I “Dračí zuby.”

Představte si, s jakou hrůzou asi poslouchali tyto krvelačné fantazie obyvatelé “koncentračního tábora Ukrajina”. Zvláště ti v branném věku, jichž se to přímo týká.

Ale hrůz je dost i bez krokodýlů.

Břehy Tisy jsou již částečně zaminovány. Ukrajina tak používá miny proti vlastnímu civilnímu obyvatelstvu (!).

Existuje video, kde ukrajinští pohraničníci najdou na břehu v křoví muže bez nohy: odtrhla mu ji mina.

Nebo ještě jednodušeji: muži, kteří se snaží přeplavat řeku, jsou zastřeleni přímo ve vodě.

To vše neustále opakují, rozebírají a pro poučení předvádějí samotná ukrajinská média, aby zastrašila místní muže.

To však “brance-uprchlíky” nezastaví.

Stovky jich denně překračují ukrajinské hranice na Západ.

V současnosti úřady oznamují, že pohraničníci zadrží denně 100 lidí při pokusu o nelegální překročení hranice.

Neoficiálně se uvádí číslo 500-1000 lidí denně – ano, to jsou ti šťastlivci, jimž se ještě podaří utéct z “koncentračního tábora”.

Cena jízdenky “přes Tisu”

Samozřejmě, že nejsou chyceni všichni, ale jen ti, kteří nezaplatili nebo zaplatili špatně.

Videa o minách a střelbě jsou vlastně výhružnou propagací ukrajinské pohraniční služby. Dobře se podívejte, co se stane těm, kteří chtěli ušetřit prašivý groš, jenž měl být odevzdán našim odvážným ochráncům hranic.

Jak říká ukrajinský politolog Ruslan Bortnik: “6 000 dolarů – to je cena jízdenky přes Tisu.”

Lidé prodávají byty a auta, půjčují si peníze od známých a příbuzných.

Ženský zdravotnický personál a zubařky rychle opouštějí zemi. Bojí se mobilizace, a pokud se dá ještě projít mimo Tisu, prchají.

Na západní hranici zatím rostou stále mohutnější opevnění.

Ukrajinská novinářka Diana Pančenko: “Úřady aktivně budují opevnění ne na východní, ale na západní hranici. Proč? Aby jim neuteklo obyvatelstvo.“

Různí Ukrajinci

Ukrajinská společnost je rozdělená víc než kdy jindy. Je to vlastně několik různých společností. Ve svých cílech jsou si na hony vzdálené. Přitom jedna část zoufale nenávidí tu druhou.

A to je vlastní ukrajinské společnosti obecně. Došlo to tak daleko, že v některých kyjevských čtvrtích, kde se během všeobecného výpadku elektřiny ještě nějak svítilo, se také zhaslo. Aby byli všichni stejně bez světla.

Ti, kteří seděli bez světla, si totiž stěžovali na ty šťastné, kteří světlo měli. A dočkali se “spravedlnosti”!

A to je jen elektřina v domácnostech. To byste koukali, když se nadhodí téma “kdo má nastoupit do armády”?

Existuje část těch, kterým je to jedno – to jsou ti, kteří bezpečně odešli. O nich se už nemluví, ti se nevrátí. Nebo se vrátí, ale do úplně jiné země. Potom jsou to naprosto lhostejní lidé, kterým nehrozí žádné nebezpečí (například důchodci).

Zbytek se dělí na ty, jejichž příbuzní jsou na frontě, a na ty, kteří se snaží zachránit sebe a své blízké, tedy – uniknout.

A pak jsou tu úřady a ti, kdož mají k úřadům blízko. Ti pokračují ve způsobu života, na který si zvykli. Jedou, jako by se nic nestalo.

Ukrajinský novinář Vitalij Dikij: “Moji známí odjeli z Ukrajiny na dovolenou. Jak je to možné? Na služební cestu. Vypsali si v nějaké kanceláři služební cestu a odjeli na dovolenou”.

Dokonce se objevila nová a velmi nebezpečná společenská vrstva. Policie, TCC (vojenské odvodní komise – VOK), pohraniční stráž a další strážci zákona. To jsou příslušníci třídy, která na této tzv. mobilizaci denně neuvěřitelně bohatne.

Jsou to vlastně gangy, které dostaly od státu právo na jakékoli násilí.

Politolog Andrej Jermolajev: “Máme typickou třídní společnost. Objevily se nové stavovské skupiny Např.”Korporace vojenských odvodních komisí.” Vznikla také třída prchajících vesničanů, ti utíkají přes Tisu. Sklouzáváme do středověku. To je neofeudalismus.”

Podle ukrajinského novináře Vitalije Dikije ukrajinská vláda v současnosti záměrně financuje zhruba stejným dílem jak armádu, tak orgány činné v trestním řízení uvnitř země.

Proč? Protože se připravuje na potlačení lidové nespokojenosti.

Úřady už dávno pochopily, že vzpoura je velmi, velmi reálná.

Gangy při práci

Vojenské odvodní komise se nabalují na lidi už i na pohřbech. Nejen v autobusech, na ulici, v práci. Proto už muži na pohřby nechodí. Koncerty jsou také nebezpečné. Poslední exotické “místo odchytu” bylo na koncertě Věrky Serdjušky v Oděse. Chytali hned u vchodu.

Členové vojenských odvodních komisí jsou pěkně rozežraní a pakují se den ode dne víc. Na těchto zlatých místech chce pracovat každý. Dnes už mají 100 000 zaměstnanců. Na Ukrajině je 136 000 policistů (za Janukovyče 36 000). A brzy bude i vojenská policie! Plus pohraniční služba. Plus územní obrana.

Z celé ukrajinské armády je na frontě jen asi 30 procent vojáků. Zbytek je v týlu. A ti se – v případě potřeby – rychle zapojí do “obrany západních hranic” proti vlastním lidem.

Imitace spravedlnosti

Ukrajinský lidový poslanec Andrej Dmitruk se obrátil na komisaře pro lidská práva Lubince:

– Lidé po celé zemi jsou biti, týráni, mučeni, bezdůvodně zadržováni. Byly podány desítky tisíc stížností. Co bylo učiněno pro zastavení tohoto svévolného jednání?

Lubiněc odpověděl, že úřad komisaře dostává 150 stížností denně. Komisař píše dopisy, kontroluje trestní a správní případy.

Ale… Během 8 měsíců nevyhrál žádný civilista na Ukrajině ani jeden soudní proces proti vojenské odvodní komisi.

Jaký smysl tedy má tato simulovaná zákonnost a spravedlnost?

Filozof a válka

Občanská válka na Ukrajině je nevyhnutelná. Jen už nebude vypadat jako dřív.

Nebudou to oddíly baťky Machna ani partyzánské oddíly v lesích. Bude to taktika “tisíce řezů” ve městech i na vesnicích: zapalování aut, boje s odvodními komisemi, narušování hranic.

Zatím se vše děje beze zbraní. Je to však jen otázkou času.

Velmi brzy se na západní hranici Ukrajiny začne střílet. “Uprchlíci” už nebudou při přechodu hranic podřezáváni jako ovce. Nevyhnutelně se chopí zbraní, aby bránili své životy před pohraničníky.

Ukrajinský filozof Sergej Dacjuk vysvětluje:

– “Každá válka na Ukrajině byla doprovázena válkou občanskou. První i druhá světová válka – obě byly doprovázeny občanskými válkami uvnitř země.

Proč by měla být tato válka výjimkou? Na Ukrajině určitě dojde k občanské válce.“

Filosof ji očekává v budoucnosti. Pravděpodobně k ní skutečně dojde. Zatím však už sledujeme tichou občanskou válku.

Vojenské odvodní komise /VOK/ – potrestat

Lidé jsou unášeni a přiváženi do VOK, kde jsou drženi 24 hodin v odporných podmínkách jako v nejhorších věznicích.

V těchto komisích již byly zaznamenány i případy úmrtí. Zatímco se zjišťují nemoci mobilizované osoby, může tato osoba jednoduše zemřít na stres a úzkost.

Právník Taras Nikiforčuk z Oděsy, který provozuje kanál na Telegramu, vysvětluje práva ukrajinských občanů, zachraňuje a chrání nezákonně mobilizované, zveřejňuje záběry z této komise v Oděse a doprovází je slovy: “Domnívám se, že vedení VOK, a to nejen Oděské, by mělo být zatčeno za šikanu ukrajinského lidu, páchanou s obzvláštní krutostí a cynismem v době války.”

Záběry ukazují rvačky s pracovníky komisí přímo v budově, bití “mobilizovaných” lidí, otřesné podmínky zadržování.

Auta VOK jsou vyhazována do povětří, v noci náhle samovolně vzplanou. Po celé Ukrajině. V posledních dnech nějakou podivuhodnou shodou okolností shořela tři auta v Lubném, v Kyjevě a v Oděse, samozřejmě ta, jež používali pracovníci odvodních komisí.

Každý den je takových případů víc a víc. Je to přirozená občanská válka v naprosto nečekané podobě.

Nájezd na Maďarsko

Bývalý ukrajinský poslanec Igor Mosijčuk se vyjádřil k incidentu, kdy přes hranice do Maďarska pronikl nákladní automobil GAZ-66 s 32 lidmi:

– Takových případů bude přibývat. Nákladní auto je staré, armádní, dávno vyřazené, stojí maximálně 5 tisíc eur. Od každého z těch 32 vybral organizátor nejméně 5-7 tisíc eur. To je současná taxa. I když to může být i 20 tisíc eur. Organizátor útěku má tedy velkolepý zisk. Udělá to znovu? Samozřejmě, udělá. –

Všichni předpovídají skutečné boje na ukrajinské hranici už v blízké budoucnosti. Ale ne na východní, ale na západní.

Může dojít k tomu, že hranice bude jednoduše zlikvidována.

A kdo za to může?

Mezitím začíná válka i nahoře.

Poslankyně Mariana Bezuglaja obvinila generály, že by měli být v zákopech, a necourat někde jinde.

Krucinál, proč by měl generál sedět v zákopu? – řve bývalý plukovník ukrajinské tajné služby, nyní – vojenský filozof – Oleg Starikov v éteru u politologa Vadima Karasjeva.

A hle, “ťukl hřebíček na hlavičku”: armáda je obviňována z mobilizace, je jí nasazována psí hlava, ale vinu na tom všem nese vrchní velitel, nikoli armáda.

A je to venku.

Zelenskij se velmi snažil postavit do latě jak ukrajinské ozbrojené síly, tak i Nejvyšší radu, a neustále opakoval, že on sám mobilizaci nechce, ale armáda ji požaduje. A vidíte, Rada to odhlasovala.

Poslanci Rady dostali za toto hlasování docela slušné sumičky. Říká se, že to bylo 20 000 dolarů pro každého.

Ale když už je to tak, možná by bylo lepší, kdyby prchající branci vybrali peníze na “lístky přes Tisu” a předali je lidovým poslancům. Vlastně by tak lobbovali za anti-mobilizaci, nemyslíte?

Ale to je černý humor.

Ukrajina byla vždy zemí totální korupce, takové chování poslanců nebo pohraničníků nikoho nepřekvapí.

Ale zemí totální genocidy vlastního obyvatelstva se stala až za Zelenského.

Nelegitimní vrchní velitel ničí zemi hůř, než krokodýli v Tise.

Jak si poradí s občanskou válkou?

Zdroj : Nová Republika

sdílet na

45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
27. 6. 2024 22:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina je zhroucený stát, ČR jej následuje, proto fialový šílenci podporují své nacistické stoupence, krytí prohnilou českou justicí,……..

proto se snažme každé pondělky (1000 aktivistů) jednat s poslanci i s jejich asistenty a klást jim jednoduché otázky a trvat na odpovědí i způsobu nápravy,…..
….. proč nakupuje ČR útočné zbraně, (77 tanků za 55 mld.Kč???) když NATO je obranný pakt ……proč nebudujeme retenční prostory proti povodním,…..
……proč nezrušíme = neprolomíme limity zakazující těžbu uhlí
……proč energetické uhlí nedotěžíme v Lomu ČSA……
……proč nemáme dostatečné parkovací domy i na okrajích Prahy,…
……proč trvá tak dlouho Stavební povolení, ……
……proč svým poslaneckým mandátem škodí české společnosti

musíme trvat na písemných odpovědích a získat důkazy=stanoviska (v rozporu s zájmy státu ČR)

ijn
27. 6. 2024 22:58
Odpovědět  ijn

protesty na Václaváku jsou k ničemu, ale odpovědi k důležitým otázkám budou důležité pro další vývoj v ČR, budeme vědět koho se musíme zbavit a koho jakž takž použít na pracovní tábory obnovy českých lesů, čistění potoků a pangejtů po lijácích, oprava státu se z ulice nedá řídit,…!!!

Slovan
28. 6. 2024 07:38
Odpovědět  ijn

Mám dotaz, mohl by mi být svěřen nějaký úsek obnovy, že bych na to dohlédl. Také by se mi jich pár šiklo na stavbu. Dělal bych to zdarma. SLOUŽÍM LIDU A VLASTI. 😊

ijn
28. 6. 2024 09:27
Odpovědět  Slovan

záleží na který úsek obnovy si troufáte jaké máte představy o své stavbě, zda chcete pytel cementu pořídit se slevou, nebo ukrást celou cementárnu a zneužít svoji funkci,… ……např. odpovědi na otázku mohou být tyto:
Proč stojí tank 715 mil. Kč je
……1. Dalíci stojí 500 mil Kč a jinak platíte značku 100 mil Kč
……2. RheinMetal chce přijatelný zisk 20% k výrobním nákladům 90 mil. Kč = 115 mil.
……3. cenotvorba je v liberálním kapitalismu pokřivena v důsledku triků politiků
……4. vládnou nám zkurvení politici, proto stojí systém za hovno

řešení: buď koňžský způsob, kde nespokojení občané zapálili parlament i s poslanci, náklady na opravu parlamentu budou nižší, než škody způsobené poslanci,……nebo diskuse s našimi politiky a ptát se jich na konkrétní otázky písemně a trvat na jejich odpovědích,……rovnou se ptát proč škodí naší české většinové společnosti?????

….pokud by byli čeští poslanci upřímní, tak by odpověděli: jsme to ale zkurvenci a chceme vládnout, abychom mohli + krást + odklánět + nechat se korumpovat a korumpovat justici,…. proto také vládneme, abychom nebyli v base…!!!!

Slovák
28. 6. 2024 10:15
Odpovědět  ijn

Jeden žid v banke spôsobuje viac škôd ako 200,000 cigáňov v osadách!

Vlastimil Čech
29. 6. 2024 07:48
Odpovědět  Slovák

BINGO !!!! he he he

Slovan
28. 6. 2024 11:13
Odpovědět  ijn

😊
Ty miliardy si nechte, ty já nechci. Já nekradu, tedy skoro ne. 🤣
Já mám hlavně zájem o pracovní sílu. Asi tak dejte mě lidi a já to udělám. No a na co si troufnu? Na fšechno. Však na to budu mít lidi a jestlůi má někdo pracovní nasazení, tak to snad poznám. Koneckonců budu na to mít lidi, které si vyberu v profesionálním řízení. A kdo bude flákat a nebude makat, tak kuurwa chlapi neseertte mě…….Dál už to znáte. 😂🙋‍♂️

Pavel z Moravy.
28. 6. 2024 09:38
Odpovědět  Slovan

Ještě nás a hlavně ty mlaďochy co mají život před sebou dokonale vydojí. Ale oni si ti mlaďoši svým nezájmem o to vlastně říkají. A že nemluvím o staroušcích je jednoduché, ti jsou rádi, že jsou rádi. Spousta z nich je ráda, že si nakoupí a doleze k doktorovi. Můj děda, který jako 18 letý kluk bojoval v 1. světové si ráno po snídani zapálil faječku, pak zašel na hříbky do lesa a jak přišel, skočil na jedno pivko a prcka. Měl králíky a to mu stačilo. Válka mu vzala zdraví a to makal jako zedník na ty prašivce, kteří ho o to zdraví připravili. Tihle rozmazlenci tady si to nedovedou absolutně představit jak se žilo za slavného Rakousko – Uherska a 1. republiky. Já to také nezažil, ale slyšel jsem od svých prarodičů dost, abych to pochopil. Takže, ať se tihle mlaďoši o svoji budoucnost postarají sami. Jo, žití na vysoké noze něco stojí. Zato žití ve spravedlivé společnosti, tam musí mít něco v palici. A jestli nemají, naše vina to není. Každý má možnost vyzrát, ale pokud nechce, nedá se pomoci. Ti 30 a 40 letí mají svoje děti, už by měli chápat co je smyslem života, pokud ne, nikdo jim nepomůže.

Slovan
28. 6. 2024 11:24
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ahoj, nebudeme to rozpitvávat. Na to ti snadno odpovím. Děda dělal to co dělal, bo si to nikde nemohl koupit. Jak myslíš že to dělám, tedy jsem dělal já? A to ten tvůj děda ještě dopadl dobře. Mě za to kolikrát ještě nadávali, kdo to prý bude žrát!! Že může přijít rok, roky co se neurodí, nevyroste, tak takhle určitý druh homo fogo Homolkové nepřemýšlí. Proto já se těším, kdy ten kolaps konečně dorazí a vono furt nic. Víš já chci ještě než zaklepu vidět ten pláč a protažený huby, bo si to ty lidi zaslouží, né že ne. Tečka, taková jsem já swyně, ale pán Bůh ví, že mě k tomu dohnali. 😂🙋‍♂️

Pavel z Moravy.
28. 6. 2024 11:30
Odpovědět  Slovan

Víš oni žili skromně, ale druhého by neokradli. Prostě výchova.

Slovan
28. 6. 2024 16:28
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle já to vím. Taky to pamatuji. A taky pamatuji lidi a není jich málo že nemušeli. Ale kvůli mamonu a radosti, že jim to číslo na účtu přibývá, se pomalu ani nenažrali a i v důchodu ještě lezli do práce. No a jak to dopúadlo víme. Málokdo si to užil. No a pak když mlaďochům spadne barák do klína a k tomu mega+ v bance, tak co z toho může vzniknout.

Gales
28. 6. 2024 12:46
Odpovědět  Slovan

Zlatí komunisti.

Slovan
28. 6. 2024 16:29
Odpovědět  Gales

Na jo, to nám to došlo pozdě. Teď jen oči pro pláč. Ale pšt, nebo…..je za bukem a číhá…….😂

Gales
28. 6. 2024 15:59
Odpovědět  ijn

Přemejšlím co by bylo vhodnější.Pustit nejdříve do Vltavy krokodýli a potom posrance anebo obráceně.

katango
28. 6. 2024 17:11
Odpovědět  Gales

Nejdřív krokodýly. A opatřit si taky dlouhý tyče, aby nekrokodýli nevylezli z vody.

Gales
28. 6. 2024 09:36
Odpovědět  ijn

Součástí jejich ,,školení” by mělo být i shlédnutí filmu Kladivo na čarodějnice.

Autor
27. 6. 2024 23:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaký výsledek bude té občanské války? Takový, kam až bude muset dojít Rusko, aby porazilo NATO na Ukrajině.Rusko umožní žít. Západ bude vychovávat lágr nájemníků.
A pokud někdo si myslí, že ukrajinci jsou takoví či makoví (nelichotivě), pak důrazně doporučuji zamyslet se nad tím, jak by to vypadalo tady v případě mobilizace. A dost možná, že kvůli debilitě a servilitě občánků, maloměšťáčků a EU necistům, to poznají i naši na vlastní kůži.
Podívejte se kolem sebe tam co to znáte a zkuste si tak odhadnout, jak se kdo zachová … možná vám dojde jak už jsme zmanipulovaní na obou stranách – proti válce i pro ni. Jen jedno je společné, málokdo hoří touhou nechat se “zbytečně” zabít … a nemyslete si, že by se takoví “ukrajinští” náhončí a verbíři do armády u nás nenašli! Možná byste se divili, jak rádi by mnozí okusili aspoň takovou moc …
Uvedu slova satirika M.Zadornova:
“Kdy skončí válka na Ukrajině? Až ukrajinské matky budou milovat své syny více, než nenávidět Putina a Rusko.”

ijn
28. 6. 2024 00:58
Odpovědět  Peter 008

od kolapsu KoZa se staráme o Ukrajinu,….protože přes pomoc mohou krást naše politické špičky, ale problémy domácí se neřeší,……zase kosmopolitní šašci ČR se starají o to,… co nemohou ovlivnit ,…..ale mohou krást přes předraženou munici + elektřinu vydíráním vedení ČEZu a dividendě, koupíme NET4GAS i s jeho dluhy za 43 mld. Kč do ČEPSky, ta zvýší poplatky a má na dluhy plynařů,…vláda ČR plná zrádců a nikdo je netrestá!!!!!!!

Už se konečně přestaňme starat o cizí problémy, máme vlastních až až až!!!!!!!

Standa
28. 6. 2024 05:38
Odpovědět  ijn

To je jednoduché! Ukazováním, že někde je ještě hůře se zastírará korupce,nekompetence,,,provázky moci”( přečtěte si na Seznamu primátora Svobodu-,,já nic, ty obálky chodily pouze do mé kanceláře”),lumpárny,podvody….ukázat na někoho jiného je nejstarší trik v dějinách.On se vždy někdo najde! Beránek.
,,Když tě honí smečka vlků, shodíš zadního ze saní!”

Tupý hulvát
28. 6. 2024 09:45
Odpovědět  Peter 008

Lidé se v krizích chovají všude stejně.Robert Merle,Malevil.Knut Faldbakken,Bídné roky.

28. 6. 2024 15:15
Odpovědět  Tupý hulvát

…podle rčení “nouze z lesa vlky vyhání.”

katango
28. 6. 2024 17:12
Odpovědět  scipio

Já to znám jako “Chudoba z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad”.

katango
28. 6. 2024 23:59
Odpovědět  scipio

Vždyť píšu, že to znám jinak, a nepíšu, že to máte špatně. Prostě překlad, co uvádíte neznám, znám jiný.

unor 2022
28. 6. 2024 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina JAKO stat je lidsky uboha zeme. A stat delaji lide a jiste spolecenske mechanismy.
Obe se tam projevilo v plne nahote.
Do cela si zvolili darebaka a lhare, ktery tyto mechanismy zacal plne vyuzivat ve prospech zapadu. Maji tak co chteli.
A ne, ze bychom na tom byli my nejak vyrazne lepe.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
28. 6. 2024 09:33
Odpovědět  unor 2022

je to také lidské etnikum, nebo nejsou tam žádní normální lidé, nebo jen zrůdy??? pořád říkám pouze tolik lidí z různých etnik u moci,…. kolik je jich ve společnosti 5% buzerantů max 1 ve vládě….!!!!!

ijn
28. 6. 2024 09:35
Odpovědět  ijn

vládu ČR obsadilo 5 buzerantů, 10 vobřezaných, kolik normálních Slovanů

unor 2022
28. 6. 2024 09:57
Odpovědět  ijn

Psychicky a fyzicky normalnich Cechu, kterym jde o prosperitu Ceske republiky a ceskeho cloveka je tam pramalo az zadny.

Slovák
28. 6. 2024 10:16
Odpovědět  unor 2022

Za vsetkým nájdeš ochotného židochazara…

Mike
28. 6. 2024 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

A tohle chtějí příjmout do EU.

Gales
28. 6. 2024 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Z Ajronetu…. Pchjongjang právě oznámil, že do měsíce pošle na Ukrajinu severokorejské vojáky! Predikce Aeronetu se znovu naplnila! A britský ex-poslanec prohlásil, že na území Evropy dojde k jaderné explozi, ze které bude obviněno Rusko! Nasunutí severokorejských vojáků na Donbas je počátkem rozvinutí konfliktu na Ukrajině do III. sv. války spolu s tím, jak NATO rovněž chystá vojenskou misi k vyslání na Ukrajinu!

Dámy a pánové, je to tady! Jak právě potvrdil americký armádní server a hlásná trouba Pentagonu Defense Post [1] a rovněž asijská média [2], Pchjongjang oznámil, že zhruba do měsíce pošle na Ukrajinu své první severokorejské vojáky! Týden poté, co Rusko a Severní Korea podepsaly obranný pakt, Pchjongjang oznámil, že na Ukrajině rozmístí své vojenské jednotky, aby podpořil ruské síly, které se v současnosti účastní tamního konfliktu. Tento krok přitom analytici tak brzy po podpisu obranného paktu neočekávali.

Tom
28. 6. 2024 13:02
Odpovědět  Gales

… tak do měsíce uvidíme jestli mluvil, nebo nemluvil ze spaní.

Tupý hulvát
28. 6. 2024 13:57
Odpovědět  Gales

Tady bacha,já ten aeronet moc nemusím,já četl,že ženijní jednotky k odminování.

28. 6. 2024 15:21
Odpovědět  Tupý hulvát

Četls dobře; je to tak. Pošle je do měsíce. K odminování a stavbě pontonmostů. No a pontonmosty jsou třeba kdy? Když chystáš útok, páč když vidíš, že je rvačka nevyhnutelná, zaútoč první, že. A k tomu tato zpráva:

Ruské ministerstvo obrany

dnes v 7:07

Ruské ministerstvo obrany si všímá zvýšené intenzity letů amerických strategických bezpilotních vzdušných prostředků nad Černým mořem, které provádějí průzkum a určování cílů vysoce přesných zbraní dodávaných ozbrojeným silám Ukrajiny západními státy k zásahům na ruské cíle.

To ukazuje na rostoucí zapojení Spojených států a zemí NATO do konfliktu na Ukrajině na straně kyjevského režimu.

Takové lety značně zvyšují pravděpodobnost incidentů ve vzdušném prostoru s letadly ruských leteckých sil, což zvyšuje riziko přímé konfrontace mezi aliancí a Ruskou federací.

Za to budou zodpovědné země NATO.

Ministr obrany Ruské federace Andrej Belousov uložil Generálnímu štábu Ozbrojených sil Ruské federace návrhy opatření k rychlé reakci na provokace.

https://vk.com/mil?w=wall-133441491_969886

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
28. 6. 2024 15:39

A když Rembovič (Belousov) něco řekne, tak se i stane. Protože, jak dal všem ohledně plnění svých rozkazů na vědomí: “a zkuste to nesplnit! Je to vaše trestní odpovědnost!”
Jinak řečeno, neplňte mé rozkazy a okamžitě pomažete do lágrů. Takže konec šmírování nad Černomořem, řekl bych. Akorát jsem zvědavej jakým způsobem jim to Rusko zatrhne.
Kdepák, Rembovič se nezakecá, jako Šojgu se svým ansámblem podvraťáckých, úplatných zmetků.

delnas
29. 6. 2024 00:34
Odpovědět  Gales

-Stary system konci a novy jeste neni vybudovany…
-Noty pro tohle velke divdlo jsou jiz davno napsane, ale nejde vsechno tak jak bychom si prali …a tak se musi modifikovat….
-Severo-korejci samozrejmne prijdou ale jestli za mesic ci za dva…””?
-2 jaderne vybuchy v EU bych bral take…mozna Rzesov/letiste ci ten maly usrany” ostruvek v Baltskem mori….o kterem se dnes hodne diskutuje….vyrovna se tak skore s USA..za Nagasaky a Hirosimu….
samozrejmne v zajmu dobra lidstva …aby se to zkratilo a usetrili miliony zivotu…tak jako USA v Japonsku.
ATD.. jste holt kluci sikovni a kdyby jste dostali vice informaci jako ten vykulenec a jemu podobni…verim, ze by bylo lepe…
at se dari

Tupý hulvát
28. 6. 2024 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak si říkám, kolik z těch chudáků se těšilo na zabíjení “moskalů”,na nová území, na rozpad Ruska, na americké základny, na členství v NATO, NA JADERNÉ ZBRANĚ, kolik jich hajlovalo, tolerovalo hajlování svých dětí………..

28. 6. 2024 12:37
Ohodnotit příspěvek :
     

😀 😀 😀

cool
28. 6. 2024 13:53
Odpovědět  Veny232
Polo 2
28. 6. 2024 15:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to šílené co tam car a vládce světa co si na něj hraje Zelenskyj dělá, dávno prezident není a proto nechce nové volby, aby mohl vládnout a ničit Ukrajinský národ, ještě vyhrožují když nechtějí válčit, je to na blití

cool
28. 6. 2024 17:32
Odpovědět  Polo 2

https://www.youtube.com/watch?v=DXCrJ9IpSBA
No jo no když to mají prioritu.

ANTIUKRAJINEC
28. 6. 2024 18:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jim to ze srdce přeju!!To je ta jejich ukrajina,na kterou jsou právem hrdí a které provolávali slávu!!!!

stan
28. 6. 2024 19:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby Rusko vyzbrojilo partyzánské skupiny, tak si o dost ulehčí práci a ukrajinci by se mohli mstít těm odchytávačům a podobnýmu povlu.Myslím, že obyčejný ukrajinec musí daleko víc nenávidět ty zmetky co chytaj lidi a posílaj je na jatka než aby obyčejný ukrajinec nenáviděl rusa. Ale stejně to bude ještě náročný úkol vyčistit Ukrajinu od nácků……a bohužel až budou zdrhat, tak jich spousta uvízne i v Česku.Z toho radost nemám, protože to jsou v podstatě mafiánské struktury, které si zjednávají respekt silou a strachem.Obávám se, že jsou daleko víc nebezpeční než muslimáci.Každopádně nás nečeká radostná budoucnost.

Pennys
1. 7. 2024 15:47